>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

A to Polska właśnie...

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A to Pan Braun ma nieślubne dziecko ? ???? Nie wiedziałem.
A tak poważnie to głupia nauczycielka to oceniała. Zakładam z góry, że baba. Dzieciak dał popis swoim poglądom politycznym, ale odpowiedział zgodnie z pytaniami. Mądry nauczyciel by wstrzymał się z ocenieniem i poprosił o uzasadnienie i wtedy mógłby podyskutować z takim uczniem i może by go przekonał, a tak to &quot;nie bo nie&quot; - masz 1 za poglądy. Mimo, że dla mnie jak wszyscy wiedzą takie coś jak te odpowiedzi to jest dno, ale bronił bym tego dzieciaka ze wszystkich sił bo tak było w PRLu i nie powinno być w wolnej Polsce. Klasówka miała na celu weryfikację wiedzy, a odpowiedzi nie świadczyły o braku wiedzy tylko wyrazistych poglądach. Myślę, że by nawet wygrał w sądzie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Adamo80;5410881][...] Mimo, że dla mnie jak wszyscy wiedzą [...]
Zdaje się, że się przeceniasz ;)
Nic o Tobie nie wiem.
[...] takie coś jak te odpowiedzi to jest dno [...]
... a dla mnie, krótko zwięźle i na temat, jeśli w odpowiedzi miałyby się zawierać poglądy odpowiadającego na pytania.
Ponadto, jest prawdopodobne, że to fake.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
A to Pan Braun ma nieślubne dziecko ? ???? Nie wiedziałem.

A tak poważnie to głupia nauczycielka to oceniała. Zakładam z góry, że baba. Dzieciak dał popis swoim poglądom politycznym, ale odpowiedział zgodnie z pytaniami. Mądry nauczyciel by wstrzymał się z ocenieniem i poprosił o uzasadnienie i wtedy mógłby podyskutować z takim uczniem i może by go przekonał, a tak to &quot;nie bo nie&quot; - masz 1 za poglądy. Mimo, że dla mnie jak wszyscy wiedzą takie coś jak te odpowiedzi to jest dno, ale bronił bym tego dzieciaka ze wszystkich sił bo tak było w PRLu i nie powinno być w wolnej Polsce. Klasówka miała na celu weryfikację wiedzy, a odpowiedzi nie świadczyły o braku wiedzy tylko wyrazistych poglądach. Myślę, że by nawet wygrał w sądzie.
Za poglądy miał dostać 5 ? Zapewne klasowka z wos-u choć nie wiem czy to jeszcze dziś jest przedmiot. A pytanie nie brzmiało &quot;jak uwazasz jaki jest system w kraju ani jak myślisz jaki jest podział&quot;. To trochę tak jak z lektorami lub historią - równie dobrze moglbys wyliczyć datę bitwy pod Grunwaldem wg kalendarza majów i to na pewno ni dałoby ci oceny pozytywnwj. Odpowiedzi na te pytania miał wziąć z wiedzy o konstytucji i nie ganie chłopaka za ODP bo dla mnie to trochę pewnie żart z jego strony
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Stonoga co dzisiaj ładuje na pejsbuku. Wszystkie adresy domowe wysoko ustawionych urzędników, dziennikarzy. A przede wszystkim szefa CBA - Wojtunika. To państwo istnieje tylko teoretycznie. Polski nie ma, Polska nie istnieje pod rządami PO i PSL. Przykre.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Stonoga co dzisiaj ładuje na pejsbuku. Wszystkie adresy domowe wysoko ustawionych urzędników, dziennikarzy. A przede wszystkim szefa CBA - Wojtunika. To państwo istnieje tylko teoretycznie. Polski nie ma, Polska nie istnieje pod rządami PO i PSL. Przykre.
Przeciez te ,,panstwo&#39;&#39; upokarza sie na kazdym kroku. PiS mialo przynajmniej honor i zarzadzilo przedwczesne wybory(fakt koalicja sie zapsula), ale Ci beda do konca przy korycie siedziec i liczyc, ze propaganda wygraja kolejne wybory????
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Premier mówiła także o wieku emerytalnym: „Polacy dali wyraz temu, czy chcą czy nie chcą wydłużonego wieku emerytalnego. Myśmy nie wydłużyli wieku emerytalnego, ale zmieniliśmy wiek emerytalny dlatego, że jesteśmy ludźmi odpowiedzialnymi”.
Jak tak , to spoko !! ????
 
Do góry Bottom