>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

aaaa

Status
Zamknięty.
emde 0

emde

Użytkownik
Wypłacałem 53$ na neteller&#39;a i mi cofneli kase na konto real :?: Wie ktoś dlaczego :przeklina:
Teraz dograłem do 102$ i znowu zleciłem wypłatę - pisało &quot;Your withdrawal was successful.&quot; - Zobaczymy czy teraz dojdzie kasa
Jeżeli ktoś wypłacał kase to na co (Neteller, Moneybookers, konto ....) :?:
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Niestety ja ju miałem tam konto i nie ma promocji dla stałych użytkowników.
Tylko nowi mogą sobie zagrać . ;-) Niestety .
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
Po obrocie tych 75 $ udało mi się wygrać 125 $ i nie mogę wypłacić wygranych 50$ na Moneybookers? Wyskakuje taki komunikat: &quot;You have not met the minimum play through required for you to perform a withdrawal&quot;
Cash Balance : (USD) 50.00
+ Bonus Balance : (USD) 75.00
= Total Balance : (USD) 125.00
Jaki trzeba zrobić dodatkowy obrót aby wypłacić?
Mam ten sam problem :/ i co zrobiles ze Ci wyplacili? Na Cash Balance : (USD) 53.25 i ten sam komunikat :/

Teraz juz mam 180$ czyli 100$ powinno sie wyplacic a dalej ten komunikat:
&quot;You have not met the minimum play through required for you to perform a withdrawal&quot;

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Juz chyba jest wszytko wyjsnione ???? na livesupporcie powiedzieli mi ze obrot trzeba zrobic jeszcze x30 razy... Zabardzo nie wierzylem pogralem sobie chwile bezinteresownie a patrze jednak chyba o to chodzilo ???? Jak mi dojdzie kaska to napisze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom