>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W ogóle niesamowity stat - Alex Rufer w ostatnich 3 spotkaniach zdobył trzy bramki (jedyne w tym sezonie).Jest to o tyle niespotykane że poprzednio w 5 sezonach w barwach WP nie zdobył żadnej 🤣
Z cyklu qowal bawi, uczy, wychowuje, kształci 2 słowa a propos fenomenu Rufera.
1. Rufer w poprzednim sezonie strzelił 2 gole więc tego... Sprostowanko,
2. Mógł by więcej ale zmagal się z kontuzjami,
3. Te gole w tym sezonie, to żaden szok. Odkąd wrócił po kontuzji to jest kapitanem Nix i strzela etatowo karne.
Koniec lekcji 😉
Ps
Nie ma za co...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1762
Baqu 774,5K

Baqu

Forum VIP
Z cyklu qowal bawi, uczy, wychowuje, kształci 2 słowa a propos fenomenu Rufera.
1. Rufer w poprzednim sezonie strzelił 2 gole więc tego... Sprostowanko,
2. Mógł by więcej ale zmagal się z kontuzjami,
3. Te gole w tym sezonie, to żaden szok. Odkąd wrócił po kontuzji to jest kapitanem Nix i strzela etatowo karne.
Koniec lekcji 😉
Ps
Nie ma za co...
1. Dzięki ale nie zawracasz uwagi o czym piszę - nie mówiłem o poprzednim sezonie tylko poprzednio w sezonach - dokładnie chodziło mi o sezony 17 18 19 20 i 21. W ostatnim strzelił przecież dwie bramki ale kompletnie się do niego nie odnosiłem. Wtedy to by nie miało sensu o czym piszę i chyba tego nie załapałeś.
2. Ja bym też mógł ale niestety nie grałem 🤣 co było a nie jest nie pisze się w rejestr 🥸
3. Może dla Ciebie jako eksperta to żaden szok natomiast dla mnie i z tego co widzę innych typerow to szok ogromny. Nie widziałem nikogo kto by obstawiał że strzelił bramkę w tej kolejce a tym bardziej że strzeli w 3 kolejkach z rzędu. To jest jak dla mnie niesamowite dokonanie patrząc przez pryzmat jest gry historycznie. Ale ja jestem skromnym uczniem spod Derry więc jeszcze dużo nauki przede mną.

Mam nadzieję że kolejne lekcje będą bardziej merytoryczne 🙃

majekx majekx - gratulacje widzę że robiłeś dzisiaj 🏦
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Spoko, każdy niech sobie sam wyrobi zdanie w tej sprawie na podstawie tego co przeczytał. Kto zrozumiał, kto nie...
Anyway, dobrze sobie "pogadać", dział Kangurzy "żyje", taki był mój zamysł lata temu kiedy tu się pojawiłem. I cieszy mnie to ogromnie... Sie ma :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1328
Lukasz1988!! 542K

Lukasz1988!!

Użytkownik
A więc za niedługo
MacArthur Vs Perth Glory

MacArthur win @1,80
MacArthur I over 1,5 @2
MacArthur I over 2,5 @2,30
A było tak blisko to musieli w 90+3 stracić gola ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1267
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney.
Byki vs Glory, 2-1...
Niech nikt nie myśli, że to super mecz. Fajny gol w ht, a teraz 2 karne... I to tyle... No ale coś może jeszcze wpadnie.U Byków pojawił sie Rose, on robi wiatr, a Glory? Niech walczy...
Over 3,5 po @ 2,10 za drobne... KTF!
Edit
Filip, qrde, nie przeszkadzaj :( już mógł być remis, to nie bohaterem zostanie...
Edit 1
93' rajd Williamsa i 2-2, tym razem Filip nie pomógł 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4634
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Sonny Kittel w Western Sydney Wanderers. Tak przynajmniej huczą polskie media. Oj będzie strzelane przez polskiego Niemca w Australii, dobre liczby zanotuje, ale czy to pomoże mu w rozwoju? Raczej nie :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +1556
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Sonny Kittel w Western Sydney Wanderers. Oj będzie strzelane przez polskiego Niemca w Australii, dobre liczby zanotuje, ale czy to pomoże mu w rozwoju? Raczej nie :D
Szacun za ten optymizm. Po mojemu to był kompletny niewypał
Wyjdzie porównanie naszej Eklapy z A League
 
Otrzymane punkty reputacji: +1270
snajp 499,2K

snajp

Użytkownik
Jutro ROAR - NIX

Ostatnio trochę się przejechałem na Brisbane i miałem już sobie zrobić przerwę od typowania Ich pojedynków ale zaryzykuję jeszcze raz .
Bardzo jestem za NIX ale mam obawy , że tym razem może być ciężko.Fakt wrócił Oskar (nie wiem czy zagra od pierwszych minut) ale nie zagrają ; RUFER (c) (zawieszony), PAYNE (zawieszony), SUTTON (kontuzjowany).
A w Roar ; może zgrać Rojas a Jay O’Shea i Keegan Jelacic wracają po zawieszeniu na piątkowy mecz.

Dlatego próbuję tak :
1. 1. gol w meczu Roar @ 1.8
2. Wynik meczu / obie drużyny strzelą gola Roar/tak @ 3.70
3. Roar wygra @ 2.22
4. Jay O'Shea strzeli gola @ 3.30

Jak Nix w pierwszych 30' nie stracą bramki i zaczną kontrolować mecz , będę szukał czegoś ciekawego live , na razie tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1491
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Taki mamy czas, że zaczną się rotacje w składach. Niektóre transfery są ciekawe i o ile zawodnikom będzie się chciało grać, to mogą być wzmocnieniem... jak Kittel czy Tilio. Z ocenami jak bym jednak poczekał na to co pokarzą na boisku... (patrz przykład Naniego)

Na jutrzejsze mecze - nie są one tak oczywiste jak się wydaje... no i nie są najłatwiejsze... Faworyci grają na wyjazdach z zespołami które są w kryzysie. Znając dziwne potknięcia faworytów to ja jak na razie nie mam pomysłu co by tu... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1258
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Poszłem na skróty over 1.5 na Nixow i City ako @3 zobaczymy co z tego się wykluje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1557
snajp 499,2K

snajp

Użytkownik
Nie mam pomysłu na drugi dzisiejszy mecz.Coś mi mówi,że Glory nie przegra.Wracają po dwóch wyjazdach do Perth. Po za domem ograli WSW i zremisowali z Bulls .
Pre zagram takiego wariata,reszta live
Perth Glory nie przegra i wykona więcej rzutów rożnych @ 5.00
Kierunek dobry , gorzej z rogami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +521
snajp 499,2K

snajp

Użytkownik
NIX trochę uspokoiło grę.Widzę,że Roar trochę się gubi w obronie przy atakach Nix
Kto wykona 2. rzut rożny? Wellington Phoenix @ 2.10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +748
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
NIX trochę uspokoiło grę.Widzę,że Roar trochę się gubi w obronie przy atakach Nix
Kto wykona 2. rzut rożny? Wellington Phoenix @ 2.10
Straszne nuuudy, nie jest to dobry mecz. Może się w drugiej połowie obudzą?
Edit
Widzieliście końcówkę ht? No ewidentnie nikomu ten gol ht nie pasował, pewnie przypadek 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
snajp 499,2K

snajp

Użytkownik
Pierwsze 45' przechodzone,Nix zaczynają wyglądać lepiej.
Kto więcej rzutów rożnych? Wellington Phoenix @ 4.33

No cóż, nudy.... niech wchodzi Oskar i załatwi tych nieudaczników z Brisbane ! :D
 
Ostatnia edycja:
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Chyba czas najwyższy zacząć grać progresję na under 2,5 patrząc po niskich wynikach ostatnio :unsure:
 
Otrzymane punkty reputacji: +288
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Nie mam pomysłu na drugi dzisiejszy mecz.Coś mi mówi,że Glory nie przegra.Wracają po dwóch wyjazdach do Perth. Po za domem ograli WSW i zremisowali z Bulls .
Pre zagram takiego wariata,reszta live
Perth Glory nie przegra i wykona więcej rzutów rożnych @ 5.00
Myślę, że fajny kierunek podałeś, na potknięcie obywateli. Wezmę go... ale stawka naprawdę minimalna:

1X+btts+ov2,5 - @3,4 4:2 - brawo snajp snajp i wielkie dzięki

O ile gole powinny wpaść... to jakoś nie leży mi ten 1X na Perth.. ostatnio Perth grało coś zupełnie innego, czyli zdobywali punkty na wyjazdach, a nie tak jak zawsze - u siebie... jakaś dziwna anomalia, której nie potrafię logicznie wyjaśnić.

Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3378
Do góry Bottom