>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Analizowanie siatkówki - eksperci

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt; Sobolekk
budzet 2000 i gra stawkami 1000zl kursy 2.65? I to jeszcze na druzyne ktora w ostatnich 12 spotkaniach nie wygrala 3:0 i w dodatku jest w dolku? Gdzie jej przeciwnik nie przegral do 0 ani z Zaksa ani z Jastrzebskim ani ze Skra? No coz, jezeli te stawki sa autentyczne to Panowie sa doskonalym przykladem jak przegrac pieniadze w krotkim czasie
Każdy gra za stawkę jaką mu aktualny budzet przysługuję. Ja na początku miałem zagrać za mniejszą stawkę, ale po głębszych przemyśleniach zagrałem za budzet przeznaczony na siatkówkę. Jeżeli typ będzie rozliczony na plus wracamy na prostą jeśli chodzi o tą dyscyplinę. Zabezpieczyłem również za podobną stawkę typ również z handicapem -1.5 w stronę Resovii. Więc jestem dobrej myśli. Jeśli by się tak nie stało ponieważ nie takie figle sport nam z przeszłości sprawiał. będę próbował oczywiście odrobić stratę. Pozdrawiam trzymaj się i dzięki za swoją sugestie każde zdanie jest ważne i nawet jeżeli nie są one za miłe dla prowadzących ????.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 0:3
0:3
2,13
No to sporo ludzi poległo dziś na Bełchatowie, co dla mnie było dziwotą, że tyle osób stawiało na SKRe no ale trudno. Ja idę dziś w kierunku Szczecina a konkretnie, że mecz zakończy się dość szybko w 3 setach.
Oglądałem ostatni mecz Lubina z Katowicami wygrany 3:0 ale niczym mnie nie zaskoczyli, obie drużyny rozegrały kiepskie zawody i jeśli Katowice tak będą grać dalej to słabo to będzie...ale dziś o Lubinie.
Szczecin po pierwszej wtopie u siebie z Kędzierzynem 0:3 dobrze grają i wygrywają łatwo swoje mecze.
Jeśli dziś Kurek, Kaziyjski i Hoag będą bombardować serwisami Lubin nie ma żadnych szans.
Myślę, że warto pójść dziś w 3:0 dla gości.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Cuprum Lubin - Stocznia (Handicap -2.5) typ Stocznia kurs 2.13
Zawiercie - Radom typ Zawiercie kurs 1.88
Lotos - Bydgoszcz typ Lotos kurs 1.22
Stawka: 500zł
EWK: 2 151.60zł
Czas odrobić straty jest to aktualnie 2 koła wiec jest co odrabiac. Analiza jutrzejszych meczy niebawem.
Radomianie mają naprawdę bardzo dobry zespół. Dużą różnice robia przede wszystkim na swoim obiekcie. Widac ze w Radomiu panuje bardzodobra atmosfera. Po otrzymaniu MVP w ostatnich meczach Wojciech Żaliński musiał postawić kolegom z zespołu coś do przegryzienia i popicia oczywiście bezalkoholowego. W bardzo małej hali w Zawierciu ale wypełnionej niemal po brzegi Aluron podejmie wlasnie Radomian. Ogladajac spotkanie chociazby z Bydgoszcza w me zu wyjazdowym stwierdzam fakt ze Zawiercianie prezentuja siatkowke z top druzyn Plus Ligi. Jezeli graja taka siatkowke w meczach wyjazdowych to na swoim obiekcie spodziewam sie jutro siatkarskiego &quot;piekła&quot;. Widac ze Zawierciana wychodzi poki co wszystko co sobie zakładali i według mnie mimo wyrównanych kursow to własnie gospodarze sa jutrzejszym faworytem.
Jesli chodzi o Lotos graja na swoim obiekcie. Piotek Nowakowski mowil nie tak dawno ze jezeli byla by oferta zagranicy chetnie by z niej skorzystal. Jal narazie zawodnik gra w Treflu i jest pewnym ogniwem tego zespołu i mimo checi odejscia na pewno nie bedzie przez to w słabszej formie. Anastazi już ktoryś mecz z rzedu pokazuje swoja frustracje, ale jest to bardzo doswiadczony trener i czas na zwyciestwo na swoim obiekcie i piecie sie w gore tabeli. W Lotosie doswiadczony rozgrywajacy Falaschi, do tego dochodzi młodosc takze swietny poprzedni sezon w Jastrzebskim Węglu. Bydgoszcz za bardzo nie ma kim postraszyc i mimo marnego kursu do dubelka w sam raz. Pozdrawiam trzymajcie się.
Stan Konta: 1000zł
Stan Konta po zagraniu kuponu: 500zł
Budzet: -2000zł
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zawiercie - GKS Katowice
typ 1 kurs 1.72 Fortuna
Zawiercie przed meczem z Czarnymi nie zastanawiał bym się zbyt długo nad typem, ale po dość gładkiej porażce na swojej hali z bardzo dobrze dysponujacą forma druzyna Radomian sporo zaczynałem się zastanawiać. W meczu z Bydgoszcza gdzie przypominam był to mecz wyjazdowy Zawiercianie gładko rozprawili się z Bydgoszcza i widać było, że siatkówka sprawia im bardzo dużoradości. Masny robi nie ziemska pracę jaka wykonuje w Zawierciu. Katowiczanie pod wodza Gruszki graja takze ciekawa siatkowke wygrana z slabiutka na ten moment Resovia. Wygrana z Olsztynem,przegrany tie-break w Gdańsku. Ostatnio porazku budzi sporo watpliwosci poniewaz Cuprum uznawany za jeden z najgorszychzespołów w Plus Lidze wygrywa z Katowicami bez straty seta jak widacspora niespodzianka. Według mnieZawiercie nie przegra kolejnego meczu naswoim terenie. Pozdrawiam trzymajcie się.
Stawka: 1500zł
EWK: 2 270.40zł
Budzet przed kuponem: -2000zł
Budzet po zagraniu kuponu: -3500zł
Nie wygląda to za kolorowo, ale jeżeli typ z Zawierciem będzie uznany jako przegrany robię sobie chwilowa przerwe w typowaniu. Myślę, że zrozumiecie. Pozdrawiam
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ravenna - Castellana Grotte 3:1
Grotte +1,5 seta 2,06
Grotte 3,20
Ja natomiast uważam odwrotnie i wydaje mi się, że ten kurs to duża przesada. Dla mnie aż takim faworytem gospodarze nie są aby dawać na nich kurs 1,30.
Oczywiście w tej kolejce malutkie kursy - 4 mecze poniżej 1,20 nie ma z czego wybierać ale ten mecz może okazać się miłą perełką jak dla mnie.
Do tej pory Grotte przegrali wszystkie 4 spotkania i o dziwo najbliżej wygranej byli z najtrudniejszym przeciwnikiem czyli z Modeną gdzie przegrali tylko 2:3 a tak to 3 x 1:3.
Jeśli chodzi o Ravenne to wygrali 2 mecze i przegrali 3 mecze i jedyny mecz, który tak naprawdę mnie zaskoczył to zwycięstwo z Milano 3:0 gdzie rozbili przeciwnika ale to była 1 kolejka więc biorę ten wynik z przymrużeniem oka.
Jeżeli chodzi o obie kadry to uważam, że są bardzo porównywalne a może goście nawet i lekko na plus.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ciężko mi dziś ugryźć te dzisiejsze mecze...ale po dłuższych przemyśleniach postanowiłem podać parę propozycji na dziś.
PGE SKRA Bełchatów - Resovia Rzeszów 3:1
powyżej 180,5
1,84
Resovia fatalnie 5 meczy - 5 porażek ale Bełchatów niewiele lepiej 5 meczy - 3 porażki.
Ewidentnie obie drużyny są pod formą, jednak to Bełchatów jest faworytem zwłaszcza grając u siebie.
Dziś liczę, że Resovia w końcu postawi trudne warunki i powalczą - nie wróżę im zwycięstwa ale myślę, że over powinien wejść. Nowy trener Resovii może w końcu ruszy tą drużynę bo Kowal był zbyt za długo a nic nie potrafił wyciągnąć z tej drużyny.
MKS Będzin - Cuprum Lubin 1:3
powyżej 180,5
1,84
Będzin jest w tym meczu faworytem i jeśli kurs byłby powyżej 1,5 na nich śmiało bym grał - niestety jest zbyt niski i nie opłaca się grać, chociaż uważam, że wygrają ten mecz.
Dla obu drużyn jest to mecz o tzw. 6 punktów.
Będzin prezentuje świetną formę mimo, że wygrali dopiero raz ale grali już z najsilniejszymi przeciwnikami, ZAKSA, Bełchatów, Jastrzębie, Resovia i Olsztyn - bardzo trudni przeciwnicy.
Lubin wygrał także tylko raz z Katowicami 3:0 po kiepskim meczu.
Na pewno obie drużyny będą chciały wygrać dzisiejszy mecz dlatego over także wielce prawdopodobny.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa
(Handicap setowy +2.5)
typ 2 kurs 1.49 Fortuna

Powoli straty odrobione. Zawiercie dzisiaj zdecydowanje na plus, pewne zwycięstwo. Poniżej podam spotkanie, gdzie będę nadal dążył do odrobienia straty. Analiza będzie dodana w dniu jutrzejszym.​
Stawka: 1500zł
EWK: 1 966.80zł
(Budzet przed kuponem: -1229.60zł)
Budzet po zagraniu kuponu: -2729.60zł
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ENEA PTPS Piła 3:0
Bialsko +1,5 seta 1,61
Bielsko-Biała 2,26
Tutaj uważam, że buki nieco się pomyliły... Stawianie w roli faworyta zespół z Piły grająca na wyjeździe z Bielskiem, moim zdaniem to pomyłka.
Bielsko-Biała przegrały swój mecz inauguracyjny 2:3 na wyjeździe z MKS Kalisz natomiast Piła u siebie przegrała 1:3 z Budowlani Łódź.
W zespole gospodyń zostały m.in. atakująca K. Konieczna, E. Mucha i J. Nowicka i na tych zawodniczkach na pewno spoczywa sporo. Doszła P. Maj-Edwardt a ze znaczących zawodniczek odeszły A. Jagieło i M. Pleśniorowicz. Jeśli chodzi o zespół z Piły to doszły m.in. K. Kaczorowska i M. Azizowa.
Osobiście nie uważam zespół z Piły za faworytki dlatego idę w stronę gospodyń a kurs ponad 2 jeszcze bardziej mnie zachęca.
Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:2
powyżej 179,5 1,84
W pełni zgadzam się z kolegą wyżej, który doskonale opisał ten mecz. Obie drużyny należą do ścisłej czołówki a tu takie kursy. Śmiało do grania jest kurs ponad 3 na zespół gości ja natomiast idę w over meczowy, mecz nie powinien zakończyć się w 3 setach i taki over 180 powinien dość spokojnie siąść.
Obie ekipy dość łatwo wygrały swoje mecze.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cuprum Lubin - PGE SKRA Bełchatów 0:3
Bełchatów -1,5 seta 1,74
W pełni zgadzam się z kolegą wyżej, Bełchatów powinien zamknąć ten mecz w 3 setach ale dla bezpieczeństwa zostawiam sobie 1 set. Kadrowo - 3 półki wyżej Bełchatów. Ostatnio w końcu rozegrali solidne spotkanie z Resovią wygranym 3:1 więc nastroję są dobre. Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gości.
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:2
powyżej 178,5
1,84
Resovia pokazała już kawał dobrej siatkówki w meczu z Bełchatowem mimo to przegrali 1:3 więc fatalna passa trwa dalej - 6 porażek z rzędu i zapowiada się na kolejną. Myślę jednak, że u siebie zmobilizują się jeszcze bardziej i powalczą z ZAKSA, taki overek myślę, że spokojnie siądzie w 4 setach.
Kolejna piękna kolejka - oby jak najdłużej...
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
MKS Będzin - ONICO Warszawa
(Handicap setowy -1.5)
typ ONICO kurs 1.55 Totolotek​
ONICO jak już kiedyś pisałem utrzymało w miarę swój skład z przedsezonowej batalii. W niedziele przyjdzie drużynie z Warszawy zmierzyć się z MKS Będzin. Przeciętna drużyna, ale mimo to nie wolno ich lekceważyć. Potrafili zwyciężyć w meczu wyjazdowym z Resovia, która jest w formie jakiej jest… Będzin ostatnio u siebie nie popisał się zbytnio przegrywając z jedną z najgorszych drużyn w Plus Lidze – Cuprum Lubin. Widać, że potrafią grać w swojej hali a pokazał to mecz także z Jastrzębskim Węglem przegrywając w tie-breaku. Według mnie ONICO na ten moment jest o wiele lepszym zespołem od MKS-u. Wczoraj ONICO przegrało mecz w Szczecinie po czterech setach dość wyraźnie oraz w zeszłym tygodniu z Czarnymi Radom. Co można powiedzieć czas na zwycięstwo ONICO i wskoczenie ponownie do czołówki najlepszych drużyn w Plus Lidze. Pozdrawiam trzymajcie się.
Stawka: 800zł
EWK: 1091.20zł
(Budzet przed kuponem: -762.80zł)
Budzet po zagraniu kuponu: -1562.80zł
Jak widać straty powolutku są odrabiane ????.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Natknąłem się na temat i zapytam. Nie odbieraj tego jako ataku tylko zwykle pytanie.
Jaki sens ma takie granie, skoro poprzedni mecz, a właściwie kurs na niego, po odjęciu podatku to 1.31. Musiałbyś mieć prawie 80% skuteczności żeby wyjść na 0. Przecież to jest niewykonalne w dłuższym okresie. Grając takie zdarzenia.
Nawet jak bukmacher się pomylił w kursie - uważasz ze jakieś value jest, to przy takich niskich kursach i podatku nie ma żadnego edge, a grasz na pewno nieopłacalny kurs.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; chriskola
Natknąłem się na temat i zapytam. Nie odbieraj tego jako ataku tylko zwykle pytanie.
Jaki sens ma takie granie, skoro poprzedni mecz, a właściwie kurs na niego, po odjęciu podatku to 1.31. Musiałbyś mieć prawie 80% skuteczności żeby wyjść na 0. Przecież to jest niewykonalne w dłuższym okresie. Grając takie zdarzenia.
Nawet jak bukmacher się pomylił w kursie - uważasz ze jakieś value jest, to przy takich niskich kursach i podatku nie ma żadnego edge, a grasz na pewno nieopłacalny kurs.
Strata jest aktualnie około 700zł. Typ na ONICO zagrany po głębszych przemyśleniach. Wygrana nie jest zbyt okazyjna, ale zawsze to uszczypli tymczasowo niekorzystny bilans konta. Gram takim system i jak na razie to w odrobieniu strat pomaga wiec trzymam się tego sytemu. Pozdrawiam i dzięki za sugestie. Trzymaj się.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MKS Będzin - ONICO Warszawa 1:3
Będzin +2,5 seta 1,62
Będzin +1,5 seta 2,98

Na pierwszy rzut oka ONICO jest dużym faworytem w tym spotkaniu ale Będzin jest bardzo trudnym przeciwnikiem, mimo, że przegrywają większość meczy to nie przegrywają 0:3. Już w poprzednim sezonie Będzin grając u siebie walczył praktycznie z każdym.. wygrywał seta chociażby z ZAKSA, Resovią czy wygrany mecz chociażby z Jastrzębskim, Olsztynem i właśnie z Warszawą, która była mocniejsza niż w tym sezonie.
W tym sezonie Będzin grał już 3 mecze u siebie i w każdym wygrywał minimum seta. Mają solidnych siatkarzy jak A. Buchowski, L. Williams, J. Peszko, B. Grzechnik, A. Ratajczak czy J. Langlois
.
Ja osobiście liczę na bardziej wyrównane spotkanie aniżeli mówią to kursy, nie zdziwię się nawet jeśli Będzin wygra 2 sety po kursie 3... Lecz dla pewności gram min seta.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czarni Radom - GKS Katowice
M. Zhigalov - K. Butryn 1,77 zwrot 15:15
W tym spotkaniu znalazłem moim zdaniem dość fajne value a mianowicie, K. Butryn, że zdobędzie więcej punktów niż M. Zhigalov.
Rosjanin co prawda z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej ale to Butryn ciągnie Katowice praktycznie w każdym meczu. Jeżeli dziś Butryn nie będzie miał kiepskiego dnia powinien ponownie uzyskać wynik około 20 punktów do której Zhigalov jeszcze nie doskoczył.
Ogólnie Butryn zdobył już 104 punkty a Zhigalov 77 a grał 1 mecz więcej.
Butryn w każdym meczu zdobywa dużo punktów najwięcej zdobył 27 zaś najmniej 18 natomiast Zhigalov najmniej 8 a najwięcej 19 z tym, że większość meczy póki co kończył z małą liczbą punktów.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt; Gliwiczanin
MKS Będzin - ONICO Warszawa
(Handicap setowy -1.5)
typ ONICO kurs 1.55 Totolotek
ONICO jak już kiedyś pisałem utrzymało w miarę swój skład z przedsezonowej batalii. W niedziele przyjdzie drużynie z Warszawy zmierzyć się z MKS Będzin. Przeciętna drużyna, ale mimo to nie wolno ich lekceważyć. Potrafili zwyciężyć w meczu wyjazdowym z Resovia, która jest w formie jakiej jest… Będzin ostatnio u siebie nie popisał się zbytnio przegrywając z jedną z najgorszych drużyn w Plus Lidze – Cuprum Lubin. Widać, że potrafią grać w swojej hali a pokazał to mecz także z Jastrzębskim Węglem przegrywając w tie-breaku. Według mnie ONICO na ten moment jest o wiele lepszym zespołem od MKS-u. Wczoraj ONICO przegrało mecz w Szczecinie po czterech setach dość wyraźnie oraz w zeszłym tygodniu z Czarnymi Radom. Co można powiedzieć czas na zwycięstwo ONICO
i wskoczenie ponownie do czołówki najlepszych drużyn w Plus Lidze. Pozdrawiam trzymajcie się.
Stawka: 800zł
EWK: 1091.20zł


(Budzet przed kuponem: -762.80zł)

Budzet po zagraniu kuponu: -1562.80zł

Jak widać straty powolutku są odrabiane ????.

Gdańsk - Resovia
(Handicap setowy -1.5 seta)

typ 2 kurs 2.05 fortuna
Resovia pokazała w meczu z ZAKSĄ, że w siatkówkę grać nie zapomnieli przegrywając bo bardzo emocjonującym meczu dopiero w tie-breaku. Lotos rozpoczął sezon bardzo przeciętnie, ale nie najgorzej już można powiedzieć najsilniejszych rywali mają z głowy teraz powinno być już tylko lepiej. Mimo to dzisiaj widzę przełamanie się Resovii. Klub z Rzeszowa dysponuję na ten moment lepszym składem i trener może wymieniać zawodników którzy są porównywalni do zestawienia z pierwszego składu. W Gdańsku widać sam fakt, że Piotrek Nowakowski chciał odejść z klubu i grać za granicą widać, że nie czuję się za dobrze w Gdańsku. Według mnie
w tym sezonie Gdańsk nie zagra w play-offach. Srodek tabeli dla tego zespołu to jest wszystko według mnie. Resovia musi jeśli myśli o czymś więcej jak o utrzymaniu takie mecze wygrywać za trzy punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.​
Stawka: 500zł
EWK: 902zł
(Budzet przed kuponem: -471.60zł)
Budzet po zagraniu kuponu: -971.60zł
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lausanne - Trentino 0:3 127
poniżej 132,5 1,84
Moim zdaniem będzie to bardzo szybkie spotkanie, króciutkie 3:0 i do domu.
Po pierwsze Trentino z gwiazdami siatkówki światowej to drużyna na Ligę Mistrzów a nie na jakiś tam CEV Cup ale jak już tam są to trzeba wygrywać i zdobyć trofeum. Trentino ze spokojem wygrywa we Włoskiej lidze chociażby z Verona 3:0 (jest to 5 drużyna w lidze Włoskiej) a gdzie Lausanne do chociażby takiej Verony?
Nie porównuję nawet ligi Szwajcarskiej do Włoskiej, mało tego w tej słabej lidze Lausanne ma bilans 3-3...
Dla mnie jest to przepaść między obiema drużynami i nie widzę innego rozwiązania jak szybkie 3:0 dlatego uważam, że under 132 punkty powinno dość spokojnie wejść.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chemik Police - CSM Bukareszt 1:3
powyżej 181,5
1,95
Na pierwszy rzut oka patrzę na kurs Chemika i pytam co jest??? 1,85 przeciwko Rumunkom???
Mówię biorę, no ale przyjrzałem się bliżej zespołowi z Bukaresztu i już wiem dlaczego jest taki kurs, zespół gości bardzo się wzmocnił przed tym sezonem...Przede wszystkim mówię tutaj o takich zawodniczkach - M. Balkestein-Grothues, A. Salaoru, A. Ungureanu, K. Inoue ... Ogólnie w zespole jest 4 Japonki a doskonale wiemy jak Japonki grają w kobiecej siatkówce zwłaszcza libero i przyjmujące...W lidze mają póki co 4 mecze - 4 zwycięstwa.
Jeśli chodzi o Chemik to oczywiście jest to najlepsza drużyna w Polsce i raczej tylko na ten zespół można liczyć w lidze mistrzyń. Liczę na długi mecz oby wygrany przez Chemik ale nie chce mi się wierzyć aby zakończył się ten mecz w 3 setach.
Gorgonzola Novara - Budowlani Łódź 3:0
poniżej 138,5
1,72
Tutaj także mi się wydaje, że bukmacher lekko &quot;przysnął&quot; - obie zespoły to całkiem inne półki.
Novara ścisła czołówka Europejska natomiast Budowlani Łódź co najwyżej średniak.
Od dłuższego czasu Chemik Police nie liczy się w Europie a nie urażając nikogo Budowlanym jeszcze troszkę brakuje do Polic. Novara to drużyna z piekielnie mocnym składem chociażby P. Egonu, F. Piccinnini, C. Chirichella, S. Veljković.
Wiadomo nie od dziś jak trudno gra się we Włoszech i nie wróżę nic dobrego naszemu zespołowi. Widzę tutaj raczej szybkie 3:0....
Vakifbank Istanbul - Allianz Mtv Stuttgart 3:1
poniżej 133,5
1,60
Kolejny pogrom przed nami, tutaj przewaga jest jeszcze większa niż w meczu wyżej opisywanym. Vakifbank to najlepsza drużyna w Europie, nie doszło tam do wielu zmian a przede wszystkim pozostały najlepsze zawodniczki - C. Ozbay, Z. Ting, K. Robinson, M. Rasic czy L. Sloetjes. Drużyny ze Stuttgartu nie ma co porównywać.
Szybkie 3:0 i pod prysznic.
Lube Civitanova - Modena 3:0
powyżej 179,5 1,77
Przed nami bezsprzecznie hit tej kolejki Ligi mistrzów, 2 hegemony Włoskie zmierzą się ze sobą i tak się złożyło, że zrobią to drugi raz w ciągu paru dni bo w lidze Włoskiej zagrały ze sobą ale to Modena była gospodarzem tego meczu i oglądaliśmy kapitalne widowisko zakończone zwycięstwem gości 2:3 ale równie dobrze to Modena mogła wygrać spokojnie bo prowadziła 1:0 i miała na wyciągnięcie ręki drugiego seta i kto wie jak by to się potoczyło dalej no ale koniec końców zakończyło się 2:3.
Widzę, że buki dalej mega faworyzują Lube i dają na nich kurs w granicach 1,25 jak by grali ze średniakiem...
Ja wchodzę w over meczowy dość spokojnie przy minimum 4 setach.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
GKS Katowice - Stocznia Szczecin 3:1
powyżej 175,5 1,84
Katowice 3,5
O wielkich problemach finansowych Stoczni już chyba każdy wie i to, że najlepsi siatkarze mają propozycje z innych klubów np. B. Kurek. To na pewno nie wpłynie na dobrą atmosferę w klubie. Fakt nie od dziś się to dzieje ale ich gra w ostatnich kolejkach nie powala, porażka 0:3 z Zawierciem i wygrana 3:1 z Radom.
Jeżeli chodzi o Katowice to mają ewidentny kryzys - 4 porażki z rzędu ale gdzie najlepiej przerwać kryzys jak nie u siebie z czołową drużyną ligi, która ma problemy? Liczę, że dziś Katowice postawią się mega gościom i mimo wszystko obejrzymy bardzo wyrównane spotkanie.
Oczywiście także ryzykuję na zwycięstwo gospodarzy zważywszy na spore problemy gości.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 0:3
Gdańsk 1,52
Gdańsk -1,5 seta 2,10
Wczoraj dzień niespodzianek ale czy aż takich, żeby nie można było tego przewidzieć? Nie...
Dziś już wydaje mi się, że faworyt zgarnie komplet punktów, Lubin po meczu z Będzinem wygranym 3:0 na wyjeździe wydawało by się, że zacznie grać lepiej nic bardziej mylnego... 3 porażki i tylko 1 wygrany set, oczywiście przeciwnicy wymagający byli.
Gdańsk powalczył ostatnio z Bełchatowem w lidze mistrzów przegranym 1:3 ale widać w tej drużynie potencjał, może nie tak wielki jak w poprzednich sezonach ale jednak.
Wydaje mi się, że dziś Gdańsk wygra mecz i nawet zaryzykuję wygraną za 3 punkty.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Latina - Castellana Grotte 3:0
powyżej 178,5 1,70
Castellana +1,5 seta 1,85
Castellana 2,70
Wpisuję takie kursy bo już mocno pospadały chociaż ja z rana jeszcze złapałem na gości kurs 3,2 i na +1,5s 2,2.
Castellana póki co wszystkie porażki ale według mnie nie grają Oni aż tak źle, że zasłużyli na wszystkie porażki - o dziwo najbardziej powalczyli z najmocniejszymi czyli Modena i Trentino 2:3.
Latina nieco lepiej bo 3 zwycięstwa i 5 porażek ale patrząc na kadrę obu ekip to nie wydaje mi się aby to Latina miała lepszą kadrę wręcz odwrotnie wydaje mi się, że to gości posiadają lepszych siatkarzy.
Myślę, że ten zespół w kocu nieco lepiej odpali i liczę właśnie, że to nastąpi dziś.
Milano - Verona 3:1
powyżej 182,5 1,80
Kursy mocno się wyrównały patrząc na to jakie były jeszcze rano i dobrze bo nie widzę aż takiego faworyta w ekipie gości jak pokazywały kursy.
Oba zespoły posiadają indywidualności, którzy potrafią sami poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Nie wydaje mi się aby ten mecz zakończył się w 3 setach i taki over wydaje się być bardzo sympatyczny więc go pobieram.​
 
Do góry Bottom