>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Adam typuje, oby trafnie

A 31

adambet

Użytkownik
Liga: Francuska Pro A ⛔ Jednak faktycznie odpuścili, toteż stawke na te spotkanie dałem niewielką
Spotkanie : Paris- Tours
Typ: 1
Buk: Betgun
Kurs; 5,07

Liga: Champions League ⛔
Spotkanie: PSG- Chelsea
Typ: 2 (handi +1)
Liga: Champions League
Spotkanie: Real Madrid- BVB
Typ: 1(handi -1)
Buk: Betgun
AKO: 3,19
 
A 31

adambet

Użytkownik
Liga: Rosyjska Superliga✅ 0-3
Spotkanie : Nowosybirsk - Kazan
Typ: 2
kurs: 1,55
Buk: Betgun

Liga : Rosyjska Superliga ✅ 3-1
Spotkanie: Jarosław- Tyumen
Typ : 1
kurs: 1,47
Buk: betgun

Liga: Liga Europejska ✅
Spotkania: Alkmar- Benfica @ 2
Lyon- Juventus @ 2
ako: 2,79
buk: Fortuna
 
A 31

adambet

Użytkownik
Resovia- ZAKSA ✅
typ: 2
kurs: 2,48
buk: Betgun

Dlaczego ZAKSA? Poza kursem, wyraźna zwyżka formy , konflikty wewnątrz drużyny zażegnane, Swider zaczyna być trenerem a nie kolegą, Dick Kooy gra na wysokim i co ważne równym poziomie, może nie na aż tak wysokim jak uwielbiany Lipe Fonteles ale na pewno transfer in plus dla ZAKSY, Guma znowu wygląda dobrze, Ruciak, który się obudził! Resovia zaś to jedna wielka niewiadoma na ten moment, w ostatnich tygodniach zespół ciągnął praktycznie sam Akhrem, atutów Rzeszowa w mojej opinii można upatrywać właśnie w osobie Białorusina no... i chyba najważniejsze Podpromie.. genialni kibice, którzy oczywiście uskrzydlą swych zawodników ale czy to wystarczy..wątpliwe.
Porównując ZAKSA ma dwóch ogranych atakujących, którzy obaj prezentowali dobry poziom podczas PP( Afera z AZS i absencja Boćkowi nie zaszkodziła), Resovia zaś w mojej opinii bardzo średniego Konarskiego i siedzącego głównie Schoepsa.
Najważniejszym dla mnie pytaniem jest to czy Kowal zdoła wskrzesić Resovie znowu na play-off.

Do tego małe AKO ⛔
Liga; TM-E
Mecz: Podbeskidzie- Śląsk @ 2
Cracovia- Gornik @ 12
Kurs: 3,47
Buk: Fortuna

Sląsk chce osłodzić sobie końcowke sezonu, zespoł Pawłowskiego musi dziś po prostu Podbeskidzie pokonac, Sląsk ma przewage w środku pola, na bokach defensywy (dobra gra Zielinskiego), pozatym Marco Paixao wkońcu musi o sobie przypomnieć, na kim jak nie na Podbeskidziu?
Cracovia, Górnik czyli mecz dwóch niewiadomych.. toteż obstawiłem w ten sposób, spodziewam sie 2-3 bramek w tym meczu, bardziej skłaniałbym się ku Górnikowi, ponieważ defensywa Cracovii to zdecydowanie jedna z najgorszych w naszej kopanej lidze. Co do Górnika to pierwsza połowa z Jaga w wykonaniu tego zespołu była bardzo dobra ( dziś powinni wyciągnać wnioski), powrót Zachary to kolejny plus, dzisiaj powinnien już być w lepszej dyspozycji, wracając po kontuzji. Remis mi w tym meczu po prostu nie pasuje.
 
A 31

adambet

Użytkownik
Mecz: Kielce- Olsztyn
Typ: 2 (handi -1,5)✅
kurs: 2,26
buk: Betgun


Zgadzam się z Redwitzem, również ide w kierunku Olsztyna ale z dodatkowym handi, Olsztyn jak wiadomo nie od dziś żyje siatkówką, klub liczy na 5 miejsce, które umożliwi grę w Pucharach. Dawno nie widziałem w drużynie Olsztyna takiej motywacji, prezesi zapowiadają zwiększenie budżetu na przyszły sezon, drużyna bo słabych meczach z Kędzierzynem w mojej opinii powstanie z kolan. Effector to walczaki ale również zespół bardzo czuły na niedokładne przyjecie, Piotrek Lipinski to solidny rzemieślnik ale jak każdy rzemieślnik jest łatwy do odczytania. Atuty Olsztyna to przedewszystkim: wspomniana wyżej 2 Buszek, Bengolea ale niewątpliwie także środkowi Hain czy Fin Oivanen. Dodatkowo jak wspomniałem na nieszczęscie Kielczan, Olsztyn to drużyna o sporym potencjale w zagrywce.

Do tego jeszcze
Spotkanie: Resovia- Zaksa ✅
Typ: 2
kurs: 2,15
buk: Betgun

Dzisiejszych szans ZAKSY upatruje w stracie Olka, ale prawde mówiąc nie widzę zastępcy dla Olka, Veres nierówny, spory talent Penchev stracił rok w Resovii przez Kowala zaś Lotman to Lotman, dobrze przyjmuje, przeciętnie atakuje, przydałby się wypożyczony do Olsztyna usposobiony ofensywnie Buszek. ZAKSA poczuła krew, za kulisami mówiono iż wygranie 1 meczu będzie sporym bonifikatem ale teraz gdy pojawia się szansa na wywiezienie z Rzeszowa 2 zwycięstw to nie sądzę aby starzy wyjadacze typu Guma, Rucek nie chcieli tego wykorzystać.
 
A 31

adambet

Użytkownik
Spotkanie: Macerata- Modena ⛔
typ: Modena
kurs: 3,75
buk: Betgun

Macerata w ostatnich tygodniach faluje, ciężko nie oprzeć się wrażeniu ze grę tego zespołu ciągnie irokez Zaytsev, który ma ponoć opuścić ten zespół po zakończeniu tego sezonu. Reszta zawodników gra nierówno Kovar, Parodi, Kurek ta trójka dosyć często wymienia się w różnych kombinacjach. Co można powiedzieć o Modenie? Podobnie, miewają przestoje w setach. Co do zawodników to Bartman jest druga opcją w ataku ale ostatnio zanotował zwyżkę formy, Kovacevic czy Ngapeth także w dobrej dyspozycji. Ponadto Modena niesamowicie broni, skłaniałbym się ku temu ze ma najlepszą relacje blok- obrona we Włoszech i dodatkowo gra niezwykle kombinacyjnie ma stworzonych do tego zawodników zresztą, obok kursu nie mogłem jakoś przejść obok.
 
A 31

adambet

Użytkownik
Ruch Chorzów- Korona Kielce typ: 2 kurs: 3,10 buk: Betgun ⛔
Ruch Chorzów nie ma ostatnio dobrego okresu, Korona Kielce w mojej opinii to najgorszy przeciwnik na przełamanie(walecznosc koroniarzy, silna, fizyczna gra), w dodatku z 2 snajperów, którzy ostatnio mają lepszy okres. Uwazam ze mecz przesadzi 1 bramka. Ide w stronę Koroniarzy, którzy po 2 ostatnich remisach i stosunkowo dobrej grze, dzisiaj będą chcieli zapewnić sobie 3 ptk
 
A 31

adambet

Użytkownik
Skra Bełchatow - Jastrzebski Wegiel typ 1 kurs: 1,65 buk: Betgun ✅
Dzisiaj idę w stronę Bełchatowa, powod jest dla mnie dosyc prosty. Jastrzebski jest druzyna bardziej wrażliwą na przyjecie od Skry. Jeśli Skra a zwłaszcza M. Wlazly utrzyma zagrywkę na wczorajszym poziomie. W ostatnim meczu Skra dominowała na srodku (w ofensywie), myślę ze dziś będzie podobnie, współpraca Uriarte - Klos jest na wyjątkowo wysokim poziomie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Skra Bełchatow - Jastrzebski Wegiel typ 1 kurs: 1,65 buk: Betgun
Dzisiaj idę w stronę Bełchatowa, powod jest dla mnie dosyc prosty. Jastrzebski jest druzyna bardziej wrażliwą na przyjecie od Skry. Jeśli Skra a zwłaszcza M. Wlazly utrzyma zagrywkę na wczorajszym poziomie. W ostatnim meczu Skra dominowała na srodku (w ofensywie), myślę ze dziś będzie podobnie, współpraca Uriarte - Klos jest na wyjątkowo wysokim poziomie.
typ podałes po zakonczeniu spotkania...
 
Do góry Bottom