>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

All in by Danny - GL

danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Temat zakładam aby sprawdzić ile by mi się udało ugrać systemem all in. Powiedzmy, że zaczynam z budżetem 10zł. Cel to 50zł, po jego osiągnięciu zaczynam od nowa. Pewnie się pojawią komentarze, że prędzej czy później zbankrutuje, ale to tylko próba ;)

Zaczynamy
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
System 1 poziom 1 ⛔
???? Andujar P. (Esp) - Verdasco F. (Esp) typ: 2 @ 1.08 ⛔
???? Lorenzi P. (Ita) - Gasquet R. (Fra) typ: 2 @ 1.08 ✅
AKO: 1.166
Stawka: 10zł
Ew. wygrana: 11,66zł

wiem, że zbankrutuje, ale to tylko TEST ????
To się popisałem ????
Temat: ⛔ 10zł
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Ew wygrana to 16,60 a nie 11,66zł. Pozdro :]
@ down: No tak, to złe ako, a ja spojrzałem na stawke a nie na kusry spotkan i tak to jest.
PS: Mam swoje zdanie o takim graniu przy takich kursach ale zostawię je dla siebie, bo widzę, że to test.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
System 2 poziom 1
:siata: Vakıfbank Güneş Stambuł - MKE Ankaragücü Ankara typ: 1 (I set) @ 1.09 ✅

Stawka: 10zł
Ew. wygrana: 10,90zł
izzi 25:15
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
System 2 poziom 2
:siata: Jastrzebski - Itas Diatec Trentino typ: 2 (I set) @ 1.13 ✅

Stawka: 10,90zł
Ew. wygrana: 12,30zł
16:25
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
System 2 poziom 4
:siata: Allgau Sonthofen - Schweriner typ: 2 (I set) @ 1.09 ✅

Stawka: 12,90zł
Ew. wygrana: 14,10zł
 
M 0

murzyn_

Użytkownik
Sorry, ale co ma na celu ten Twój test? Mecz meczowi nierówny, nigdy nie wiesz kiedy będzie miała miejsce ta niespodzianka, która Ci udupi kupon. W tym sposobie gry liczy się nic więcej jak fart. Oczywiście właściwy dobór zdarzeń też jest ważny, jednak tą metodą fortuny jednorazowo nie wygrasz, za czym idzie granie wielu zdarzeń dziennie, a wtedy duże prawdopodobieństwo, że jakaś niespodzianka będzie.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Co ma na celu? Chce sprawdzić, czy potrafię dobrze selekcjonować te niby &quot;pewniaki&quot;. Jeżeli będzie mi dobrze szło to zacznę grać naprawdę, oczywiście za dosyć małą kase
 
cock 756

cock

Użytkownik
Racja Stiven.

W przypadku opierania potencjalnego zysku na szacowaniu bukmachera, i prawdopodobieństwie matematycznym trzeba wybierać zdarzenia w sportach nie indywidualnych. Żadnych skoków, tenisów, Hamiltonów czy Adamków. Faworyt może doznać kontuzji, sraczki, mieć kaca, zagrać jak Davidienko przeciwko sobie. A tak, jedna niekompatybilność w drużynie faworyta marginalizuje nasze ewentualne niepowodzenie.

Challengery - temat rzeka. Kiedyś czytałem gdzieś o powstających &quot;fundacjach&quot; między czterema zawodnikami, który ładnie kasę czesali obstawiając swoje porażki...

Ryzyko spore, bijesz się o zysk rzędu 4-20% na 1 picku, ale by odrobić trzeba z 10 razy trafić pod rząd.

Znam tę strategię. Fajna, ale śliska...
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
System 2 poziom 7
Valladolid - Arrate typ: 1 @ 1.05 ✅

Stawka: 16,10zł
Ew. wygrana: 16,90zł
Zgadzam się, że sporty drużynowe są najlepsze do tego systemu, chociaż z tenisa raz na jakis czas można coś wyhaczyć. Skoki to już w ogóle się nie nadają ????
Najlepsza moim zdaniem siatkówka.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Racja Stiven.

W przypadku opierania potencjalnego zysku na szacowaniu bukmachera, i prawdopodobieństwie matematycznym trzeba wybierać zdarzenia w sportach nie indywidualnych. Żadnych skoków, tenisów, Hamiltonów czy Adamków. Faworyt może doznać kontuzji, sraczki, mieć kaca, zagrać jak Davidienko przeciwko sobie. A tak, jedna niekompatybilność w drużynie faworyta marginalizuje nasze ewentualne niepowodzenie.

Challengery - temat rzeka. Kiedyś czytałem gdzieś o powstających &quot;fundacjach&quot; między czterema zawodnikami, który ładnie kasę czesali obstawiając swoje porażki...

Ryzyko spore, bijesz się o zysk rzędu 4-20% na 1 picku, ale by odrobić trzeba z 10 razy trafić pod rząd.

Znam tę strategię. Fajna, ale śliska...
taki Novak, Roger, Rafa w poczatkowych rundach wygrywaja a kursy mu pod ten system pasuja
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Ciąg Fibonacciego - test
Nie będę zakładał tu nowego tematu, bo już chyba nie mogę, więc w tym będę sobie testował grę na AKO~3 grając ciągiem Fibonacciego. Narazie tak tylko na sucho (totomix)
Seria 1 poziom 1
:siata: Kuba (-1.5) -Holandia typ: 1 @ 1.45 ✅
:siata: Niemcy - Peru 1 set under 45,5 @ 1.60 ✅

???? Tomic - Ito typ: 1 @ 1.40 ✅
Stawka: 1j
Ew. wygrana: 2,86j
Seria zakończona
wynik: ✅ 1,86j
 
Do góry Bottom