>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

A to Polska właśnie...

K 358

koeman66

Użytkownik
Ano tacy ludzie, oblesni ludzie, oblesny kraj... wszystko po znajomosciach. Ktos to dobrze kiedys napisal - ludzi na poziomie, elite tego narodu, wymordowali ruskie w czasie wojny, a dzisiejsze elity to sa chlopki panszczyzniane co to dostaly sie do koryta i zra oraz kradna ile wlezie, zeby ustawic cale swoje rodzinki i to jak najszybciej, bo zawsze mozna koryto stracic. Ja mialem taka sytuacje w rodzinie, ze mojego brata zwolnili, a mial fajna fuche. Zalatwil go pewien wielki zwiazkowiec (wybiera sie na dniach do Warszawy), ktory zagadal z szefem mojego brata tak, ze niedlugo potem stanowisko mojego brata, zajal jego synek (stary nierob, chlopaszek bez jakiegokolwiek doswiadczenia zawodowego, wielki student politologii co to nigdzie nie mogl dostac roboty, no bo jak to po studiach isc do byle jakiej roboty?, dopiero tatus musial synkowi zalatwic fuche). Dzisiaj sie smieje, bo chociaz ludzie przyjechali do Warszawy protestowac w obronie swoich praw co w pelni popieram, to wiem jednak, ze za pare dni wsrod tego tlumu, protestowac bedzie ten stary zwiazkowiec - cwaniaczek, dbajacy w zakladzie tylko o swoj tylek, a nie o pracownikow. Swoja droga to tez troche chore zeby zwiazkowcy byli nietykalni - obijaja sie niektorzy, a pobieraja za to cala pensje plus zwiazkowe. Narod nieuczciwy = balagan i bieda.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Student Politechniki wstrząśnięty. Na obronie kazali mu odpowiadać na pytania

Student Politechniki Lubelskiej prosi &quot;Gazetę&quot; o interwencję. Powód? Traumatyczna dla niego obrona: &quot;Nie dość, że trzeba opowiedzieć o pracy dyplomowej, to jest się dodatkowo o nią szczegółowo dopytywanym&quot;. Pytamy: co się dzieje ze studentami?
http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,14594045,Student_Politechniki_wstrzasniety__Na_obronie_kazali.html#LokLubTxt


:browar565::browar565::browar565:
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Rozumiem jakas szkolka prywatna, ktora sam mialem przyjemnosc skonczyc, ale na panstwowych? U nas gosciu przed obrona pracy licencjackiej (pisal o zjednoczeniu Niemiec), spytal sie mailowo promotora, o co ten mniej wiecej bedzie pytal. No to promotor, ze takze o DDR, potem broniacy wyslal do niego pytanie: Przepraszam, a co to jest DDR? W dniu obrony profesorek do niego: Przepraszam panie Z..., czy ty bierzesz jakies narkotyki ? ???? Mielismy tez panne (nawet na magisterke poszla), ktora miala zaliczenie z jakiejs geografii (dokladnie nie pamietam jak to sie zwalo). Panna nic nie wiedziala, to i profesorek jak przepytal ja o stolice panstw europejskich - jak dziecko w podstawowce. Panna nie potrafila odpowiedziec poprawnie na zadne pytanie, na koncu stwierdzila, ze stolica Litwy jest... Praga. A no i Polska graniczy z uwaga...Francja.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dla tych, którzy mają problemy z tym, czy/że Kraków jest naprawdę miastem stołecznym. Z punktu widzenia warszawiaka: http://zw.com.pl/artykul/257088,364995_Warszawa___czy_to__naprawde_stolica_.html
---------------------------------------------------------------------------
Z innej &quot;beczki&quot;.
Wałęsa. Tekst polemiczny.
http://wpolityce.pl/artykuly/62146-jest-tylko-jedna-twarz-lecha-walesy-jest-to-twarz-drobnego-ulicznego-cwaniaczka-o-moralnosci-typowego-tchorzliwego-zulika-gotowego-zrobic-kazde-swinstwo
 
Do góry Bottom