>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23.02.2016 - Czwartek - REWANŻ

Status
Zamknięty.
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP

Legia Warszawa - Ajax Amsterdam
Kursy od Betsson:



Byli tacy co wróżyli Legii pożarcie już przy Łazienkowskiej. Tym czasem udało się bezbramkowo zremisować, a losy awansu odłożyć do meczu w Amsterdamie. Dziś pierwszy mecz to historia, a buki przed rewanżem wielkiego faworyta upatrują w zespole Ajaxu. Trzeba jednak pamiętać, że każdy zdobyty gol przez Legię może ich mocno zbliżyć do kolejnej rundy.
Czy Legioniści, mimo innych priorytetów w rundzie wiosennej, są w stanie przejść tą fazę rozgrywek? Czy Ajax jest na tyle mocną drużyną, że na własnym obiekcie przypieczętuje awans?
Zachęcam do dzielenia się typami odnośnie rewanżowego meczu Legii w LE. Pamiętajcie, że dyskusje ogólne dotyczące Legii w LE opisujemy &gt;&gt;&gt;TU&lt;&lt;&lt;
 
Z 934,8K
Ajax - Legia
typ 1
kurs 1,48
Sportingbet
Rewanżowe spotkanie 1/16 LE, w pierwszym meczu zdecydowanie lepszą drużyną był Ajax, chociaż momentami i Legia potrafiła sobie stworzyć jakieś tam sytuację to jednak warszawska drużyna na swoim terenie objęła taktykę za podwójną gardą.
Ajax w tym spotkaniu strzelił bramke jednak niezauważył że piłka przekroczyła linie bramkową.Wynik 0-0 niedokońca jest korzystny dala gospodarzy ponieważ każdy bramkowy remis eliminuje ich z pucharu.dlatego uważam że Ajax niebędzie kalkulował i wygra przynajmniej 2 bramkami.Ajax w Warszawie prezentował o wiele wyższą kulturę gry, porównać to spotkanie można nawet do meczu ze Sportingiem, bardzo podobne nastawienie Legii, w Lizbonie jednak Legia nie miała nic do powiedzenia, i podobnie być powinno w Amsterdamie gdzie atut własnego boiska będzie przy lepszej drużynie.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dodam swoje trzy grosze.
Legia jak dla mnie nie ma tutaj żadnych szans. Owszem jest to spor i czasem można mieć sporo szczęścia. Jednak nie w tym meczu. WOjskowi kompletnie nie mają kim tutaj straszyć swoich rywali. Z przodu wygląda to naprawdę bardzo słabo. W dodatku nie zagra Rado, a na tym cierpi ofensywa i to zdecydowanie. Sam Odidja nie pociągnie, bo nie ma z kim. Necid? kompletnie nic nie gra. Kucharczyk? dać mu piłkę i niech biegnie do końcowej lini i tak zepsuje podanie. Hamalainen? Praktycznie nie gra. Guilherme? Jak dla mnie rzucany jest po całym boisku i widać, że jeszcze daleko do swojej formy. I to tak naprawdę wszystko. Brak Niko i Prijova gołym okiem jest widoczne. Nie ma kto tak naprawdę odciągnąć od siebie obrońców w Legii. Spotkania w LOTTO to pokazują. Owszem pomijam już trzy strzelone fantastyczne bramki przez Ruch, ale skuteczność Legii. 30 sytuacji bramkowych, dało im sześc celnych strzałów i jedną bramkę! Na jesień z tego padłoby z cztery bramki pewnie! Z Arką udało im się coś wcisnąć!
Podczas tego meczu będą jedynie się bronić, bronić. Jak to zresztą było w Warszawie. Ajax na pewno zagra bardziej ofensywnie tutaj i zepchnie Wojskowych do obrony. Śmiem twierdzić, ze linia defensywa po występie niedzielnym z Ruchem nie wygląda zbyt dobrze, na pewno nie będą czuli się zbyt pewnie. I znowu dojdzie do znany na lewej stronie, gdzie nie zagra Jedrzejczyk. Dąbrowski zagrał całkiem dobrze w pierwszym meczu, ale jakoś nie jestem przekonany do dyspozycji tego zawodnika podczas tej potyczki.
Strzelenie bramki Legii jak widać przychodzi z wielkim trudem, a trzeba dodać naprawdę bardzo dobrą grę Ajaxu w defensywie. Regularnie ten zespół na przestrzeni ostatnich tygodni zachowuje czyste konto i z pewnością dzisiaj również zagrają na &quot;zero z tyłu&quot;
Po zachwycie Legią na jesień po mału znowu muszę zmienić zdanie. Na chwilę obecną ten zespół w żadnym wypadku mnie nie zachwyca. Prezentują się dosyć przecietnie, a odejście dwóch gwiazd (Niko + Prijovica) widać, że negatywnie się odbiło na tym zespole.

BTS - NIE @ 1.80
Ajax - Awans @ 1.40
Ajax win @ 1.47
 
D 12

denison

Użytkownik
witam,
chcialbym zapytac sie dlaczego nie gra czarne zloto warszawskiej legii chuma chukwu :d
jest w skladzie na ajax wgl ???
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
witam,
chcialbym zapytac sie dlaczego nie gra czarne zloto warszawskiej legii chuma chukwu :d
jest w skladzie na ajax wgl ???
Nie będzie go w kadrze na Ajax na 99%. Chłop jeszcze nie jest przygotowany, wg. mnie koło rundy finałowej będzie już brany pod uwagę w 18.

Co do stawiania w stronę Ajaxu, to szczerze, samego zwycięstwa się wam nie opłaca grać, jak macie co grać to już wiadomo, że lepiej awans. 0-0 daje dogrywkę, a oprócz tego każdy remis jest na korzyść Legii, więc przy awansie macie zabezpieczenie że przy tym jednym remisie macie szansę na plusa.



Co do samego meczu w czwartek, ten zespół ma wielki potencjał w ataku, w obronie na tą chwilę jest dobrze, nie mogą sobie nic zarzucić. Kopczyński obniżył loty odkąd gra z Jodłowcem, ale jest niewielka szansa, że w rewanżu zagra już Moulin. Największym w tym momencie problemem Legi jest Necid i Guilherme. Pierwszy dalej nie potrafi wkomponować się w zespół, drugi zatracił kompletnie formę na początku rundy wiosennej. Wiadomo, Necid zacznie od początku, będzie miał sporo miejsca, bo Ajax ustawia wysoko obronę i Legioniści będą mieli tutaj swoje szanse. Legia na pewno jest tutaj w stanie strzelić bramkę, nie zamurują się, a trzeba pamiętać, że jakikolwiek remis w tym meczu ich nie eliminuje (0-0 daje dogrywkę, każdy inny awans Legii). Należy również pamiętać, że po ostatniej wpadce w lidze z Wisłą Płock Legia zagrał niesamowicie ze Sportingiem. Legia z kontry, przy wysoko ustawionym Ajaxie, który będzie chciał cały czas atakować, według mnie przy takim kursie warto grać bramkę Legii, a drugi typ już bardziej ryzykowny ale również możliwy. Legia obejmuje prowadzenie i Ajax musi się otworzyć co da mnóstwo szans na kontry.

Legia powyżej 0,5 bramki @1.83
Legia powyżej 1,5 bramki @5.50
Bet365
 
areck 213

areck

Użytkownik
Kadra Legii na mecz z Ajaxem:
BRAMKARZE: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak, Radosław Majecki.

OBROŃCY: Łukasz Broź, Michał Pazdan, Maciej Dąbrowski, Jakub Czerwiński, Jakub Rzeźniczak, Adam Hlousek.

POMOCNICY: Michał Kopczyński, Tomasz Jodłowiec, Thibault Moulin, Vadis Odjidja Ofoe, Vako Kazaiszwili, Guilherme, Kasper Hamalainen, Dominik Nagy, Sebastian Szymański, Michał Kucharczyk.

NAPASTNICY: Tomas Necid, Daniel Chima Chukwu.

Czyli wraca Moulin, szansę debiutu może dostać Chima Chukwu, jedyną absencją wykartkowany Radović oraz oczywiście niemogący grać w rozgrywkach Jędrzejczyk.
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Już jutro wielki rewanż Ajax Amsterdam na swoim stadionie podejmie Warszawską Legię. Widzę,że prawie wszyscy idą w stronę Ajaxu, hmm pewnie duża częśc po ostatniej przegranej Legionistów w lidze z Ruchem,ale to dobrze kursy pójdą go góry. Ja tak jak przy pierwszym meczu trzymam się dalej,że Legia awansuje do dalszej fazy. A takie kursy niskie na Ajax trochę mnie dziwią, 2 lata temu gdy Legia mierzyła się z Ajaxem na wygraną gospodarzy był kurs ponad 2,a teraz w granicach 1,40.. według mnie tamta Legia była słabsza od obecnej drużyny. Chciałbym powtórki dwumeczu jak ze Spartakiem w 2011roku, na Legii własnie padł tez remis Tyle,że bramkowy 2:2,ale na wyjeździe gdzie Legia przegrywała już 0:2 zdołała odrobic straty i jeszcze wygrac 3:2. W rewanzu podobnie jak tutaj na mecz z Ajaxem musiał pazuowac za kartki Radovic,który wtedy tez był w bardzo dobrej formie i tez kazdy zastanawiał sie jak go zastąpic. Jutro powtórkę przyjmę z przyjemnością ???? Najważniejszy będzie strzelony gol, wtedy czuje,że to wszystko pójdzie do przodu i zawodnicy z Warszawy zdołają sprawic niespodzianke i awansowac dalej.

Legia x2 @2.80 ⛔
Legia awans @3.0 ⛔
Legia strzeli @1.83 ⛔
Powyżej 9 rzutów rożnych @1.83 ✅


E: szkoda tej interwencji Malarza.. Ostatni występ Odjidji w Europie dla Legii co chłop gra to nie mam pytań, najlepszy na boisku i na pewno w lato odejdzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Już jutro wielki rewanż Ajax Amsterdam na swoim stadionie podejmie Warszawską Legię. Widzę,że prawie wszyscy idą w stronę Ajaxu, hmm pewnie duża częśc po ostatniej przegranej Legionistów w lidze z Ruchem,ale to dobrze kursy pójdą go góry. Ja tak jak przy pierwszym meczu trzymam się dalej,że Legia awansuje do dalszej fazy. A takie kursy niskie na Ajax trochę mnie dziwią, 2 lata temu gdy Legia mierzyła się z Ajaxem na wygraną gospodarzy był kurs ponad 2,a teraz w granicach 1,40.. według mnie tamta Legia była słabsza od obecnej drużyny. Chciałbym powtórki dwumeczu jak ze Spartakiem w 2011roku, na Legii własnie padł tez remis Tyle,że bramkowy 2:2,ale na wyjeździe gdzie Legia przegrywała już 0:2 zdołała odrobic straty i jeszcze wygrac 3:2. W rewanzu podobnie jak tutaj na mecz z Ajaxem musiał pazuowac za kartki Radovic,który wtedy tez był w bardzo dobrej formie i tez kazdy zastanawiał sie jak go zastąpic. Jutro powtórkę przyjmę z przyjemnością ???? Najważniejszy będzie strzelony gol, wtedy czuje,że to wszystko pójdzie do przodu i zawodnicy z Warszawy zdołają sprawic niespodzianke i awansowac dalej.
Legia x2 @2.80
Legia awans @3.0
Legia strzeli @1.83
Powyżej 9 rzutów rożnych @1.83
Wiesz co nie obraź się, ale wydaje mi się, że po prostu jesteś kibicem Legii i stąd te typy. W dziale dotyczącym polskiej ligi też wychwalałeś Legię z Ruchem i dawałeś na Legię typy, które nie weszły. Grałeś także na Legię w 1 meczu z Ajaxem. Pierwsza połowa analizy to zdziwienie kursami, a druga połowa analizy to, że czegoś być chciał albo nie chciał.
Legia zagrała gorzej od Ajaxu już w pierwszym meczu. Nie tylko mówią o tym statystki, ale również przebieg meczu w tym jedna prawidłowa bramka Ajaxu nie uznana przez hiszpańskiego sędziego. I wtedy grał jeszcze Rado, który był sporym wzmocnieniem i kreował dla Legii mnóstwo sytuacji. Oczywiście może się tak zdarzyć, że Legia zagra mecz życia, a Ajax będzie miał fatalną dyspozycję dnia co już widzieliśmy w PSG vs Barcelona, ale bardziej prawdopodobne wydaje się już, że Ajax rozniesie Legię 5:0, a najprawdopodobniej Ajax po prostu wygra 1:0, 2:0 lub 2:1 i awansuje. Najsensowniejszy z tych twoich typów jest typ na gola dla Legii.
A jak jeszcze za mało argumentów to zobacz jak spisuje się Ajax u siebie, a jak Legia na wyjazdach łącznie z LM gdzie ZAWSZE przegrywała nawet ze Sportingiem. Otóż Ajax u siebie nie tylko nie przegrał, ale nawet nie zremisował od 20.08.2016 r(!). Wyjątkiem był w tym czasie jeden mecz gzie był remis 1:1 w lidze z silnym PSV Eindhoven i jeden przegrany sparring. Tym razem to nie jest tak, że Legia gra rewanż u siebie jak ze Spotringiem, gra na wyjeździe.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Legia +1 @ 2.26 Pinnacle
Oprócz awansu Legii dorzucam na jutro ten bet. Kursy na Ajax słabizna totalna, nie ma aż takiej różnicy między tymi drużynami i jak kolega wyżej zauważył 2 lata temu u siebie na Ajax było ~2, a gdzie tamtej Legii do tej obecnej to pokazała jesienią w LM.
Ajax w pierwszym meczu lepiej operował piłką,stworzył sobie trochę groźniejsze sytuacje(nie uznano im prawidłowo zdobytej bramki) widać było, że mają już więcej meczy o punkty za sobą w tym roku więc 0-0 mimo wszystko trzeba traktować jako dobry wynik. Zdarzało im się natomiast również sporo prostych błędów w defensywie z których Legia nie potrafiła skorzystać. Początek tej rundy jest trudny dla Legii ale mimo wszystko widać było w tym pierwszym meczu u nich taką pewność, której brakowało w poprzednich sezonach. To wszystko przez dobre wyniki w LM, jak się remisuje z Realem czy ogrywa Sporting to i jest inne nastawienie, że można ograć taki Ajax. Często zespoły mają słabszy początek po serii jakiś sukcesów. Podobnie było z naszą reprezentacją, wieszanie psów po remisie w Kazachstanie, a potem szybko się odbudowali i podobnie powinno być z Legią. Nie biorę meczu z Ruchem kompletnie pod uwagę, bo już za długo w tym siedzę i wiem, że takie mecze to tylko zmyłka dla typera aby odejść od swojego betu i swojego toku myślenia. Jak powiedział Rado w wywiadzie, takie mecze się zdarzają, a Ruch nie miał tutaj nic do stracenia i zagrał najlepszy mecz w sezonie. Podobnie było przed meczem ze Sportingiem, gdzie prowadząc u siebie 2-0 z Płockiem zremisowali 2-2 więc tym się nie sugerowałbym. Jeśli chodzi o brak Rado w tym spotkaniu to fajny przykład dał wyżej Jarza z meczu ze Spartakiem w Moskwie. Zastąpił go Janusz Gol, który strzelił wtedy bramkę w ostatniej akcji na wage awansu, a w miejsce Manu zagrał też wtedy Rybus i posadził piękne okienko. Jutrzejszy mecz też może wykreować innych bohaterów w Legii, po cichu liczę na przełamanie Necida. Ta drużyna ma jaja, ma Magica na ławce i Ja idę w zaparte, w ich awans. Doświadczenie z LM jutro zaprocentuje z młodym zespołem jakim jest Ajax.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak tylko 3 świetnych graczy jak Nikolilic, Prirovic i Rado, którzy grali w LM teraz nie zagrają. Owszem Legia nabrała doświadczenia w LM, ale to nie była do końca ta sama Legia. Np. Necid nie grał w LM więc i nie ma doświadczeń z LM. Ajax będzie grał u siebie. Wykupione są wszystkie bilety. Będzie wsparcie trybun. Nawet przy niekorzystnym wyniku trybuny ich poniosą. Gdyby sytuacja była odwrotna i to po 0:0 w Amsterdamie rewanż byłby w Warszawie byłbym bardziej skłonny grać na Legię.
Legia x2 @2.80
Legia awans @3.0
Legia +1 @ 2.26 Pinnacle
Oprócz awansu Legii dorzucam na jutro ten bet.
Ja zagrałem dość grubo na awans Ajaxu. Zastanawiam się czy gracie na tą Legię stawkami po 1000 - 10000zł czy po 10-100zł czyli na ile tak sobie podajecie te typy aby sobie jutro przy piwku obejrzeć Legię i pokibicować, a na ile rzeczywiście wierzycie w te typy.
Niech ktoś kto choć postawił 500zł na awans Legii da jakąś fajną analizę ????
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Tak tylko 3 świetnych graczy jak Nikolilic, Prirovic i Rado, którzy grali w LM teraz nie zagrają. Owszem Legia nabrała doświadczenia w LM, ale to nie była do końca ta sama Legia. Np. Necid nie grał w LM więc i nie ma doświadczeń z LM
Nikolicia bym tutaj nie mieszał, bo w LM już Prijović więcej dawał Legii. Pomógł Legii swoimi golami awansować do LM gdy byli w słabej formie ale w fazie grupowej już nic nie pokazał. Największa strata dla Legii to odejście Bereszyńskiego i to, że nie można zastąpić go Jędzą oraz brak Moulina, który też miał bardzo dobrą końcówkę rundy jesiennej, niby taki nie widoczny ale swoje robił moim zdaniem. Necid to raczej nie ma zgrania z kolegami, bo doświadczenie akurat to on ma i jestem pewien, że po nieudanej przygodzie w Turcji będzie na taki mecz mega zmotywowany aby się pokazać,bo podobnie jak Vako grał w Holandii. Znaleźć się potrafi w polu karnym to widać tylko brakuje mu przełamania.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Jak dla mnie jedyne co wydaje się sensowne i jak dla mnie pewne na ten mecz to Legia over 0,5 gola. Kurs 1,88 Unibet. Można też BTS po kursie 2.05 co kto woli.
Dlaczego tak?
Według mnie Legia żeby myśleć o awansie musi gola strzelić. To wiadomo grać mecz na 0:0 raczej się nie uda i oni też to wiedzą. Ajaks się otworzy może nie już na starcie ale na pewno to nastąpi a Warszawiacy będą grać z kontry to co lubią. Strzelali gole Realowi i Dortmundowi a to kluby o klase wyżej albo i o dwie od Ajaksu. Do tego Ci co oglądali to widzieli jakie cyrki robi obrona Ajaksu. Tak to już z Holendrami jest że Atak to podstawa a w obronie już różnie. Legia już u siebie by zdobyła bramkę gdyby mieli napastnika w formie i zgranego z linią pomocy. I tu też widzę szansę dlatego że według mnie Magiera posadzi na ławce Necida i wyjdzie Kucharczykiem z przodu a co jak co ale Kuchy szybki jest i na kontry idealny i zgrany z zespołem. Także ja tu nie widzę straty w ofensywie a nawet korzyść. Jedyny brak Rado może być problemem ale stawiając że Legia będzie grać z kontry 80% meczu wiem że do takowej Gui będzie nawet lepszy na moje bo jest szybszy. Zobaczymy jak to będzie ale ja widzę tu gola Legi jako pewnik. Stać ich na to a przy obronie Ajaksu która gubiła się nieraz strasznie myślę że to wypali.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Skończyło się jak skończyło ale to Ajax konstruował akcje na trudnym terenie, Legia przeciskała akcje za podwójną gardą.Nie da się atakować całego spotkania i tutaj w odpowiednim momencie zadziałał Magiera wprowadzając Guilherme i Kucharczyka, ożywili ofensywe, przy większym farcie Legia mogła coś wcisnąć, ale pamiętajmy o sytuacji z Malarzem czy patelni Dolberga bo gdyby Ajax miał gola to oglądalibyśmy zupełnie inne spotkanie, bardziej na wymianę ciosów.Legia taktycznie podobna jak ze Sportingiem, tyle że teraz mecz jest w Holandii, zobaczymy jak sobie poradzą.Różnica między Ajaxem a Legią jest i to widać w obieranych taktykach.Analogicznie można napisać że nie ma różnicy między Legią a Ruchem, ew Ajaxem i Ruchem.Ruch zabił Legię ich własną bronią i tyle w temacie.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Nie no ludzie, szanujmy się.
Rozumiem, ze póki piłką w grze to wszystko się może zdarzyć itp. itd., ale jak czytam posty, że na Ajax powinno być z minimum 2 to ręce opadają, pała mieknie, a kolana nieodczuwalne jak po pielgrzymce boso do Częstochowy.
Dzisiaj izzi zwyciestwo zwycięstwo Ajaxu. U siebie są mocni, a Legia oddając Nikolicia, Prijovicia to strzały w kolana. Rozumiem, ze w polskiej piłce patrzą przez pryzmat zarobków itp. , ale jeśli chcę się grać o najwyższe cele co roku (mówię o awansie do fazy grupowej LM) to takich zawodników się nie oddaje. Poza tym, dzisiaj brak Rado który w fazie LM ciagbal gra jak mało kto. Kto tam dzisiaj będzie straszył ? Necie, który z dwóch metrów kopie prosto w bramkarza z Chorzowa ? Chukwu który zagrał w sparingach, które zliczymy na palcach jednej ręki ? Jędrzejczyk nie może grać, kolejne osłabienie. Życzę wam wygranych ale nie mierzylbym nic w stronę Legii. Pod ajax się pchajcie.
Osobiście ;
Ajax -1 (azjan) @1,7
Reszty kursów nie podam, sorry ale
DW; 3:0
Dw; 3;1
Ajax/Ajax
Ajax -1,5
Klaassen gol
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ajax AH: -2,5 vs Legia kurs: 4,40 buk: Totolotek ⛔
Ajax vs Legia Ajax i pow 2,5 goli w meczu kurs: 2,20 buk: Totolotek ⛔
Dokładam jeszcze takie typy. Najbardziej liczę na to, że Ajax rozniesie Legię w proch i pył stąd pierwszy bet po kursie 4,40. Nie ukrywam, że dyskusja z niektórymi osobami z forum tak na mnie wpłynęła żeby to pograć. W kursie 4,40 na AH:-2,5 jest value bo Ajax u siebie jest bardzo mocny i lubi strzelać. W tym meczu wiadomo, że &quot;bezpieczną&quot; przewagą będzie co najmniej przewaga 2 goli. Już w pierwszym meczu widać było, że to jak gra piłkarzy z emerytami. Zresztą gdyby nie &quot;poziom sędziowania hiszpańskich sędziów&quot;, którzy wypaczyli wynik, od samego początku Ajax powinien prowadzić. Oczywiście dochodzą te wszystkie argumenty co pisałem wcześniej - brak Rado i połowa składu nie tej Legii co grała w LM.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Jak dla mnie jedyne co wydaje się sensowne i jak dla mnie pewne na ten mecz to Legia over 0,5 gola. Kurs 1,88 Unibet. Można też BTS po kursie 2.05 co kto woli.
Dlaczego tak?
Czy aby na pewno takie sensowne? Widzę, że to popularny typ, ale
- Ajax nie stracił gola w 6 ostatnich meczach (nie wiem skąd te argumenty o słabej obronie)
- Legia ma w ataku drewnianego i powolnego jak ruski czołg Necida (alternatywnie tylko drewnianego Kucharczyka)

Mój typ:
Ajax -1 ah @1.71 Unibet
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ode mnie rzuty rożne na Ajax. Wiemy że Holendrzy będą chcieli jak najszybciej rozstrzygnąć losy awansu więc ruszą z kopyta na Legie. Cały mecz bedzie pod dyktando graczy z Holandii tak więc rożnych powinni ponabijać sporo. Over 6,5 rożnych Ajaxu @2,4 Unibett✅. Ajax poniżej 6 rożnych praktycznie u siebie nie schodzi, nie ważne czy grają z ekipami słabszymi czy topowymi w swojej lidze, w mojej opinii Legia porównywalna jest z czołówką ligi holenderskiej aczkolwiek wiadomo mecz o stawkę więc i gra Ajaxu bedzie lepsza i ofensywniejsza.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Ogólnie z początku chciałem grać w jakimś dublu czystą wygraną Ajaxu, ale i kurs mierny i w sumie jak będzie 0:0 z dogrywką to cały plan idzie w niepamięć a kto wie (niestety te nieszczęsne 0:0 dotknie też mojego spojrzenia na ten mecz, ale o tym później). Dlatego wyobrażam sobie inny scenariusz, po trochę wyższym kursie, który wydaje mi się rozsądny.
Ajax powyżej 1,5 gola @1,61 Bet365 ⛔
scenariusz był rozpisany perfekcyjnie - ale co Ajax zrobił przy kontrze 5 na 1...szkoda słów
Ajax nie będzie u siebie kalkulował. Oni ten mecz będą chcieli wygrać - gra na 0:0 na własnym stadionie mija się z celem a umówmy się, że Legia nie pokazuje niczego specjalnego w rundzie po przerwie zimowej (mecz w Gdynii wygrany 1-0 też nie przekonuje, tu nie chodzi tylko o Ruch, bo to równie dobrze wypadek przy pracy, w Warszawie powinni przegrać 1-0 z Holendrami co by zmniejszyło ich szanse na awans niemal do zera). Wydaje mi się, że bramka Ajaxu to kwestia czasu (większa kultura gry, nie do końca pewna obrona gości i zapewne taktyka wielkiego murowania, która nie pomaga). I w takim wypadku pozostaje jedno. a) Legia się otworzy, co niesie za sobą potencjalne kontry drużyny gospodarzy a jak wiadomo z kontry każdemu łatwiej, tym bardziej z drużynami grającymi defensywnie do momentu utraty bramki b) Legia wyrówna a wtedy Ajax będzie musiał dołożyć kolejną bramkę, aby przypieczętować awans c) Holendrzy wezmą sprawy w swoje nogi i dołożą gola na 2-0, aby mieć spokój.
Istnieje też kolejna opcja, która niesie za sobą gola Legii po jakimś stałym fragmencie, z kontry (na ich miejscu dążyłbym do tej bramki bardziej niż do murowania własnej, bo te murowanie to się źle kończy). Wtedy zespół z Amsterdamu nie ma już niczego do stracenia, a co za tym idzie, ruszy do przodu i myślę, że stać ich nadal na dwa gole (aczkolwiek tego scenariusza wolałbym uniknąć, bo ultra defensywnie ustawionej ekipie strzelenie dwóch goli - to już nie jest łatwe zadanie).
Co jeszcze można napisać? Ajax u siebie w lidze gra jak z nut i wygrywa co rusz (ale wiadomo jaka to liga...inni powiedzą, że i tak lepsza od Ekstraklasy). Zespół z Amsterdamu na pewno ma wielu młodych grajków, ale całość np. w środku pola trzyma Schone, który jest ważnym zawodnikiem ekipy gospodarzy. U Wojskowych zabraknie Radovica, chociaż ciężko mi powiedzieć, czy to plus czy też minus. Wydaje mi się, że ekipa ze stolicy na własne życzenie nieco się rozstroiła tą serią transferów zimą. Nowi zawodnicy na pewno mają jako taki potencjał, ale potrzebują czasu. Wątpię nawiasem, aby chociaż taki Necid przydał się w starciu z Ajaxem, gdzie Legia będzie raczej kontrowała i potrzebowała szybkości (której ten nie ma). Poszukałbym bardziej kogoś szybkiego - ekipy z Holandii zazwyczaj nie mają obron ze skały i warto o tym pamiętać, wychodząc na rewanż.
W każdym razie powodzenia wszystkim. ;) Mam tylko nadzieję, że nie zobaczymy starcia na 0:0, bo to byłaby dla zwykłego, niezwiązanego kibica stratą 90 minut.
 
Z 19

zajawka

Użytkownik
Nie podniecałbym się tak tym Ajaxem, kursy moim zdaniem nie warte ryzyka. Przecież obrona Ajaxu na Łazienkowskiej strasznie się gubiła, bardzo widoczny będzie brak Rado, bo on swoim doświadczeniem, naprawdę mieszałby tymi młodymi gwiazdkami Ajaxu. Jeśli zagra Moulin to środek nie będzie wyglądał źle, i powinien sobie poradzić, obrona również jeśli zagra tak jak w pierwszym meczu na Łazienkowskiej. Ajax zagra ofensywnie, będzie chciał szybko strzelić 2 gole i mieć spokój, ale wcale nie musi im to przyjść łatwo, uważam, że to Legia strzeli gola po kontrze, lub z karnego i Ajax będzie musiał się jeszcze bardziej otworzyć. Co prawda Ajax w dwóch ostatnich meczach na swoim stadionie wygrywał 2-0 i 3-0, ale uważam, że grał z zespołami słabszymi od Mistrza Polski, i liczę że seria tych zwycięstw zostanie przełamana. Moim zdaniem Legia awansuje a wynik który padnie to 1-1
 
ilovpl 0

ilovpl

Użytkownik
Ajax - Legia
Bukmacherzy faworyta widza w zespole Ajaxu, kurs na gospodarzy tego spotkania to 1.4 przy 10 na Warszawska Legie, wiadomo ze boisko, rywalizacja sportowa i chec pokazania sie w Lidze Europy jest ogromna i az takiej przepasci miedzy tymi druzynami nie widze, duze znaczenie moze miec dyspozycyjnosc dnia i czy jakis mecz zycia jednego z pilkarzy,
Wiadomo ze druzyna gospodarzy aby czuc sie w miare pewnie i odebrac Legi chec walki musi strzelic szybciutko dwie brameczki i zamknac spotkanie, co za tym idzie musi sporo atakowac i nabijac rozne,
typ: Ajax over 5,5RR @1,72 b365 ✅✅✅
czym dluzej bedzie utrzymywal sie wynik bezbramkowy tym bardziej gospodarze beda zdeterminowani do atakowania na bramke Legionistow , jesli Legia by strzelila pierwsza, rowniez musza zaryzykowac i zwiekszyc skutecznosc ofensywna co przy autobusie Legii moze przyniesc spora ilosc rogow, dla mnie jedyny scenariusz ktory moze popsuc typ to jakies 3:0 do przerwy przy zalozeniu ze kazdy strzal w strone bramki to gol, oby tak sie nie stalo a typ rozliczyl na +++
spotkanie juz o 19:00, a typ polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom