>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Afery korupcyjne w piłce - dyskusja

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Korupcja w piłce dość łatwo może dziać się także za sprawą różnorakich uzależnień wśród zawodników - łatwiej wtedy podatnych na rozmaite &quot;propozycje&quot;...

Tu historia uzależnionego od hazardu znanego bramkarza:

http://linemakers.sportingnews.com/soccer/2013-05-22/jimmy-nielsen-sporting-kc-gambling-betting-career-las-vegas-denmark-aab-aalborg

..............

Jakiś czas temu czytałem o piłkarzu z EPL , który po przegraniu w kasynie 80k funtów, dostał od właścicieli propozycję zwrócenia mu tej kwoty za zrobienie czerwonej kartki - i poszedł na to, brutalnie faulując rywala.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Korupcja w piłce dość łatwo może dziać się także za sprawą różnorakich uzależnień wśród zawodników - łatwiej wtedy podatnych na rozmaite &quot;propozycje&quot;...

Tu historia uzależnionego od hazardu znanego bramkarza:

http://linemakers.sportingnews.com/soccer/2013-05-22/jimmy-nielsen-sporting-kc-gambling-betting-career-las-vegas-denmark-aab-aalborg

..............

Jakiś czas temu czytałem o piłkarzu z EPL , który po przegraniu w kasynie 80k funtów, dostał od właścicieli propozycję zwrócenia mu tej kwoty za zrobienie czerwonej kartki - i poszedł na to, brutalnie faulując rywala.
Jak brutalnie ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na ten moment sam nie wiem czy to właściwy wątek dla tego co chcę przekazać, ale...

Wczoraj, podczas przeglądania statystyk na wielokrotnie przeze mnie polecanym rosyjskim portalu www.24score.com napotkałem dość ciekawą sytuację - a mianowicie podali tam , iż mecz w lidze tureckiej Trabzonspor - Genclerbirligi został rozegrany w niedzielę 6.04 i zakończył się wynikiem 3-0 , zaś wszystkie inne portale miały go na wczoraj czyli 7.04.

Napisałem więc od razu do nich aby ten błąd skorygowali - gdyż podają wynik spotkania , które zacznie się dopiero dziś 7.04 o 19.00 .

Ale dziś 8.04 patrzę i ten mecz został rozegrany wczoraj 7.04 o 19.00 i zakończył się wynikiem.... 3-0 dla Trabzonspor , więc jakim cudem portal www.24score.com znał ten rezultat już wczoraj rano???

Z kolei na dziś jest podobna sytuacja z meczem w lidze szwedzkiej pomiędzy Örebro - Mjallby , gdzie w/w rosyjski portal podaje iż ten mecz został rozegrany wczoraj 7.04 i zakończył się wynikiem 2:2 (1:1) :
http://en.24score.com/?country_id=15
a inne portale zapowiadają go na dziś na 18.30.

Czy znowu powtórzy się historia z antycypowaniem wyniku?
Bo jeśli tak...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Na ten moment sam nie wiem czy to właściwy wątek dla tego co chcę przekazać, ale...

Wczoraj, podczas przeglądania statystyk na wielokrotnie przeze mnie polecanym rosyjskim portalu www.24score.com napotkałem dość ciekawą sytuację - a mianowicie podali tam , iż mecz w lidze tureckiej Trabzonspor - Genclerbirligi został rozegrany w niedzielę 6.04 i zakończył się wynikiem 3-0 , zaś wszystkie inne portale miały go na wczoraj czyli 7.04.

Napisałem więc od razu do nich aby ten błąd skorygowali - gdyż podają wynik spotkania , które zacznie się dopiero dziś 7.04 o 19.00 .

Ale dziś 8.04 patrzę i ten mecz został rozegrany wczoraj 7.04 o 19.00 i zakończył się wynikiem.... 3-0 dla Trabzonspor , więc jakim cudem portal www.24score.com znał ten rezultat już wczoraj rano???

Z kolei na dziś jest podobna sytuacja z meczem w lidze szwedzkiej pomiędzy Örebro - Mjallby , gdzie w/w rosyjski portal podaje iż ten mecz został rozegrany wczoraj 7.04 i zakończył się wynikiem 2:2 (1:1) :
http://en.24score.com/?country_id=15
a inne portale zapowiadają go na dziś na 18.30.

Czy znowu powtórzy się historia z antycypowaniem wyniku?
Bo jeśli tak...
Zobaczymy,
Próbuję na własnej skórze.
DP 1:1 / WK 2:2 @46
bet365
Za drobne (100zł)
 
stevy 4

stevy

Użytkownik
Czy znowu powtórzy się historia z antycypowaniem wyniku?
Bo jeśli tak...
Jeśli tak to może warto pomyśleć na zostawieniem kilku złotówek na ten mecz ????
A tak moim zdaniem to może była tu jakaś pomyłka, być może jakaś plotka o walkowerze, przecież w jego przypadku jest wynik 3:0, więc możliwe (podkreślam możliwe), że chodzi tutaj o jakąś pomyłkę. Nie śledzę ligi tureckiej, więc nie wiem czy nie mieli kłopotów z rozegraniem tego meczu.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Może pomyliło im się z meczem Kalmar - Aatvidaberg 2:2 (1:1)? Dziwne, bo tabela również jest uzupełniona, tak jakby ten mecz się odbył, sprawdzam teraz i nigdzie nie ma, wszędzie jest zapisany ten mecz na dziś ;O
Nie ma co gdybać, pomyliło się im albo nawet nie, nie ma co dorabiać do tego dużej ideologii narazie, ale mimo wszystko warto jakiś grosik postawić, a akurat się może trafi.
 
M 10

meec

Użytkownik
Powiem wam tak że ciekawa sytuacja w meczu Tottenham - Sunderland rzekomo z 6 kwietnia WYNIK 3-0 na 24score, a w rzeczywistości 5-1 tylko że jak klikniemy w statydtyki meczu to mamy strzelców i wynik 5-1 dziwna sytuacja też... Wg mnie to przypadek z tą Turcją...
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Mają jakis błąd i sie nie spinajcie. Wczorajszy wynik w 2 lidze First Vienna - Horst 2-2. I teraz ustawicie sobie wyniki z dnia wczorajszego i w kazdym meczu jest 2-2 nawet w tych które grają dzisiaj... tak wiec łukaszu drobne (100zł) raczej w piach ale życze powodzenia.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Widzę, że mecz się już rozpoczął, ale przeanalizowałem te niby dziwne wyniki i wychodzi mi z tego, że u nich na stronie jest jakiś błąd.
Podaliście tu 3 &quot;podejrzane&quot; mecze:
Orebro - Mjallby 2:2(1:1)
Tottenham - Sunderland 3:0(2:0)
Trabzonspor - Genclerbirligi 3:0(3:0)
Zauważcie, że w każdym przypadku w tej samej kolejce odbył się już mecz z takim wynikiem. Zgadza się zarówno wynik końcowy jak i do połowy:
Kalmar - Aatvidaberg 2:2(1:1)
Everton - Arsenal 3:0(2:0)
Kayseri - Elazigspor 3:0(3:0)
Poza tym wynik Tottenhamu i wynik Trabzonu do połowy nie zgadzają się z tym co było w rzeczywistości.
Wg mnie mają po prostu jakiś błąd i tyle. Żadnych teorii spiskowych.
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
I słusznie, do przerwy to spotkanie na remis, tyle że bezbramkowy. Teraz na sam over 3,5 mamy kursy ~20, może warto lekko puścić. Ale faktycznie, prędzej błąd niż konkretne przecieki (zwał jak zwał). ????
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
P.s: tak tytułem informacji , to do swego wyjazdu z Polski do Włoch po Mundialu&#39;82 - prezesem &quot;spółdzielni&quot; rządzącej polską piłką i robiącej w niej &quot;wszystkie numery świata&quot; był Boniek, a wyjeżdżając przekazał w niej władzę koledze z Widzewa, Smolarkowi.

.
Można jakieś źródło prosić?
 
Do góry Bottom