>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Albert Sosnowski vs. Aleksander Dimitrienko 26.03.2011

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Witam dla mnie to Pefka na sobotę walkę wygra Dimitrenko ,nie umiem zbyt dobrze pisać analiz ale dla mnie wygra Dimitrenko kurs 1,40 w totomixie można pobierać ,i nie będę tu się kłócił z innymi na ten temat i wymieniał się na argumenty zobaczycie w sobotę ,duży średniak zawszę wypunktuje małego średniaka i na dodatek walka w Niemczech się odbędzie,przykład mieliśmy jak walczył z chambersem jak jeden z sędziów wydrukował remis kto oglądał tamta walkę wie o czym mowie,obsada sędziowska na te spotkanie,Hiszpan,Fin i dwóch sędziów z Włoch hee i wszystko jasne,Sosnowski sam podkreśla w wywiadach ze nie da się oszukać przez sędziów i znokautuje rywala i sam mówił ze jeszcze z 2-3 tygodnie by mu się przydały aby lepiej sie przygotował,hahah no to powodzenia Sosna ,po połowie dystansu pewnie cardio już mu wysiądzie tak przewiduje DIMITRENKO 1.40 FORTUNA 1,37 W NECIE PODOBNIE POLECAM
 
fanabujaka 0

fanabujaka

Użytkownik
Odbyło się oficjalne ważenie przed jutrzejszą walką o mistrzostwo Europy (EBU). Albert „Dragon” Sosnowski (46-3-1,28 KO’s) okazał się znacznie lżejszy od Aleksandra Dimitrenki (30-1, 20 KO’s). Polak wniósł na wagę 102,3 kg przy 115,1 kg Ukraińca.
Na jutrzejszej gali w Schwerinie zobaczymy nie tylko popularnego „Dragona”, na niemieckim ringu swoje pojedynki stoczą także Maciej Zegan oraz Łukasz Rusiewicz.

Transmisja z gali w nSport.
boxingnews.pl
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Walka Alberta Sosnowskiego.
Ta walka jest Main Event&#39;em?? Bo jeżeli jest główną walką wieczoru, to chyba nie może się zacząc o 20?
Wie ktoś coś wiecej na ten temat? tj. o planowanej godzinie rozpoczęcia walki Alberta??
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Gala zaczyna się o 20, walka pewnie będzie koło 23, ale dokładnej informacji o godzinie raczej nikt nie znajdzie :razz:
Jak fanabujaka wspomniał na tej samej gali będzie można zobaczyć innych polaków, wiec warto oglądać od początku.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
WALKA DIMITRIENKO vs SOSNOWSKI ODWOŁANA!
Redakcja BOKSER.ORG dowiedziała się właśnie, że Aleksander Dimitrienko (30-1, 20 KO) zasłabł w szatni podczas rozgrzewki i jego walka z Albertem Sosnowskim (46-3-1, 28 KO) została odwołana! Nasi redaktorzy obecni na gali w Schwerinie donoszą, że wiadomość ta została przed chwilą oficjalnie potwierdzona i przekazujemy ją jako pierwsi. Więcej szczegółowych informacji wkrótce.
Źródło: http://www.bokser.org/
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Szef grupy Universum, a zarazem promotor Aleksandra Dimitrienki (30-1, 20 KO), Klaus-Peter Kohl zapowiedział, że będzie chciał jak najszybciej doprowadzić do walki &#39;Saszy&#39; z Albertem Sosnowskim (46-3-1, 28 KO). Przypominamy, że pojedynek wymienionych wyżej bokserów nie doszedł do skutku wczoraj z powodu utraty przytomności Dimitreniki. - Postaramy się doprowadzić do tego starcia najszybciej jak to jest możliwe. Oczywiście musimy poczekać na wyniki badań Alexandra, ale wstępnie planujemy, że walka dojdzie do skutku na początku 2011 roku - mówił Kohl. Tymczasem sam zainteresowany deklaruje, iż czuje się już o wiele lepiej.
- Teraz czuję się już dobrze. Jutro w Hamburgu przejdę serię badań. Mam nadzieję, że dowiem się co było przyczyną mojego zasłabnięcia - powiedział mistrz Europy w wadze ciężkiej, Alexander Dimitrienko.

źródło: bokser.org
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szkoda bardzo tej walki i Alberta. Albert po tej przegranej walce z Vitalijem widać bardziej uwierzył w siebie i stał się dużo lepszym zawodnikiem , przede wszystkim pewniejszym swoich umiejętności. Moim zdaniem ta afera z Dimitrenką to jakaś bez spójności jest. Chłopakowi może siadła psycha albo przedawkował jakieś &quot;dopalacze&quot;. Dimitrenko jak dla mnie wcale nie jest jakimś bokserem który nie był i nie jest w zasięgu Alberta. Obaj co prawda rekordy mają napompowane ale chodzi mi o to że Sosna miałby realne szanse na pas EBU. A kursy jak już wcześniej ktoś wklejał mocno faworyzowały Alexandra. Miejmy nadzieję , że walka w drugim terminie się odbędzie i Albert wywalczy ten pas. Bo szanse ma i to wcale nie takie minimalne.
Tu jeszcze filmik z tego omdlenia Dimitrenki. Dziwnie to wszystko wygląda ale już nie chce dopatrywać się żadnych teorii spiskowych. Walka się odbędzie w styczniu i już nic chyba Ukrainca nie uratuje przed stoczeniem &quot;fajtu&quot;
http://www.bild.de/BILD/video/clip/sport/boxen/2010/12/05/dimitrenko-ohnmacht,templateId=renderVideoPopup.html
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Reaktywacja tematu ;) Po pierwszej odwołanej walce , wyznaczono nowy termin walki o pas EBU w wadze ciężkiej. Pas ten jest dość prestiżowy , więc warto odświeżyć temat. Walka odbędzie się 26 Marca w Niemczech. Aktualne kursy na tą walkę prezentują się tak.


by: Sportingbet

Jak widać Albert faworytem nie jest. Ładnie bukmacherzy płacą za jego wygraną. Ja jednak sądzę , że jest w stanie sprawić sensację ? Sensacja raczej by to żadna nie była. Tak czy inaczej walka bardzo ciekawa jak i cały bokserski Marzec ;)

Zachęcam wszystkich do dyskusji ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Walka coraz bliżej , można podyskutować. Albert po przegranej z rąk Kliczki nie marnuje czasu. Najpierw szybko uporał się z Butlinem , KO bodajże w 1 rundzie i od razu zdecydował się odzyskać to co musiał zwakować aby zawalczyć z Kliczką czyli pas EBU. Jest to również prestiżowy pas , który daje posiadaczowi sporo możliwości. Albert skończył z obijaniem kelnerów i nabijaniem rekorsy ( no po za tą walką na przetarcie z Butlinem). Co ciekawe porażka z Kliczko dodała Albertowi więcej pewności siebie , no i jakby nie było rozgłosu. Albert nie jest faworytem tej walki , ale może to i lepiej. Presja jest na Dimitrence. Pojawiło się dużo newsów , że Dimitrenko najnormalniej w świecie udawał w grudniu i dlatego symulował zasłabnięcie. Nie będę drążył tego tematu ale jestem pewien , że czuje respekt do Alberta. Swoje 3 grosze dodał jeszcze ostatnio Vitek Kliczko dając wywiadu o tej walce i o Albercie
W ringu będzie jasne, kto zasługuje na tytuł mistrza Europy. W pojedynku ze mną Albert Sosnowski pokazał fenomenalną formę. To świetny pięściarz, który wie, czego chce i co jest mu potrzebne. Wszyscy pamiętamy, że zrezygnował z pasa mistrza Europy, aby walczyć ze mną o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. Sosnowski przegrał, ale nie zatrzymał się w miejscu i teraz ponownie jest gotów walczyć o prymat w Europie. Mogę mu życzyć tylko zwycięstwa. Jeśli zaś chodzi o Aleksandra Dimitrenkę, to życzę mu tylko jednego: aby tym razem nie zawiodło go zdrowie - mówi starszy z braci Kliczków.
Pewne jest to, że ta walka nie będzie nudna. Nie zamierzam wróżyć z fusów, spekulować i mówić o przyczynach przeniesienia tego starcia
Tak więc czekamy na walkę ;) Dobrze by było podyskutować trochę w tym temacie ;)
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Witek to patriota, więc nie lubi swojego rodaka , stąd sympatia do sosny.
Dimitrenko nie ma psychiki , stąd tyle spekulacji ze strach wziął górę , sosna po walce z K2 wiele zyskał , w walce z Butlinem niewiele mozna było zobaczyć.
Jeśli walka skończy się na full dystansie wówczas może być nie ciekawie.
PS: W marcu w ogóle mamy dużo zawalistych pojedynków :grin:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dimitrenko jest wg mnie zbyt ostrożnie prowadzony , coś jak Powietkin. Najważniejszą walkę w karierze przegrał na punkty z Chambersem , sprawia wrażenie takiego spenianego. Sosnowski , kiedyś też mi się taki wydawał , obijał sobie kelnerów , ale mam jakieś dziwne wrażenie , że po porażce z rąk Kliczki w pewien sposób w siebie uwierzył. Nie wiem , jak bo przecież dostał KO ???? ale coraz więcej i śmielej zaczął udzielać się w mediach i jasno określa swoje cele. M.in kiedyś mówił , że EBU to jego cel nr 1 a cel numer 2 to ponowna walka o pas grubej kategorii. Nic tylko czekać aż Sosna zrealizuje cel ;)
Butlinem niewiele mozna było zobaczyć.
Jeśli walka skończy się na full dystansie wówczas może być nie ciekawie.
PS: W marcu w ogóle mamy dużo zawalistych pojedynków
No z Butlinem faktycznie , nic specjalnego nie dało się wywnioskować. Co do walki w Full Dystansie. Wiadomo , gala w Niemczech , musiała by to być jednostronna gołym okiem walka aby Albert wygrał , choć i to nie jest pewne , że wała nie będzie. Gdzieś czytałem o składzie sędziowskim na ten pojedynek , i z tego co pisało to sędziowie 3 gatunku ;| Albert musi zakończyć to przed czasem , ale czy stać go na to ?
Co do pogrubionego. Tłusty miesiąc się zapowiada ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
KOMUNIKAT PRASOWY ALEKSANDRA DIMITRENKO

2011-03-24
Dwa dni przed zbliżającym się pojedynkiem w obronie tytułu zawodowego mistrza Europy wagi ciężkiej, Aleksander Dimitrenko (30-1, 20 KO), w specjalnym komunikacie prasowym wypowiedział się na temat przygotowań do walki oraz poinformował swoich kibiców w jaki sposób będą mogli zobaczyć jego rywalizację z Albertem Sosnowskim (46-3-1, 28 KO).
&quot;Czuję się świetnie. Jestem spokojny, ale jednocześnie wyczuwam w sobie stały wzrost energii do walki. Moje treningi pod kierunkiem Michaela Timma przebiegały doskonale. Tworzymy świetny zespół. Ćwiczenia z nim wykonywane są bardzo efektywne i przebiegają w znakomitej atmosferze. To właśnie dzięki &quot;Timmy`emu&quot; w gymie zawsze panuje miły nastrój. Dziękuję za wsparcie wszystkim fanom boksu z Ukrainy, Rosji, Niemiec, Polski [ciekawe... - przyp. red], USA i innych krajów. Mój profil na facebook`u odwiedza wiele osób, pozostawiając miłe słowa i życzenia. Jestem całkowicie skupiony na walce z Albertem. W sobotę położę na szalę wszystkie umiejętności, by pokazać dobrą walkę. Jestem w świetnej formie.
Zapraszam wszystkich fanów boksu na całym świecie, by zobaczyli moją walkę z Albertem Sosnowski na platformie serwisu bild.de. Transmisja rozpocznie się w sobotę o godz. 22.00 czasu środkowoeuropejskiego.
Jestem dumny z tego, że wyjdę do ringu, by bronić tytułu i cieszę się, że do walki zostało tak mało czasu. Do zobaczenia na ringu!&quot; Ja stawiam zdecydowanie na Dimitrenko kurs 1.35-1.40 według mnie jest lepszy i żadnego wałku nie musi być ,nawet jak by szło nie tak Sosnowski i tak będzie załatwiony bez mydła .Polecam
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Dimitrenko jest słaby, nie potrafi wykorzystać swoich warunków, nowy trener, nie walczył bardzo długo. Sosnowski jak nie spuchnie zbyt szybko i będzie wywierał presję powinien wygrać. Oglądałem przez ten tydzień wiele walk dimitrenki na jutub jest przeciętniakiem, oczywiście sosnowski również nie jest czołówką, ale styl jaki prezentuje może sprawić, że wygra walkę.
Sosnowski musi iśc do przodu jak Wolak, gdy walczył z Foremanem, jak starczy albertowi kondycji, aby utrzymywac wysokie tempo takiego naporu to dimirenko padnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dimitrenko jest słaby, nie potrafi wykorzystać swoich warunków, nowy trener, nie walczył bardzo długo
Oglądałem przez ten tydzień wiele walk dimitrenki na jutub jest przeciętniakiem
Również mam podobne zdanie. Dimitrenko wg mnie to taki trochę napompowany balonik z którego na siłę robi się wielką gwiazdę. Coś jak Povietkin. Patrząc w bilans widać kilka znanych nazwisk ale to przecież nie ma znaczenia. Krasniqi wystukany dziadek który dał się obić za trochę kasy , Hoffman dostawał od każdego boksera co coś potrafił , Deric Rossy który skutecznie pompował i pompuje sobie bilans , i dość średni Zavrotny. Dimitrenko jak przyszło mu się zmierzyć z Chambersem nie dał już rady. Albert też , nie jest jakimś ciężkim z wartościowym &quot;boksografem&quot; ale ja odnoszę wrażenie , że po tej walce z Kliczko trochę uwierzył w siebie.
Ogólnie nie jestem przekonany do grania na Dimitrenkę po takim kursie. Absolutnie mocno zaniżony kurs / mocno zawyżony na Alberta i to na niego chyba warto spróbować.
edit // boksograf czyli chodziło mi o bilans walk i klase rywala ;)
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
nie jest jakimś ciężkim z wartościowym &quot;boksografem&quot;
Ciekawe stwierdzenie tylk za nic nie wiem co oznacza.
Większość raczej widzi Dimitrenke jako slabego boksera i ja również.Jedank walka z Albertem raczej powinna byc wyrownana i jesli Sosna nie wygra przez nokaut albo nie polozy na deski Saszy to o wynik pozytywny może być ciężko.Zarówno jeden jak i drugi nie są jakimis wielkimi bokserami ale są wysoko notowani i walka bedzie ciekawa.
Albert chyba po walce z Kliczka nabral pewnosci siebie i dobrze.Na Dimitrenke powinno to starczyc.Największy atut Dimitrenki to chyba jego warunki fizyczne
Jednak do typowania cięzka walka bo o przekret nie trudno.Troche jak z gangsterskiego filmu.Albert w jaskini smoka skazany na pozarcie ale on....miejmy nadzieje wygra
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dimitrenko: &quot;Dramat ze Schwerinu mam już za sobą&quot;

Już dziś Albert Sosnowski (46-3-1, 28 KO) stanie przed szansą ponownego wywalczenia tytułu mistrza Europy wagi ciężkiej. Jego rywalem podczas gali w Hamburgu będzie faworyt miejscowej publiczności Aleksander Dimitrenko (30-1, 20 KO). Obaj bokserzy mieli pierwotnie skrzyżować ze sobą rękawice w grudniu ubiegłego roku, jednak przeciwnik Polaka na kilkanaście minut przed wyjściem do ringu niespodziewanie zasłabł i do walki nie doszło.
Teraz - ponad trzy miesiące po tym incydencie - Dimitrenko zapewnia, iż wymazał już z pamięci wydarzenia z feralnego wieczoru i postara się zafundować kibicom jak najlepszy pojedynek w swoim wykonaniu.
- Dramat ze Schwerinu mam już za sobą. Cieszę się, że mogłem nadrobić stracony czas. Jestem doskonale przygotowany, moi fani zobaczą znakomitą walkę. Pas mistrza Europy, pozostanie oczywiście w Hamburgu! - powiedział Ukrainiec, cieszący się także od niedawna niemieckim paszportem.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Cieszy się, że mógł nadrobić stracony czas? jaki stracony czas? Pewnie nie był przygotowany w grudniu udał ze źle sie czuje i teraz to nadrobił.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Cieszy się, że mógł nadrobić stracony czas? jaki stracony czas? Pewnie nie był przygotowany w grudniu udał ze źle sie czuje i teraz to nadrobił.
jestem tego samego zdania w grudniu nie był przygotowany i zamiast przegrać w ringu odstawili taką szopkę,teraz 3 miesiące po przygotował się jak należy i jest pewny ze wygra ,widać po nim uśmiechnięty i wogóle stawiam ze wygra prze decyzje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom