>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AmstelBETS

amstel 0

amstel

Użytkownik
Witam miłośników futbolu,
na rozdziewiczenie mojego tematu wybrałem spotkanie Europa League:
Fiorentina vs Juventus
Juventus aw @1.50 (bet365)
Juventus pierwszy strzeli gola @1.57 (bet365)

Wg mnie z dzisiejszej oferty EL to najbardziej &quot;grywalna&quot; para. Wydaje mi się, że to spotkanie ma wyraźniejszego faworyta, niż wskazują na to kursy. Remis 1:1 w pierwszym meczu nieco zamazał obraz sytuacji, ale warto zwrócić uwagę, że Juve prowadziło niemal od samego początku. Później zwyciężył minimalizm i nie udało się utrzymać korzystnego wyniku. W efekcie Juventus musi agresywnie ruszyć w rewanżu na bramkę rywali, bo zaczyna mecz ze stratą. Gospodarze nie powinni od początku forsować ataków znając siłę ofensywną przeciwników. Ekipa z Turyna kolejny rok z rzędu nie ma sobie równych wśród włoskich drużyn. Trzecie kolejne mistrzostwo mają praktycznie w kieszeni i nie widzę powodów, by odpuszczać w EL. Oczywiście Juve mierzy w bardziej prestiżowe zmagania, ale w obecnej sytuacji nie pogardzą pucharem pocieszenia. Tym bardziej, że finał rozgrywek zostanie rozegrany na Juventus Stadium. Dyrektor sportowy turyńskiego klubu ostatnio wspominał, jakie straty finansowe spowodowało odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Tymczasem w Lidze Europejskiej również mogą podnieść z murawy kilka mln euro z samego dnia meczowego, biorąc pod uwagę rywalizację z klubami typu Lyon, Valencia czy Benfica. Odpadnięcie dziś może z kolei oznaczać dla mistrzów Włoch koniec sezonu, ponieważ w Serie A losy tytułu są już niemal jasne. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Fiorentiny, która nadal musi bronić w lidze miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach. Różnice punktowe są minimalne, a już w niedzielę piłkarzy z Florencji czeka arcytrudny wyjazd do Neapolu. Tymczasem Juve zagra w najbliższej kolejce z ostatnią Catanią.
 
amstel 0

amstel

Użytkownik
Fiorentina vs Juventus
Juventus aw @1.50 (bet365) ✅
Juventus pierwszy strzeli gola @1.57 (bet365)
✅
Trochę nie doceniłem Fiorentiny, która momentami wyglądała w tym meczu bardzo dobrze. Lepiej, niż w wielu ostatnich spotkaniach, ale koniec końców wszystko skończyło się zgodnie z przewidywaniami.
Może uda utrzymać się dziś na fali i dubelek z NBA na nockę:
Cleveland Cavaliers vs Oklahoma City Thunder HT/FT 2/2 @1.44 (bet365)
Houston Rockets vs Minnesota Timberwolves 1 @1.31 (bet365)
AKO: 1.89

W pierwszym meczu Thunder są murowanym faworytem. Cavs wyglądają w tym sezonie tragicznie, jak co roku, a ostatnio stracili na dodatek swojego lidera, Kyrie Irvinga. W tym miesiącu chyba tylko dwa razy zdołali nie przegrywać do przerwy. Oklahoma odpoczywa od poniedziałku, więc myślę, że na świeżości postara się pozmiatać mecz przez pierwsze dwie kwarty, żeby dać odpocząć liderom przed jutrzejszym meczem w Toronto.
W drugim meczu niski kurs nie rzuca na kolana, ale wydaje mi się, że gospodarze powinni to spokojnie wygrać. Obie ekipy najprawdopodobniej zagrają bez podstawowych centrów, ale Asik to lepszy backup dla Howarda niż Gorgui Dieng dla Pekovicia. Poza tym Minnesota wczoraj grała mecz z dogrywką w Dallas. Natomiast Rockets odpoczywają od poniedziałku, kiedy też się specjalnie nie namęczyli w rywalizacji z Jazz.
 
amstel 0

amstel

Użytkownik
Cleveland Cavaliers vs Oklahoma City Thunder HT/FT 2/2 @1.44 (bet365) 95-102 (46:56)✅
Houston Rockets vs Minnesota Timberwolves 1 @1.31 (bet365) 129-106✅
AKO: 1.89
✅
NBA weszło bez szemrania, chociaż Dieng oczywiście musiał zagrać mecz życia, jak o nim wspomniałem ;)
Dziś bardzo przyciąga mnie spotkanie polskiej Ekstraklasy:
Wisła Kraków vs Zawisza Bydgoszcz
BTS @1.9 (bet365)
Przed nami mecz dwóch ofensywnie nastawionych drużyn, które mają o co walczyć w lidze. Gospodarze bronią drugiego miejsca w tabeli, a w trzech ostatnich kolejkach ugrali tylko dwa punkty. Goście bronią pozycji w czołowej ósemce, która da pewne utrzymanie beniaminkowi.
Wisła straciła w tym sezonie tylko cztery gole na własnym terenie, ale to jedyne co lekko mnie niepokoi. Z trzynastu domowych meczów wiślacy tylko w trzech nie strzelili gola, w tym przy ostatniej okazji, gdy do Krakowa przyjechał Ruch. Wątpię by Brożek i spółka ponownie zawiedli u siebie. Zawisza w trzynastu wyjazdach ledwie dwa razy nie trafił do siatki rywali.
Obie ekipy swoje najsilniejsze punkty mają właśnie w ofensywie. Z jednej strony Paweł Brożek, Stilic, Guerrier, Sarki. Z drugiej Vasconcelos, Masłowski, Geworgian, Carlos. Każdy będzie zagrożeniem pod bramką. Znacznie gorzej wygląda to w obronie. W zeszłotygodniowym meczu z Legią defensywa Wisły wyglądała jak ser szwajcarski. W spotkaniu z Zawiszą zabraknie wykartkowanego Głowackiego - kapitana i podpory krakowskiej obrony. Natomiast Zawisza tylko raz w tym roku kalendarzowym zagrał na zero z tyłu.
Bydgoszczanie grali w środku tygodnia w PP, ale nie sądzę, by zmęczenie uniemożliwiło im strzelenie gola Wiśle. Jesienią Zawisza pokonał GKS Katowice w PP, a trzy dni później Wisłę w lidze 3:1.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Update: Rozważam jeszcze dodanie do kuponu NBA, ale nie wiem czy nie zagram tego oddzielnie. Dziś postawiłbym na ligowych słabeuszy:

Los Angeles Lakers vs Washington Wizards || Lakers+10.5 @1.44 (bet365)
Philadelphia 76ers vs NY Knicks || Sixers+16.5 @1.44 (bet365)

Mówiąc krótko liczę, że najgorsze zespoły ligi dziś się przesadnie nie skompromitują. Lakers są bardzo wypoczęci. Od zeszłego piątku grali tylko 2 razy i 2 razy gładko przegrali z silnymi Spurs. W tym miesiącu &quot;Jeziorowcy&quot; bardzo często kompromitują się na własnym parkiecie i liczę, że choć trochę postawią się Wizards, którzy są w b2b, a ogólnie mają za sobą dwa ciężkie i przegrane wyjazdy. Natomiast Filadelfia, która poległa w 22 ostatnich spotkaniach chyba stara się przerwać tą czarną serię. Z jednej strony walczą o 25% szans na 1 pick w drafcie, ale zawodnicy raczej nie chcą mieć w CV rekordu porażek. Powinni się postarać szczególnie w tym meczu, gdyż Knicks są bardzo nielubiani w Filadelfii, więc gospodarze powinni zlitować się nad kibicami i postarać o uniknięcie blow outu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatecznie zagrałem trebla z AKO 3.98.
 
amstel 0

amstel

Użytkownik
Wisła Kraków vs Zawisza Bydgoszcz 0:1
BTS @1.9 (bet365)⛔⛔⛔ ...byle dalej, byle wyżej, walka o mistrzostwo Polski...

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Los Angeles Lakers vs Washington Wizards 107-117 || Lakers+10.5 @1.44 (bet365)✅
Philadelphia 76ers vs NY Knicks 92-93 || Sixers+16.5 @1.44 (bet365)
✅
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatecznie zagrałem trebla z AKO 3.98.⛔ - I to był błąd :/
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Po piątkowo-sobotnich stratach mam nadzieję na odbicie od dna. Dziś z pewnością bez szaleństw, czyli polską kopaną omijam szerokim łukiem. Wrzuciłem taki oto treble:
Udinese vs Sassuolo 1 @1.61 (bet365)
Uważam, że to bardzo kuszący kurs na gospodarzy. Udinese nie rozgrywa dobrego sezonu i znajduje się w dolnej części tabeli z kilkoma punktami przewagi nad strefą spadkową. Przed ekipą z Udine w najbliższym czasie mecze m.in. z takimi rywalami, jak: Inter, Fiorentina, Juve, Napoli. Miejscowi nie mogą więc zagrać na pół gwizdka z beniaminkiem, bo w najbliższych tygodniach będzie znacznie trudniej o punkty. Sassuolo jest jednym z czołowych kandydatów do spadku (punkt przewagi nad ostatnim miejscem). Jakby tego było mało aż 8 zawodników pauzuje z powodu kartek czy kontuzji, w tym m.in. najlepszy snajper Sassuolo, Domenico Berardi i ich najlepszy obrońca Luca Antei. Do tego dodałbym fatalną dyspozycję beniaminka na wyjazdach.

Real Betis vs Atletico Madryt
2 @1.53 (bet365)
Czerwona latarnia Primera Division podejmuje wicelidera tabeli. Wg mnie w takim starciu może być tylko jedno logiczne rozwiązanie, czyli spokojne zwycięstwo gości. Atletico ma 3 oczka straty do prowadzącego Realu, punkt przewagi nad Barceloną, a że obie te ekipy mierzą się dziś w bezpośrednim starciu i ktoś musi zgubić punkty, to Atletico nie może zmarnować takiej okazji. Goście wypoczywali ponad tydzień po ostatnim meczu. Gospodarze jeszcze w czwartek rozegrali wyczerpujący rewanż w Lidze Europejskiej, włącznie z dogrywką i rzutami karnymi. Być może zwycięstwo dodałoby im skrzydeł, ale polegli przed własną publicznością i to z lokalnym rywalem FC Sevillą. Wątpię, by zdołali się zregenerować fizycznie i psychicznie na potyczkę z rywalem klasy Atletico. Bayer Leverkusen vs TSG Hoffenheim over 2.5 @1.44 (bet365) Co tu dużo pisać. Chyba pół świata gra tu overy czy bts-y. To i ja się skuszę, choć ostatnio ciągle brakuje mi po jednej bramce, gdy gram zakłady na ilość goli. Dziś liczę na spokojne przełamanie. W meczach z udziałem Hoffenheim pada najwięcej bramek w lidze niemieckiej. Piłkarze tej ekipy tracą najwięcej goli, ale i są na trzecim miejscu wśród najczęściej trafiających do siatki rywali (tylko za Bayernem i Borussią D.) Mam nadzieję, że podobnie będzie w Leverkusen. Gospodarze będą chcieli się przełamać po ostatnich niepowodzeniach. Kiessling ostatnio za często nie strzela, ale dziś powinien mieć sporo bramkowych sytuacji.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
AKO: 3.58
 
amstel 0

amstel

Użytkownik
Udinese vs Sassuolo 1 @1.61 (bet365 ) 1:0 ✅
Real Betis vs Atletico Madryt 2 @1.53 (bet365) 0:2 ✅ Bayer Leverkusen vs TSG Hoffenheim over 2.5 @1.44 (bet365)✅
AKO: 3.58✅✅✅
Lubię jak wszystko logicznie się układa:cool:
 
amstel 0

amstel

Użytkownik
Najlepsze ligi europejskie nie zwalniają tempa. Warto coś pograć, chociaż dziś raczej ostrożnie do tego podchodzę.
Arsenal vs Swansea
1 @1.57 (bet365)

To spotkanie jako pierwsze rzuciło mi się w oczy. Arsenal upokorzony przez Chelsea w ostatniej kolejce, więc gospodarze z pewnością będą zdeterminowani, by się zrehabilitować. A że zaangażowanie to kluczowy czynnik dla mnie przy typowaniu, to postawię na Arsenal. Niepokoją kontuzje, których w londyńskim zespole jest masa. Brakuje wielu kreatywnych zawodników. Z drugiej strony zobaczymy Swansea, które niebezpiecznie zbliżyło się do strefy spadkowej. Goście dysponują niezłym potencjałem w ofensywie i ostatnio regularnie zdobywają bramki. Korci mnie więc, by zagrać BTS, ale bardzo się waham patrząc na wyjazdy Swansea na trudne tereny w tym sezonie: 0:1 z Tottenhamem, 0:3 z City, 0:1 z Chelsea, 0:2 z United...
Manchester United vs Manchester City
2 DNB @1.53 (bet365)

over 2.5 @1.7 (bet365)
Tu ponownie liczę na zaangażowanie. United i Moyes&#39;owi ten mecz jest raczej nie na rękę. Wiadomo, wygrane derby z pewnością dodałyby wiatru w żagle gospodarzom. Jednak po wyeliminowaniu Olympiakosu i wygranej z WHU przed United wyzwanie innej kategorii. City musi sobie radzić bez kilku zawodników, ale i tak kadrowo wyglądają przy rywalach zza miedzy jak z innej ligi. Co zresztą potwierdza tabela, bo goście walczą z Chelsea o tytuł, a gospodarze mogą liczyć max na występy w następnej edycji Europa League.Poza tym City odpadło już z CL więc wszystkie siły może rzucić na ligę. United odpadnie dopiero w najbliższym dwumeczu. Zakład na bramki opieram na skuteczności City (ponad 100 goli w 28 meczach z ich udziałem w PL) i historii ostatnich spotkań (6 overów w ostatnich 5 meczach).
 
amstel 0

amstel

Użytkownik
Arsenal vs Swansea 2:2
1 @1.57 (bet365)
⛔
Manchester United vs Manchester City
2 DNB @1.53 (bet365)
✅
over 2.5 @1.7
(bet365)✅
Flamini wczoraj podziałał na szkodę. Oby dziś obyło się bez takich akcji.
Sevilla vs Real Madryt
2 @1.53 (bet365)
Gospodarze są w wielkim gazie i wygrywają ostatnio wszystko, a kurs na Real nie jest zbyt atrakcyjny, ale nie potrafię odpuścić tego spotkania. Po przegranej bitwie z Barceloną Real nie może ponownie zgubić punktów, bo z faworyta do tytułu zmieni się w trzecią siłę ligi. Potencjał sportowy ekipy z Madrytu jest zbyt duży, żeby w takim momencie rozgrywek potknąć się dwa razy z rzędu. W obecnym sezonie Real jeszcze nie zgubił punktów w dwóch kolejnych meczach. Myślę, że w tym spotkaniu zobaczymy sporo kartek i pewnie sporo bramek, jak to zwykle bywa w potyczkach tych drużyn, ale niezależnie od okoliczności goście muszą wywieźć trzy punkty.
Hoffenheim vs Hannover 96
over 2.5 @1.40 (bet365) Szukałem czegoś do dubla i wybrałem over Hoffenheim. Nie ma co za dużo opisywać, bo chyba każdy zna sytuację. Gospodarze mają taki styl gry, który ma dostarczać widzom rozrywki. Mam nadzieję, że ta koncepcja utrzyma się do końca sezonu. W tych rozgrywkach każdy domowy mecz Hoff kończył się overem.
AKO: @2.14 (bet365)
 
Do góry Bottom