>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23.02.2016 - Czwartek - REWANŻ

Status
Zamknięty.
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Nie podniecałbym się tak tym Ajaxem, kursy moim zdaniem nie warte ryzyka. Przecież obrona Ajaxu na Łazienkowskiej strasznie się gubiła
Kolego, a powiiedz ile groźnych akcji zrobiła Legia w pierwszym meczu ? Albo dokładniej ile oddała groźnych strzałów ? Grając u siebie.
 
Z 19

zajawka

Użytkownik
Kolego, a powiiedz ile groźnych akcji zrobiła Legia w pierwszym meczu ? Albo dokładniej ile oddała groźnych strzałów ? Grając u siebie.
Groźnie zrobiło się po wejściu Kucharczyka i Guilherme, którzy wprowadzili trochę wiatru z przodu, stąd czerwona kartka która była znaczącym osłabieniem dla zespołu. Wiem że Legia nie ma obecnie żadnego napastnika w formie i to jest jej największa bolączka, ale kiedyś musi w końcu błysnąć Necid, może to będzie dziś, jeśli nie to jedyną szansą dla Legii będą właśnie kontrataki szybkiego kucharczyka i przebojowego Guilherme, oraz stałe fragmenty.
 
A 85

aksior

Użytkownik
Kolego, a powiiedz ile groźnych akcji zrobiła Legia w pierwszym meczu ? Albo dokładniej ile oddała groźnych strzałów ? Grając u siebie.
Polecam obejrzeć mecz, albo chociaż skrót meczu..obie drużyny miały sporo sytuacji...w obie strony mogły paść gole, wynik 0:0 to niefart i niespodzianka,brak skuteczności. Co do statystyk to legia oddała 10 strzałów z czego 3 w światło bramki, Ajax oddał 11/5. rzutów rożnych było 8-9 (L-A). Co świadczy o dynamice meczu i jego przebiegu. Pamiętam że legia miała nawet setki, ale niestety necid się jeszcze nie wkomponował...potrzebuje czasu i gola żeby zbić presję(zawsze jest presja na zawodnikach w nowych klubach).
Dzisiaj spokojnie padnie over 2,5 może nawet 3,5 gola. Wystarczy że któraś ze stron ukłuje, a później mecz przybierze tempo m-city -Monaco ????
Legie stać na to-jak dali rade wbić gole realowi, Borussi...nie tylko napastnicy graja których już nie ma w legii, ale cała drużyna na to pracuje...Nie zdziwiłbym się jak dzisiaj legia strzeli 1,5 a może nawet 2,5 gola...a kursy zachęcają...Ajax może i wygra, ale kurs nie powala...w tym meczu może być dosłownie wszystko, subiektywnie czuję że będzie rollercoaster jak w m.cty-monaco i grad goli! najpewniejszą inwestycją tutaj jest pójście w over nawet grubiej...Osobiście już trafiłem legię że strzeli 1,5 gola realowi, że strzeli 2,5 gola Borussii po kursie 39:1, za drobne można iść za ciosem i dla zabawy drugi kupon dać że legia over 2,5 ????
główny kupon to over 3,5 a może nawet i 4,5 inaczej dzisiaj nie będzie ????
 
stanley-63 817,3K

stanley-63

Typer
Mam pytanko
- wie ktoś może kto sędziuje dziś mecz Ajaksu z Legią bo nie mogę się doszukać a do typu który chcę dziś dać to taka wiadomość była by mi bardzo potrzebna .
Z góry dzięki !
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Mam pytanko
- wie ktoś może kto sędziuje dziś mecz Ajaksu z Legią bo nie mogę się doszukać a do typu który chcę dziś dać to taka wiadomość była by mi bardzo potrzebna .
Z góry dzięki !
Sędzią tego meczu będzie Anthony Taylor
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Np. Necid nie grał w LM więc i nie ma doświadczeń z LM.
...on ma więcej doświadczenia niż nie jeden z legionistów. Dla mnie to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników od czasów Ljuboji. W pierwszym meczu z Ajaxem został słabo oceniony i może faktycznie było widać trochę braku zrozumienia z zespołem jednak widać było też jego chęci, zastawianie się. Moim zdaniem brakowało mu trochę szczęścia w bezpośrednich pojedynkach. Na pewno nie jest to drewno jak niektórzy piszą ale co ja tam wiem ;)
Odnośnie pojedynku Ajax - Legia to chyba przesada skazywać gości na pożarcie. Porównywanie do meczów ze Sportingiem jest nie na miejscu bo moim subiektywnym zdaniem Ajax prezentował się dużo słabiej. Dolberg i Ziyech - spodziewałem się dużo więcej. Legia niestety straciła Radovica, Jodłowiec to dla mnie słaby punkt. Mimo wszystko są w stanie powalczyć. Jakiś zryw Ofoe czy przełamanie Necida i może być ciekawie. Może i Ajax jest faworytem ale nie można powiedzieć że nie ma value w graniu na Legie. x2 po kursie 2.8? Te wszystkie hejty i komentarze że Ajax objeżdżał Legie w Warszawie są z czapy ;)
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
ale jak czytam posty, że na Ajax powinno być z minimum 2 to ręce opadają, pała mieknie, a kolana nieodczuwalne jak po pielgrzymce boso do Częstochowy.
2 lata temu było na Ajax tyle jak grali u siebie, a przecież teraz skład Legii to półka wyżej. Przecież te 1.40 to kpina jest. Gracie kompletnie nie opłacalne kursy, ubite strasznie zresztą. Już wtedy gdyby nie marnowali okazji Sa i Żyro to nie przegraliby tamtego meczu. Tu nie będzie żadnego oklepu, bo Ajax jest zwyczajnie za cienki w uszach i nic nie znaczy w Europie. Legia tam jedzie po awans.
 
rui_costa 141

rui_costa

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Legia Warszawa

Już dziś rozstrzygną się losy Legii w Europejskich Pucharach, w grupie Ligi Mistrzów po zderzeniu się z poziomem chcieli strzelić chociaż bramkę, nie zrobić kolejnego blamażu, nabrali ambicji, pokazali charakter i wywalczyli 3 miejsce ze Sportingiem - który olał Ligę Europy, a jest drużyną aktualnie dużo lepszą od Ajaxu. Po awansie do Ligi Europy Legia ma postawiony cel: awans do 1/8. W pierwszym meczu nie chcieli rozstrzygać losów dwumeczu i jechać do Amsterdamu z zaaplikowanymi kilkoma bramkami, skupili się na obronie, na tym żeby nie stracić bramek, a może coś ustrzelić. Ajax wchodził w ich pole karne, co mnie najbardziej boli w ustawieniu obronnym Legii, i potrafił sobie stworzyć sytuacje, faktycznie powinni w kilku sytuacjach lepiej się zachować i tych klarowniejszych sytuacji mieli dużo więcej. Legia oddawała strzały, więcej z dalszej odległości, jeden Ofoe nie może tylko strzelać i podawać, szczególnie jak stoi z przodu takie drewno jak Necid, ale w dzisiejszym meczu prawdopodobnie wystąpi Chukwu, oglądałem jeden mecz sparingowy Legii w Hiszpanii z jego udziałem i zacząłem pozytywnie zapatrywać się na tego zawodnika, potrafił dobrze przyjąć, zastawić się i przede wszystkim mocno strzelić, jest konkretniejszym graczem od Necida. Wiele osób narzeka na absencje Radovicia, ale w pierwszym meczu miał tylko kilka przebłysków gdzie widać że pociągnął grę, zdarzały mu się błędy, niedokładne podania i straty, owszem też wolałbym jego zobaczyć w pierwszym składzie, bo jak zaskoczy i zacznie obracać graczami w polu karnym to jest nie do zatrzymania i taki zawodnik grający dobrze jeden na jeden, potrafiący kiwnąć przeciwnika jest Legii potrzebny, ale moim zdaniem nie złapał on jeszcze optymalnej formy w tej rundzie i będzie dało się go zastąpić. Nie zagra Jędrzejczyk z jakiego powodu to każdy wie, za niego zagra na pewno Broź, bo z racji tego że nie ma Radovicia to na pewno Magiera nie zdecyduje się na ustawienie z prawym obrońcą Kucharczykiem. Broź może jest w cieniu Jędzy i Bereszyńskiego, którego puścili do Sampy, ale w sezonie 2014/2015 jak Legia rywalizowała z Ajaxem to właśnie Broź występował na prawej obronie, nie jest to gość bez doświadczenia, faktycznie w pierwszym meczu zamiatali nim jak chcieli, ale poznał tych zawodników, wie czego spodziewać się i myślę że nie będzie chciał być najsłabszym ogniwem w swojej drużynie w tak ważnym meczu.

Sytuacja na Ajaxie będzie zgoła inna, teraz Legia będzie dużo bardziej próbowała strzelić, bo wie że Ajax będzie musiał pokusić się wtedy o dwie bramki. Nie sądzę, że wyjdą zamknięci w swojej 11 i będą kontrować trójką zawodników, bo to jest woda na młyn dla Ajaxu, oni w Eredevisie na każdym kroku rozgrywają takie mecze i potrafią sobie dobrze radzić. Legia MUSI strzelić i to jest cel numer jeden. Ajax analizował mecz z Ruchem, byli zaskoczeni formą Legii, tym że zagrali fatalnie i dali sobie strzelić 3 bramki z czego trzeba przyznać dwie stadiony świata. Są mocno wkurzeni po tym meczu, jest chęć pokazania że nie są ekipą do bicia, a wpadki jak każdej drużynie zdarzają się. Legia rozegrała dopiero 3 mecz w nowej rundzie i Magiera nie mógł dać zawodnikom odpocząć, wręcz przeciwnie, chodziło o złapanie rytmu meczowego, ogranie się jeszcze w kolejnym meczu, bo brak meczów w pierwszym spotkaniu z Ajaxem był wręcz rażący. Ajax z Vitesse rozegrał już 7 spotkanie w nowej rundzie, są na trochę innym etapie niż Legia.

Prześledziłem ostatnie występy Ajaxu w Europejskich Pucharach:
1. 2010/2011 - 1/16 wyeliminowanie Anderlechtu w dwumeczu 5:0 i odpadnięcie w 1/8 z Spartakiem Moskwa w dwumeczu 0:4.
2. 2011/2012 - odpadnięcie w 1/16 z Manchester United w dwumeczu 2:3.
3. 2012/2013 - odpadnięcie w 1/16 z Steua Bukareszt w dwumeczu 2:2 i karne 2:4.
4. 2013/2014 - odpadnięcie w 1/16 z Salzburgiem w dwumeczu 1:6.
5. 2014/2015 - wyeliminowanie Legii w 1/16 w dwumeczu 4:0 i odpadnięcie w 1/8 z Dnipro w dwumeczu 2:2 (bramki na wyjeździe).
6. 2015/2016 - odpadli w III rundzie Kwalifikacji do LM z Rapidem Wiedeń.
7. 2016/2017 - odpadnięcie w IV rundzie Kwalifikacji do LM z Rostovem w dwumeczu 2:5.

Ajax to nie jest już ta potęga jak każdy myśli, owszem są tam bardzo dobrzy zawodnicy, których Ajax chcę wypromować we własnym klubie ze szkółki piłkarskiej zgodnie ze swoim planem, ale gdyby byli taką mocną ekipą to nie rywalizowaliby teraz z Legią w Lidze Europy, nie odpadliby dwa razy z rzędu w eliminacjach do LM.

Taktyka Ajaxu jest bardzo podobna, w zeszłych latach jak Legia rywalizowała z nimi to na prawej stronie schodził do środka El Ghazi, teraz mają tam Traore, który robi dosłownie to samo. Są już powoli przewidywalni. Dzisiaj nie zobaczymy Tete, Sinkgravena, Clementa i Cernego. Zaczęli sezon od odpadnięcia w el. do LM, później przebrnęli przez grupę w LM w sumie wcale nie łatwą - Panatha, Celta, Liege. Odpadli z Pucharu Holandii, zajmują drugie miejsce w lidze ze stratą do Feye, goni ich PSV, znów ucieka szansa na grę w LM, pytanie na czym skupi się Ajax w tym sezonie, czy mimo wszystko będą chcieli ciągnąć LE być może kosztem ligi?
Moim zdaniem po ciężkich bojach Legia jest dzisiaj w stanie zawalczyć z Ajaxem i przede wszystkim pokazać R. De Bourowi (który udzielił wywiadu na jej temat), że Legia to nie tylko Ofoe a reszta przeciętniaki tylko Legia to kolektyw, który potrafi zaskoczyć i rywalizować z mocnymi ekipami.

Kurs 1,40 na Ajax w dniu dzisiejszym jest zgubny, wydarzyć może się bardzo wiele - może Legia dostać dwie szybkie bramki i mieć pozamiatane albo umiejętnie atakować i bronić się jednocześnie strzelając na 0:1, w 2015 roku na Ajax było prawie 2,0 - w pierwszym meczu u siebie, a Legia dysponowała dużo gorszym składem, z Bergiem na ławce.

Taka ciekawostka: Dzisiejszy mecz będą grali przy zamkniętym dachu (2 metry rozsunięty dla lepszej wentylacji), ponieważ w Holandii od kilku dni intensywnie pada deszcz.

W całorocznym:
Legia HA +1,5 - kurs 1,70 ✅
Legia strzeli bramkę - kurs 1,83 ⛔


Edit: Niestety, nie zagrała Legia złego meczu, miała swoje okazje a strzelona bramka na 1:1 mogła bardzo namieszać. Szkoda, że w bramkowej akcji Ajaxu nie udało się Arkowi bardziej do boku lub na rzut rożny odbić tej piłki, widać że ćwiczona akcja Ajaxu - dobrze się ustawiali i przede wszystkim co mi się podoba w ich grze to wykorzystywanie błędów w kiepskim ustawieniu w obronie. Mimo wszystko twierdzę, że jest to zespół jak najbardziej do ogrania i w 1/8 będzie sporo zespołów, które będą to w stanie udowodnić na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
S 0

slodkijohny

Użytkownik
2 lata temu było na Ajax tyle jak grali u siebie, a przecież teraz skład Legii to półka wyżej. Przecież te 1.40 to kpina jest. Gracie kompletnie nie opłacalne kursy, ubite strasznie zresztą. Już wtedy gdyby nie marnowali okazji Sa i Żyro to nie przegraliby tamtego meczu. Tu nie będzie żadnego oklepu, bo Ajax jest zwyczajnie za cienki w uszach i nic nie znaczy w Europie. Legia tam jedzie po awans.
Masz 100% racji, ten mecz moim zdaniem to kompletny no-bet. Przecież Legii wystarczy każdy bramkowy remis - jedna bramka z czapy (a stać ich na to, nie mówcie że nie widzieliście ile szybki Kuchy zrobił akcji pod koniec) i dalej mecz już może się potoczyć przeróżnie.
Ufam Magierze - ten gość naprawdę wie co robi, przegrana z Ruchem to konsekwencja tego, że Legia na LE się spina, jak starej babie ramiączka w staniku, więc tak jak mówię - no bet.
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Znalazłem 2 ciekawe zakłady na dzisiaj:
Legia liczba rzutów rożnych poniżej 3,5 @ 1.92 betsson ⛔⛔
Liczba żółtych kartek powyżej 5,5 @ 2,05 betsson ⛔⛔

Sporo już zostało napisane o tym meczu i zgadzam się z większością z tym że Legia dzisiaj pożegna się z europejskimi pucharami. Chciałem podzielić się tylko swoimi typami na ten mecz. Ajax przed własną publicznością nie pozwoli sobie na wpadkę, spodziewam się tutaj ostrej ofensywy od samego początku a co za tym idzie Legia będzie zamknięta na swojej połowie licząc tylko na jakąś kontrę. Gospodarze zazwyczaj nie pozwalają przeciwnikom na nabijanie zbyt dużej ilości rzutów rożnych i jestem skłonny postawić na to że Legia dzisiaj nie zdobędzie więcej jak 3 rożnych ????
Dodatkowo linia kartek powyżej 5,5 jak najbardziej do wzięcia. Powinno być sporo walki w środku pola, obie drużyny z nadzieją na walkę w kolejnej rundzie, raczej nikt nogi odkładał nie będzie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
✅✅✅✅Ja w dzisiejszym meczu idę w Brak gola przed 29min 1,83, patrząc na postawę Legii i jak gra w meczach o stawke to jestem przekonany że ich główny cel na początek meczu to 0-0 HT. Skupienie na defensywie i sporadyczne kontry to coś czego myślę możemy oczekiwać w tym meczu. Liczę tylko że koncentracja będzie odpowiednia i nie przydarzy się kolejny piłkarski &quot;babol&quot; na początku spotkania.

Zdziwiony jestem tymi typami w kierunku bramek LEgii, nie bardzo ma kto strzelać a do tego defensywa Ajaxu zwłaszcza u siebie jest więcej niż solidna. Gdyby było 1:0 po 1 meczu to faktycznie można by próbować bo Ajax musiałby się ew w końcówce odsłonić. Tak przy 0-0 w 70 min to stawiam że LEgia bedzie szła na dogrywkę.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa (handicap 0:1)
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Krótko, bo na temat tego meczu zostało już napisane wszystko. Dla mnie Legia jest bez formy a na dodatek brakuje w niej w ofensywie zawodnika,zawodników o odpowiedniej jakości aby myśleć o ograniu Ajaxu i to na ich stadionie albo chociaż zremisowaniu tego meczu. Przepraszam ale dla mnie Legia na ten moment jest za słaba na taką firmę jak Ajax. Prijovicia i Nikolicia nie ma do tego nie zagra jeszcze zawodnik, który po przerwie zimowej prezentował się chyba najlepiej jeżeli chodzi o ofensywne poczynania czyli Radovic. Ajax to bierze myślę spokojnie i handicap tez powinien być spokojnie pokryty.
⛔ 1-0
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Ajax over 4,5 korków
Witam, zamiast pchac sie w awans Ajaxu/Legii postanowilem zagrac taki zakład.
Juz w Warszawie Ajaxowi udało sie nabic 9 korków, wiec jak dla mnie, u siebie nie powinni miec problemow z nabiciem tych 5. Kurs niski, ale za to prawdopodobienstwo zdarzenia bardzo wysokie. Mozna tez sprobowac over 6,5 po kursie 2,2

Typ: Over 4,5 cornera Ajaxu
Kurs: 1,4 Betfair 7 ✅
 
5567 719

5567

Użytkownik
Wszyscy idą w rożne Ajaxu, argumentując tym, ze w Warszawie mieli ich sporo. Chce tylko przypomnieć, ze do konca walczyli o gola i atakowali, bo wynik byl bezbramkowy. U siebie gdy szybko strzelą bramki, to roznych może nie byc zbyt dużo. Trzeba to brać pod uwagę...
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Wszyscy idą w rożne Ajaxu, argumentując tym, ze w Warszawie mieli ich sporo. Chce tylko przypomnieć, ze do konca walczyli o gola i atakowali, bo wynik byl bezbramkowy. U siebie gdy szybko strzelą bramki, to roznych może nie byc zbyt dużo. Trzeba to brać pod uwagę...
Masz racje, ale trzeba tez patrzec na to ze w Amsterdamie bede cisnac Legie i tych roznych moga duzo nastukac. Nawet przy prowadzeniu 1-0 raczej nie odpuszcza bo to mogloby sie zle dla nich skonczyc. No i statystyka roznych Ajaxu u siebie przemawia za typem ;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
Masz racje, ale trzeba tez patrzec na to ze w Amsterdamie bede cisnac Legie i tych roznych moga duzo nastukac. Nawet przy prowadzeniu 1-0 raczej nie odpuszcza bo to mogloby sie zle dla nich skonczyc. No i statystyka roznych Ajaxu u siebie przemawia za typem ;)
No cisnąć na pewno będą, ale w pierwszym meczu sporo tych roznych zrobili w końcowej fazie meczu, a dzisiaj w 70 min. to może byc juz &quot;po meczu&quot; i spokojne klepanie i czekanie na końcowy gwizdek. Niemniej jednak ten over 4,5 powinni bez problemu zrobić, ale wyższe linie to juz spore ryzyko wg mnie.
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
2 lata temu było na Ajax tyle jak grali u siebie, a przecież teraz skład Legii to półka wyżej. Przecież te 1.40 to kpina jest. Gracie kompletnie nie opłacalne kursy, ubite strasznie zresztą. Już wtedy gdyby nie marnowali okazji Sa i Żyro to nie przegraliby tamtego meczu. Tu nie będzie żadnego oklepu, bo Ajax jest zwyczajnie za cienki w uszach i nic nie znaczy w Europie. Legia tam jedzie po awans.
Ta półka wyżej to łomot od Ruchu Chorzów dostała. Nie ma sensu grać Ajax po takim kursie, ale również nie ma sensu wzbogacać bukmachera grając w stronę Legii.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Pogoda w Holandii fatalna. Deszcz, silny wiatr (7 w skali Beauforta). Nie powinno to jednak przeszkadzać na stadionie, ponieważ dach jest już zamknięty od 2 dni.

Przeanalizowałem wszystkie opcję i myślę, że najrozsądniejszą opcją jest poczekać na 1. gola (o ile taki padnie) i wejść w jakieś overy. Jak już padnie 1. bramka to mecz zacznie się na dobre. Póki bramka nie padnie to obie drużyny będą grać przede wszystkim na 0 z tyłu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak można w sytuacji 5 na 1 nie strzelić bramki tylko podać do bramkarza ? Gdyby był Prirocic/Nikolic czy nawet Rado Ajax by nie awansował. Mieli sytuacje, ale celowniki fatalne, a to 5 na 1 to jakiś kabaret. Dawno się tak nie stresowałem, a z perspektywy czasu ten bet na awans Ajaxu był bardzo słaby. I żeby nie było, że nie jestem pokorny i zachowuję się jak bym pozjadał wszystkie rozumy co mi zarzucała jedna osoba (będzie wiedziała sama o kogo chodzi). Legii brakło w zasadzie tylko wykończenia - dobrego napastnika. Pazdan to jest mistrz świata w defensywie. Środek/pomocnicy też dawali radę. Szkoda mi Legii.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Trochę nie rozumiem czemu szkoda Legii? Zgadzam się Ajax nie zagrał fenomenalnego spotkania, ani pierwszego ani rewanżu ale mimo wszystko był zdecydowanie lepszym zespołem. Stworzył więcej bramkowych sytuacji utrzymywał się dłużej przy piłce po prostu przewyższał polską drużynę pod każdym względem. Biorąc pod uwagę fakt, że Ajax jest budowany trochę inaczej niż większość europejskich potęg to zagrali na to czym dysponują poprawny dwumecz i zasłużyli na awans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom