>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
cytat z dnia 7 marca 2020 11:52 przez zloty5o

Ten tydzień w gołe trzeba było iść btsy overy powychodziły pieknie
Pewnie i tak tylko ja się ostatnio uparłem i głównie na cornery gram nie tylko w A-League zresztą i efekt jest mocno zadowalający. Tylko ostatnio coś czerwono się zrobiło u mnie na tych kuponach, ale trudno kij z tym, czasem tak bywa. Dalej będę grał rożne tylko Adelaide za tydzień to ja sobie już daruję karwasz barabasz XD 
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Dziś Adelaida by pewnie ugrała te rogi, gdyby tylko nie stracili tak dużo tak szybko bramek. W drugiej połowie trochę już vez przekonania grali, a końcówka to już zupełnie te rożne odpuścili. Przy bardziej wyrównanym wyniku bankowo rożne będą wchodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Na jurto:

CCM - Nixi

Zastanawiałem się nad pograniem czystej 2, ale kurs nie rozpieszcza, a i czasem CCM może coś ugrać. Dlatego pozostały mi rzuty rożne.
Nixi całkiem nieźle radzą sobie na tym polu. Wyjazdy od najstarszego:

Adelaide - 7:6
Victory - 4:7
WU - 5:3
Roar - 6:12
Glory - 6:2

Mecze domowe CCM:

Glory - 6:5
Victory - 10:5
Roar - 5:4
WSW - 3:4
SFC - 3:3

Prowadzić grę powinni Nixi i CCM nie powinni im zbytnio w tym przeszkadzać. A gdy tylko Nixi grają z zespołami, które na więcej pozwalają to i zdobywają więcej rzutów rożnych. Osobiście liczę na ponad 8 z ich strony. Do tego CCM powinno minimum 3 rzuty rożne zdobyć to daje już ładny ov.

rzuty rożne ov10 - @1,95   
więcej rzutów rożnych - Nixi - @1,7   
HA-2 Nixi - @2,62   


Drugi mecz chyba zostawię na live, bo w ostatnim meczu obu ekip City uciekło z pod topora, ale wtedy Glory było w gazie. Aktualnie trochę mają zadyszkę, ale grają u siebie.... myślę i myślę i nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Gosford kolejny raz egzekucja Rozbitków,  0-3, Nix wskazują (przynajmniej do zakończenia kolejnego dziś meczu) na 2 miejsce w tabeli. Mega pozytywne zaskoczenie sezonu. Czarny kon rozgrywek :) edit chciałem napisać,  że jeszcze jedna może bramka wpadnie i w trakcie proszę...  Honorowa na 1-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Perth -Melbourne over 2.5 @1.84
Seria overowa trwa, czy chłopaki ją zepsują i na koniec padnie under ? Mam nadzieję, że nie, a nadzieja matką ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 8 marca 2020 07:56 przez isztwanPerth -Melbourne over 2.5 @1.84 Seria overowa trwa, czy chłopaki ją zepsują i na koniec padnie under ? Mam nadzieję, że nie, a nadzieja matką ...
Tylko nie głupich hahah bo sam pograłem po @1.82   alez szybko poszlo hoho cala kolejka piekna portfel zadowolony micha sie cieszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja w Perth ht widzę remis i under, przynajmniej do tej pory to tak wygląda więc...  :) edit Się wygłupiłem ht 0-3 :)
edit
Dobrze, że Glory się nie poddaje już 1-3...
edit
Dałem over 5,5 po @ 2,20   za miedziaka, bo mam nadzieję, że jeszcze te 2 gole padną :)
edit
pierdylion sytuacji... jednej bramki oczywiście zabrakło... 

edit
Tutaj highlights wszystkich spotkań:
https://www.a-league.com.au/match-highlights
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik


36 minuta i mamy to... 0:3, szybciutko City rozpracowało gospodarzy, druga bramka dla oka przyjemna, ładnie przymierzył. Ogólnie weekend fajny, postrzelali normalnie prawie jak w 1 lidze Polskiej wczoraj :D. Udanego tygodnia.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
75' 2:3 - no to nie pozostaje nic innego jak pograć ov5,5 - @1,85   koło 85' min jak wynik się nie zmieni pobieram ten sam typ.

Pierwsza połowa dla City, druga Glory... końcówka może być nerwowa.


edit: 85' - nadal 2:3. Przed momentem dwie świetne okazje dla gości. Pobieram ov5,5 - @2,55   



Niestety, ta kolejka na minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 12 marca 2020 00:07 przez kibic-zwierzePanowie, Brisbane 1? Gości teraz leje każdy ale prędzej czy później coś tam ugraja. Tutaj można ufać gospodarzom? 
Nigdy w życiu :) To zespół, który nieźle punktuje co nie znaczy, że dobrze gra. Kiedy trafiają na zmotywowane i skoncentrowane zespoły wtedy przegrywają (patrz z Sydney FC lub City). Potrafią też uśpić przeciwnika i nagle bach... Jednak jutro mają na rozkładzie Rozbitków28, nie ma słabszej ekipy więc 3 pkt. to teoretycznie kwestia formalna, ja jednak popatrzę na live co się będzie działo. Jak Roar nic nie odwali to może złapie lepszy @, a jak będą cyrki to wiadomo :) warto też zerknąć na ruchy @ bo to też może być wskazówka od Pana Li :) On lubi takie mecze gdzie niby wszystko jest "jasne". Pzdr...
edit
Kursy na Roar spadły do 1,35 :) czas się przyczaić :)
edit
Wymęczyli 1-0, ale gol nie powinien być uznany. Załamani Rozbitkowie już się nie podnieśli...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka nr 23
Ins/outs: https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-23-013.03. 09:30 Brisbane Roar - Central Coast Mariners - czort wie co wykręcą (patrz wpis powyżej).
edit ft 1-0 (masakra turban sędzia i gol, który nie powinien być uznany) Pan Li na pewno zarobił na tym meczu :)14.03. 07:00 Sydney FC - Perth Glory - prestiżowy pojedynek, mam nadzieję, że Blues Sky nie odpuszczą, 1 po @ 2,04   za miedziaka, a może kilka bramek wpadnie, bo Le Fondre walczy o "złotego buta"? (to na live jakby co).
Edit FT 0-0 kolejny sędzia kalosz, tym razem nie uznał prawidłowego gola Blues Sky... 14.03. 09:30 Melbourne City - WS Wanderers - Wędrowcy pojadą do Melbourne w wzmocnionej obsadzie, jakieś bramki mogą wpaść, nie wykluczam niespodzianki w kierunku x...
edit ft 1-1, wzmocnień nie było, ale x wyciągnęli Wędrowcy...15.03. 06:20 Wellington Phoenix - Melbourne Victory - jeśli "nic się nie zmieniło" to Nix "powinni" to wygrać. W Wellington "widzę" :) 1 po @ 2,0   za miedziaka.15.03. 08:20 Adelaide United - Newcastle Jets - Redsi zawodzą, na szczęście wraca do składu Halloran, Jetsi też wzmocnieni, ale ja z uporem maniaka "jadę" dalej na "emeryta" x (rozkład odpowiednio: 2,15 - 3,70 - 2,90) : deszcz miedziaków przy wyniku "x", "0" przy 1, drobne na plus przy "2"    ofc...
GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ja na dzisiejszy mecz gram over 4,5 rogów gości po @2.25  . Na 5 ostatnich wyjazdowych spotkań 4 razy pokryli linię. Typ może trochę z dupy i na siłę, ale cza coś pograć kurła, a wolę takie coś niż np. over 6,5 korków gospodarzy gdzie Roar nie biją ich aż tak dużo. Zobaczymy, ostatnio coś mam pecha. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie plus.

Edit: Żeby przynajmniej jeszcze ze 2 te rogi dołożyli i będę zadowolony bo gdzieś w okolicach 25 minuty dołożyłem na over 3,5 po @2.32   za podwójną stawkę.

Przynajmniej te 4 nabili... Dobrze, że za podwójną sieknąłem to i tak jestem do przodu kurła Pioter XD 
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 13 marca 2020 07:28 przez dr-jointJa na dzisiejszy mecz gram over 4,5 rogów gości po @2.25. Na 5 ostatnich wyjazdowych spotkań 4 razy pokryli linię. Typ może trochę z dupy i na siłę, ale cza coś pograć kurła, a wolę takie coś niż np. over 6,5 korków gospodarzy gdzie Roar nie biją ich aż tak dużo. Zobaczymy, ostatnio coś mam pecha. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie plus.
No jak ma się fartnąć, to tylko w piątek 13-go :) Kursy na Roar pospadały do poziomu 1,35... Pan Li napisał sms-a: "Gdy mądry człowiek pokazuje palcem na Księżyc, głupcy widzą tylko palec". Przyczaję się :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik


Dzień dobry, overa zaryzykuję, gdyż w h2h dwa razy under pod rząd, tak więc do 3x sztuka. Coś mnie się zdaje, że dziś postrzelają . Kurs słaby ale do dubelka jak znalazł (np.Guangzhou R&amp;F win 1 połowę) ;]
Brisbane Roar - Central Coast Mariners FC
Powyżej 2.5 bramki
1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś:





Ja tam zgodnie z nową tradycją - Brisbane sobie daruję obstawianie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Brisbane póki co ma playoffy, ale za nimi się już czają, a jeśli punktować to wlaśnie z drużynami w kryzysie:)
Fortuna ofertę ma ubogą, ale bts i over 2,5 - 1,85 i Brisbane over 2,5 gola - 2,32 za mniej do ruszenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Do góry Bottom