>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Adamek vs. Arreola 24.04.2010.

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Coś czuję,że to może być dla Tomka,jedna z najtrudniejszych walk Jakie do tej pory stoczył i stoczy w zawodowym ringu,Arreola to już nie kelner i napewno postawi Adamkowi większy opór niż poprzednicy,Ja upatruje,że będzie napewno 1,2 KnockDowny i walka zakończy się przed czasem,poprzez Nokaut Techniczny jednego z zawodników,Sam zaczaję się na Under rundowy,który będzie pewnie ustawiony w okolicach 8,5,jeśli już nie ma w ofercie czego nie sprawdzałem.walka zapowiada się ciekawie,między innymi z tego powodu,że nie będą walczyć w Hali Diabłów z New Jersey - Prudential Center,gdzie Góral mógł liczyć na tysiące kibiców z Polonii Amerykańskiej,w Ontario również jak wszędzie w USA będzie wielu Polaków,ale to już nie ten sam Klimat co w NY.Ja nie mogę się już doczekać,mam nadzieje,że walka nie skończy się w pierwszych dwóch rundach.Pzdr!;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dodam coś od siebie.
Może i Arreola mocno boksuje, przeważa wagowo i ma ten &#39;&#39;uliczny charakter&#39;&#39;, bo raczej stylem tego bym nie nazwał, może i potrafi odważnie ruszyć do kontrataku, ale jest jedna zasadnicza rzecz, którą Tomek wybija wszystkie argumenty Arreoli. Jest to mianowicie spryt. Arreola z tego co widziałem często kieruje się lewym prostym i albo od razu przechodzi do prawego sierpa albo poprawia lewym podbródkowym. Z tego co wiem akcja lewy-lewy jest jedną z ładniejszych w wykonaniu przeciwnika Tomka. Wg. mnie Góral ma o wiele więcej do powiedzenia w tzw. seriach i uderzeniach celnych. Potrafi dobrze skontrować przeciwnika, z łatwością przebić się przez gardę i odskoczyć. Arreola raczej jest zwolennikiem klinczy. Jeżeli po dosyć silnej wymianie ciosów Chris nie przeważa, często &#39;&#39;przytula się do przeciwnika&#39;&#39;. To świadczy o kondycji, choć nie śmie twierdzić, że Amerykanin jej nie ma. Arreola nazywany był swego czasu królem KO. Podejrzewam, że skończy się na powiedzeniu &#39;&#39;swego czasu&#39;&#39;. Prawdopodobieństwo na wygraną Tomka jest wysokie. Moja prognoza to wygrana Adamka na punkty. Typując KO, nie prędzej jak po 8 rundzie.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Do walki pozostają tylko dni.Tomek zrobił teraz(lub jego ludzie)coś dziwnego i jak dla mnie głupiego bo...zmienił pseudonim na Tom Quick Hands,Jak dla mnie Góral to brzmi dumnie,Polsko i tak ogólnie fajnie.Ale może to pseudo to takie nadane aby troche Chrisa przestraszyć??Zobaczymy jak to będzie w ringu.Oby szybkość i spryt Tomka sprawiły że pokona Arreole.
Apropo walka słyszałem że chyba ma być koło 7-8 w niedziele rano.Ciekawa pora ale może jeszcze się to zmieni bo dziwnie tak boks w dzień oglądać.
------TOMEK DO BOJU!!!----DAJESZ DAJESZ!!!!
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
O 3 zaczyna sie gala albo studio, walka na pewno będzie tak w okolicach 6-7 nad ranem naszego czasu
Swoją drogą to Arreola troche podobny do androida C19 z DBZ ????

Tomek Szybkie Ręce to faktycznie troche żenada no chyba że siedzi tam bez żony :p Co do walki to myślę że rozsądnie stopniowo zwiększają poprzeczkę. Styl zwycięstwa nad Estradą na kolana nie rzucił mam nadzieje że w tej walce u Tomka będzie widać jego największy atut czyli dynamiczność i szybkość. Pojedyńczy cios dwa jesli chodzi o HW to Adamek ma myślę dalej mocno przeciętny, dalej będzie obiła rywala seriami. Arreola to już solidna firma, sporo cięższy oa Adamka, do tej pory pokonał go tylko Witali, jakimś wirtuozem boksu też on jednak nie jest. Przed walką miał sporo zrzucuć z wagi cięzko powiedzieć czego można sie spodziewać. Moim zdaniem nie warto grać na under rundowy bo nie specjalnie tutaj widze szanse na zakończenie walki przed czasem dla jednego jak i drugiego. Licze że dobrze przygotowany Adamek będący dynamiczniejszy będzie punktował rywala o lepszych warunkach fizycznych runda po rundzie i wygra na punkty, oby ????
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Faktycznie Arreola miał do zrzucenia sporo wagi. Szybkie ręce to typowy chwyt marketingowy. Tomek dostał za to bardzo dużo pieniędzy. Arreola podobno ostatnie treningi poświęcił szybkości w ringu. Walka zapowiada się ciekawie. A co do godziny to sam nie wiem. Na francuskiej stronce napisali, że gala zaczyna się o 2:45 więc walka wieczoru to spokojne 3 godzinki czekania. Natomiast na jakiejś Polskiej stronie bodajże wp czy onet przeczytałem, że sama walka wieczoru odbędzie się koło godziny 4. Ciężko stwierdzić
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
„Widziałem na blogach, że było z tą nazwą sporo zabawy, ale nic się nie zmieniło, przydomek został ten sam. Jakby się mógł w Gilowicach pokazać z jakimś amerykańskim przydomkiem? Zaraz byłaby prawdziwa bitwa...”
By udowodnić, że nic się nie zmieniło, Tomek na konferencji pokazał się kibicom w biało-czerwonym szaliku, gdzie olbrzymi napis „Góral” rozwiewał wszelkie wątpliwości.
http://www.bokser.org
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
No to ja już nie mogę się doczekać tej walk.Arreola jak się wydaje w życiowej formie,przynajmniej po jego słowach.Zdaje sobie sprawę że przegrana z Tomkiem może mu skończyć kariere w dużym stopniu.Ale szykość to nadal będzie główny atut Tomka,nie tylko szybkość rąk ale i nóg oraz refleks.Tomek nie może dać się trafić szczególnie w pierwszych rundach które będą kluczowe.Myślę że koło 7 rundy Chris będzie słabł a to będzie szansa na większe serie bo na początku to pewnie 2-3 ciosy i odskok.No więc pozostaje lewy-lewy-prawy i lewy i odskok-to moim zdanie najlepsze bo dalej Chris będzie łapał jak tu ktoś już pisał.
Jestem optymistą i taka moja ocena-Adamek na punkty-118-113-jakoś tak chciałbym
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Myślę że koło 7 rundy Chris będzie słabł a to będzie szansa na większe serie bo na początku to pewnie 2-3 ciosy i odskok.
z tego co wiem, Arreola jest zawodnikiem długo dystansowym i siły zbiera na sam koniec. jeżeli tomek chce wygrać, musi mu obić maskę zaraz po pierwszym gongu. Wtedy możemy mówić o słabnięciu Chrisa. 2 haki i nogi jak z galarety. Przełomowa 5 runda. Wtedy niby nic się nie będzie działo a jednak Tomek przejmie inicjatywę.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Specjalna oferta Tobet.com na walke Adamek - Aureola:
Wielkie emocje z podwójnym ubezpieczeniem!

Postaw na zwycięstwo Tomasza Adamka z Christobalem Arreolą min. 10pln a otrzymasz zwrot zakładu , jeżeli Adamek przegra walkę w 1 rundzie!

To jeszcze nic! Wszyscy którzy poprawnie wytypują zwycięzcę walki * otrzymają gratis extra „ubezpieczenie” - ochraniacz bokserski na szczękę!
Dodatkowo ufundujemy nagrodę specjalną oryginalne skórzane rękawice bokserskie firmy &quot;Everlast&quot; z autografem Andrzeja Gmitruka - wieloletniego trenera Tomasza Adamka! Rękawice otrzyma gracz, który uzyska najwyższa wygrana na kuponie zawierającym jeden z zakładów z naszej super oferty na te walkę!

Najlepsza oferta na boks na Tobet.com!

* sektor zakładów: &quot;zwycięzca walki lub &quot;mecz 1x2&quot; , tylko single z minimalną stawką 10pln kwalifikują się do promocji&quot;

http://www.tobet.com/pol/docs?content=boxing&amp;amp;content_only=false&amp;amp;ads=false
Nie masz jeszcze konta w Tobet? Bonus 50% do 100pln
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


koleś wygląda na kozaka więc ja na Adamka nie zaryzykuje

Bilans:
Liczba walk 29
Zwycięstwa 28
Nokauty 25
Porażki 1

nie wiem z kim walczył ale nokauty wyglądają imponująco, z Witalijem Kliczką wytrzymał 10 rund więc Tomek może mieć spore problemy
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Najgorsze jest to , że Adamek według mnie powinien być lżejszy bo słyszałem ostatnio pogłoski co do jego wagi. Druga sprawa na minus to brak w przygotowaniach Gmitruka to jest naprawde olbrzymie osłabienie. Zaraz ktos napisze , ze ma dobrego trenera , trenera bylych mistrzow. Ok ale Gmitruk doskonale Adamka zna wie jak on powinien walczyc aby wykorzystal na 100% swoje umiejetnosci. Doskonale pamietam &#39; przerwe&#39; w kontaktach z Gmitrukiem jeszcze w niższej wadze o ile pamietam skonczylo sie to wlasnie porazką Adamka po czym Gmitruk wrocil.
Łatwo nie bedzie napewno.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Adamek waży 98 kilo i to jego dobra waga.Chris 113-najmniej od walki z Witersponem w 2008 roku(nie wiem jak to nazwisko się pisze ;))Co do braku Gmitruka to ja też uważam że to osłabienie ale głównie w ringu podczas walki bo przygotowania mogły być nawet lepsze ale cenne rady Andrzeja w ringu były by bezcenne.Chrisa trzeba strzelać tymi trzema mocnymi ciosami w serii od początku żeby poczuł je a potem jak kondycja Chrisowi siądzie to mam nadzieje że szybki Tomek zawalczy odważniej.Nie mniej Chris to najtrudniejszy rywal w karierze Tomka i chyba jakiś 4-6 ciężki na tą chwilę więc po tym pojedynku wiele się wyjaśnmie
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Adamek waży 98 kilo i to jego dobra waga.Chris 113-najmniej od walki z Witersponem w 2008 roku(nie wiem jak to nazwisko się pisze ;))Co do braku Gmitruka to ja też uważam że to osłabienie ale głównie w ringu podczas walki bo przygotowania mogły być nawet lepsze ale cenne rady Andrzeja w ringu były by bezcenne.Chrisa trzeba strzelać tymi trzema mocnymi ciosami w serii od początku żeby poczuł je a potem jak kondycja Chrisowi siądzie to mam nadzieje że szybki Tomek zawalczy odważniej.Nie mniej Chris to najtrudniejszy rywal w karierze Tomka i chyba jakiś 4-6 ciężki na tą chwilę więc po tym pojedynku wiele się wyjaśnmie
Nie bardzo rozumiem czemu Chrisowi miala by siasc kondycja, zawsze lzej na nogach czuje sie zawodnik ktory wage zbija a nie ten ktory ja do walki robi. Ten problem byl widoczny u Tomka z Estrada gdzie w koncowych rundach byl coraz wolniejszy ale Estrada nie ma ciosu by cos takiego wykorzystac (chociaz z tego co sobie przypominam trafil raz Tomka tak ze ten sie lekko zachwial). A co do strzelania mocnymi ciosami to w porownaniu do Chrisa Tomek ma wate w lapach a i jego taktyka zazwyczaj jest ofensywna. Szansa Adamka jest punktowanie i unikanie czystych ciosow Arreoli (no bo jak on trafi czysto 2, 3 ciosy w kombinacji to mamy knock down) ale moim zdaniem Chris ma wiecej atutow. Zapewne jest slabszy taktycznie od Tomka ale nie surowy, zawsze jakos to swoja taktyke udaje mu sie zaprezentowac a nawet jak jest zepchniety do glebokiej defesywy to dzieki silnemu ciosowi potrafi momentalnie odunac rywala na dystans i odskoczyc.
 
W 0

willy1986

Użytkownik
Nie wiem czym się podniecacie z tym Arreola. Szanse tego wieprza na &quot;luckypunch&quot; daje mu tylko do max 3-4 rundy dalej nie ma szans. Jeżeli Tomek nie da się sprowokować do bójki i będzie realizował plan to wygrywa 100%. Pooglądajcie walki na YT Arreoli i zobaczycie, ze mam racje. On nabijal rekord na emerytach i ludziach z ujemnymi rekordami.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Nie wiem czym się podniecacie z tym Arreola. Szanse tego wieprza na &quot;luckypunch&quot; daje mu tylko do max 3-4 rundy dalej nie ma szans. Jeżeli Tomek nie da się sprowokować do bójki i będzie realizował plan to wygrywa 100%. Pooglądajcie walki na YT Arreoli i zobaczycie, ze mam racje. On nabijal rekord na emerytach i ludziach z ujemnymi rekordami.
A ja zaryzykuje i postawię przeciwko Tomkowi. Dla mnie on jest swietnym bokserem... ale w poprzedniej kategorii. Cieżka to nie jest dla niego. A jeżeli już chciał to mogł zaczynać od słabszych przeciwników. Tak jak pisze cygerio, porownaniu do Chrisa Tomek ma wate w lapach.
To jest waga cieżka, jeden cios moze zadecydować. Czy Tomek ma taki cios? Moze i ma, ale na walkę z Arreolą może nie wystarczyc. Jeszcze ta zmiana trenera...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

powiem wam że na tym zdjęciu już takiej strasznej różnicy w fizycznych aspektach nie widać
Chris Arreola - 113 kilogramów
Tomek Adamek - 98,5 kilograma

tak szczerze 15 kg to da się przyrzec, myślałem że damek warzy z 90 a Chris z 115 to różnica by była 25 ale tak to może waga nie odegra aż tak wielkiej roli,


to jest tylko moje zdanie możecie się z nim nie zgodzić, ale uważam że boks jest zrobiony pod marketing i do puki Adamek będzie wygrywał to Polsat bedzie liczył pieniądze z oglądalności, wiem to z doświadczenia, przypomnijcie się jak był z Wałujewem i Hayem gdzie według mnie Rosjaninowi tytuł zabrali sędziowie, a gdyby Tomek przegrał na początku swojej kariery w wadze ciężkiej to nie wyglądało by to najlepiej ;)
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem czemu Chrisowi miala by siasc kondycja, zawsze lzej na nogach czuje sie zawodnik ktory wage zbija a nie ten ktory ja do walki robi. Ten problem byl widoczny u Tomka z Estrada gdzie w koncowych rundach byl coraz wolniejszy ale Estrada nie ma ciosu by cos takiego wykorzystac (chociaz z tego co sobie przypominam trafil raz Tomka tak ze ten sie lekko zachwial). A co do strzelania mocnymi ciosami to w porownaniu do Chrisa Tomek ma wate w lapach a i jego taktyka zazwyczaj jest ofensywna. Szansa Adamka jest punktowanie i unikanie czystych ciosow Arreoli (no bo jak on trafi czysto 2, 3 ciosy w kombinacji to mamy knock down) ale moim zdaniem Chris ma wiecej atutow. Zapewne jest slabszy taktycznie od Tomka ale nie surowy, zawsze jakos to swoja taktyke udaje mu sie zaprezentowac a nawet jak jest zepchniety do glebokiej defesywy to dzieki silnemu ciosowi potrafi momentalnie odunac rywala na dystans i odskoczyc.
Dlatego że to za przeproszeniem ciele.Dlatego kondycja moze mu siąść i siądzie w końcówce bo już z kliczka był wyczerpany a styl Tomka w tej walce będzie jeszcze bardziej wskazany na szybkość niż kliczko ktory walil go dyszlami jak chcial.Powiesz że Chris lżejszy ale ja i tak myśle że siądzie i to jest moje zdanie a Tomek już do wagi się przyzwyczail i zrzucił troche.Teraz waży w dobrych granicach.
Tomek się nie zachwiał on ma taki styl przyjmowania ciosów gdy się cofa.Zobacz inne walki.
A co do dalszej części wypowiedzi to Tomek nie ma waty bo jakby ci jebnął to byś padł jak nieżywy.Może to nie cios na miarę Kliczków ale czysto trafiony z pęłnym skrętem nokautuje.Co do taktyki i atutów Arreoli to znam trzy moze cztery;siła,presja,mocny łeb,charakter wojownika.
A Tomek jest mianowicie:szybszy,bardziej doświadczony,lepszy technicznie,myśli na ringu,ma szybsze nogi.
Napisał bym jeszcze dużo ale dę na boisko
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Dlatego że to za przeproszeniem ciele.Dlatego kondycja moze mu siąść i siądzie w końcówce bo już z kliczka był wyczerpany a styl Tomka w tej walce będzie jeszcze bardziej wskazany na szybkość niż kliczko ktory walil go dyszlami jak chcial.Powiesz że Chris lżejszy ale ja i tak myśle że siądzie i to jest moje zdanie a Tomek już do wagi się przyzwyczail i zrzucił troche.Teraz waży w dobrych granicach.
Tomek się nie zachwiał on ma taki styl przyjmowania ciosów gdy się cofa.Zobacz inne walki.
A co do dalszej części wypowiedzi to Tomek nie ma waty bo jakby ci jebnął to byś padł jak nieżywy.Może to nie cios na miarę Kliczków ale czysto trafiony z pęłnym skrętem nokautuje.Co do taktyki i atutów Arreoli to znam trzy moze cztery;siła,presja,mocny łeb,charakter wojownika.
A Tomek jest mianowicie:szybszy,bardziej doświadczony,lepszy technicznie,myśli na ringu,ma szybsze nogi.
Napisał bym jeszcze dużo ale dę na boisko
Bardziej doświadczony to chyba w wadze junior ciężkiej. Dla Adamka bedzie to dopiero 3 walka ( a w zasadzie 2 ) w tej kategorii
 
R 1

rooney1

Użytkownik


powiem wam że na tym zdjęciu już takiej strasznej różnicy w fizycznych aspektach nie widać
Chris Arreola - 113 kilogramów
Tomek Adamek - 98,5 kilograma

tak szczerze 15 kg to da się przyrzec, myślałem że damek warzy z 90 a Chris z 115 to różnica by była 25 ale tak to może waga nie odegra aż tak wielkiej roli,


to jest tylko moje zdanie możecie się z nim nie zgodzić, ale uważam że boks jest zrobiony pod marketing i do puki Adamek będzie wygrywał to Polsat bedzie liczył pieniądze z oglądalności, wiem to z doświadczenia, przypomnijcie się jak był z Wałujewem i Hayem gdzie według mnie Rosjaninowi tytuł zabrali sędziowie, a gdyby Tomek przegrał na początku swojej kariery w wadze ciężkiej to nie wyglądało by to najlepiej ;)
zabrali niezabrali, anglik w tamtym pojedynku zadal wiecej celnych ciosow. zreszta ja uwazam ze w boksie powinni walczyc do nokautu, wtedy walki bylyby napewno bardziej emocjonujace i widowiskowe. i nie byloby rowniez problemu z tym czy kogos oszukano. &quot;aureola&quot; mam nadzieje ze wygra ta walke, i mam nadzieje ze skopie adamkowi tak dupsko ze odechce mu sie boksu na pewien czas. ma przewage sily i jest zawodnikiem ktory napewno bedzie parl do przodu i nie da sie obijac jak andrzej. moim zdanie arreola wygra przez nokaut to dobry typ, jak rowniej under 9,5 rundy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom