>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

T 19

tommywro

Użytkownik
Co można by z ww. wyników koszykówki &quot;wyłuskać&quot;?
Może tak:

koncentrujemy się na typach &quot;X2&quot;.

I otrzymujemy 3 trafne prognozy na 5 możliwych.
W tym, 2 remisy.

Rozpis &quot;2 z 5&quot; to jest bodajże dziesięć (?) kuponów.
Gramy na remisy. Stawką 10 j. na kupon. Koszt zakładów wynosi 100 j.

W przypadku tylko powyższych kursów (a jeszcze wyższe pewnie u jakiegoś buka się znajdą) wygrywamy 2100 j. Zysk wynosi 2000 j.

---------

Edit:

jeśli ktoś natomiast zagrał dzisiaj na omawiane (wszystkie mecze) remisy w koszu,
systemem/rozpisem &quot;3 z 8&quot; czyli na 56 kombinacji,
to np. kosztem 280 j. (56 komb. x 5 j.) wygrał 12600 j. czyli posiada 12320 j. czystego zysku.

Dlaczego w ogóle o tym napisałem skoro jest to tylko i wyłącznie &quot;gdybanie&quot; a koszykówka przedostała się do niniejszego wątku przez zwykły przypadek i nielogiczne szaleństwo?

Dlatego, że można było dzisiaj w istocie i naprawdę tak postąpić. To było realne.
Wyciągnąć z tego wątku 8 zaproponowanych meczów i obstawić remisy.
I zgarnąć &quot;choćby&quot; te kilkanaście tysięcy.
Złotówek albo czegokolwiek innego. Jeśli takie szanse występują rzadko (? - pytam bo się na koszykówce nie znam), to właśnie ona się nadarzyła.
Po czym, minęła.
A mnie się ta koncepcja &quot;łowienia&quot; remisów w koszykówce podoba...przy takich kursach jakie na X w regular time w koszykówce oferują buki temat jest wart zachodu nawet przy małej trafności - czego dowodzi powyższy post autora tematu. Pozostaje przetestować to na większej ilości typów bo tak jak wspomniałeś to mogła być akurat taka lokalna anomalia (widziałem coś podobnego na jesień w zeszłym sezonie NBA - też chyba w ciągu kolejnych 50 meczów padło z 6 czy 7 remisów)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 47

ziz99

Użytkownik
No to dokładnie dlatego nie masz żadnych widzów tematu tak jak to było na początku(sam nawet starałem się lekko pomóc), za dużo rozmachu, za mało konkretów uwarunkowanych na jeden program, żadnych statystyk- taka moja sugestia
Witam,
niestety muszę się zgodzić z postami Kolegi Sikorrrr.
Pomimo, że temat zdecydowanie popieram ( również wsparłem niegdyś Kolegę Yar000 kilkoma mocno rozbudowanymi arkuszami zawierającymi skomplikowane formuły i metody statystyczne + próbki możliwości takich obliczeń) i nieraz broniłem przy okazji złośliwych wpisów, to również już nie rozumiem ostatnich analiz autora wątku.
Niedawno zacząłeś rozwijać nowy algorytm, jak go nazwałeś &quot;z sufitu&quot;. Ok, były potem różne prognozy po czym pod koniec było &quot;czerwono&quot; i wycofałeś się na jakiś nowy/stary algorytm. Podałeś z kursami parę typów x2, potem je posumowałeś i nagle jest kosz.
Mówisz, że widowni nie potrzebujesz - i w sumie racja. Zatem, po co naście postów wcześniej się oburzałeś, iż tylko kilka osób pobrało program.
Brakuje w Twoich analizach statystyk (trafność/jednostki). Nie można wnioskować na kilkunastu typach, bo to utopia. Trend chwilowy, czy nawet miesięczny nie musi być odwzorowaniem całego rozkładu danych dla całego sezonu. Miałem np. ostatnio sytuację gdzie modelowanie na ponad 1000 meczach testowych z ok 2-3 tygodni (z prognozowaniem na oprogramowaniu) - wychodziły rewelacyjne wyniki. Jak zacząłem to w końcu grać to już nie było tak kolorowo.
Choćbyś dziś i 20 meczy remisowych trafił w koszu, to niewiele to daje. Piszesz, że dziś były miliony za remisy i kto nie grał ten (w domyśle) frajer. A co by było gdyby żaden nie wszedł...? Pomysł dobry, ale tu trzeba zrobić rzetelny test. Albo napisz, test na np. 500 meczach, skuteczność tyle i tyle itp. Przypomnę, tak finalnie robiłeś kiedyś w starym algorytmie.
Był tutaj na forum user, który niespełna 2 lata temu prognozował remisy w NHL http://forum.bukmacherskie.com/f207/typy-sieci-neuronowej-na-remis-w-nhl-ahl-74309.html . Początki bardzo obiecujące, a potem seria wtop i zrezygnował.
Poza tym, takie podawanie dwudrogowe, a potem wnioskowanie post factum, że jakby na &quot;X&quot; czy &quot;2&quot;... również do niczego nie prowadzi. Kiedy zyski to zyski, kiedy straty to straty, wszystko trzeba zliczyć (każdy wariant typowania) i potem zobaczyć co i jak się opłaca.
Reasumując, na prawdę, mam dużo sympatii do Twojej pracy (co chyba odzwierciedla się w moich wpisach), ale masz ostatnio bajzel i &quot;huraoptymizm statystyczny&quot; w temacie.
Pozdrawiam,
ziz99
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=ziz99;4126253]Witam,
Witaj.
[...] niestety muszę się zgodzić z postami Kolegi Sikorrrr. [...]
Nie ma sprawy. Jest wolność słowa.
Pomimo, że temat zdecydowanie popieram [...]
Zgadza się.
[...] ( również wsparłem niegdyś Kolegę Yar000 kilkoma mocno rozbudowanymi arkuszami zawierającymi skomplikowane formuły i metody statystyczne + próbki możliwości takich obliczeń) [....]
Zgadza się.
Podziękowałem. Odpowiedziałem, że niestety nie skorzystam. Zbyt mądre dla mnie, brak wiedzy odpowiedniej.
[...] i nieraz broniłem przy okazji złośliwych wpisów, [...]
Zgadza się.
[...] to również już nie rozumiem ostatnich analiz autora wątku.
To nie jest tak, że każdy musi rozumieć wszystko.
[...] Niedawno zacząłeś rozwijać nowy algorytm, jak go nazwałeś &quot;z sufitu&quot;. [...]
Zgadza się. Nazwa była nawet trochę bardziej kolokwialna.
[...] Ok, były potem różne prognozy po czym pod koniec było &quot;czerwono&quot; i wycofałeś się na jakiś nowy/stary algorytm. [...]
Tylko częściowo zgadza się. Nie &quot;wycofałeś się&quot;. Sprawdzałem go w międzyczasie.
[...] Podałeś z kursami parę typów x2, potem je posumowałeś i nagle jest kosz. [...]
Zgadza się.

[...] Mówisz, że widowni nie potrzebujesz - i w sumie racja. [...]
Tak jest. Z tym, że napisałem: &quot;widowni&quot;, nie zaś widowni.
[...] Zatem, po co naście postów wcześniej się oburzałeś, [...]
Nie oburzałem się. Używałem emotikonków z uśmiechem.
Śmiałem się ze znanego mi już wcześniej zachowania ludzkiego.
Cytat mojej wypowiedzi z tamtego okresu:
&quot;Nic na siłę bo ja nie jestem altruistą :smile:
Jeśli nie potraficie poświęcić minimalnej chwili czasu to chyba rozumiecie mnie, że ja też tego czasu nie mam.&quot;
Nie potrzebuję bowiem w istocie &quot;widowni&quot;. Z jednej strony wołającej o rozbudowane próby dotyczące programu a z drugiej strony czmychającej do domku kiedy ten program już otrzymali.
Nie potrafiącej się włączyć w działanie, ba! Nie chcącej zasygnalizować nawet tego, że program pobrali. Nie potrafiącej po jego pobraniu, wyartykułować swojego stosunku do tego programu. O jakimkolwiek podziękowaniu nie wspomnę bo przecież na to nawet nie liczę. Kultura to rzecz nabyta.
[...] iż tylko kilka osób pobrało program. [...]
Skąd taka informacja?
Program w bardzo krótkim czasie (weekend) pobrało kilkadziesiąt osób.

[/quote]
[...] Brakuje w Twoich analizach statystyk (trafność/jednostki). Nie można wnioskować na kilkunastu typach, bo to utopia. Trend chwilowy, czy nawet miesięczny nie musi być odwzorowaniem całego rozkładu danych dla całego sezonu. [...]
Czy zadałeś sobie pytanie komu tego brakuje?
Przy całym zrozumieniu dla tego co postulujesz faktycznie &quot;od zawsze&quot; w tym wątku, i że to czym napisałeś jest logiczne i spójne ...
mnie tego nie brakuje.
Jeśli natomiast brakuje tego &quot;widowni&quot; to miała ona nie tak dawno szansę na trzymanie programu w ręku i podawania tutaj typów. Nawet w liczbach &quot;hurtowych&quot;. Niech by były ich tysiące.
&quot;Widownia&quot; nawaliła. Powyżej, nawiązałem do tej kwestii.

[...] Miałem np. ostatnio sytuację gdzie modelowanie na ponad 1000 meczach testowych z ok 2-3 tygodni (z prognozowaniem na oprogramowaniu) - wychodziły rewelacyjne wyniki. Jak zacząłem to w końcu grać to już nie było tak kolorowo. [...]
Współczuję Ci z tego powodu ale z oczywistych względów nie pomogę.
Moje algorytmy są proste jak budowa cepa a matematyka dla mnie działem obcym.
[...] Choćbyś dziś i 20 meczy remisowych trafił w koszu, to niewiele to daje. [...]
W skali makro, niewiele. W skali mikro, nie pogardzę takim rodzajem satysfakcji.
Podkreślam, że satysfakcji ponieważ,
w związku z bardzo dużym strumieniem środków pieniężnych jakie się przelewają przez moje ręce, nie aż tak bardzo mi zależy na pieniążkach ... Choć faktycznie jak kiedyś wspomniałem, prywatnej wyspy jeszcze nie posiadam a chciałbym.
Istnieją natomiast osoby, które przyjmą bardzo chętnie szybki sposób na szybki zysk.
Można to różnie oceniać, natomiast chcących szybko zostać &quot;milionerami&quot; znalazłoby się trochę.
Osoby te miałyby zapewne inne spojrzenie na omawianą przez Ciebie kwestię.
Sądzę, że wspomniane przez Ciebie 20 remisów w koszu, w zupełności wystarczy do spełnienia ich marzeń.
[...] Piszesz, że dziś były miliony za remisy i kto nie grał ten (w domyśle) frajer. [...]
To jest nadinterpretacja mojej wypowiedzi. Musiałbym też stwierdzić, że frajerem jestem ja dlatego, że także nie zagrałem.
[...] A co by było gdyby żaden nie wszedł...? [...]
To jest gdybanie na innej płaszczyźnie. Bezpodstawnej.
Moje gdybanie opierało się na tym, że trzy weszły. Ponieważ weszły realnie.
[...] Pomysł dobry, ale tu trzeba zrobić rzetelny test. [...]
Zgadzam się z tą wypowiedzią ... Słowo &quot;trzeba&quot; jest tym elementem, na który mamy inne spojrzenie. Ja, zamiast &quot;trzeba&quot; używam &quot;można&quot;.
[...] Albo napisz, test na np. 500 meczach, skuteczność tyle i tyle itp. Przypomnę, tak finalnie robiłeś kiedyś w starym algorytmie. [...]
... ale to wcale nie znaczy, ze muszę to robić publicznie.
Jeśli będę tylko od czasu do czasu podawał typy na remisy w koszykówce, to Odbiorcy mają jak zwykle dwa wyjścia.
Skorzystać z typów albo nie skorzystać.
Postulaty o &quot;uwiarygodnienie&quot; publiczne konkretnego algorytmu nie (za)działają na mnie.
[...] Był tutaj na forum user, który niespełna 2 lata temu prognozował remisy w NHL http://forum.bukmacherskie.com/f207/typy-sieci-neuronowej-na-remis-w-nhl-ahl-74309.html . Początki bardzo obiecujące, a potem seria wtop i zrezygnował. [...]
Pomijając, że wątek składający się z nieco ponad tysiąca odwiedzin i 7 postów z wątkiem składającym się z ponad stu dwudziestu tysięcy odwiedzin jest trudno porównywalny raczej, to cóż można jeszcze dodać? Takie życie. W życiu bywają ważniejsze rzeczy. Nic nie trwa wiecznie. Powiem banalnie, że ludzie się pojawiają i znikają.

[...] Poza tym, takie podawanie dwudrogowe, a potem wnioskowanie post factum, że jakby na &quot;X&quot; czy &quot;2&quot;... również do niczego nie prowadzi. [...]
Może do niczego nie prowadzi
ale fakty są takie, że to jest gdybanie oparte na rzeczywistym zdarzeniu.
W przypadku zaś tych meczów koszykówki wyraźnie stwierdziłem przed rozpoczęciem meczów, że interesują mnie remisy. I nawet podałem przykładowe kursy na remisy.
Poza tym, czasami albo nawet i często, lubię sobie pogadać na głos.
[...]
Kiedy zyski to zyski, kiedy straty to straty, wszystko trzeba zliczyć (każdy wariant typowania) i potem zobaczyć co i jak się opłaca. [...]
... ależ nic nie trzeba. Tylko można.
Już tak mam, że nic nie muszę.
Nieraz podkreślałem, że jeśli ktoś chciałby zliczać coś w niniejszym wątku to może zliczać.
Nie ma sprawy.
[...] Reasumując, na prawdę, mam dużo sympatii do Twojej pracy (co chyba odzwierciedla się w moich wpisach), [...]
Również nie jestem w Twoim kierunku nastawiony negatywnie, co także pewnie widać po moich wpisach.
[...] ale masz ostatnio bajzel [...]
Mało powiedziane.
Bajzel mam od samego początku.
I czasami o tym głośno mówię. Taki mam styl pracy i nie zamierzam go zmieniać, o czym wcześniej wielokrotnie pisałem.
Oczywiście, mógłbym otwierać wiele tematów i każdy dotyczyłby sprawdzianu konkretnego algorytmu ale mi się zwyczajnie nie chce. Również czas odgrywa tu rolę niebagatelną.
Poza tym sądzę, że właśnie rozbicie tematu na kilkanaście, kilkadziesiąt może, innych tematów, przyniosłoby efekt nadmiernej formy nad treścią.
I zaspamowanie Forum (czyż nie, Administracjo?).
Niekiedy ten mój głos &quot;ginie&quot; w bajzlu.
I zapewne dlatego zginęła i ta moja wypowiedź: #1920
świadcząca, że nadal kontynuuję pracę nad algorytmem &quot;z sufitu&quot;
a właściwie &quot;z d ... py wziętego&quot; bo tak go naprawdę określiłem.

[...] i &quot;huraoptymizm statystyczny&quot; w temacie.
... bardzo dziękuję :grin: za tę ocenę.
Dla mnie, humanisty to wielki komplement.
Pozdrawiam,
ziz99
Pozdrawiam,
Yar000
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... I przechodzimy do porządku dziennego.
Cd. piłka nożna.

Dziś (jak wiadomo, poniedziałek):
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva X2 ✅ (2.85 B A H)
Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Nazareth X2 ✅ (3.05 S p o r t i n g b e t)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kosz.
Dzisiaj.
Tak jak poprzednio, typ dwudrogowy. Oczywiście i w kontekście poprzednich wypowiedzi, interesuje mnie remis.
Estudiantes 12,25 Joventut zwykły 1| zwykły 1X ⛔
Maccabi Rishon 12,00 Ironi Ness Ziona X2 ⛔
KFUM Nassjo 14,75 Norrkoping zwykły 1 | zwykły 1X ✅

Sundsvall Dragons 13,50 Sodertalje średni 1 | mocny 1X ⛔
KTP 14,00 Kataja Joensuu średni 1 | mocny 1X ✅
Radnicki Kragujevac 19,00 Cibona Zagreb X2 ⛔ Szli &quot;łeb w łeb&quot; ale nie udało się ustrzelić remisu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jak robić zamieszanie to na całego, prawda?

Hokej.
Tak jak w koszu. Dwudrogowe ale cieszył mnie będzie tylko remis.


Dziś:
San Jose 3,80 Anaheim średni 1 | mocny 1X ✅
Jokerit 3,80 Tappara średni 1 | mocny 1X ✅ (1:1)
Olimpija L 4,25 Alba Volan Fehervar X2. ✅
Graz 4,10 Vienna Capitals średni 1 | mocny 1X ⛔
Deg Metro Stars Dusseldorf 4,30 Eisbaren Berlin X2 ✅ (1:1)
Iserlohn 4,20 Straubing średni 1 | mocny 1X ✅ (4:4) Sąsiedzi z tabeli ...
EHC Red Bull Munchen 4,20 Krefeld średni 1 | mocny 1X ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To jeszcze nie koniec.
Piłka ręczna.
Oczywiście i tutaj interesują mnie remisy.
Typy dwudrogowe.

Dziś:
Weibern Koblenz 9,00 Blomberg Lippe mocny 1 | b. mocny 1X ⛔ (25:26) Sąsiedzi w lidze, identyczna punktacja.
Edit: było bardzo blisko remisu ... Jak widać.
TSV Bayer 04 Leverkusen 9,00 HC Leipzig (W) średni 1 | mocny 1X ✅ (23:23)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I tak właśnie będzie wyglądał ten wątek. Jeśli w ogóle będzie wyglądał.
Edit: to jest 1931 post a więc dość długo (ponad dwa lata?) to już trwa drogie panie i drodzy panowie.
Na tyle długo aby przyzwyczaić się, że tutaj był bajzel, jest bajzel i będzie bajzel.
I kto ma na to ochotę może sobie co mu się żywnie podoba z tego bajzlu wyłuskać albo przejść obok niego obojętnie.
Powodzenia ????
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Cześć Yar000, czy można pobrać ten algorytm i go samodzielnie testować tak jak to było z wcześniejszymi wersjami? Te oznaczenia - średni, mocny, zwykły - jak oceniasz prawdopodobieństwo ich wejścia?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć Yar000, czy można pobrać ten algorytm i go samodzielnie testować tak jak to było z wcześniejszymi wersjami? Te oznaczenia - średni, mocny, zwykły - jak oceniasz prawdopodobieństwo ich wejścia?
Witaj Bender7.
Niestety, nie można. Tzn. doceniam Twoje chęci ale program będzie dostępny albo dla wszystkich albo nie będzie dostępny dla nikogo.
Próbę ogólnego udostępnienia programu, wcześniej opisałem.
Oznaczenia, są już właściwie tylko dla mnie, abym mógł je przyporządkować czy skojarzyć z konkretnym zapisem odpowiedzialnym za wygenerowanie określonego komunikatu/typu.
Równie dobrze zamiast np. słowa &quot;średni&quot; mógłbym użyć terminu &quot;cokolwiek&quot; i też byłoby ok.
Obecnie używany tutaj algorytm, jest jak zresztą zwykle dotąd,
przeznaczony do zastosowania do meczów piłki nożnej a w szczególności do obserwacji typów &quot;X2&quot;.
Reszta (kosz, hokej, ręczna) to tylko &quot;przystawki&quot; gdzie sprawdzam &quot;występowalność&quot; remisów. Przy okazji, w ogóle się przypatruję algorytmowi w kontekście tych właśnie dyscyplin.
Algorytm jest bowiem typowo futbolowy.
To co wprowadzam do niego poza piłką nożną, to jak na razie fantazyjne szaleństwo ale niewykluczające, że jest w nim jakaś metoda.
 
enceladus 0

enceladus

Użytkownik
2 lata prób na tym &quot;niby&quot; algorytmie i zadnych konkretow...nie szkoda ci czasu i honoru robic z siebie najwiekszego pajaca tego forum?
podziwiam .....
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
2 lata prób na tym &quot;niby&quot; algorytmie i zadnych konkretow...nie szkoda ci czasu i honoru robic z siebie najwiekszego pajaca tego forum?
podziwiam .....
Mam wielki ubaw, gdy wpadają tutaj osobnicy tacy jak Ty.
Skąd się dowiedziałeś o czymś takim jak honor? Z telewizji, z Internetu? Babcia Ci o nim opowiedziała?
Wielkie pieniądze też widziałeś tylko w telewizji :grin:. Masz prawo sobie popatrzeć. To zupełnie podobnie jak w tym wątku.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Podsumowując dzisiejszy dzień, można powiedzieć, że program:
- wykonał dobrze swoją pracę w dyscyplinie, do której pierwotnie jest przeznaczony (piłka nożna) a zwłaszcza w kontekście prognoz szczególnie przeze mnie obserwowanych lub nawet docelowych (X2),
- poradził sobie w hokeju na lodzie,
- zaproponował ciekawe dwa mecze w piłce ręcznej, gdzie w oczekiwaniu na remisy &quot;wszedł&quot; 1 remis a w drugim meczu zabrakło do remisu jednej bramki,
- doznał porażki w koszykówce.
 
nomercy 0

nomercy

Użytkownik
Przyznam szczerze, że zaskoczyła mnie skuteczność trafień remisów w koszykówce. Myślę jednak, że jest to sport zupełnie do tego nie przystosowany. Ciekawi mnie mocniejsze przystosowanie i nacisk na hokej, gdzie pada bardzo dużo remisów jakby nie patrzeć + dość egzotyczne i &quot;rzadkie&quot; ligi. Pamiętam początki swojej bukmacherskiej przygody i człowieka, który dość twardo stawiał na remisy bodajże w ludzie Bułgarskiej (piłka nożna) i stanowiło to jedyne źródło utrzymania dla jego 3 osobowej rodziny. Obserwuję dalej, obserwuję i dodam jeszcze, że zamierzam pracę, którą poczyniłem nad algorytmami szacowania ryzyka gry na giełdzie walutowej zaadoptować do świata bukmacherki dlatego każde wcześniejsze doświadczenia (zwycięstwa i porażki) są dobrym wskaźnikiem. Usiądę kiedyś na dłuższą lekturę Twojego tematu ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=NoMercy;4129266][....] Obserwuję dalej, obserwuję i dodam jeszcze, że zamierzam pracę, którą poczyniłem nad algorytmami szacowania ryzyka gry na giełdzie walutowej zaadoptować do świata bukmacherki [...]
To byłoby naprawdę super.
[...] Usiądę kiedyś na dłuższą lekturę Twojego tematu ????
Zapraszam, choć prawdę mówiąc sam nie miałbym zdrowia, żeby go czytać raz jeszcze ;)
----
W nawiązaniu do zdrowia ...
Mam grypę i bardzo wys. gorączkę więc pewnie teraz przystopuję z prognozami.
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
...
Obserwuję dalej, obserwuję i dodam jeszcze, że zamierzam pracę, którą poczyniłem nad algorytmami szacowania ryzyka gry na giełdzie walutowej zaadoptować do świata bukmacherki dlatego każde wcześniejsze doświadczenia (zwycięstwa i porażki) są dobrym wskaźnikiem. Usiądę kiedyś na dłuższą lekturę Twojego tematu ????
Witam
Masz na myśli analizę techniczną (indeksy)?
Pozdrawiam
ziz99
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć Yar000, czy można pobrać ten algorytm i go samodzielnie testować tak jak to było z wcześniejszymi wersjami? [...]
Bender7, Twój post skłonił mnie do ponownego wyjścia naprzeciw społeczności Forum (tej części, która zainteresowana jest prognozami z algorytmu).
W końcu, nastał Nowy Rok. Niech nam się darzy ????
Możemy zawrzeć taką Umowę dżentelmeńską. Kto zechce z osób, które program pobiorą, będzie tutaj w wątku dzielił się prognozami. Algorytm byłby do pobrania dla wszystkich Użytkowników Forum.
Kto chciałby uzyskać informację na temat jakichś długofalowych &quot;osiągów&quot; algorytmu, powinien więc być już usatysfakcjonowany.
Prognozy dotyczyć będą nast. dyscyplin: piłka nożna (a tylko dodatkowo: hokej na lodzie, koszykówka, piłka ręczna). Konkretnie, należy to rozumieć w ten sposób, że algorytm został stworzony z myślą o piłce nożnej. Wszystko co uda się ponadto trafić, to &quot;wartość dodana&quot;. Zysk ekstra.
Panie i panowie Userzy, działania zwyczajnie muszą być zuniformizowane.
Tzn.:
korzystanie z tego samego źródła statystyk (albo identycznego w treści). Używanie programu w ten sam sposób przez każdego z Userów.
W innym razie, działania Wasze nic nie wniosą pozytywnego. Nie tylko do spojrzenia ogólnego na wyniki tego algorytmu (a to pewnie większej części z Was niestety, niewiele interesuje) ale nie wniosą na dłuższa metę nic pozytywnego do tego, co osobiście obstawicie wg prognoz algorytmu (a to już powinno Was zainteresować). Będziecie wtapiać. Bez zastosowania przez każdego z Was działań ujednoliconych, takich samych.
Po pierwsze dlatego, że ja dane, które przekażecie mi tymi typami, będę uwzględniał a następnie i w końcu kiedyś, ewentualnie zmieniał zapis algorytmu. Po drugie z tego powodu, że Wasi Koledzy kierując się zaprezentowanymi przez Was prognozami, będą obstawiać mecze realnie.
Jeśli jeden Użytkownik &quot;nawali&quot; to ucierpią wszyscy pozostali. Nie biorę przy tym póki co pod uwagę potencjalnych &quot;wrogów&quot; algorytmu, którzy zechcieliby się tutaj pojawić niczym koń trojański. Musicie się po prostu sami w jakiś sposób kontrolować (swoje typy).
Jeśli uznam, że temat stoi w miejscu (przestaliście podawać prognozy), uznam jednocześnie,
iż Umowa została zerwana.
Tak więc ..?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Lojalnie uprzedzam, że to bardzo żmudna i pracochłonna zabawa.
Uprzedzając ewentualne zapytania: do wygenerowania prognozy wyniku spotkania, należy każdorazowo wklepać do programu 5 rodzajów danych.
Pomimo, że ten prosty jak budowa cepa algorytm składa się obecnie, jedynie z dwóch i pół wierszy zapisanych w arkuszu Excel.
 
Do góry Bottom