>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-winning-hand 5 euro free

sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Wydaje mi sie ze ktos refa puscil
To nie mój ref. Nie korzystajcie jeśli nie chcecie.
Kasę dostałem to przekazuję.
Warunki takie jak zawsze w tej sieci, gdy dojedziecie do 20 euro to możecie wypłacać na mb , netelera lub inne dziadostwo.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
To żadnego kodu nie trzeba wpisywać ani nic?. Tylko ściągnać oprogramowanie i się zarejestrować?
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Wypłacał ktos z tej sieci kase ??? Trzeba depozyt robić???

Bo raczej jak daje opcje wypłaty to jeszcze dodatkowo musze wpisac kod zabezpieczajacy ale jaki on jest ???
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Wypłacał ktos z tej sieci kase ??? Trzeba depozyt robić???
Bo raczej jak daje opcje wypłaty to jeszcze dodatkowo musze wpisac kod zabezpieczajacy ale jaki on jest ???
Bez depozytów, nie musisz wpisywać żadnego kodu, ten kod jest potrzebny gdy przekroczysz 500$ w wypłatach o ile dobrze pamiętam.
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Wszystko działa :] po jakichs 5 minutach kasa jest na koncie ;) Ciekawy czy cos uda mi sie ugrac, bo w pokera gram od zeszlego tygodnia ???? i jeszcze nie wszystko rozumie ;) hehe :p napisze jak cos ;]
 
B 0

browar112

Użytkownik
Panowie wy piszecie o limicie 3 kont na bossmedii.Ja tam juz mam ok 5 kont.NIe doczepia sie ?? oczywiscie nie 5 kont na tym pokerroomie tylko w tej sieci.
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Panowie wy piszecie o limicie 3 kont na bossmedii.Ja tam juz mam ok 5 kont.NIe doczepia sie ?? oczywiscie nie 5 kont na tym pokerroomie tylko w tej sieci.
Napewno sie nie doczepia ???? , mozesz byc spokojny:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom