>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Algorytm - próby.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
zauważyłem że nie zwracasz uwagi na kursy, co moim zdaniem jest fundamentalnym błędem. Myślisz, że dlaczego te 90 czy 95%% grających jest na minusie??
Jakkolwiek to kontrowersyjnie nie zabrzmi, to wynik meczu jest sprawą drugorzędną.
Gram takimi stawkami (oczywiście, że kurs nie może mieć wartości poniżej dla mnie &quot;opłacalności&quot; rozciągniętej w czasie) że chyba jestem nieobecny pośród 95% grających ;)

Po drugie, algorytm nie otrzymuje informacji o kursach. Ważne jest to co odbywa się na boisku, zamienione w &quot;matematykę&quot;.
Dzięki temu, mogę ominąć &quot;rozpracowywania&quot; kursów jak również potencjalne sugerowanie się nimi. Niepodanie algorytmowi informacji o kursie, uważam za zaletę.
Mogę mówić jedynie o sobie, wiec myślę, że zagłębiając się w kursy, zapętliłbym się w tej kwestii a umknęłoby mi z pola widzenia to, co stanowi obecnie &quot;rdzeń&quot; algorytmu.
Przy pracy nad algorytmami, pierwszą moją myślą była, to fakt taka, iż &quot;tajemnica jest w kursach&quot;.
Szybko z tej myśli zrezygnowałem choć z punktu widzenia bukmachera a właściwie oddsmakera to zdanie jest prawdziwe.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Po drugie, algorytm nie otrzymuje informacji o kursach. Ważne jest to co odbywa się na boisku, zamienione w &quot;matematykę&quot;.
Dzięki temu, mogę ominąć &quot;rozpracowywania&quot; kursów jak również potencjalne sugerowanie się nimi. Niepodanie algorytmowi informacji o kursie, uważam za zaletę.
Mogę mówić jedynie o sobie, wiec myślę, że zagłębiając się w kursy, zapętliłbym się w tej kwestii a umknęłoby mi z pola widzenia to, co stanowi obecnie &quot;rdzeń&quot; algorytmu.
no ale to jest nierozerwalnie związane ze sobą. Zawsze na końcu jest &quot;jakiś&quot; kurs i p*k
dając niepełne dane algorytmowi, skazujesz go prawdopodobnie na porażkę w dłuższej perspektywie (gdy będzie wskazywać na zdarzenia p*k&lt;1). Ale to się okaże po przeliczeniach - po to właśnie się je robi, żeby się okazało czy ma sens implementować kursy i rozwijać dalej algorytm ;)
w międzyczasie:
5. Oddevold - Usitkens 1 @3,88 1:0 FT✅ :cool:
3. Atvidaberg - Norkopings X @3,56 2:2 FT ✅
coraz bardziej mi się podoba twój algorytm ;)
Przy pracy nad algorytmami, pierwszą moją myślą była, to fakt taka, iż &quot;tajemnica jest w kursach&quot;.
Szybko z tej myśli zrezygnowałem choć z punktu widzenia bukmachera a właściwie oddsmakera to zdanie jest prawdziwe.
nie słyszałeś nigdy, że pierwsza myśl jest najlepsza? ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=adiqq;4782776]
[...] nie słyszałeś nigdy, że pierwsza myśl jest najlepsza? ;)
Ona może być zabójcza ????
Jako nastolatkowi, wydawało (?) mi się, że rozwikłałem zagadkę Śmierci i ona musi tkwić w dacie urodzin.
Wszystko mi się zgadzało ale zauważyłem, że jest to bardzo niebezpieczne a informację otrzymuję ze źródła, którego dla własnego bezpieczeństwa powinienem unikać.
Nieważne.
Obrałem w każdym razie, inny kierunek.
[...] coraz bardziej mi się podoba twój algorytm :wink:
To przynajmniej jest nas dwóch, którym się podoba ????
=adiqq;4782468] [...]
Program skupia się na największej trafialności, ale moim zdaniem nie tędy droga. [...]
Nie.
Przewidywana trafialność (w procentach) jest generowana wraz z prognozą
ale co najważniejsze, prognoza skupia się na zupełnie czymś innym.

Swoją drogą, np. algorytm przeciwko faworytom albo algorytm na remisy, już kilkaset, kilka tysięcy (?) postów temu przerabiałem. Z dobrym skutkiem ale &quot;to nie było to&quot;.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niestety, nie mogę przywrócić w programie, wyskakujących komunikatów z nazwami grających ze sobą drużyn.
Potrzebuję do tego tysięcy poziomów zagnieżdżeń w Excelu a możliwych jest ... 64.
Nie do przejścia.
--
Edit: już wiem, jakim sposobem to zrobię.
Cholerna &quot;droga przez mękę&quot;, ale to zrobię.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niestety, nie mogę przywrócić w programie, wyskakujących komunikatów z nazwami grających ze sobą drużyn.
[...]
... No ... skończyłem. Masakra jakaś.
Nie było tego gdzie wcisnąć.
Program ma zewnętrzną formę bardzo nieuporządkowaną.
Jest niby trochę pustych &quot;placków&quot;, stwarzających wrażenie, że można by coś tam dodać.
To tylko wrażenie. To miejsca zajęte przez ukryte formuły.
Arkusze są mega rozbudowane.

Nowa wersja algotypera do pobrania:
http://hostuje.net/file.php?id=717dd2713be42f61a4e3f9b4bd02e8e6

.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
36 Djurgarden - Falkenbergs X @4,49
37 Elfsborg - Gefle 2 @11,33
38 Halmstadt - Malmo X @3,68
39 Mjalby - AIK 1 @4,32
40 Orebro - IFK X @3,52
41 Hacken - Atvidaberg 2 @8,14
w niektórych przypadkach value było podwójne, np. X i 2 - daję te które jest wyższe
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przypomnę (co jakiś czas), Obserwującym.
Typy, które tutaj prezentuje adiqq, są Jego autorską prognozą
a w oparciu o szeroki rozkład procentowy, generowany przez algotypera.

Jeśli natomiast ktoś chciałby poznać prognozę algotypera,
nie ma innego wyjścia jak pobranie pliku.
Uruchomienie, i wrzucanie tutaj typów.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wolałbym, aby udostępnianie programu odbywało się bardziej &quot;płynnie&quot;.
I żeby Użytkownicy spełniający kryteria, mogli sobie sami program pobierać.
Nie każda osoba pobierająca plik lub potencjalnie chcąca go pobrać, ma życzenie pokazywać swoje oblicze.
Zastanawiam się więc, nad otworzeniem na Forum,
zamkniętej grupy społecznościowej.
Dostęp do niej mieliby Ci, którzy spełniają kryteria.
Tam w zamkniętej grupie, byłby link do pobrania zaktualizowanego programu.
Edit:
nie należę do żadnej grupy społecznościowej na Forum więc nie wiem,
czy w skrypcie vBulletin jest możliwość stworzenia &quot;wejścia&quot; do grupy ze wzgl. na jakieś kryteria albo chociaż przy akceptacji założyciela grupy, czy raczej każdy może wejść,
bez pytania.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I stało się.
Na liście grup społecznościowych (zakładka &quot;Społeczności&quot;, lista rozwijana a następnie kategoria &quot;Grupy społecznościowe&quot;) znajdziecie grupę związaną z programem algotyper.
Będzie mi łatwiej plik udostępnić. Mam nadzieję, że jednym kliknięciem, otwierającym wejście, Userowi do grupy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Postów 80, reputacja 20.
----------------------------------
W programie &quot;algotyper&quot;, 40 lig (poniższa numeracja dot. faktycznej a nie nominalnej, klasy rozgrywkowej):
duńska1, francuska1,2, niemiecka1,2, polska1, 2, 3, angielska1, 2, 3, hiszpańska1, 2, holenderska1, włoska1, 2, turecka1, 2, słowacka1, rumuńska1, rosyjska1, norweska1, litewska1, koreańska1, japońska1, islandzka1, irlandzka1, szkocka1, grecka1, chińska1, bułgarska1, czeska1, austriacka1, szwedzka1, 3, białoruska1, argentyńska1, estońska1, szwajcarska1, fińska1.

Funkcje:
- typ (1X2), nazwy drużyn,
- typ szczególnie polecany (1X2), nazwa drużyny jeśli nie X,
- przewidywana trafność (w %),
- pozostały rozkład procentowy trafności prognozy (1, X, 2, 12, 1X, X2).

Obsługa: aktualizujesz dane (Online). Wybierasz do grania, którąś z 40 lig. Wpisujesz numery miejsc grających drużyn, jakie posiadają w tabeli ligowej. Wyskakuje komunikat z nazwami grających drużyn
i komunikaty prognozy.
Wszystko.

Jest więc to, czego do tej pory brakowało. Automatyzacji.
Za cenę ograniczonego wyboru lig (maks. 40).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Osobiście, skupiam się na &quot;typach szczególnie polecanych&quot;.
Myślę, że w podsumowaniach powinny być oprócz podliczania generalnego, dodatkowo osobno podliczane.
Do Obserwujących:
nie znajdziecie tego programu nigdzie poza tym Forum. Tylko tutaj możecie z niego korzystać.
Tak więc, nie ma żadnego &quot;obejścia&quot; ;)
Program, do pobrania tutaj (przyłączasz się do grupy, pobierasz):
http://forum.bukmacherskie.com/groups/program-algotyper.html
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Przykład.
Liga szwedzka, na dzisiaj.
(Kursy totolotkowe. Wyższe pewnie można znaleźć. Wyszło akurat z podpórkami. Nikt nikomu nie broni zrezygnowania z podpórek).

1,18 Helsingborg IF 6,30 Brommapojkarna IF 10,50 3,94 1,06

Brak prognozy.

3,65 Halmstads Bk 3,35 Malmo FF 1,90 1,75 1,21 1,25 (0:1)
X2 ✅, szczególnie polecany: X ⛔
1,45 Djurgardens IF 4,10 Falkenbergs FF 6,30 1,07 2,48 1,18 (1:0)
1X ✅, szczególnie polecany: 1 ✅
1,30 If Elfsborg 4,90 Gefle IF 8,80 1,03 3,15 1,13 (1:0)
1 ✅
3,30 Orebro Sk 3,20 Goteborg IFK 2,05 1,62 1,25 1,26 (3:4)
X2 ✅

3,75 Mjallby Aif 3,35 Aik 1,85 1,77 1,19 1,24 (1:0)
1X ✅
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Szwajcaria. Także na dzisiaj.

2,45 St Gallen 3,15 Grasshoppers 2,70 1,38 1,45 1,28 (3:0)
1 ✅

1,45 FC Zurich 4,05 Aarau 6,50 1,07 2,50 1,19 (0:0)
2 ⛔

2,75 Sion 3,10 Young Boys 2,40 1,46 1,35 1,28 (0:1)
1 ⛔
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Panie i Panowie,
bo otrzymuję zgłoszenia do grupy, więc jeszcze raz aby nie było kolejnych nieporozumień:

postów 80, reputacja 20.

Nie &quot;albo albo&quot; ale te dwa warunki równocześnie.
----
Edit:
jest jeden jedyny wyjątek Usera, sprawa wynikła w szczególnej sytuacji, ale potwierdzający tę regułę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mówiłem przecież. I mielibyście tak ;)
Yar000;4785927][...]Nikt nikomu nie broni zrezygnowania z podpórek). [....]


3,65 Halmstads Bk 3,35 Malmo FF 1,90 1,75 1,21 1,25 (0:1)
2 ✅
1,45 Djurgardens IF 4,10 Falkenbergs FF 6,30 1,07 2,48 1,18 (1:0)
1✅
1,30 If Elfsborg 4,90 Gefle IF 8,80 1,03 3,15 1,13 (1:0)
1 ✅
3,30 Orebro Sk 3,20 Goteborg IFK 2,05 1,62 1,25 1,26 (3:4)
2 ✅

3,75 Mjallby Aif 3,35 Aik 1,85 1,77 1,19 1,24 (1:0)
1✅

Ligi nordyckie są chyba szczególnie traktowane przez algorytm. Większość danych jakie ma zaaplikowane, to informacje dotyczące meczów z tych właśnie lig.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Yar000 - licz i bilansuj z kursami włącznie...po jakimś czasie porównamy wyniki......
pogadać możemy po jakichś 200 typach ????
na szybko mogę tylko napisać, że wychwytuje część dogów które i tak gram ;)
i jako że nie mam przekonania do typowania remisów, to z czasem na pewno z nich zrezygnuję - no ale zobaczymy jakie będą wyniki....
 
A 226

adiqq

Użytkownik
36 Djurgarden - Falkenbergs X @4,49 ⛔
37 Elfsborg - Gefle 2 @11,33 ⛔
38 Halmstadt - Malmo X @3,68 ⛔
39 Mjalby - AIK 1 @4,32 ✅
40 Orebro - IFK X @3,52 ⛔
41 Hacken - Atvidaberg 2 @8,14 ✅ :cool:
no jednak jakby nie patrzeć, bez podpórek wychodzi lepiej...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Yar000 - licz i bilansuj z kursami włącznie...po jakimś czasie porównamy wyniki......
pogadać możemy po jakichś 200 typach ????
[...]
Tego nie zrobię. Nie po to podaję program do ściągnięcia ;)
Tę przyjemność liczenia, pozostawiam innym.
Ja, możliwości &quot;algotypera&quot; znam.
Udostępniam go dla pozostałych Userów a wątek jest otwarty na prezentowanie typów, podliczanie.
 
Do góry Bottom