>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

All in na małe kursy :)

maxti 234

maxti

Użytkownik
&quot;Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem :wink: Myślę że spróbuję dobić gdzieś do 100 i wtedy odłożyć ???? Zobaczymy jak to wyjdzie, pobawić się mozna :smile:&quot;
To są twoje słowa po 6 kuponie ;d , no ale to nic . Powodzenia ! ????
 
T 1

toomasz27

Użytkownik
Nie kuś losu... posłuchaj starszych ;) Zostaw maks. połowę zgromadzonej kwoty do dalszej zabawy &quot;all-in&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba6 533

seba6

Użytkownik
Apetyt rośnie w miarę jedzenia panowie ;)
31.
⚽ St. Truidense - Eendracht Aalst
Data: 20.03.13 20:30
Typ: over 0.5
Kurs: 1.04
Stawka: 135.14 zł
Wygrana: 140.54 zł✅✅✅ ( w 13 minucie juz 3:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

sumikx

Użytkownik
Wiem ze to tylko testi wklad raptem 30 zł, ale jak Ci to wejdzie stary wyplac czesc kasy ???? wez dziewczyne kumpla na pizze ???? bo innaczej utopisz wszystko, pozdrawiam ????
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
32.
⚽ Atletico Sorocaba - Mogi Mirim
Data: 20.03.13 21:00
Typ: over 0.5
Kurs: 1.04
Stawka:140.54 zł
Wygrana: 146.16 zł ✅✅✅ ( gol w 3 minucie )
 
ramp 15

ramp

Użytkownik
Wszystko OK - metoda jak wiele i może się serią sprawdzić a czasem zaliczyć wtopę... Tylko jedno pytanie - a jak to wygląda przy graniu z podatkiem? Np Fortunie? Małe stawki, małe wygrane.. ziarnko do ziarnka.. zawsze coś ale co jak się chce grać u legalnego buka z podatkiem? To po metodzie raczej..
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Panowie prosze nie zasmiecajcie mi tematu ;) Jak coś chcecie to piszcie na pw.

Co do grania tym sposobem u naziemnego buka, to przykladowo przy stawce 30 zł na kurs 1.02 ewentualna wygrana wynosi 26.93 zł
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Ok. Odkładamy 100 zł i gramy dalej ????
36.
⚽ Nigeria - Kenia
Typ : over 0.5 1:1
⚽ WKS - Gambia
Typ: over 0.5 3:0
Kurs: 1.07
Stawka : 102.93 zł
Wygrana: 110.13 zł✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seba6 533

seba6

Użytkownik
37.
???? Berdych T. - Gimeno-Traver D. 2:1
Typ: 1
Kurs: 1.03
Stawka: 110.13 zł
Wygrana: 113.46 zł✅✅✅
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
38.
⚽ Ghana - Sudan 4:0
Typ: over 0.5
⚽ Lesotho - Zambia 1:1
Typ: over 0.5
Kurs: 1.12
Stawka: 113.46 zł
Wygrana: 127.07 zł✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seba6 533

seba6

Użytkownik
39.
⚽ Elche - Murcia
Typ: over 0.5 Gol w 7 minucie
⚽ Palmeiras - Santos
Typ: over 0.5 0:0
Kurs: 1.12
Stawka: 127.07 zł
Wygrana: 142.31 zł⛔
 
W 18

woj25

Użytkownik
info
SEBA- oto co ktoś mi przesłał na temat tej metody, którą kiedyś stosował, a może do tej pory tak gra, ja osobiście chyba bym się bał- za dużo do stracenia...
Witam, też gram tak jak Ty, trochę większe stawki, czasami 5000 ???? ale ZAWSZE SINGLE i taką mam radę dla Ciebie... jest to jakiś sposób i według mnie lepszy od progresji, ale powiem Ci, że na przestrzeni ostatnich 2 lat raz noga mi się powinęła niestety, ale się odrobiło ????
ja gram tak- stawka wyjściowa powiedzmy 2000 ( tak jest najczęściej, 5000 to było tylko 2 razy )
1 poziom---2000x 1,1 ( przyjmijmy taki średni kurs- raz jest więcej raz mniej) = 2200
2 poziom--- 2200x1,1= 2420
3 poziom--- 2420 x 1,1= 2662
4 poziom--- 2662 x 1,1= 2928
5 poziom--- 2928 x 1,1= 3221
i..... parę dni odpoczynku albo do następnego weekendu, żeby umysł odpoczął i nerwy się uspokoiły ???? gram już tak ładnych parę lat, na tych poziomach buki nie dają limitów,a zawsze trochę grosza dodatkowego jest, acha- żeby zminimalizować straty to następną &quot;rundę&quot; znowu zaczynam od 2000 jak zacząłem wcześniej od 2000 , a nie od 3221.
To tyle o moim sposobie, a teraz mam do Ciebie pytanie z innej beczki, bo to właściciwie najtrudniejsza sprawa w tej metodzie, a mianowicie dobór spotkań- ja robię tak- wybieram zdarzenia mało popularne, np. ligi egzotyczne gdzie pada dużo bramek- np. australia brisbane ( tam są wyniki hokejowe ???? albo zdarzenia, które nie mają prawa nie wejść ma live np. tenis Djokovic albo inny tenisista z pierwszej 10 ATP na wygraną meczu albo seta przy stanie np. 5-1 rzadziej 5-2- konieczny przekaz live albo stream, żebyś widział co się dzieje na korcie ( ważna sprawa- dobór buka, który zwraca zakłąd gdy będzie krecz, który zawsze się może zdarzyć- tak jest np. w bet365 )... generalnie po kilku latach więcej się posiłkuje zakładami live, wydają mi się pewniejze- np. przykład, który podałem Ci wyżej z tenisem albo np. siatkówka, drużyna o większym potencjale prowadzi w ostatnim secie paroma punktami np. 22-15 albo coś podobnego... nie wiem jak Tobie, ale mi się coś takiego wydaję pewniejsze niż np. mecz piłki nożnej, że padnie co najmniej 1 bramka- wyobraź sobie, że &quot;lepsza&quot; drużyna dostaje czerwoną kartkę i zeby nie przegrać gra na remis- tak ja to widzę, hokeja np. bym w ogóle nie stawiał, bo to za szybka gra i może szybko się mecz odwrócić, zresztą w każdym zakładzie ryzyko jest, to tyle co chciałem Ci napisać, powodzenia, cześć, jak masz jakieś pytania to pisz.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
finito Seba, ale i tak Cię długo pech omijał, remis 0-0 w lidze brazylijskiej- no pech straszny.
woj25 nie rozliczaj meczu przed ostatnim gwizdkiem ;) Szczęście jednak mi sprzyja.

EDIT
???? Na livesports w 90 minucie gol dla Santosu byl i pozniej anulowany ???? Jednak nie mam tego szczescia ;p
No to zostalo 100 zł i gramy dalej ;)
 
W 18

woj25

Użytkownik
cholera nie wiem co jest grane, napisałem posta gdy było info na bet365- koniec meczu przy stanie 0-0, a na livesports.pl teraz patrze i rzeczywiście jest 0-1 i mecz trwa.

a jednak 0-0....

na przykładzie tego meczu widzisz jakie to jest stąpanie po linie ???? ale można zminimalizować ryzyko.
pozatym widzę, że mecz był niestarannie dobrany, te drużyny 2 razy w ostatnim czasie bezbramkowo zremisowały- 03.03 i 10.03
zastanów się nad zakładami live.
 
Do góry Bottom