>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa i Środkowa - Typy, Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe

H 73,5K

hagi84

Użytkownik
tak, sledze wahania kursowe, gielde, azje kupe lat - w Boliwii ostatnimi czasy spokoj i cisza, jedynie tak jak wspomnialem czasem lekki ruch jest, ale to pod info o skladach itp
Tych meczy blizniaczych wiecej bylo, nie tylko w Boliwii i Kolumbii, byly mecze gdzie dogrywali w 7tke i dalo sie ladnie pograc
Co do Ameryki to najwieksze waly ostatnimi czasy byly w Wenezueli do HT, zadko bo zadko, ale jak juz zrobia to gruby cyrk
Inne kraje dosc spokojne jesli chodzi o tego typu mecze.
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Juventude - Atletico Goianiense

W jedenastej kolejce brazylijskiej Serie A trzynaste w tabeli Juventude będące beniaminkiem i gospodarzem dzisiejszego meczu podejmie zajmujące dziewiąte miejsce Atletico Goianiense. Wartością wydaje się zaproponowany przez oddsmakerów kurs na przynajmniej dwa gole w meczu. W pięciu meczach domowych Juventude padło dziesięć goli tyleż samo trafień było w czterech spotkaniach wyjazdowych Atletico. Zespoły te mierzyły się dotychczas czterokrotnie w Serie B. W konfrontacjach tych padło czternaście bramek. Znaczna większość z tych trafień, bo aż osiem miała miejsce na boisku dzisiejszego gospodarza. Uważam, że są to wystarczające argumenty przemawiające za trafnością tego zdarzenia.

powyżej 1,5 kurs: 1,72 Superbet
powyżej 2,5 kurs: 3,20 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Brazylia Serie A


Dobra lecimy. Spróbować trzeba bo może sie udać


Chapecoense - Juventude

Typ: 2 Kurs: 2.38

STS

Co tu dużo pisać. Goście cały czas w grze o utrzymanie w przeciwieństwie do rywali. Dodatkowo gospodarze z wieloma ubytkami z tego co widze na flashu.
Skoro goospodarze sa już w Serie B to zadanie powinno byc łatwiejsze aby Juventude mogło tu wygrać.
Po takim kursie trzeba próbować

Wynik: 0:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +471
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Santos - Chapecoense

Typ: 1 (-1.5) Kurs : 2.22

STS

Spróbujmy pociągnąć dalej temat Chapecoense. Jak pisałem wyżej drużyna juz jest zfegradowana wiec wiadomo jak wówczas drużyny grają. Santos na granicy awansu do Sudamericany wiec w tego typu meczach gdzie teoretycznie łatwo o pkt powinni się mocno starać. Jeśli ostatnio Chapecoense dostało u siebie z Juventude do z Santos rowięź powinno być ciekawie

Wynik: 2:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 23:00
Spotkanie: Atletico GO - Juventude
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Liga Brazylijska nie należy do za bardzo overowych ale tutaj myślę że można pójść w ich stronę. Oba zespoły znajdują się tuż na strefa spadkową więc spodziewam się otwartego meczu bo w obu przypadkach potrzeba punktów żeby na chwilę uspokoić sytuację. Zarówno gospodarze jak i goście swoje ostatnie 3 ligowe spotkania rozegrali na under 2.5 gola więc w mojej opini przyszedł czas na bardziej bramkostrzelne widowisko. Gospodarze maja ponad połowę spotkań w lidze rozegranych na over a gospodarze na mecz z beniaminkiem powinni się zmobilizować. Kurs jak na taką linie wysmienty, mam nadzieję że nie zabraknie skuteczności żeby ją pokryć.
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Brazylia Serie B

Cruzeiro - Nautico

Typ : DW 0:0 Kurs : 14.25

STS

Takie coś sobie dziś wymyśliłem. Wiem , że jeśli to wejdzie to będzie cud ale wiadomo kto nie ryzykuje ten ....
Dobra o ile dobrze licze to jest to chyba ostatni mecz wiec trzeba zagrac i skończyć sezon. Żadnej ekipie nic nie grozi wiec można na lajcie przetrwać 90 min nie szkodząc ani sobie ani rywalowi. Zastanawiają mnie trochę kursy gdyż zdecydowanym faworytem są gospodarze ale co tam ja probuje. Można ewentualnie pograc poprostu remis. Mecz o północy wiec w razie problemów ze snem można popatrzeć i w okolicach 2 w nocy skasować fajny pieniądz

Wynik: 0:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1002
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Serie A

Flamengo - Santos

Typ: X2 Kurs: 2.41

STS



W sumie to za gośćmi nic nie przemawia co widać po kursach ale spróbuje taki oto typ.

DO zakończenia ligi już 1 - 2 kolejki w zależności od drużyny. Flamengo już nie gra o nic swoje zdobyli i trzeba dograć.

Z kolei Santos jeszcze cały czas w walce o Sudamericane i ten wyjazdowy remis dałby im niewątpliwie komfort przed ostatnią kolejką.

Licze na spokojny mecz ze strony Flamengo co może się okazać łatwiejszym meczem dla potrzebujących punktów gości



Wynik: 0:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Recife - Atl.Paranaense

Typ: DW 0:0 Kurs: 8.50

STS

Znów trzeba tego spróbować żeby później nie żałować.
Ostatnia kolejka - Recife już jest w Serie B natomiast gościom 1 pkt brakuje i będzie pewna gra w Sudamericanie więc sytuacja jasna jak na moje oko.
Trzeba wyjść zagrać 90 minut i dziękujemy - przerwa.
W meczach obu ekip pada mała ilość bramek więc tym bardziej są szanse na bezbramkowy remisik który nikogo nie skrzywdzi i nikomu nie zaszkodzi a i zachowanie zdrowia to też ważny aspekt,a jak będzie Przekonamy się rano

Wynik: 1:1
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Jamajka
Godzina: 02:30
Spotkanie: Arnett Gardens - Harbour View
Typ: Arnett Gardens
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Spotkanie w ramach ćwierćfinałowego meczu Playoff. Pierwszy mecz, rozegrany dwa dni wcześniej, zakończył się dość spodziewanym remisem 1:1. Warto nadmienić, że Arnett stracili jedynego gola po strzale z rzutu karnego. Dziś są wg kursów tylko delikatnym faworytem, a osobiście sądzę, że mają duże szanse pokusić się o zwycięstwo i awans do czołowej czwórki. To co zasługuje na uwagę, to fakt, że historycznie bezpośrednia rywalizacja (gdy mecz rozgrywany jest na stadionie Arnett) jest na absolutną korzyść po stronie dzisiejszych gospodarzy. Na przestrzeni ostatnich ośmiu lat w takiej formie (tj. na stadionie Arnett) obydwa zespoły rywalizowały siedmiokrotnie, i za każdym razem gospodarze wychodzili z tego pojedynku zwycięsko. Po raz ostatni - przed dwoma miesiącami - wygrali wysoko 3:0. Goście prezentują słabą formę, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. W ciągu ostatnich jedenastu miesięcy, na wyjazdach wygrali zaledwie trzy razy. To tyle samo, co Gardens u siebie na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Gwatemala
Godzina: 03:00
Spotkanie: Antigua GFC - Xelaju
Typ: Antigua GFC (handicap 0:1)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Moją uwagę przykuł dość wysoki kurs na co najmniej dwubramkową wygraną po stronie Antigui. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dwukrotnie podejmowali na własnym boisku dzisiejszego rywala i łącznie strzelili... 10 goli, nie tracąc ani jednego. Po raz ostatni mecz odbył się w marcu i zakończył wynikiem 6:0 dla gospodarzy (z czego cztery bramki padły w drugiej połowie spotkania). Xelaju to zespół, który po raz ostatni na wyjeździe wygrał w grudniu ubiegłego roku. Antigua zaś w ostatnich tygodniach nie odnotowała żadnej spektakularnej wpadki, co dowodzi stabilnej formie zespołu. To dopiero druga kolejka ligi i jeszcze wiele zmian przed gwatemalskimi zespołami, ale mimo początku sezonu będę tutaj upatrywał kontynuacji wspomnianej wyżej zależności, stąd właśnie typ na minimum dwubramkowe zwycięstwo Antigui.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Salwador
Godzina: 02:30
Spotkanie: Chalatenango - Jocoro
Typ: X2.
Kurs: 1,88
Bukmacher: fortuna

Tym razem spróbuje szczęścia w totalnej egzotyce tak więc przed użyciem proszę zapoznać się z ulotką lub zapytać farmaceutę ...
Do rzeczy .. nie wiem o co kaman z kursami bo .. wiadomo liga z gatunku totalnej egzotyki dla większości ale jednak spróbuje.
Goście w grupie zajmują póki co miejsce lidera i zdecydowanie lepiej radzą sobie od rywali i to jest w sumie główny powód gry na Jocoro.
Być może jestem w błędzie i nic z tego nie będzie bo spoglądając na H2H widać,że raczej każda z drużyn u siebie wygrywa no ale wiadomo, że każda passa kiedyś się kończy.
Może to właśnie będzie dziś?!
Ja próbuje pograć na gości z remisem bo po mojemu kurs zbyt wysoki

Wynik: 0:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +869
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Salwador, Primera Division Apertura
Godzina: 23:00
Spotkanie: Chalatenango - Aguila
Typ: Chalatenango wygra
Kurs: 3.20
Bukmacher: STS
Analiza:

Witam.

Na dziś mam dla państwa jeden typ z dość egzotycznej ligi Salwadoru. W meczu tamtejszej Apertury czyli rozgrywek jessienno zimowych zespół Chalatenango podejmie u siebie Aguilę. Stawiam tutaj na triumf gospodarzy. Przyznam, że jestem dość zdziwiony tak wysokim kursem na gospodarzy. Owszem zespół ten nie spisuje się najlepiej i ma ledwie 6 punktów po 8 meczach i ujemny bilans bramkowy 6-12. Jednak nie przegrali oni z Aguilą u siebie od 7 spotkań notując w tym czasie 5 remisów i 2 zwycięstwa. Widać, że mają patent na ten zespół i to może być idealny moment na ich przełamanie, tym bardziej że to na prawdę dobra ekipa, która w Clasurze zajęła miejsce 3 właśnie za Aguilą i odpadła w ćwierćfinale play-off, goście zaś przegrali w finale. Widać, że są to do siebie zbliżone ekipy i gospodarze mogą w pełni wykorzystać atut boiska. Znowuż Aguila na wyjeździe noe wygrała od 7 spotkań notując w tym czasie 5 porażek i dwa remisy, nie widzę więc żadnych perspektyw ku temu, by teraz mieli nagle odnieść triumf, dla mnie jest tu pewne zwycięstwo gospodarzy, a kurs na nich na prawdę zachęca i głupio by bylo przejść obok niego kompletnie obojętnie. Zachęcam do zagrania i życzę powodzenia.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador, Liga Pro (druga runda)
Godzina: 01:00
Spotkanie: FC Cumbaya - SC Barcelona Guayaquil
Typ: 1
Kurs: 2,63
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Zespół gospodarzy u siebie ma bilans 3 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki natomiast Barcelona na wyjazdach zanotowała 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jest to ostatnia kolejka tej drugiej rundy i potem czas na wielki finał między zwycięzcą pierwszej rundy a właśnie tej drugiej, w której pewnym wygranej jest już zespół Aucas. W tej pierwszej rundzie na koniec rozgrywek triumfował zespół Barcelony i to on się spotka w wielkim finale z drużyną Aucas. Dla gości tego spotkania jest to zatem mecz o pietruszkę i oczywiście oni już przygotowują się na ten finał i w tym dzisiejszym spotkaniu zagrają mocno rezerwowym i młodzieżowym składem. Nawet na oficjalnej stronie klubu z Guayaquil za dużo wzmianki o tym spotkaniu nie ma tylko właśnie o przygotowaniach do finału z Aucas. Stawiam tutaj zatem dzisiaj na zespół Cumbaya, który rozgrywa spotkania u siebie na dużej wysokości i to on powinien sobie radzić w tych warunkach dużo lepiej od tak rezerwowego zespołu. Barcelona nawet w swoim najmocniejszym składzie mogłaby mieć problemy, no bo ciężko się gra z takimi rywalami na wyjazdach, którzy mecze rozgrywają na dużych wysokościach, oni już po prostu w tym warunkach są dużo lepiej przygotowani. Dla mnie po takim kursie to dobra okazja na pogranie w stronę gospodarzy, tym bardziej, że Barcelona tutaj to spotkanie po prostu odpuszcza. Oczywiście młodzieżowcy i zmiennicy będą się chcieli pokazać i nie przyjadą tutaj żeby się przed rywalem położyć ale wątpię, że będą w stanie nawiązać tutaj równorzędną walkę.
1-1
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Division Rofesional
Godzina: 20:00
Spotkanie: Club Always Ready - Libertad Gran Mamore FC
Typ: Pierwszy gol w przedziale od 1 do 10 minuty
Kurs: 3,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz i typ z ligi boliwijskiej. Przykładowo podany z 1xbet , nie wiem gdzie jeszcze buki mają w ofercie strzelanie goli w przedziałach czasowych więc każdy niech sobie sam poszuka. Ja myślę, że tutaj będzie niezłe strzelanie więc można również próbować różnych handicapów i overów na gole. Always Ready to zespół z La Paz czyli miasta położonego na bardzo dużej wysokości bo aż 2782 m n.p.m a ich rywal z kolei ochodzi z terenów nizinnych. Piłkarze gości nie są przystosowani grać na aż tak dużych wysokościach a każdy kto się na tym temacie zna wie, że czym wyżej tym gorzej się oddycha. Do tego po stronie gości nie zagra dziś pauzujący za czerwoną kartkę pomocnik Milano, który jest najbardziej doświadczonym piłkarzem drużyny Libertad Gran Mamore. Ja tutaj spodziewam się szybko strzelonego gola przez gospodarzy już w pierwszych minutach. LIibertad to beniaminek tego sezonu, ma wielu bardzo wiekowych graczy ale też kilku bardzo młodych w pierwszym składzie i myślę, że będą mieć na tej wysokości spore problemy. Always Ready to zespół, który będzie w tym sezonie walczył o mistrzostwo kraju i spodziewam się tutaj dziś pogromu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +443
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Division Rofesional
Godzina: 01:00
Spotkanie: Club Bolivar - Royal Pari
Typ: Gole od 16 do 30 minuty - Tak
Kurs: 2,17
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj jest podobnie jak w meczu wyżej. Bolivar także pochodzi z miasta La Paz czyki leży na bardzo dużej wysokości a Royal Pari pochodzi z terenów nizinnych. Gospodarz to jeden z głównych faworytów do wygrania mistrzostwa, wzmocnił się mocno i nie powinien mieć problemów z wygraniem u siebienz tym rywalem. Wybieram taki przedział czasowy na gole, bo wydaje mi się być na to najlepszy. Nie chce mi się szukać przedziałów czasowych u polskich buków więc podaję przykładowy z 1xbet a każdy niech sobie poszuka tam gdzie gra. Tu również myślę można popróbować róznych handicapów na wygraną Bolivar jak i overków bramkowych w tym meczu. Spodziewam się bardzo dużej dominacji gosoodarzy.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Division Rofesional
Godzina: 00:00
Spotkanie: Club Jorge Wilstermann - CD Vaca Diez
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230227_160402.jpg
Gospodarze decyzją związku zostali ukarani -6 punktami przed sezonem. Mają swoje problemy i wewnetrzne i finansowe ale z tym dzisiejszym rywalem powinni się uporać. Vaca Diez to beniaminek tego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Boliwii. Zespół ten pochodzi z terenów nizinnych natomiast gospodarze swoje mecze rozgrywają na wysokości około 2 500 m n.p.m i to z pewnością będzie ich duży atut w tym meczu. Zespół rywala nie jest przyzwyczajony do grania na takich wysokościach. Poki co goście tego spotkania zagrali jeden mecz wyjazdowy w lidze z innym beniaminkiem Libertad Gran Mamore i przegrali 2-3. Zespół Jorge Wilstermann uważam za zespół lepszy niż Libertad więc jeśli oni wygrali to tym bardziej gospodarze tego meczu powinni dać radę tym bardziej, że właśnie jeszcze dochodzi ta wysokość w ich meczach domowych. Jorge Wilstermann w istatnim spotkaniu w pucharze Ligi wygrał u siebie z Bolivarem 3-1 więc tego rywala tym bardziej powinni ograć. Bolivar to główny faworyt do mistrzostwa kraju więc ta wygrana pokazuje, że Jorge Wilstermann mimo problemów nie jest tak słaby. Kadrowo na papierze to gospodarze są dla mnie faworytem, do tego dochodzi ta wysokość i myślę, że tutaj bez większych problemów wygrają gospodarze.
2-2
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia, Division Rofesional
Godzina: 20:00
Spotkanie: Always Ready - Club Jorge Wilstermann
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230305_132514.jpg
Dopiero początek sezonu ale będzie to trudny sezon dla zespołu Jorge Wilstermann. Problemy finansowe, ukarani ujemnymi punktami i osłabienie zespołu odejściem kilku bardzo waznych graczy. Na papierze ten zespół wygląda dużo słabiej od Always Ready, który z kolei został dość ciekawie wzmocniony. Do zespołu dołączył chociażby znany z występów w europejskich zespołach Wilfried Bony z Wybrzeża Kości Słoniowej. Wprawdzie piłkarz ten ma już 34 lata ale w lidze takiej jak boliwijska może być spokojnie jeszcze na topie. Dla mnie Always Ready obok Bolivar to dwaj główni faworyci do mistrzowskiego tytułu. W zespole dzisiejszych gospodarzy ciekawie jest to wszystko budowane. Dość ciekawe wzmocnienia, do tego sparingi przed sezonem z zespołami z Europy. Wprawdzie dostali bęcki od Fiorentiny 0-9 ale takie coś też uczy, podpatrują jak grają w Europie itp itd. W tym spotkaniu myślę, że gospodarze spokojnie sobie poradzą pokrywając tego handicapa. W Zespole gości nie widzę argumentów aby mieli się czym przeciwstawić rywalowi.
2-2
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Boca Unidos - Central Norte
Typ: Powyżej 3.5 gola
@4.30 Fortuna

Co jest charakterystyczne dla rozgrywek w Argentynie? Underowe wyniki meczów. Nie dziwią zatem kursy na zdarzenia traktujące i tym, że i w tym spotkaniu goli będzie jak na lekarstwo (np. 1.42 na under 2.5 gola). Często jednak pozory mylą, a mnie do skorzystania z oferty na over zachęcił mnie w głównie mierze bilans bezpośrednich spotkań, z którego wynika, że jak przychodzi do konfrontacji między dzisiejszymi rywalami, to bramki padają. W siedmiu ostatnich bezpośrednich meczach padły w sumie 32 gole, co daje blisko 5 goli na mecz. Ponadto w ciągu 2 ostatnich lat dwukrotnie miała miejsce sytuacja, że Boca Unidos byli gospodarzem i mecze kończyły się wynikami 3:3 i 2:3. Kurs 4.30 na powtórzenie overowego scenariusza wydaje się całkiem atrakcyjny.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Bolivar - Libertad, 1. połowa over 2.5 goli @3.30 Superbet

Zarówno w lidze boliwijskiej, jak i w pucharze tego kraju jest tendencja overowa, szczególnie gdy mierzą się dwie ekipy dzielące przepaść, ale też gdy ta lepsza ekipa gra przed własną publicznością. Trudno się temu dziwić, szczególnie gdy prześwietlimy statystyki i w oczy od razu rzuci się np. 40 strzałów na bramkę z obu stron - w tym np. 15 strzałów celnych. Co do goli w 1. połowach, z tym bywa rożnie - bywają mecze dynamiczne już od pierwszych 20 minut, w których potrafi wpaść np. 3 gole, ale są też takie w których w 1. połowie pada zaledwie 1 bramka, by w 2. połowie było ich już 5. W tej konkretnej rywalizacji nastawiam się na ten pierwszy scenariusz i w głowie są głównie gole Bolivaru, chociaż pozytywnie zaskoczyłaby ewentualna bramka skazywanych na pożarcie gości. Kursy w tej rywalizacji nie kłamią i na niektórych bukach widnieje kurs... 1.01 na wygraną Bolivaru przy kursie 35+ na rywali. Co do bramek, to np. over 2.5 goli ogólnie to kurs rzędu 1.25, w zasadzie dopiero kurs na over 4.5 (ok 2.30) jest czymś logicznym do grania. Sam jestem nakierunkowany na 1. połową meczu, w której zgodnie z typem muszą wpaść minimum 3 bramki - nie jest to typowy zakład, bo zazwyczaj atakuje się maks dwa gole, ale przy takiej specyfice i wizji otwartego meczu - wcale to nie jest aż tak nielogiczne. Alternatywnie można się po prostu bawić z innymi kombinacjami, jak dwa gole Bolivaru w 1. polowie, może i nawet trzy gole tej ekipy - na ten moment oferta jest dość mocno okrojona u większości buków.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom