>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

botshek 360

botshek

Użytkownik

Wisniewski James

Islanders---&gt; Habs

Ciekawy transfer i bardzo duże wzmocnienie obrony Habs, tutaj raczej James będzie miał warunki do pokazania pełni możliwości (dobrze, że to ja mam go w fantasy).​
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik

Wisniewski James
Islanders---&gt; Habs
Ciekawy transfer i bardzo duże wzmocnienie obrony Habs, tutaj raczej James będzie miał warunki do pokazania pełni możliwości (dobrze, że to ja mam go w fantasy).​
Może i ciekawy, ale według mnie bardzo dziwne i niezrozumiałe posunięcie Islanders, pozbywanie się wartościowych graczy za picki... nie wiem czy to dobre decyzje...
 
lama94 41

lama94

Użytkownik
Witam bardzo serdecznie mam pytańko co oznacza ,kiedy będę znał wyniki????co to jest runda zasadnicza????bo postawiłem zakład i kiedy będę mógł znać wyniki???z góry dzięki za pomoc....
Sorrki ,ale pomyliłem w STS tabelki,czyli muszę czekać do końca kiedy zostaną rozegrane 82 mecze???Jakby ktoś mógł to niech wejdzie na stronę STS.bo
stawki u innych są zbliżone do tych co sts ma w tabelce HOKEJ RUNDA ZASADNICZA,dlaczego jest tam przy tym dzisiejsza data????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam bardzo serdecznie mam pytańko co oznacza ,kiedy będę znał wyniki????co to jest runda zasadnicza????bo postawiłem zakład i kiedy będę mógł znać wyniki???z góry dzięki za pomoc....
Runda zasadnicza składa się z 82 meczy ,później nastepuje faza PO.Obstawiałes zdarzenie ,a nie masz pojęcia o sporcie?Gratuluję wyczucia.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Runda zasadnicza składa się z 82 meczy ,później nastepuje faza PO.Obstawiałes zdarzenie ,a nie masz pojęcia o sporcie?Gratuluję wyczucia.
Miej litość, dziecko ma jak widać po nicku pewnie 16 lat ;) Choć pytanie w konkursie na najbystrzejsze byłoby chyba wysoko ????
edit: Nie k... nie musisz, zwyczajnie napisali że to mecz w rundzie zasadniczej a nie Play off...
 
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Dwayne Roloson w Tampa Bay Lightning !


The Tampa Bay Lightning have acquired goalie Dwayne Roloson from the New York Islanders for prospect Ty Wishart.

So far this season Roloson is 6-13-1 with a 2.64 goals against average and a .916 save percentage. He is in the final year of a two-year contract. In 532 NHL games, Roloson is 196-229-42-33 with a 2.66 GAA.

Wishart, a 22-year-old defenceman, has four goals and 14 assists in 31 games this season with the Norfolk Admirals of the AHL.
▶ http://www.thescore.com/nhl/articles/100848-roloson-traded-to-lightning

i polecam dobry artykuł, który opisuje całą sytuację &quot;bramkarską&quot; w Tampie,
oraz zmiany związane z tym transferem:
▶ http://blogs.thescore.com/nhl/2011/01/02/roloson-dealt-to-tampa-bay/?utm_source=feedburner&amp;amp;utm_medium=feed&amp;amp;utm_campaign=Feed%3A+HousesOfTheHockey+%28Houses+of+the+Hockey%29
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jamie Langenbrunner w Dallas Stars ????


Były już kapitan New Jersey Devils po tym jak w ostatnich dniach został odsunięty od zespołu, szybko znalazł sobie nowego pracodawcę którym jest Dallas Stars. Od początku sezonu w New Jersey mówiło się o możliwości oddania Langenbrunnera jednak żadnych konkretnych ruchów nie było, jednak co się odwlecze to nie uciecze i koniec końców Jamie zakończył swoją przygodę z Diabłami.
Langenbrunner podpisał umowę do końca sezonu na 2.8 mln $.
W mojej ocenie jest to dobry ruch Dallas jak i samego zawodnika mam nadzieje że Jamie odżyje w nowym miejscu i stanie się wartościowym wzmocnieniem dla dobrze grających w tym sezonie Gwiazd.
klik -&gt; yahoo
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
NHL: Satan zagra w Rosji






Po czternastu sezonach spędzonych w National Hockey League Mirosław Satan zdecydował się na przenosiny do rosyjskiej ligi KHL. Nowym klubem Słowaka będzie Dynamo Moskwa.


Agent prowadzący interesy prawoskrzydłowego Bostonu poinformował o prawie zakończonej procedurze transferowej w dniu wczorajszym. 36-latek całkiem nieźle radził sobie w sezonie ubiegłym, strzelając dla Niedźwiadków dziewięć goli w 38 spotkaniach. W obecnych rozgrywkach Satan został odstawiony na boczny tor i zaczął szukać dla siebie nowego klubu. Na chwilę zakotwiczył w Slovanie Bratysława, ale dopiero odejście do KHL będzie oznaczało oficjalny rozbrat z jego karierą w Ameryce.

Zdziwienie może wywołać fakt, że żaden z klubów NHL nie zakontraktował będącego jeszcze w przyzwoitej formie Słowaka. Jak wyjaśnia agent zawodnika wpłynęły trzy oferty z klubów najlepszej amerykańskiej ligi, ale żadna nie spełniła oczekiwań samego hokeisty. Dziennikarze za oceanem wysuwają śmiałą tezę o tylko chwilowym wycofaniu się Satana z NHL. Prawoskrzydłowy mógłby wrócić do gry w Ameryce już na początku przyszłego sezonu, kiedy drużyny będą szukać wzmocnień i dokańczać sprawy finansowo kadrowe.

W reprezentacji Słowacji Mirosław Satan wystąpił 116 razy i zdobył dla naszych południowych sąsiadów 69 goli.
http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/nhl/nhl-satan-zagra-w-rosji,1,4100350,wiadomosc.html
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
odi 2,3K

odi

Forum VIP
NHL: Staal i Lidstrom kapitanami w Meczu Gwiazd




Na kapitanów drużyn, które zmierzą się w Meczu Gwiazd ligi NHL wybrani zostali Eric Staal z Carolina Hurricanes oraz Nicklas Lidstrom z Detroit Red Wings.

Wyboru dokonywali wszyscy zawodnicy wyznaczeni do udziału w zawodach. Zmieniony format rozgrywek Meczu Gwiazd przewiduje, że na dwa dni przed meczem wyznaczeni kapitanowie staną do selekcji swoich drużyn. Staal i Lidstrom rozstawią także hokeistów mających wziąć udział w zawodach umiejętności, poprzedzających o dzień Mecz Gwiazd.
Eric Staal gra na co dzień w barwach Carolina Hurricanes, a więc w trakcie &quot;Weekendu Gwiazd&quot; wystąpi przed własną publicznością w Raleigh. Dla Szweda, Nicklasa Lidstroma będzie to już 12 raz kiedy zaprezentuje się w rozgrywkach Meczu Gwiazd.
- Jestem zaszczycony faktem, że pozostali zawodnicy wybrali mnie na kapitana i będę mógł w tej roli zagrać w miejscu, w którym mieszkam – powiedział Staal dodając – Już zaczynam myśleć kogo wybiorę do swojego zespołu.
Największym rozczarowaniem organizowanej przez NHL corocznie imprezy sportowej może okazać się brak Sidneya Crosby&#39;ego. Jeden z największych gwiazdorów ligi wciąż nie doszedł do siebie po kilku mocnych atakach na jego głowę. Dla Crosby&#39;ego byłby to trzeci przypadek, gdy z powodu kontuzji nie może brać udziału w Meczu Gwiazd. Jedyny występ w tego typu imprezie &quot;The Next One&quot; zaliczył w roku 2007.
http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/nhl-staal-i-lidstrom-kapitanami-w-meczu-gwiazd,1,4115813,wiadomosc.html
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rosyjski bramkarz wraca do NHL




Krótko trwał rozbrat Jewgienija Nabokowa z ligą NHL. Rosjanin zaledwie pół sezonu spędził w Rosji, gdzie zawiódł oczekiwania klubu SKA St. Petersburg. Teraz po utytułowanego bramkarza zgłosiła się drużyna Detroit Red Wings.

Czerwone Skrzydła zaproponowały Nabokowowi jednoroczny kontrakt opiewający na sumę 570 tysięcy dolarów. W umowie znalazł się zapis o braku możliwości wcześniejszego rozwiązania kontraktu bez zgody Rosjanina. Sprawa występów 35-latka w Detroit nie jest jeszcze przesądzona. Najpierw musi on przejść przez tzw. &quot;listę odrzutków&quot; (waiver list), skąd przejąć go mogą pozostałe kluby ligi.
Biorąc pod uwagę fakt nie wielkiego, jak na NHL wynagrodzenia Nabokowa, chętnych do zaoferowania mu kontraktu może być wielu. Najgłośniej wymienia się nazwy takich klubów jak Toronto Maple Leafs, Ottawa Senators czy Washington Capitals. Największe szansę na występy w fazie play-off mają hokeiści z Waszyngtonu i to ich ofertę w razie jej zaistnienia prawdopodobnie wybrałby Rosjanin.
Bramkarz, który nie sprawdził się w lidze KHL, w poprzednich latach za oceanem reprezentował barwy San Jose Sharks. Jego kontrakt wygasł w raz z końcem ubiegłego sezonu. Z Rekinami urodzony na terenie obecnego Kazachstanu zawodnik związany był przez 10 lat swojej kariery. W ostatnim sezonie spędzonym w National Hockey League jego średnia straconych bramek wynosiła 2.43.
http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/nhl/rosyjski-bramkarz-wraca-do-nhl,1,4118220,wiadomosc.html
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nabi to kolejny przykład niewypału z przejściem do KHL z NHL. W ostatnich latach było kilka takich przykładów. Nawet pisałem o tym kiedyś &gt; tutaj&lt;
Dubielewicz był słaby więc nie ma się co dziwić, że nie zrobił kariery w KHL.Podobnie Tellqvist. Emery był już lepszy i też nie zrobił kariery. Gerber był chyba z nich wszystkich najlepszy. Efekt? no też marnie mu poszło w Rosji. Sam Nabokov nie dał rady wybić się… Przecież poprzednie lata to top3 golkiper w NHL.
Każdy z nich szedł tam dla kasy. Kluby KHL płacą, a właściwie obiecują sporo kasy. Kończy się na tym, że same kluby nie są w stanie podołać finansowo. Często sami gracze przyzwyczajeni do innej mentalności nie potrafią się odnaleźć w realiach Rosji.
Efekt końcowy jest taki, że są cieniem tych bramkarzy z NHL – pełnią rolę backupów, kluby nie płacą im kasy miesiącami, rodziny jak i oni sami są sfrustrowani i uciekają z Rosji…
Dubielewicz, Tellqvist, Emery, Gerber, Nabokov… następni pewnie też się pojawią. Skuszą się na potencjalną kasę. De facto zabawią może jeden słaby sezon i będą walczyć o odzyskanie zaległych pensji. No ale żeby nie było tak źle to kojarzę tak na szybko, że Hasek i Ramo jako odrzuty z NHL jako tako sobie radzą w KHL.

Podejrzewam, że Nabi odbuduje się w NHL.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No nareszcie jakiś post w &quot;moim&quot; dziale Vader ;)
Zgadzam się z Tobą, realia rosyjskie to całkiem inna bajka niż cała otoczka sportowa &quot;za oceanem&quot;. Zawodników kusi się kasą i ulgami podatkowymi, ale samo zaplecze sportowo-ekonomiczne jest o kilka klas gorsze. Nie zmienia to oczywiście faktu że poza NHL to właśnie Kontynentalna jest najsilniejszą ligą.
Teraz tylko licytacja, gdzie wyląduje Nabi ? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Brak czasu na pisanie :;/:
Akurat w tym temacie bym napisał jakiś artykuł do jakiegoś poważnego serwisu ;)

Baza sportowa jest gorsza niż w NHL ale jak na . Wcześniej nie wspomniałem ale spore są problemy z aklimatyzacją. Nie chodzi tylko sprawy hokeista – klub – koledzy klubowi. Ale jeśli nie trafia się do Moskwy to ciężko im się żyje. Rodziny hokeistów narzekają, że nie mają co robić, znudzone są Rosją, tym jak tam się żyje. To wszystko odbija się na formie zawodników.
Wracając do Nabiego. W Rosji w ciągu 4 lat miał dostać 24 miliony baksów. Detroit daje 570 tysięcy za rok. Śmiech kasa. Pytanie jest takie- czy sam Nabi zrezygnował wyłącznie z powodów sportowych? Jakoś po rosyjskich stronach jeszcze nie miałem czasu poczytać, na angielskojęzycznych nic nie piszą, ale podejrzewam, że klub wisi mu trochę kasy. Mało kto ma kasę na czas w KHL. Grać dla Detroit to nie jest tragedia – sportowo. Finansowo za lekko ponad pół bańki baksów to szału nie ma.

Z tego co czytałem, na pewno nie chodziło o kasę, że klub mu zalega, albo to było tak jak piszesz
względy rodzinne i aklimatyzacja... albo ( to co ja obstawiam ) ten zawodnik po prostu się nie sprawdził
i kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.
Baqu
 
Do góry Bottom