>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa i Środkowa - Typy, Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe

scorpio82 339,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie B
Godzina: 01:00
Spotkanie: Santos - Coritiba
Typ: Podwójna szansa (1 połowa lub mecz) Santos
Kurs: 1.47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
17 kolejka w 2 lidze i mecz w którym zmierzą się 1 z 13 zespołem w tabeli. Moim faworytem do zwycięstwa zespół gospodarzy, który niepokonany w ostatnich 6 meczach co jest zasługą dobrej obrony ponieważ w tych meczach stracili tylko 1 bramkę. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ Santos na własnym stadionie prezentują się bardzo dobrze i w 7 meczach ligowych zdobyli 18 punktów przy bilansie bramkowym 16:3.
 
maarcin14 965,6K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru, 2 liga Grupa B
Godzina: 22:00
Spotkanie: Santos FC de Nazca - Deportivo Binacional
Typ: Deportivo Binaciolnal strzeli gola
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, w drugiej lidze Peru Grupie B o godzinie 22 odbędą się 3 spotkania, w jednym z nich zagrają Santos FC de Nazca oraz Deportivo Binacional, typuję że goście strzelą gola po kursie 1.79 w Fortunie. Wydaje mi się, że kurs jest bardzo zachęcający biorąc pod uwagę fakt, że Binacional jest wiceliderem i w ostatnich 10 swoich meczach aż w 8 zdobywał co najmniej jedną bramkę. Santos FC de Nazca nie zachował czystego konta od 3 meczy, liczę że ta sztuka nie uda im się również dzisiaj. Deportivo Binacional ma 22 gole strzelone w 15 meczach ligowych. Typuję, że Deportivo Binacional strzeli gola. Powodzenia !
 
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
CD La Equidad - Jaguares de Cordoba
Typ: X2
@2.10 Superbet

Gospodarze nie mogą pochwalić się dobrymi notowaniami w ostatnich tygodniach. Wręcz przeciwnie - przegrali osiem ostatnio rozegranych meczów, a ich ostatnie ligowe punkty ugrali 23 kwietnia. Mimo wszystko ich dzisiejszy przeciwnik okazał się być słabszy w ubiegłym sezonie i niechybnie to tłumaczy rozstawienie kursów faworyzujących La Equidad. Czy jednak słusznie? Goście mimo gorszej dyspozycji na przestrzeni sezonu, zakończyli go całkiem nieźle. Choćby wysokim zwycięstwem nad Tigres, co dało im awans w play-off, pomimo drubramkowej porażki w pierwszym spotkaniu dwumeczu. Nowy sezon dopiero się rozpoczął i może dochodzić do nieoczekiwanych wyników. Obstawiam, że gości stać na wywiezienie co najmniej remisu.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Millonarios FC - Atletico Nacional Medellin
Typ: X2
@1.72 Superbet

Mój typ idzie dziś przeciwko Millonarios, którzy podejmują u siebie będącego w dobrej formie przeciwnika. Zacznijmy od tego, że Medellin nie przeważa w kontekście bezpośrednich spotkań - te przeważnie mają charakter zaciętych i widać to dobrze w wynikach. W ciągu ostatnich dwóch lat obie ekipy spotkały się aż dziesięciokrotnie. Cztery razy wygrał Millonarios, pięciokrotnie padł remis, zaś jednym zwycięstwem mogą pochwalić się piłkarze z Medellin. Jednak zwycięstwa Millonarios zawsze były jednobramkowe. Być może dziś także zwyciężą jedną bramką, jednak bardziej skupiłem się na pogubieniu punktów z ich strony (tym bardziej, że trend jest taki, że w tych bezpośrednich meczach przeważnie lepiej idzie przyjezdnym). Atletico National wygrał dwa pierwsze mecze i znalazł się na samym szczycie tabeli ligowej. Jako jeden z trzech zespołów mają póki co komplet punktów. Millonarios za sprawą jednego remisu już nieco odstaje. Myślę, że w tym meczu będzie under bramkowy, co de facto sprzyja remisom. Dlatego remis bądź wygraną gości po kursie @1.72 przyjąłem z nadzieją na powodzenie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
makaveli23 402,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie B
Godzina: 02:00
Spotkanie: Avai - Botafogo SP
Typ: Botafogo SP
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Analiza:
Obie drużyny w beznadziejnej formie, więc nie widzę powodu by aż tak faworyzować tutaj gospodarzy, którzy są bez wygranej od 7 meczy. W tym aspekcie lepsi są goście którzy są bez wygranej w 6 ostatnich meczach. Jeślli zobaczymy na ostatnie 10 meczy tam Botafogo jest lepsze bo ma bilans 4-2-4 (14 pkt) a Avai ma bilans 2-5-3 (11 pkt). Botafogo notuje 3 mecze z rzedu przegrane na wyjeździe ale ma bilans 2-1-5, więc jest teraz szybsza szansa na wygraną. Z kolei Avai u siebie ma bilans 4-2-3 ale również notuje tym razem dwie porazki z rzędu u siebie, więc pytanie która drużyna się przełamie.
 
Do góry Bottom