>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=ScoreGenerator;6047285]I jak podsumowujesz te 5 lat? Osiągnąłeś zadowalający wynik? ;) [...]
Jak najbardziej. Podsumowania jakieś, nazwijmy je, międzyetapowe, pojawiały się w tym wątku pełnym meandrów ???? . Kilka z nich zawarłem w treści, do których prowadziły linki w mojej sygnaturce forumowej. Jest nieaktywna w zw. z perypetiami domenowymi tego Forum.
[...] Ja w sumie siedzę w temacie od roku czasu.
Tylko ciągłe zmiany i poprawki. 1000 pomysłów na minutę. [...]
Właśnie też tak miałem ???? . To opóźnia z jednej strony ale z drugiej strony pozwala panować nad &quot;dziełem&quot;. Chyba nie zrozumieją tego osoby, które oczekują biernie na rezultaty. Z pozycji nietwórcy.
[...] Czasami mam wrażenie że im program jest prostszy, tym jest skuteczniejszy ;)
Ba! Ponoć lepsze, jest wrogiem dobrego.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Właśnie też tak miałem ???? . To opóźnia z jednej strony ale z drugiej strony pozwala panować nad &quot;dziełem&quot;. Chyba nie zrozumieją tego osoby, które oczekują biernie na rezultaty. Z pozycji nietwórcy.
A to ponoc Kobieta zmienną jest...widocznie twórcy programów również :p Jednakże sądzę że to dobra cecha.

Tych biernych osób oczekujących na program podany na tacy, jest sporo. Szkoda tylko że są to typowe &quot; milczki&quot;. Zainteresowanie i zaangażowanie osób z zewnątrz, jest bardzo motywujące i skłaniające twórcę do dalszej pracy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Czasami mam wrażenie że im program jest prostszy, tym jest skuteczniejszy ;)
A propos. Chyba coś takiego dzisiaj w nocy wymyśliłem. Zupełnie przypadkowo i jako odprysk innej myśli. Intuicyjnie spróbowałem i efekty, okazuje się, zaskakujące.
Nie wiem czy się zdecyduję na prezentację tutaj w wątku, bo o ile poprzedni wspomagacz był całkowicie zautomatyzowany, to w tym muszę wklepywać trochę danych ... a za bardzo mi się nie chce.
Ten wspomagacz generuje typy &quot;1&quot; i &quot;2&quot;. Z remisami jest problem. Tzn. czasami zasygnalizuje, że może być remis.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Naprawdę w tym uproszczeniu jest sens. Ja właśnie teraz testuję uproszczoną wersję, całościowego programu. Odnośnie wklepywania danych, wcześniej zajmowało mi to od 30-40 min dla jednej ligi. Aktualnie zamykam się w kwadransie ;)
Jestem ciekawy twojej nowej myśli, mam jakieś takie przeczucie że proces działania tego programu jest mocno zbliżony do funkcjonowania mojego programu :p
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=ScoreGenerator;6050846][...] Aktualnie zamykam się w kwadransie ;)
Gratuluję.
Przy &quot;automatyzacji&quot;, potrzebuję na to kilka sekund. Bez &quot;automatyzacji&quot;, pewnie minutę dla jednego zdarzenia ale dochodziłem do tego przez faktycznie parę lat.
[...] Jestem ciekawy twojej nowej myśli, mam jakieś takie przeczucie że proces działania tego programu jest mocno zbliżony do funkcjonowania mojego programu :p
Algorytm działa na zupełnie innej zasadzie niż wszystkie moje poprzednie, które prognozowały wynik 1X2.
Jest zbliżony konstrukcją, do mojego starego algorytmu na dokładny (bramkowy lub bezbramkowy) wynik spotkania i z tymże będzie w przyszłości sprzężony.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Powrócę do jednego z wielu moich &quot;programów&quot; (mistrztyperski). Dokonałem w nim jednej poprawki i teraz spróbuję w wolnym czasie powrzucać jakieś typy.
Będą generowane, przeważnie jako dwudrogowe. Każdy z Obserwatorów, może sobie we własnym zakresie zdecydować czy podpórkę pozostawić czy może ją usunąć.
Wygenerowane dwudrogowe typy, przybiorą nieraz formę bardzo karkołomnie pokręconą, cokolwiek miałoby to oznaczać, ale takich sytuacjach zawsze w ich interpretacji dążył będę do formuły 1X lub X2. Nie dotyczy typów czystych.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Literka &quot;R&quot; oznacza &quot;ryzyko&quot;, ale oczywiście interpretujemy jako czysta dwójka.
I jeszcze raz powtarzam, że od typów dwudrogowych wystarczy odjąć podpórki, jeśli ktoś chciałby mieć typy zdecydowane. Które z podpórek? ... No nie wiem. Przecież jesteście Typerami ????
 
Do góry Bottom