>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ameryka Południowa i Środkowa - Typy, Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe

makaveli23 391,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie C
Godzina: 00:00
Spotkanie: SER Caxias - Ferroviaria
Typ: X2
Kurs: 1.53
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
Mamy tu w brazylisjkiej Serie C pojedynek piątego na 20 drużyn Ferroviaria kontra szesnasty Caxias. Gospodarze mają jak do tej pory bilans 1-2-2 i 6-10 w zdobytych-straconych bramkach. Goście natomiast mają bilans 4-4-0 i 10-4 w bramkach. Widzimy zatem różnicę w rozegranych meczach 5 gospodarzy do 8 gości, nic zatem dziwnego że goście zdobyli już 16 punktów, podczas gdy gospodarze mają tych punktów tylko 5. Ponadto widzimy że mamy tu bilans zdobytych straconych bramek 4 na minusie gospodarzy kontra 6 na plusie gości. Typ wydaję się być tylko jeden a jest nim X2 a gości.
 
Ostatnia edycja:
makaveli23 391,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie C
Godzina: 01:00
Spotkanie: Sao Bernardo - Sampaio Correa
Typ: Sao Bernardo
Kurs: 1.50
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
Ciekawe spotkanie, kolejne z brazylyiskiej Serie C, pomiędzy Sao Bernardo a Sampaio Correa, w którym zwycięzcę upatruję w faworycie czyli gospodarzach. Sao Bernardo jest trzecie w tabeli, dzięki bilansowi 5-2-1 i 15-6 w zdobytych-straconych bramkach. Sampaio Correa z kolei jest w tabeli siedemnaste czyli czwarte od końca, premiowane spadkiem z ligi. Wszystko to okraszone bilansem, wręcz odwrotnym do Sao Bernardo czyli 1-2-5 i 4-10 w bramkach. Sao Bernardo jak do tej pory wygrało wszystkie 4 mecze u siebie strzelając w sumie 12 bramek, tracąc tylko dwie. Sampaio Correa na wyjazdach przegrało 3 mecze, zremisowało 1 z drużyną CSA która jest druga od końca. Myślę, że zdecydowany faworyt jakim są Sao Bernardo, wygrają na spokojnie to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 748,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie a
Godzina: 23:30
Spotkanie: Bragantino - Juventude
Typ: powyżej 30.5 strzałów wg Opta stats
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza: Bragantino to mocno ofensywna ekipa na własnym obiekcie. Faworytem też są dużym. Zmusza Juventude do obrony od początku. Linia wysoka na strzały ale przy takiej intensywności w Brazylii jest ona realna do pokrycia
 
R 817,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wenezuela
Godzina: 23:00
Spotkanie: Fundacion AIFI - Bolivar
Typ: remis
Kurs: 2.90
Bukmacher: superbet
Analiza:
Rozgrywki na tym etapie w Copa Wenezuela odbywają się w dziesięciu grupach po trzy drużyny, z której zwycięzcy oraz sześć drużyn z drugich miejsc awansuje do play off. Drużyna Fundacion AIFI w pierwszym swoim pucharowym meczu zremisowała w meczu wyjazdowym z dzisiejszym przeciwnikiem Bolivar 0:0 a w drugim przegrała na własnym boisku z Angosturą 0:1. Prowadzący w tabeli z 4 pkt Bolivar z kolei pokonał w meczu wyjazdowym Angosturę i z pewnością mając ostatni mecz u siebie z Angosturą w dzisiejszym meczu zadowoli się remisem. W ostatnich dziewięciu meczach rozegranych między tymi drużynami w różnych rozgrywkach aż osiem zakończyło się podziałem punktów.
 
maarcin14 955,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru, 2 liga Grupa B
Godzina: 22:15
Spotkanie: USMP - Comerciantes FC
Typ: X2
Kurs: 1.58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, mój kolejny typ pochodzi z drugiej ligi Peru grupy B. O godzinie 22:15 zagrają USMP z Comerciantes FC. Według bukmacherów to gospodarze tego meczu są faworytami, co wydaje mi się nieco zaskakujące patrząc na ligową tabelę. Różnice punktowe nie są duże, ale jednak Comerciantes FC to lider tabeli, zdobył 23 punkty w 12 meczach, wygrał 6 meczy, 5 zremisował i doznał tylko 1 porażki w 7 kolejce z mocnym Binacional na wyjeździe. USMP ma rozegranych więcej meczy, bo 13, wygrał z nich tylko 3, a pozostałe kończyły się aż 7 razy remisem i 3 razy porażką. Goście są w dobrej formie, nie przegrali od 6 meczy, regularnie punktują, myślę że to będzie wyrównany mecz ze wskazaniem na gości. Typuję X2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1154
ferguson2 748,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Urugwaj
Godzina: 21:30
Spotkanie: CA Rentistas - La Luz
Typ: Over 2.5 bramek
Kurs: 2.38
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza: obie ekipy nie wyróżniają się specjalnie w grze obronnej , regularnie tracą bramki i nie zapowiada się na zmiany. W takich meczach liczę po prostu na dobry ofensywny mecz. Drużyny mają o co grać, powinno być spoeo walki, inaczej mogą się pożegnać z ligą.
 
maarcin14 955,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru, 2 liga Grupa B
Godzina: 20:00
Spotkanie: UCV Moquegua - Cantolao
Typ: X2
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, mój dzisiejszy typ pochodzi z drugiej ligi Peru grupy B, o godzinie 20 zagrają tam UCV Moquegua z Cantolao. Typuję remis bądź wygraną gości. Cantolao jest lepszym zespołem, choć ostatnio złapali zadyszkę i zanotowali kilka słabszych występów, czego efektem jest 5 porażek i remis w 6 ostatnich meczach. Dziś liczę na przełamanie, rywal wydaje się być odpowiedni, bo UCV Moquegua zamyka ligową tabelę, ma tylko 2 wygrane w 14 meczach, a oprócz tego ma problem ze zdobywaniem goli, bo mają ich tylko 10 strzelonych w 14 meczach. Cantolao stać na wyższe miejsce niż aktualnie zajmują, myślę że dziś przerwą złą passę i zdobędą jakieś punkty, typuję X2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +414
makaveli23 391,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie B
Godzina: 00:00
Spotkanie: Ponte Preta - Mirassol
Typ: 1X
Kurs: 1.40
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
Ponte Preta u siebie przegrała tylko z pierwszym w tabeli Santos i ma bilans u siebie 4-1-1. Mirassol na wyjazdach w tym sezonie tragicznie bo 0-3-4. W ogóle w tym roku na wyjazdach wygrali tylko z ostatnim dzisiaj Guarani a było to bardzo dawno temu bo 1.02.2024. Ich bilans na wyjazdach wygląda więc następująco 1-5-7. W poprzednim sezonie Mirassol był o wiele lepszy niż Ponte Preta bo o 21 pkt w tabeli a wygrał z nimi rok temu dwukrotnie 1-0 u siebie i 3-0 na wyjeździe, więc nie wygląda to dla tego typu zbyt dobrze ale na początku tego roku obie drużyny grały ze sobą w lidze okręgowej Paulista i tam Ponte Preta zremisowała u siebie 1-1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1158
R 946,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Urugwaj 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Juventud - Oriental
Typ: powyżej 2,0 gola (przy 2 zwrot) 1:1 zwrot
Kurs: 1,65
Bukmacher: LVBet
Post w dziale:
Analiza:
Mimo meczy na ME ja idę w mniej popularne ligi, mając nadzieję, że uda się trafić na coś fajnego i uciekając przed masówką. Druga liga w Urugwaju to mój wybór na środę. I wybrałem zakład na over bramkowy przy nietypowej linii 2,0, gdzie przy dwóch bramkach w meczu będzie zwrot. W oparciu o H2H oraz aktualną forme obu ekip wychodzi, że powinni postrzelać. W osttanim meczu między nimi było 4:2, mecz wcześniej 2:1. W lidze gospodarze na 10 ostatnich spotkań ten over pokryli 6 razy, 2 razy nie dali rady i 2 razy był zwrot. Goście pokryli 4 razy, 5 razy zwrot i raz nie pokryli. Statystycznie większe szanse na pokrycie. Spróbujemy.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 955,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile, Puchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: Palestino - Wanderers
Typ: BTTS
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, mój dzisiejszy typ dotyczy Pucharu Chile, o godzinie 21 zagrają w nim Palestino i Wanderers. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 2:2, ale to Wanderers dłużej utrzymywało się przy piłce i oddało więcej strzałów, niż rywal z wyższej ligi. Myślę, że również i dziś goście będą chcieli pokazać się z dobrej strony na tle wyżej notowanego rywala. W tym meczu typuję BTTS. Wanderers strzela regularnie bramki, na ostatnie 10 meczy w których brali udział tylko raz nie strzelili gola. W tej edycji Pucharu Chile grali 4 mecze, i strzelili w nich 10 goli. Palestino również potrafi strzelać gole, są w korzystnej sytuacji bo grają u siebie ale myślę że goście też będą mieli sporo sytuacji, typuję BTTS, powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1157
maarcin14 955,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile, 2 liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Temuco - San Marcos de Arica
Typ: San Marcos de Arica DNB
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, mój typ na dziś pochodzi z drugiej ligi Chile, o godzinie 21 zagrają Deportes Temuco oraz San Marcos de Arica. W tym spotkaniu typuję wygraną gości DNB. Temuco spisuje się słabo w tym sezonie, zajmują przedostatnie miejsce, mają tylko 12 punktów po 15 meczach, i co jest dla mnie istotne spisują się bardzo słabo grając u siebie. W 8 domowych meczach zdobyli tylko 4 punkty, odnieśli jedną wygraną, również raz zremisowali i doznali 6 porażek. W tych meczach strzelili zaledwie 4 gole, a stracili ich 11. Arica zajmuje miejsce w środku stawki, również spisuje się dość słabo grając u siebie, ale na wyjazdach zdobyli aż 15 punktów z całego swojego dorobku 22. Grali w delegacji 8 razy, 5 z nich wygrali, pozostałe 3 kończyły się porażką. Typuję Arica DNB.
 
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Club Aurora - San Jose Oruro, 1. połowa Club Aurora strzeli, @1.60, FORTUNA

Przyznam, że dzisiaj zaspałem z typem na 13.07 i jedyny mecz, który ma teraz sens... to liga boliwijska. Mimo to widze tutaj realne szanse na gola Aurory, na którą kurs w ostatnich godzinach spadł dość mocno, bo praktycznie z poziomu 1.70 na 1.53 - Aurora strzela sporo bramek i też sporo traci, zazwyczaj w ich meczach dzieje się wiele. Kurs na min. 1 gola w 1. połowie wynosi tylko @1.29, tak więc do wyboru był albo gol faworyzowanych gospodarzy albo gości i decyduje się na teoretycznie pewniejsze rozwiążanie. Aurora u siebie wygląda pewniej niż San Jose na wyjazdach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +244
ferguson2 748,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia
Godzina: 23:30
Spotkanie: Aurora -Oruro
Typ: over 3.5 goli
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betclic
Post:
Analiza: W ostatnich tygodniach obie ekipy raczej rozgrywają bardzo ofensywne spotkania, dużo bramek pada ale też rywale dawali o sobie znać. W tego typu spotkaniu też pewnie Aurora i goście postawią na atak. Mimo wszystko Aurora jest tutaj faworytem i to oni powinni rozdawać karty.
 
maarcin14 955,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile, 2 liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: San Felipe - Curico Unido
Typ: Curico Unido DNB
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś mój typ również dotyczy drugiej ligi Chile, o godzinie 21 zmierzą się San Felipe i Curico Unido. San Felipe to najsłabsza drużyna w lidze, ma tylko 4 punkty po 15 meczach i zamyka tabelę, dlatego w tym spotkaniu typuję wygraną gości DNB. Curico Unido punktowało w 9 z 15 meczów, 5 wygranych, 4 remisy i 6 porażek. Różnice punktowe nie są duże pomiędzy wieloma zespołami dlatego dla gości jest spora szansa by zacząć piąć się w górę tabeli, a okazja jest spora, San Felipe nie wygrało od 11 meczy, ostatnie 4 to same porażki 3 w lidze i 1 w pucharze, tracą najwięcej goli w lidze, mają najgorszą defensywę. Typuję wygraną Curico Unido DNB.
 
makaveli23 391,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
16.07
Dyscyplina: Piłka nożna - Urugwaj Segunda Division
Godzina: 00:00
Spotkanie: Rentistas - Colon
Typ: remis
Kurs: 3.10
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
Taki oto mecz i typ spadł mi z nieba. Jest to ostatnia kolejka urugwajskiej drugiej ligi i obie drużyny nie mają już o co grać, tak na prawdę to nie wiadomo o co chodzi w tej lidze, ani tam nie ma miejsca na awans ani na spadek. Rentistas jest gorszy jedynie o jedną wygraną więc 3 punkty. Obie drużyny są najbardziej remisowe w lidze. Colon ma bilans 3-5-2, natomiast Rentistas 2-5-3. Jeśli dodamy do tego remis 1-1 w pierwszym meczu w jakim się obie drużyny spotkały 23 marca tego roku na stadionie Colon, to mamy doskonały przepis na remis w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom