>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Analizowanie siatkówki - eksperci

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na jutro mam kilka kuponików...
Tajlandia (+2,5 seta) - Azerbejdżan Tajlandia 1,20 (3:1)
Kamerun (+1,5 seta) - Argentyna Kamerun 1,26 (0:3)
Rosja - USA USA 1,26 (2:3)
Niemcy (+2,5 seta) - Japonia Niemcy 1,29 (0:3)
Włochy (+2,5 seta) - Chiny Włochy 1,18 (3:1)
AKO: 2,90 ⛔
Włochy - Chiny powyżej 174,5 1,51 (3:1)
Rosja - USA (-1,5 seta) USA 1,50 (2:3)
Tajlandia - Azerbejdżan powyżej 175,5 1,51 (3:1)
Kamerun - Argentyna Kamerun 1,60 (0:3)
AKO: 5,47 ⛔
Pierwszy kuponik to &quot;pewniaki&quot;, które powinny spokojnie siąść. Tajki prezentują się póki co bardzo dobrze na tych mistrzostwach, porażki 2:3 z USA i z Rosją to naprawdę solidny wynik no i oczywiście zwycięstwa z Trynidadem i z Korea. Azerki również pokonały i Korea i Trynidad lecz uległy z USA i Rosja po 0:3. Uważam, że obejrzymy długi i zacięty mecz mam tylko nadzieję, że nie straciły za dużo sił w meczu z USA Tajki.
Kamerunki prezentują się dużo lepiej niż Argentynki.. Stawiam na zwycięstwo Kamerunek gdzie siatkówka w ostatnim czasie poszła mocno do góry - oczywiście nie mylić, że grają już na wysokim poziomie, nie...
USA jest mocnym faworytem w meczu z Rosją, która składem nie powala... męczą się tą grą jakoś ich nie widzę, stawiam na przekonujące zwycięstwo Amerykanek.
No i mamy hit Włoszki z Chinkami, na początku kurs na Chinki był niski bardzo ale teraz już się wyrównały bo mecz jest... wyrównany. Nie wydaje mi się aby mecz zakończył się na 3 setach.
Japonki grają z Niemkami i są faworytkami tego meczu lecz kurs mizerny... zaledwie 1,4. Wolę dać, że Niemki ugrają minimum 1 seta bo są w stanie nawet powalczyć o zwycięstwo.
Można oczywiście pomieszać kuponiki kto jak woli.
// Na szczęście odrobiłem jeszcze z plusem na żywo na meczach USA i Włoszek.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
SIERPIEŃ oraz WRZESIEŃ 2018r.

Podane Typy: 10
Wygrane: 3

Przegrane: 7
Zwrot: 0

Nie wygląda to za dobrze ,ale jak widzieliście w niektórych typach kurs wynosił nawet około 5.00 mimo to te dwa miesiące oceniam nie zbyt dobrze. Czas teraz na Plus Ligę. Nie wprowadzałem stawek teraz jednak typy będą podawane z zagranymi przeze mnie kwotami ,żeby podliczanie każdego miesiąca było bardziej rozbudowane. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino 0:3
Trentino 4,05 Fortuna
Trentino +1,5 seta 2,20 STS
Trentino +2,5 seta 1,50 STS
A ja wręcz nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie...
Perugia fakt, rozgrywa ten superpuchar we własnej hali i to jest na pewno plus dla nich. Oczywiście w tej lidze Włoskiej własna hala to duży plus, mogliśmy się o tym przekonać w poprzednim sezonie gdzie mieliśmy hity i praktycznie drużyna grająca u siebie wygrywała.
Lecz patrząc już czysto sportowo na kadry obu ekip to czy Trentino aż tak bardzo odstaje od Perugii ??? Dla mnie nie a nawet mają mocniejszą kadrę.
Zajmijmy się póki co Perugią...
W porównaniu do poprzedniego sezonu w tej drużynie nie zobaczymy takich siatkarzy jak - I. Zaytsev, A. Russell, S. Anzani, T. Siirilla natomiast do klubu dołączyli - W. Leon, F. Lanza. W klubie pozostali - L De Cecco, M. Podrascanin, A. Atanasijević. Oczywiście pierwsza szóstka nadal wygląda imponująco ale moim zdaniem jest słabsza niż poprzedni sezon bo o ile Leon to poziom wysoki i to jest wzmocnienie o tyle Lanza nie jest już aż tak dobry, kolejny odeszło dwóch środkowych a wzmocnienia tutaj nie ma...
Teraz popatrzy jak to wygląda w Trentino...
Z Trentino pożegnali się tacy gracze jak - N. Hoag, J. Kozamernik, F. Lanza, R. Teppan, Eder natomiast do klubu dołączyli - S. Lisinać, D. Candellaro, J. Grebennikov, G. Nelli, A. Russell, M. Van Garderen. W klubu pozostali np. U. Kovacević, L. Vettori, S. Giannelli. No i tutaj wzmocnienia są imponujące moim zdaniem.
Pierwsza szóstka obu ekip:
Rozgrywający: L. De Cecco - S. Giannelli
Przyjmujący: W. Leon, F. Lanza - A. Russell, U. Kovacević
Atakujący: A. Atanasijević - L. Vettori
Środkowy: M. Podrascanin, G. Galassi - S. Lisinać, D. Candellaro
Libero: M. Colaci - J. Grebennikov
No i gdzie Trentino odstaje? Rozegranie bardzo równe, przyjęcie Leon ok ale Lanza nie jest jakimś wirtuozem natomiast Russell i Kovacević leworęczny, który potrafi wyprawiać cuda. Atak lepszy ma Perugia ale środek stawiam wyżej Trentino i libero to zdecydowanie Trento...
Wynik może być każdy, lecz ja wchodzę w taki kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena 2:3
Trentino 1,78
Wczoraj dość gładko Trentino ograło Perugię 3:0 natomiast Modena niespodziewanie wygrała z Lube przegrywając już 1:2. Dziś znowu idę w stronę Trentino, którzy moim zdaniem prezentują się póki co najlepiej.
Kadrowo są nad Modeną, oczywiście Modena ma mocną kadrę także.
Wczoraj w meczu Lube bardzo dobrze poradził sobie w Modenie B. Bednorz i to jest miła wiadomość dla nas dla Polaków, że w takiej mocnej drużynie podstawowym przyjmującym będzie Polak.
W porównaniu do poprzedniego sezonu to z Modeny odeszli - B. Rezende, R. N&#39;gapeth, M. Van Garderen natomiast dołączyli - S. Anzani, B. Bednorz, I. Zaytsev.
Stawiam i tym razem na Trentino ale nie chce mi się wierzyć, że ten mecz zakończy się w 3 setach.
Pierwsza szóstka obu ekip:
Rozgrywający: M. Christenson - S. Giannelli
Przyjmujący: T. Urnaut, B. Bednorz - A. Russell, U. Kovacević
Atakujący: I. Zaytsev - L. Vettori
Środkowy: M. Holt, S. Anzani - S. Lisinać, D. Candellaro
Libero: S. Rossini - J. Grebennikov

Ogólnie no to nieźle te 4 zespoły powymieniały się zawodnikami... Dodatkowo Z. Kazań dołączył do tych wymian gdzie oddał Leona a zabrał E. N&#39;gapeth.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel
(Handicap +1.5 seta)
typ Czarni Radom @2.00 Totolotek
Hala w Radomiu nie raz już jeśli chodzi o kibiców gospodarzy zrobiła tzw. piekło w hali. Radomianie ściągnęli do swojego zespołu Zhigalova znakomitego atakującego. Widać ,że Radomianie utrzymali w miarę swój skład i ten zespół jest naprawdę jeden z nielicznych zespołów, gdzie stawiają na młodzież. Widać to w postaci Żalińskiego, Fornala, Hubera i wielu innych znakomitych siatkarzy. Skład Jastrzębian wygląda naprawdę bardzo ciekawie i spodziewałem się bardzie wyrównanych kursów a tutaj taka niespodzianka ze strony bukmacherów i wielka faworyzacja zespołu z Jastrzębia. Według mnie pierwsze mecze będę zacięte i wyrównane i ja tutaj po takim kursie jak najbardziej idę w jakąkolwiek zdobycz punktową zespołu z Radomia.
STAWKA: 500zł
EWK: 1000zl
ONICO Warszawa - Cuprum Lubin
(Handicap -2.5 seta)
typ ONICO Warszawa @2.40 Totolotek
Patrząc na zespół z Cuprum Lubin to na ten sezon według mnie ogromnie się osłabili. Odeszli tacy zawodnicy jak Duflos, Kaczmarek, Taht, Masny, Pupart, Hain, Gunia, natomiast dołączyli Toobal, Boruch, Grobelny, Ziobrowski ,Yanagida. Siódme miejsce w poprzednim sezonie patrząc jak inne zespoły się zasiliły to nie ma takie opcji według mnie żeby Cuprum nadal zajęło pozytywne dla siebie miejsce. Według mnie utrzymanie to jest wszystko na co stać ten zespół. Jeśli chodzi o ONICO Warszawa to zespołu odeszli Włodarczyk i Samica ,natomiast dołączyli Arajujo,Vigrass. Ten zespół widać ,że utrzymał skład z poprzedniego sezonu i według mnie nadal będą ważna postacią w Plus Lidze. Na weekend typuje ,że ONICO bez straty seta wygra u siebie z Cuprum.
STAWKA: 500zł
EWK: 1040zl
STAN KONTA: 2000zł
(Stan konta po dwóch typach wynosi aktualnie 1000zł)
(Kwoty bez podatku poniewaz w Totolotku w piatki powyzej 100zł mamy wygrana bez podatku)



 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
Katowice 1,77 Fortuna
Moim zdaniem bardzo dobry kurs i pobieram go już dziś bo do niedzieli po mojemu zmaleje.
W poprzednim sezonie Olsztyn wygrał 2 x po 3:2 mimo iż skład mieli 2 x lepszy niż teraz.
Kolejna sprawa to kontuzja jeszcze przed MŚ przyjmującego Holendra R. Andringa - złamał kość śródstopia więc pierwszy przyjmujący Olsztyn nie zagra. Pozostaje dwójka M. Lux - S. Kapelus (dla porównania w poprzednim sezonie mieliśmy przyjmujących Rousseaux, Andringa i Buchowski).
Do tego odszedł najlepszy środkowy J. Kochanowski i karierę zakończył D. Pliński. Parę środkowych będą tworzyć M. Zniszczoł i P. Pietraszko. Jedynie atak się nie zmienił i pozostał J. Hadrava.
Olsztyn na ten moment oceniam jako zespół średni.
teraz przejdźmy do gospodarzy z Katowic.
Do Katowic przyszedł przyjmujący Belg T. Rousseaux właśnie z Olsztyna, który radził sobie bardzo dobrze i tam parę przyjmujących będzie tworzył z G. Quiroga a do wyboru jest jeszcze D. Depowski więc trener ma wybór.
Na ataku jest K. Butryn, na środku zobaczymy E. Kohut i W. Sobala a na rozegraniu zobaczymy M. Komende.
Na ten moment uważam, że Katowice są drużyna lepszą.
Zaryzykuję również bo uważam, że są dość spore szanse, że Katowice zamkną ten mecz w max 4 setach.
Katowice -1,5 seta 2,45 Unibet
Dodatkowo zagram taki kuponik na 1 kolejkę:
Cerrard Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel powyżej 3,5 seta 1,40 (0:3)
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn Katowice 1,70 (3:1)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów powyżej 3,5 seta 1,57 (3:2)
AKO: 3,74 STS ⛔
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zawiercie - Resovia Rzeszów
(Poniżej 138.5) @3.20 fortuna
Typ trochę ryzykowny, gdzie mówi o tym bardzo dobrze kurs tego zdarzenia ,ale jak najbardziej realny do zrobienia. Zawiercie to jest klub któremu bardzo kibicuję w Plus Lidze. Bardzo mała hala ,ale zawsze wypełniona po brzegi przez tzw. &quot;Jurajskich Rycerzów&quot; .Gospodarze zagrają bez Aleka Achrema. Sporo myślałem nad zagraniem jakiegoś handicapu w stronę Zawiercia,ale jeżeli brakuje czołowego przyjmującego to bardzo ciężko będzie o dobry wynik z Resovia. Resovia w tym sezonie zrobiła bardzo dobre transfery Mika,Buszek,Smith,Schulz,Shoji i kilka jeszcze innych ale to są czołowe transfery z których Rzeszowianie według mnie mogą zrobić różnicę w Plus Lidze. Ja tutaj próbuję zagrać w stronę Rzeszowian chociaż wiem bardzo dobrze jak ciężko się gra w Zawierciu. Pozdrawiam trzymajcie się.
STAWKA: 540zł
EWK: 1520.64zł
STAN KONTA: 2040zł
(STAN KONTA PO ZAGRANIU KUPONU: 1500zł)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PGE SKRA Bełchatów - MKS Będzin 3:1
poniżej 138,5 2,05
Za nami już pierwsza kolejka a przed nami kolejna, ledwie 2 dni minęło i kolejne emocje - bardzo szybko puszczają te pierwsze 3 kolejki ale może to i dobrze bo od razu siatkarze wejdą w rytm meczowy.
W pierwszej kolejce dość niespodziewanie Bełchatów przegrał na wyjeździe 2:3 z Bydgoszcz natomiast Będzin już zgodnie z planem przegrał z Kędzierzynem 1:3.
Bełchatów we własnej hali gra dużo lepiej niż na wyjazdach o czym przekonaliśmy się w poprzednim sezonie gdzie wygrali aż 14 spotkań na 15. Dodatkowa mobilizacja to właśnie przegrany mecz 3 dni temu.
Liczę na pełną koncentrację i zwycięstwo dość łatwe w 3 setach, kurs zachęca.
Stocznia Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
powyżej 3,5 seta 1,40 forBet
powyżej 182,5 1,75 STS
Myślę, że jest to najlepsza opcja na to spotkanie do jakiegoś dubelka wręcz idealne. Nie było nam dane obejrzeć Szczecina jeszcze więc tak naprawdę nie można wiele powiedzieć o tej ekipie prócz tego, że zrobili ogromne transfery ale czy to wypali już od początku? Nie wiadomo, ja mimo wszystko nie postawię zwycięstwa gospodarzy wolałbym dać gości ale jeszcze się zastanawiam. Póki co do dubelka pobieram.
Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz 1:3
powyżej 179,5
1,70 STS
Bydgoszcz +1,5 seta 1,90 STS
Bydgoszcz 2,75 STS
Tutaj mam nadzieję, że Bydgoszcz pójdzie na fali... po zwycięstwie z Mistrzem Polski 3:2 morale na pewno świetne a przeciwnik co by nie powiedzieć bardzo mocno osłabiony przed sezonem...
Lubin pierwszy mecz zakończył szybko 0:3 ONICO, która moim zdaniem nie gra nic szczególnego.
Bydgoszcz bardzo dobry mecz ze SKRA, aż 5 zawodników zdobyło minimum 10 punktów więc widać, że tam nie grane jest na 1 zawodnika co jest ogromnym plusem dla Nich.
Kurs na samo zwycięstwo mocno już poszło w dół ale nadal uważam, że warto zaryzykować.
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:3
Radom
1,70 STS
W Olsztynie nadal bez przyjmującego R. Andringa no i na przyjęciu jest kiepsko... Katowice bardzo gładko poradzili sobie z Olsztynem 3:1 i tylko przez głupotę Katowic mecz nie zakończył się szybko w 3 setach...
Radom porażka 0:3 z Jastrzębiem ale ja uważam Jastrzębie za drużynę, która powalczy o medal w tym sezonie. Nadal uważam, Radom za drużynę dobrą mimo porażki...
Prócz ataku gdzie Olsztyn ma J. Hadravę uważam, że Radom ma lepszych siatkarzy dlatego stawiam na zwycięstwo gości.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 3:0
Będzin +1,5 seta 1,90 STS
Dopóki Olsztyn się nie otrząśnie to będę grał przeciwko nim. W dalszym ciągu nie ma przyjmującego Andringi - bez niego w Olsztynie przyjęcia nie ma. Atakujący nawet nie ciągnie tego zespołu tak jak myślałem, że będzie to robił. Będzin niby 2 porażki po 1:3 ale z kim grali... ZAKSA i SKRA a mimo to te mecze były bardzo wyrównane.
Liczę, że Będzin powalczy w tym meczu a może i wygra...
Zobaczymy.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin 0:3
powyżej 184,5 1,84
J. Lyneel minimum 15 pkt + Jastrzębski wygra TAK 3,00 forBet
W tym meczu wchodzę w over meczowy. Jastrzębski Węgiel słusznie jest faworytem w tym meczu, mają piekielnie mocną paczkę w tym sezonie i u siebie będą faworytem w praktycznie każdym meczu, może poza 2 meczami... Wygrali 2 mecze 3:0 i 3:2 Szczecin zaczął sezon kiepsko... 0:3 z ZAKSA ale ich gra była kiepska...
Myślę, że nie zagrają drugi raz tak słabego meczu. Mimo wszystko mają mocny skład więc nie powinni dostawać batów po 0:3 z każdym. Liczę na kapitalne widowisko i oby było 5 setów.
Dodatkowo pobieram taką propozycję na forBecie...
J. Lynell zdobędzie minimum 15 punktów i Jastrzębski Węgiel wygra.
Po 1 uważam, że dziś Jastrzębski Węgiel wygra mecz, są faworytem, grają u siebie... i póki co są na fali 2óch zwycięstw a Stocznia nie jest ewidentnie zgrana.
J. Lynell zdobędzie minimum 15 punktów. Po 1 uważam, że mecz nie zakończy się w 3 setach, póki co Francuz prezentuje najrówniejszą formę ze wszystkich przyjmujących, zdobywał odpowiednio 14 i 16 punktów.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena 2:3
Grotte +19,5 1,77
Uważam, że przesadzone handi na gospodarzy, ok Modena faworyt tego meczu i to nie podlega dyskusji ale czy rozbiją aż tak rywala? Nie sądzę...
Grotte swój pierwszy mecz przegrali na wyjeździe 1:3 z Vibo Valentia natomiast Modena wygrała u siebie 3:0 z Sora wygrywając 21 punktamia uważam, że Grotte jest mocniejszą ekipą niż Sora.
W swoim składzie mają znanych siatkarzy takich jak: W. Włodarczyk, A. Zingel, M. Mirzajanpour, M. Falaschi oczywiście Modena ma dużo lepszy skład ale uważam, że Grotte podejdzie o tego meczu jeszcze bardziej zmobilizowana w końcu grają ze zwycięzcami Superpucharu...
Revivre Axopower Milano
- Kioene Padova 3:1
Milano -1,5 seta 1,72
Milano uważam za 6 drużynę w lidze a tu taki łomot w 1 kolejce z Ravenna 0:3 i bez podejścia w każdym secie. Padova swój mecz przegrała 0:3 z Lube.
Nadal uważam, że Milano ma papiery na świetne granie i będą chcieli zapomnieć o tym pierwszym meczu i wygrać ten mecz jak najwyżej dla siebie i dla kibiców.
Milano uważam, że ma dużo lepszy skład niż Padova i dziś pokażą w końcu świetną grę.
Uważam, że na te 2 mecze jest spore value a jak będzie przekonamy się wieczorem.
Powodzenia
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Czarni Radom - ONICO Warszawa
typ 2 kurs 1.72 fortuna
Czarni już wiele razy pisał jak znakomicie radzą sobie w swojej hali przy świetnej publiczności. Czarni wygrali z Cuprum i Olsztynem, natomiast w pierwszej kolejce odnieśli u siebie porażkę z Jastrzębskim Węglem. Jeśli chodzi o ONICO wygrali wszystkie mecze z bardzo cięzkimi rywalami, a w szczególności z Resovia oraz Zawierciem. Jedynym z łatwiejszych meczy był mecz z Cuprum Lubin pewnie wygrany przez Warszawian. Spodziewam się cięzkiego meczu, ale według mnie ONICO gra mimo dobrych transferów Czarnych minimalnie lepszą siatkówkę. Można spodziewam się sporo walki z obu stron, ale ostatnio oglądając ONICO to widać, że Kwolek utrzymuje nadal wysoką formę i wielu zawodników którzy pozostali w ONICO utrzymują przedsezonową formę. Po takim kursie warto pograć moim zdaniem w zespół z Warszawy. Pozdrawiam trzymajcie się.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czarni Radom - ONICO Warszawa 3:0
powyżej 184,5
1,84
Ja idę w tym spotkaniu w over meczowy, mecz 50/50 - tie break bardzo możliwy.
Radom po porażce 0:3 z Jastrzębskim następne 2 mecze to zwycięstwa 3:0 z Olsztynem i Lubinem natomiast ONICO póki co komplet zwycięstw i punktów - 3:0 z Lubinem, 3:1 z Resovią i 3:1 z Zawierciem.
Obie ekipy oceniam bardzo porównywalnie jeżeli chodzi o ich skład, hala Radomian to ich plus.
W poprzednim sezonie gdzie Warszawa była mocniejsza mecz zakończył się po 5 setach zwycięstwem Warszawy 3:2 dziś mam nadzieję, że będzie równie wyrównany mecz - chociaż jeżeli miałbym stawiać to postawił bym na gospodarzy 2,12 ✅✅✅
Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3
Zawiercie 1,98
Zgadzam się z kolegami wyżej, dość wysoki kurs na Zawiercie.
Oczywiście Bydgoszcz kapitalnie zaczęła sezon od sensacyjnej wygranej z Bełchatowem 3:2 następnie wygrana z Lubinem 3:1 na wyjeździe i porażka 0:3 z ZAKSA - wyniki moim zdaniem ponad stan.
Zawiercie również zaczęło sezon dobrze, zwycięstwo 3:2 z Resovią, porażka 2:3 z Jastrzębskim i porażka 1:3 z Warszawa - bardzo wymagający terminarz mieli na samym początku.
Teraz przeciwnik już dużo słabszy.
Zawiercie na każdej pozycji ma lepszych siatkarzy co powinni wykorzystać.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Padwa - Castellana Grotte 3:1
Grotte +82,5
1,75
Uważam, że mocno przesadzone są kursy na gości w tym mecz, kurs prawie 4 aż żal nie spróbować...
W ostatniej kolejce Grotte powalczyły z Modena przegrywając 2:3.
Obie drużyny mają póki co po 2 porażki ale moim zdaniem lepsze wrażenie zostawili po sobie właśnie goście.
Daję oto taki zakład, że goście zdobędę minimum 83 punkty, spokojnie w 4 setach mogą zdobyć tyle punktów.
Spróbuję także zagrać gości ale ten typ podaję.

Perugia - Trentino 3:1 184
powyżej 180,5 1,84
Aż taki kurs na Trento...? Także moim zdaniem przesadzony, ok Perugia u siebie jest faworytem ale nie aż takim.
Trentino mega wzmocniło się przed sezonem i teraz o zwycięstwo grają w każdym meczu z faworytami...
Stawiam w tym meczu na minimum 4 sety i na over meczowy.
Póki co obie drużyny komplet zwycięstw. Szykuje nam się mega mecz.
Porównywać obu składów nie ma co ponieważ można iść do samego góry - tam są opisane drużyny.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Stocznia Szczecin - Resovia Rzeszów
typ 2 kurs 4.10 TotalBet

Nie przepadam za bardzo za Asseco, ale to tylko ze względów osobistych. Oglądałem dotychczas wszystkie spotkania pasów i niestety mimo tak doświadczonych zawodników Rzeszowianie wyglądaja na ten moment bardzo przeciętnie. Zgodze sie w zupełności z bukmacherami odnośnie faworyta tego meczu, ale patrzac na kursy to widać że buki zdecydowanie faworyzuja zespół z Szczecina. Kursy jak dla mnie mocno przesadzone. Czy Resovia pozwoli sobie na czwarta porazke z rzedu? Według mnie mimo takich kursów spodziewam sie wyrównanego spotkania. Resovia kadrowo wcale nie odstaje od faworyzowanej od początku sezonu Stoczni Szczecin. Resovia ma w składzie wielu reprezentantów dawnych oraz takze aktualnych m.in: Shoji, Buszek, Mika, Schulz, Smith, Mozdzonek, Lemanski wiec sprawa wyniku mimo takiej ogromnej przewagi nad dwoma ekipami jesli chodzi o kursy przedstawiane przez buka to według mnie jak najbardziej warto spróbowac pograc w stronę Rzeszowian. Mozna takze zagrac po takze wysokim kursie handicap czy over punktowy lub poszukac cos do dubelka. Stocznia na poczatku przegrala dosc gładko z ZAKSA. Nastepny mecz w trzech setach zwyciestwo z Jastrzebskim Węglem. Resovia przegrała na trudnym terenie w Zawierciu po tie-breaku. Porazka takze z ciezkim rywalem z Warszawy w czterech setach. W hali na Podpromiu porazka dosc nieoczekiwana w trzech setach z Katowicami. Według mnie jutro przyjdzie przełamanie z ciezkim rywalem ale Resovie jak najbardziej stac na zwyciestwo w Stoczni. Pozdrawiam trzymajcie się.​
STAWKA: 500zl
EWK: 1804zł
STAN KONTA: 1500zł
(STAN KONTA PO ZAGRANIU KUPONU: 1000zł)

 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 0:3
powyżej 182,5 1,85
Już za kilka minut wielki hit we Włoskiej siatkówce, mecz pomiędzy Lube a Perugia zaczniemy 4 kolejkę.
Mecz można obejrzeć w Polsat Sport co jest świetną wiadomością dla kibiców siatkówki.
Póki co obie drużyny wygrały swoje mecze bez problemów ze stratą tylko 1 seta - 3 zwycięstwa 9:1 w setach.

Oczywiście dla jednej jak i drugiej drużyny jest to pierwszy tak poważny sprawdzian w lidze.
Obie drużyny mają w swoich szeregach gwiazdy siatkówki, może nieco przybliżę składy obu drużyn:
Lube Civitanova:
Rozgrywający: B. Rezende
Środkowy: R. Simon, D. Stanković
Przyjmujący: O. Juantorena, Y. Leal
Atakujący: T. Sokolov
Libero: A. Marchisio
Perugia:
Rozgrywający: L. De Cecco
Środkowy: M. Podrascanin, F. Ricci
Przyjmujący: W. Leon, F. Lanza
Atakujący: A. Atanasijević
Libero: M. Colaci

Oczywiście moim zdaniem lepiej wyglądają gospodarze ale stawiam w tym meczu, że obejrzymy minimum 4 wyrównane sety i pokryją spokojnie mojego overa meczowego.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Październik 2018r.
Podane Typy: 22
Wygrane: 13
Przegrane: 9
Skuteczność: 59,5%
Podane kupony: 4
Wygrane: 1
Przegrane: 3
Skuteczność: 25%
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin (Handicap setowy -2.5 ) typ Resovia kurs 2.65 fortuna
Na poczatku warto przytoczyc bardzo duze zmiany w szeregach Resovii. Pierwszy trener zwolniony w zamian za niego znakomity szkoleniowiec z Rumunii Cretu. Będzin już chyba przyzwyczaił się do notorycznych porazek. Patrzac na miejsce w tabeli mozna powiedziec mecz bedzie bardzo wyrownany ale patrzac na składy obu ekip roznica jest kolosalna na korzysc Resovii. Klub z Rzeszowa bedzie chciał udowodnic przed wlasna publiczoscia ze w siatkowke grac nie zapomnieli i według mnie mecz z Bedzinem pewnie zwycieza i z nowym szkoleniowcem beda cieszyc sie z pierwszego wygranego meczu w tym sezonie. Pozdrawiam trzymajcie sie.​

STAWKA:
1000zl
EWK: 2332zł
STAN KONTA: 1000zł
(STAN KONTA PO ZAGRANIU KUPONU: 0zł)

 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
budzet 2000 i gra stawkami 1000zl kursy 2.65? I to jeszcze na druzyne ktora w ostatnich 12 spotkaniach nie wygrala 3:0 i w dodatku jest w dolku? Gdzie jej przeciwnik nie przegral do 0 ani z Zaksa ani z Jastrzebskim ani ze Skra? No coz, jezeli te stawki sa autentyczne to Panowie sa doskonalym przykladem jak przegrac pieniadze w krotkim czasie ;)
 
Do góry Bottom