>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobra, w Brisbane dalej 0-1, głupia sprawa, ale na przekór Panu Li dam tego overa 1,5 po @ 2,0...
Za drobne aby nie bolało jakby co 😉
Ps
Typ z przekory bardziej, bo gra mocno taka se...
Edit
Roar cisną ale jak będą walić w trybuny jak ten Majok przed chwilą to nic z tego nie będzie... Wake up, gdzie ten Ryk?
Edit 1
I się doczekałem 1-1 w 95 Ryk :) , Nix sami sobie winni bo nic nie grali...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5196
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia,A-league
Godzina: 11:45
Mecz: Perth Glory vs Melbourne City
Typ: Powyżej 4.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Lvbet
Analiza:Mecz Perth Glory vs Melbourne City, który odbędzie się w piątek, 2 lutego 2024 roku o godzinie 11:45 na stadionie HBF Park w Perth, jest częścią 15. kolejki A-League. Perth Glory jest obecnie na 11. miejscu w tabeli z 12 punktami, a Melbourne City zajmuje 6. pozycję z 21 punktami. Obie drużyny mają nie najlepsze wyniki w ostatnich meczach. Perth Glory przegrało trzy z pięciu ostatnich spotkań, a Melbourne City wygrało tylko dwa z pięciu ostatnich spotkań. W przedostatnim meczu między tymi zespołami, który odbył się 11 lutego 2023 roku, Melbourne City wygrało 4:2 na wyjeździe.Prognozuję, że mecz ten będzie bogaty w gole i zakończy się wynikiem 3:3. Uważam, że obie drużyny będą chciały poprawić swoją sytuację w lidze i zagrają ofensywnie. Perth Glory nie może liczyć na konkretnego strzelca goli, Adama Taggarta, który zdobył 8 goli w ramach A-league 23/24. Ale Perth ma w swoim składzie innych strzelców, np. Colakovskiego S. Melbourne City nie ma Jamiego Maclarena, który często strzela gole. Ale Melbourne City ma w swoim składzie innych strzelców, którzy zastąpią Jamiego. Oczekuję, że napastnicy będą stanowić zagrożenie dla obrony przeciwnika i zdobędą wiele goli. Poza tym sądzę, że gole padną z rzutów karnych, które zostaną podyktowane za faule w polu karnym. Mój typ to Powyżej 4.5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2760
Baqu 741,5K

Baqu

Forum VIP
czas spróbować.

Perth Glory 0:1 Melbourne City
Over 1.5HT
2 B betfair


ciekawy otwarty meczyk, szanse z obu stron, od meczu Melbourne Victory z Sydney nie było takiego overka do przerwy.

49 gol z karnego

1:1 HT - jak to mówią izzy money :ROFLMAO:🤑

brawo Perth 4:2 FT

GFVUyKPbsAAc_U9.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3388
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Australia, A-league
Godzina: 07:00
Spotkanie: Western United vs Sydney FC
Typ: Powyżej 3.5 gola
Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Western United i Sydney FC zmierzą się ze sobą w sobotę, 3 lutego 2024 roku, na stadionie North Hobart Oval w Hobart. Obie drużyny mają za sobą zróżnicowane wyniki w tym sezonie A-League i będą chciały poprawić swoją pozycję w tabeli. Western United zajmuje obecnie 12 miejsce, a Sydney FC 7 miejsce.Mecz zapowiada się na emocjonujący i ofensywny, ponieważ obie drużyny dysponują silnymi atakami i słabszymi obronami. W poprzednim spotkaniu tych zespołów, w grudniu 2023 roku, padło aż sześć goli, z czego cztery zdobył Sydney FC. Western United będzie chciał zrewanżować się za tę porażkę i pokazać, że potrafi rywalizować z czołowymi drużynami ligi.Myślę, że mecz zakończy się wynikiem 3-2 dla Sydney FC. Uważam, że Sydney FC ma lepszą jakość i doświadczenie w swoim składzie, a także większą motywację do utrzymania się w górnej części tabeli. Western United może sprawić niespodziankę, ale będzie musiał poprawić swoją grę w defensywie i wykorzystywać swoje szanse. Spodziewam się, że mecz będzie pełen akcji i padnie ponad 3.5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2599
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Cześć. Zmontowałem na dzisiaj kupon z Waszej ukochanej Australii.

Western United vs. Sydney FC over 2.5 @1,42
Jets vs. Victory over 10.5 RR @1,55
Adelaide vs. CCM Adelaide over 5.5 RR @1,55

@3,41 (superbet)


Na początek Hobart i WU oraz Sydney, liczę, że postrzelają jak to miało miejsce w ostatnich ich pojedynkach bezpośrednich (2:4, 0:3, 3:3)
Jets u siebie robi srednio ponad 6 cornerow na mecz a Victory na wyjazdach najwyższa średnia w lidze ponad 8 RR na mecz. Liczę, że linia 10 korków pęknie i to może nawet szybko.
Adelaide natomiast u siebie średnia równo 8 RR/mecz, w ostatnich 4 meczach bezpośrednich Adelaide pokrywała linie 5.5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4226
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Na razie nie wygląda to ciekawie ze strony Jets .Stamatelopoulos nie ma dziś swojego dnia .

Strzelec bramki w meczu / Buhagiar @ 6.00 Poszedł już na ławę odpocząć 💩
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +749
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na razie nie wygląda to ciekawie ze strony Jets .Stamatelopoulos nie ma dziś swojego dnia .

Strzelec bramki w meczu / Buhagiar @ 6.00
Niech on już nie udaje Greka, a do karnych niech już dziś nie podchodzi...
Tak to jest, nie ma mocnych na czarną walizkę Pana Li... Za to rożne nabijają...
Edit
No ewidentnie SZP zakazał Jetsom strzelić gola, a na pewno ht 😉
Edit 1
No dobra, może choć jeszcze jeden gol się w Newcastle pojawi, szału nie ma jakby co...
Za drobne over 1,5 po @ 2,40...GL!
Edit 2
Ładny gol Jets, 1-1...Grek odkupił winy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3445
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Warto chyba wejść w 2,5 kartki kurs 1,9. W końcówce powinno być trochę gorąco, gospodarze 2 karne pudło, mogą się zagotować
 
Otrzymane punkty reputacji: +325
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Warto chyba wejść w 2,5 kartki kurs 1,9. W końcówce powinno być trochę gorąco, gospodarze 2 karne pudło, mogą się zagotować
Pan Jonathan coś dzisiaj pobłażliwy .

PS.
Tak patrzę na Niego i widzę , że ewidentnie się robi na naszego Arkadiusza :D
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida,
Heh ht 0-3, Redsi zapomnieli, że dziś grają mecz z Marynarzami... No cóż kierunek mój jest taki, iż gole jeszcze zobaczymy na Coopers Stadion. Niestety @ są nieopłacalne na razie przynajmniej. Zaczaję się 😉
Edit
Ft 0-4, nie poszło Redsom, jeszcze poprzeczkę zaliczyli, pechowo...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1791
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Spróbuję pójść z ciosem.
W niedzielę jeden mecz z A-League.

Macarthur FC vs WS Wanderers
Macarthur over 2.5 kartek @2,10 (etoto)

tak sobie to wymysliłem. Gospodarze to zespol ktory zbiera najwiecej kartek w lidze, 40żk w 15 meczach to zdecydowany lider w tej statystyce. Sędziuje Pan Kersey który ma średnia 4.5 kartki/mecz. Do tego w ostatnich 6 meczach h2h piłkarze Macarthur oglądali minimum 3 kartki. Kurs smaczny w etoto, np. w superbecie 1,90.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2601
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Spróbuję pójść z ciosem.
W niedzielę jeden mecz z A-League.

Macarthur FC vs WS Wanderers
Macarthur over 2.5 kartek @2,10 (etoto)

tak sobie to wymysliłem. Gospodarze to zespol ktory zbiera najwiecej kartek w lidze, 40żk w 15 meczach to zdecydowany lider w tej statystyce. Sędziuje Pan Kersey który ma średnia 4.5 kartki/mecz. Do tego w ostatnich 6 meczach h2h piłkarze Macarthur oglądali minimum 3 kartki. Kurs smaczny w etoto, np. w superbecie 1,90.
Fajnie to wymyśliłeś , jestem za. Ja ze względu , że grają z fiksiarzami SZ.P to poszukam nawet czerwonej w meczu.
Tak jak myślałem i czerwo i wapno 🇦🇺
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2244
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę derby Sydney,
Byki vs Wędrowcy, idealny zestaw dla Pana Li. Stary Żółty Pies nie odpusci sobie takiej okazji aby odwalić jakiegoś fixa. Sportowo kibicuję WSW (Rudan), personalnie Bykom (Filip) - "normalnie" jak derby to remis, bts, under, kartki lecz przy takim honorowym prezesie to niczego nie da się przewidzieć. Zostaje live, a dla lepszego ogladania biorę x po @ 3,90 za drobne... Do tej pory ciężko Wedrowcom było grać u Byków... GL!
Edit
Do 94 min. Wszystko grało : kartki, bts, karny, remis, underu nie było ale 3-3 więc liczyłem już drobne :) i jeb... 4-3 ft Pan Li nie miał dla mojego remisu litości...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1760
Do góry Bottom