>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs Sky Blues,
w Brisbane 1-2, no byłoby fajnie zobaczyć jeszcze choć 1 gola...
Over 3,5 po @ 2,0 za drobne... KTF.!
Edit
W ostatniej sekundzie Roar mogło wcisnąć na 2-2 ale spusiaczyli :(
Dobrze, że dziś tylko symbolicznie i za drobniaki.... Nic to, w Perth będzie + na live 😉 coś mi "mówi "...
Edit
Jest 1-1, Glory w 10...
No to 2 + over 15 cornerów po @ 3,20 za drobne... GL
Edit 1
W 96 Folani na 2-3, uff... 😄 trochę w "proroka" się zabawiłem i "prawie" zapeszylem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4855
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
WU vs City
Typ januszowy, w derbach Melbourne City ma szanse na odwet po porażce z gospodarzami w 1 kolejce A - league.
Sklady optymalne na ten moment, jest Jamie więc idę po najmniejszej lini oporu: City win i over 2,5 gola w meczu po @ 2,20 za drobne... GL!
Edit
Ruhs ładnie na 1-0, nieźle grają i jedni i drudzy. City pobudkaaaa! X2 po @ 1,90 za miedziaka rzucam... KTF!
Edit 1
Ht 1-0, Czyżby w tym sezonie WU miało patent na City? Sporo szczęścia mają gospo, ale trzeba przyznać że potrafią uprzykrzać grę przeciwnikowi. Jak nie opadną z sił to City ma problem, a ja się wygłupie januszowym typem 😉
Edit 2
Wyciągnęli City na 1-2, ale inaczej by się mecz potoczył gdyby sędzia dał karnego WU przy 1-0...no nic widocznie miał łamaka 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5151
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Adelaide United vs Macarthur FC
Typ: powyżej 14.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.77🟥
Bukmacher: BETFAN
Post w dziale:
Analiza:


Można rzec, że The Reds oraz Macarthur to dwie najbardziej overowe ekipy w A-League pod kątem rzutów rożnych. Prześledźmy domowe i wyjazdowe spotkania tych ekipy:
  • Adelaide United u siebie: 8, 7, 14, 7, 3, 6
  • Macarthur FC na wyjazdach: 5, 8, 2, 6, 3
Zaproponowana linia jest jak najbardziej do zrobienia. Uważam, że to The Reds będzie stroną dominującą, bo brakowało im szczęścia w rywalizacji z Wellington Phoenix. Wiele razy zostało trafione obramowanie bramki w spotkaniu z ekipą z Nowej Zelandii. Macarthur FC złapało chyba małą nadwyżkę i spodziewam się ciekawego starcia.
Post automatycznie złączony:

Ibusuki gol @2.25🟥
Davila gol @3.90 🟥
ETOTO


Dołożę jeszcze strzelców. Samuraj w formie a Mexicano ma pecha ostatnio, ale szczęście mu się uśmiechnie za chwilę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1249
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
Jeszcze prawie tydzień do spotkania, ale przyglądając się kolejnym spotkaniom zauważyłem ciekawą informację.

Adelaida - Sydney FC - mecz rozgrywany w Sydney, mimo, że oficjalnym gospodarzem będzie Adelaida. Dla mnie to wystarczy. Pobieram już teraz wygraną 'gości'. Spodziewam się, że kursy w ciągu tygodni spadną:

2 - @1,99 4:3 - straszna lipa wyszła

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1757
snajp 490,5K

snajp

Użytkownik
Lapek mi siadł a nie nawidzę cokolwiek pisać na forum z telefonu dlatego trochę mnie nie było w dziale.

Jutro dla mnie dwa mecze zagadka i pierwsza myśl jaka wleciała do mojego pustego łba to DWA REMISY @ ako 15.21 (zagram za drobne)

Z drugiej strony Byki mają szansę na przełamanie bo przeciwnik nie zbyt wymagający ale
WU też lubi zaskoczyć.To nie będzie chyba porywające spotkanie dlatego próbuję under 2,5 po dobrym @ 2.7 Niestety przy takich błędach w obronie muszą padać gole.

CITY - WSW jak na razie nie mam pomysłu,może do rana coś się zmieni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1250
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Lapek mi siadł a nie nawidzę cokolwiek pisać na forum z telefonu dlatego trochę mnie nie było w dziale.

Jutro dla mnie dwa mecze zagadka i pierwsza myśl jaka wleciała do mojego pustego łba to DWA REMISY @ ako 15.21 (zagram za drobne)

Z drugiej strony Byki mają szansę na przełamanie bo przeciwnik nie zbyt wymagający ale
WU też lubi zaskoczyć.To nie będzie chyba porywające spotkanie dlatego próbuję under 2,5 po dobrym @ 2.7

CITY - WSW jak na razie nie mam pomysłu,może do rana coś się zmieni.
Warto pamiętać, ze ta kolejka mocno poj... jest jesli chodzi o stadiony. Wszystkie mecze będą w Sydney :)
Z tym, że Byki qwa nie na swoim, nie mówiąc już, że City zagra na stadionie WSW jako "gospodarz"... No i czego nie rozumiecie? :)
Jakie to fajne w kochanej Australii. A władzom APL od qowala 🖕🖕🖕
Ps
Nie ma za co 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +1791
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
Warto pamiętać, ze ta kolejka mocno poj... jest jesli chodzi o stadiony. Wszystkie mecze będą w Sydney :)
Z tym, że Byki qwa nie na swoim, nie mówiąc już, że City zagra na stadionie WSW jako "gospodarz"... No i czego nie rozumiecie? :)
Jakie to fajne w kochanej Australii. A władzom APL od qowala 🖕🖕🖕
Ps
Nie ma za co 😉
To samo też z meczem Adelaida - SFC - formalnie w Adelaidzie... a praktycznie na Sydney Football Stadium.... No i to jest 20-ta któraś kolejka... 26? 27?... jakoś tak.

Ta kolejka jest baaaardzo śliska :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1935
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, a jakże...
2 pol. Mamy Davilla&Filip vs WU 2-1, obraz meczu taki wlasnie jest...
Jeśli Western U nie grają na zwolnienie trenera, to x2 po @ 2,20 za drobne pobieram. GL!
Edit
Davila&Filip vs WU ft 3-3...👍
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2950
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Oczywiście dzisiaj Daville odpuściłem a on hat-tricka ładuje 🫢

Spróbuję na drugi mecz Jamiego i Marcusa. Obaj bez gola w poprzednich spotkaniach, a spotkania City z WSW zazwyczaj overowe.

Melbourne City vs Western Sydney Wanderers:
Jamie Maclaren + Marcus Antonsson strzelą gola @4.75 Fortuna🔴
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +788
snajp 490,5K

snajp

Użytkownik
CITY - WSW
OVER 5,5 KARTEK @ 3.2
CZERWONA W MECZU @ 5

Pierwszy remis jakimś cudem wszedł , mocno liczę na drugi w tej batalii . Będzie ostro.
Post automatycznie złączony:

CITY - WSW
OVER 5,5 KARTEK @ 3.2
CZERWONA W MECZU @ 5

Pierwszy remis jakimś cudem wszedł , mocno liczę na drugi w tej batalii . Będzie ostro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2169
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live City vs WSW ale na stadionie Wedrowcow właśnie...
Jest 0-1, odważnie 1x po @ 3,10 za drobniaki. KTF!
Edit
Pan Li nieźle posmarował sędziemu, 95 min. reka Brillante, Var srar i d.... Nie ma ręki, a była :) City może sobie protestować... W ht WSW też nie dostało karnego po Var srar. Pytanie retoryczne: po ch... ta technika była się pytam?
Nvrm... Drobniaki na szczescie ale w piach... Ile ja już takich wałów widziałem ale jak widać wszystkim takie cyrki pasują 😉
Ooo, telefon od SZP, w tle damskie chichoty i prawie czuje zapach hawanskich cygar - no tak Czerwony Lotos jak nic - "hihi tak qowal-san, tak to właśnie załatwiam"... Łobuz, choć trochę mu zazdroszczę... Tych cygar ofc, w końcu mam żonę 😉 Sie ma.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +589
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
Live City vs WSW ale na stadionie Wedrowcow właśnie...
Jest 0-1, odważnie 1x po @ 3,10 za drobniaki. KTF!
Edit
Pan Li nieźle posmarował sędziemu, 95 min. reka Brillante, Var srar i d.... Nie ma ręki, a była :) City może sobie protestować... W ht WSW też nie dostało karnego po Var srar. Pytanie retoryczne: po ch... ta technika była się pytam?
Nvrm... Drobniaki na szczescie ale w piach... Ile ja już takich wałów widziałem ale jak widać wszystkim takie cyrki pasują 😉
Ooo, telefon od SZP, w tle damskie chichoty i prawie czuje zapach hawanskich cygar - no tak Czerwony Lotos jak nic - "hihi tak qowal-san, tak to właśnie załatwiam"... Łobuz, choć trochę mu zazdroszczę... Tych cygar ofc, w końcu mam żonę 😉 Sie ma.
jeszcze nie doczytałem o wzmiance nt lokalu 'Czerwony Lotos' a już uśmiech się pojawił na mojej twarzy. Miejsce rozgrywania - CommBank Stadium i oznaczenie WSW jako zespołu gości - no to już samo przez się powoduje, że czerwona lampka się zapala.

A ten var w 95'?.. to był tylko po to, żeby ratować ten over kartek snajp snajp 'owi :)... graty - tutaj szczęśliwie złapany duży kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +738
snajp 490,5K

snajp

Użytkownik
A ten var w 95'?.. to był tylko po to, żeby ratować ten over kartek @
snajp
snajp 'owi :)... graty - tutaj szczęśliwie złapany duży kurs.
Niestety kartki po za boiskiem się nie liczą :sneaky:

CCM - MV ;
CZYSTA 1 @ ~ 2.5
🦘 I wszystko gra .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +738
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Marynarze vs Victory...
Po ch... i komu takie mecze. Po co grają w Sydney. Dla kogo? Aborygenow?
Caly mecz ch... Ale gol na 1-1 po super kontrze. Wynudziłem się poza tym...
Edit
Ft 1-1, kusiło pod koniec dać over 1,5 i remis chociaż przeslanek nie było ku temu. Nie posłuchałem "siebie"...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1307
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Adelaide United vs Sydney FC
Spróbuję z taką kombinacją, obie drużyny mocno ofensywne i do tego Brazylijczyk w formie:

BTTS + Fabio Gomes gol + rzuty rożne powyżej 9.5 @3.15 Forbet 🟥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1252
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaide United vs Sydney FC
Spróbuję z taką kombinacją, obie drużyny mocno ofensywne i do tego Brazylijczyk w formie:

BTTS + Fabio Gomes gol + rzuty rożne powyżej 9.5 @3.15 Forbet
GL ofc, ja tylko przypomnę to co już majekx majekx pisał, mecz gdzie "gospo" to Reds odbywa się na stadionie "gosci" czyli w Sydney.
Oba teamy nie są w super składach, wydaje mi się, że Sydney FC nie powinno na swoim stadionie przegrać tego spotkania. Ale co ja tam wiem 😉
Edit
Hoho Reds vs Sky Blues od 0-1 do 3-1 HT... Się dzieje, no i guzik wiem wychodzi j.w.
Edit 1
Ft 4-3 sam pisałem, że to poj... kolejka...Kierunek, że Sydney nie przegra na minus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1540
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
To za chwilę jedyny mecz, w tej kolejce, który typowałem.. a tymczasem składy:

Post automatycznie złączony:

Live
Marynarze vs Victory...
Po ch... i komu takie mecze. Po co grają w Sydney. Dla kogo? Aborygenow?
Caly mecz ch... Ale gol na 1-1 po super kontrze. Wynudziłem się poza tym...
Edit
Ft 1-1, kusiło pod koniec dać over 1,5 i remis chociaż przeslanek nie było ku temu. Nie posłuchałem "siebie"...
Jak widziałem to CCM próbowało, próbowało tych podań między obrońców aż wreszcie się udało. Dziwne, że Popovic nie skorygował ustawienia defensywy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2965
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Chyba jednak nic z tego :)
Ja tam myślałem, że zaraz 3-2 będzie a tu j... I 4-1... No nic zasadzam się na over 5,5 ale @ musi być lepszy...
Sydney niby przeważa a gole dla Adelaidy...
Nienormalna ta kolejka, sam o tym wcześniej napisałem 😉
Edit
Hehe, no i się narobiło, bach i 4-2, potem nawet 4-3 i tak się skończyło... Nawet niebo nad Sydney płakało... Kierunek overowy na live wyszedł na plus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1714
Do góry Bottom