>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Adamo80

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Portugalia vs Niemcy - Niemcy kurs: 2,35 buk: LBET ✅ ✅ ✅ ✅ ✅

Zapowiada się jutro bardzo ciekawy pojedynek w grupie śmierci F. Grają dwie topowe drużyny jednak to na Niemcy kursy są znacznie niższe i uważani są za faworyta. I ja (nawet nie wiedząc jaki będzie na nich kurs) miałem zamiar grać. W meczu z mega silną Francją wypadli całkiem dobrze. Sporadyczne błędy w obronie, ale zdumiewająco silny atak. Do tego grają u siebie w Monachium (gdzie parę zawodników ma swój macierzysty klub). Z kolei Portugalia zagrała naprawdę słabo. Niech was nie zmyli to 3:0 z Węgrami. Po 1:0 Węgry się rozsypały, ale Portugalia raziła niedokładnością w podaniach i wieloma błędami. Ronaldo przynajmniej na początku bardziej gwiazdożył niż grał próbując się popisywać z piłką i mijać kilku obrońców co oczywiście mu nie wychodziło. Za to perfekcyjnie wychodziło mu nie strzelania do pustej bramki. Jeśli Niemcy zagrają tak jak z Francją uważam, że wygrają, a są do tego mega zmotywowani bo mają 0pkt i w pewnym sensie muszą to wygrać jeśli nie chcą się bawić w próbę wychodzenia z 3 miejsca bo za pewnik można uznać, że Węgry zostaną pokonane przez wszystkie drużyny z grupy F i za wysoce prawdopodobne, że i Portugalia przegra z Francją (o ile oczywiście Francja będzie tego chciała, a może nie chcieć :) ; dlatego to tak ważny mecz dla Niemiec.
Post automatycznie złączony:

Hiszpania vs Polska (pow 2 goli w meczu AH) + Węgry vs Francja kurs: 1,80 buk: LVBET ❌ ❌ ❌ ❌

Jest to dla mnie mega, mega, mega pewny typ... Nie lubię używać słowa "lokata" bo to się mści i w sporcie zdarzają się różne rzeczy, ale to wydaje mi się naprawdę niezły typ co tak często nie zdarza się w bukmacherce.

Hiszpania vs Polska

Toczymy tu różne dyskusje czy Polska zremisuje czy wygra Hiszpania wysoko czy nisko. Możliwe są różne scenariusze oczywiście głównie na Hiszpanię, ale co by się nie działo powinny być bramki. Oczywiście 2 bramki jest w stanie strzelić sama Hiszpania, ale i Polska tak naprawdę gra o wszystko więc musi zaryzykować, musi się otworzyć. Nie wierzę, że długo dotrwa z poziomem 0:0 a po stracie bramki nie będzie już innego wyjścia. Typ też jest o tyle fajny przewiduje różne scenariusze. W najgorszym wypadku jak by Hiszpania miała się zadowolić 2:0 mamy zwrot. Nie raz się przekonałem, że w takich meczach gdzie jest znaczny faworyt lepiej grać na over goli niż handi bo i dog umie sprawić niespodziankę. W końcu też ofensywa Hiszpanii także po tym 0:0 z bardzo skuteczną defensywą Szwecji będzie mogła się wreszcie popisywać u siebie kanonadą goli żeby prasa się od nich odczepiła. Oczywiście też mają obecnie 1pkt i z obecnie teoretycznie słabą drużyną muszą wygrać.

Węgry vs Hiszpania

To mecz z innej grupy, ale w sam raz do połączenia w dubelku z typem wyżej. W zasadzie wszystko można sprowadzić do jednego: zagra prawdopodobnie jedna z najsilniejszych drużyn Euro z jedną z najsłabszych drużyn Euro... Jak ktoś bardzo chce pograć jakieś handi to znacznie lepiej na Francję niż Hiszpanię. Właściwie to kurs w singlu na Francję mimo, że 1,38 jest niezłym "value" bo powinno być 1,10 ... Francja ma przed sobą jeszcze Portugalię i jest w grupie śmierci więc także nie zlekceważy rywala.

Oba bety dla mnie naprawdę dobre i nie widzę w nich żadnych przewidywalnych zagrożeń.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po meczu Francja vs Węgry wycofałem bet długoterminowy na Francja 1-4. Niestety to co pokazali to jakaś tragedia. Na pół żywych Węgrów nawet nie kwapili się żeby ich przycisnąć. Brakowało ducha walki. Belgia umiała odrobić 1:0. Bardzo zawiodłem się na Francji i nie ma nawet usprawiedliwienia, że grali w upale i na pełnym stadionie. Mistrz świata, którego deprymuje gwizd ?????? Co kibice robili jakieś gwizdy to ci się gubili. Przestaję januszowo bawić się dalej w taśmy, max. duble lub single bo jak widać tak to się kończy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy vs Walia - remis kurs: 3,55 buk: LVBET ❌

Gram tutaj na remis. Główny powód jest taki, że obu drużynom taki wynik bardzo odpowiada bo zachowują swoje obecne status quo. Włochy wychodzą z 1, Walia z 2 miejsca. Oczywiście Walia może starać się pokusić zaatakować Włochy i wyjść z 1 miejsca, ale to może skutkować zabójczymi kontrami. Z kolei Włochy wiedzą, że czeka ich długi turniej więc nie sądzę aby tu grali do upadłego. Myślę, że obie drużyny będą chciały zabezpieczyć tyły i po prostu nie przegrać. Do tego Walia pokazała się bardzo dobrze w meczach ze Szwajcarią i Turcją świetnie zabezpieczając tyły. Nie zdziwi mnie także wystawienie przez Włochy paru graczy rezerwowych.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Rosja vs Dania - Dania kurs: 1,75 buk: LVBET ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Rosja vs Dania - Dania (AH:-1) kurs: 2,30 buk: LVBET ✅✅✅✅✅

Dania rozgrywa niesamowite zawody i tylko ogromny pech zadecydował, że mają 0pkt w grupie. Pierwszy mecz to wiadomo co się stało. W meczu z Belgią grali bardzo dobrze, ale jak wszedł De Bruyne to Belgia wskoczyła na poziom Włoch czy Francji. Z kolei Rosja prezentuje się bardzo słabo. W moim przekonaniu gorzej od Ukrainy. Popieram zdanie @
misiek_84
misiek_84 , że to dla Danii oczywiście walka o wszystko. Mecz jest w Kopenhadze gdzie nie ma restrykcji więc cały wypełniony po brzegi stadion będzie dopingował Duńczyków. Grają naprawdę dobrą piłkę. Również dla mnie jeden z najlepszych betów 3 kolejki, a żeby zagrać na Danię zapisałem sobie zaraz po obejrzeniu meczu z Belgią. Gram już teraz bo boję się, że kursy na Danię spadną.
Post automatycznie złączony:

I za bonus taka tasiemka:

Walia(DNB) + Francja + Dania kurs: 19,49 buk: LVBET ❌
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szewcja (DNB) + Niemcy + Francja (DNB) kurs: 3,78 buk: LVBET ❌

Oczywiście najaważniejszy z betów na tej taśmie to Szwecja (DNB) w singlu po kursie 2,02 . Polska musi zaatakować, a Szwecja z kontry może odpowiedzieć. Oczywiście DNB bo remis także urządza Szwecję. Jak już pisałem optymizm po meczu z Hiszpanią nie jest uzasadniony bo Hiszpania gra koszmar i nawet nie ryzykuję jej już dzisiaj ze Słowacją. Polska niestety ma dziury szczególnie na środku pola i było to widoczne już w meczu z Hiszpanią.

edit// kolejny raz Niemcy mi uwaliły kupon. Wcześniej na grubą kasę na MŚ jak przegrali z Koreą. Dzisiaj kolejny raz dobrze, że kupon for fun. Wyszli drugim składem i jak ja żałuję, że ich Węgry nie ukarały za taką postawę !!!!!!!!! A gwiazda sezonu to Sane, który mając 3 kolegów i pustą bramkę w nią nie trafił !!!!! Życzę im z całego serca żeby za ten minimalizm szybko wylecieli z Euro.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Już znudziło mi się przegrywanie :cry: więc czas pokazać, że nawet na tasiemce można coś ugrać... ;) Oczywiście podtrzymuję swoje wcześniejsze zdanie o AKO, które gram albo za bonus albo za grosze. Tutaj opcja 1 - darmowy bonus od LVBET, ale tym razem bez szaleństw :) w kursach. Pewne bety po niskich kursach pojedynczych:

Włochy (AH:-1) + Dania (DNB) + Holandia (DNB) - kurs: 3,07 buk: LVBET ❌
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy vs Austria - Włochy (AH:-1) kurs: 1,95 buk: Noblebet ❌

O meczu powiedziano już wiele. Nie jestem tu oryginalny i gram tak jak całe forum. Włochów, których oglądałem każdy mecz prezentują się bardzo dobrze, nawet lepiej niż Francja, której przytrafiło się potknięcie. Ten bet wydaje się bardzo pewny. Przy minimalnej wygranej mamy zwrot stawki. Austria - typowy średniak

Włochy vs Austria - Włochy + Francja vs Szwajcaria - Francja kurs: 2,40 buk: Noblebet ❌

Jak dla mnie najbardziej pewne bety na win w czasie regulaminowym w 1/8 Z Francją podobnie jak Włochami. Nie licząc wpadki z Węgrami drużyna prezentuje się bardzo dobrze. Szwajcaria - kolejny średniak. Dodam jeszcze, że dzisiaj w Noblebet każdy bet na Euro z kursem minimum 1,75 bez podatku.

Jak bym miał sporo kasy do zainwestowania to grubo bym pograł awans tych 2 w/w drużyn. Jest to dla mnie najpewniejszy bet, ale kurs nawet łączny oscyluje wokoło 1,50 więc z podatkiem wychodzi, że z każdego 1000zł zarabiamy 300zł. Więc niezbyt dobrze. Natomiast dla osób, które mogą grać bez podatku u zagranicznych lub/i mają sporo kasy wydaje mi się, że to megapewny bet

Walia vs Dania - powyżej 2 goli (AH) - kurs: 2,00 buk: LVBET ✅✅✅✅✅

Tak do końca nie jestem przekonany, że Dania to wygra. Dla mnie pół/pół. Walia umie się dobrze bronić i ma z przodu Ramseya i Bale'a. Nie twierdzę, że Dania nie wygra, ale z 1x2 nie gram nic. Niby Walia jest underowa, ale czuję, że w tym meczu będzie BTS i skończy się na 1:1, ale... wolę pograć tak bo przy innych, możliwych scenariuszach może wejść. Zawsze wolę grać pow 2 goli AH niż BTS bo obejmuje więcej scenariuszy, a liczy się dla mnie możliwość zwrotu stawki


Walia vs Dania - (Dania: -3 AH rzutów rożnych) - kurs: 2,12 buk: LVBET ✅ ✅ ✅ ✅
Walia vs Dania - (Dania: pow. 6 rzutów rożnych AH) - kurs: 2,12 buk: LVBET ✅✅✅✅✅

Nie lubię grać kartek czy cornerów, ale bet na rożne, żeby zagrać w meczach Walii zapisałem sobie na kartce już po wcześniejszych meczach. Nie będę przytaczał statystyk, które wczoraj jeszcze raz sprawdzałem, ale Walia zawsze broni się wybijaniem na rożne, a z kolei Walia atakuje skrzydłami. Właściwie te bety idealnie pasują do tego meczu. Jeśli scenariusz będzie taki, że Dania będzie atakowała, a Walia się broniła co jest bardzo prawdopodobne to te cornery mogą wejść bardzo szybko.

Nie będę już podawać więcej typów na Euro 2020 na forum...
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zaszczepionym i niezaszczepionym, zwolennikom PO i PiS, oglądaczom TVN i TVP, kochającym Netflixa i HBO, kibicom Realu i Barcelony, graczom PS4 i Xbox One, moderatorom i forumowiczom, WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU składam NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE - Wszelkiej pomyślności, zdrowia, udanych typów, szczęśliwego życia bez trosk w dobrobycie !!! 🎄🎄🎄🎄🎄🎄☃☃☃☃🎄🎄🎄🎄
 
Otrzymane punkty reputacji: +499
Do góry Bottom