>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Oba zespoły w możliwie optymalnych zestawieniach, w obu kadrach są młodzi &quot;gniewni&quot; ???? i niech jutro zapomną co to obrona (pomijam fakt, że do tej pory przynajmniej i tak nie wiedzieli co to znaczy ???? ). Czyli? Wychodzi mi over i bts po @ 1,61 co za miedziaka pobiorę. GL&amp;KTF!
Po 35 min. 1-2 i to ja rozumiem ✅
edit
ht 1-3 fajny, radosny football, a właściwie soccer ???? Dla mnie bomba...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
piękny poranek z a-league, takie lubię! obie drużyny nie zawodzą jeżeli chodzi o grę w obronie ???? ja na dzisiaj off, czekam na jutrzejszy meczyk! do jutra!
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane
87 min na pohybel za resztówkę z kieszeni over 4,5 po @ 3,0 rzucę. GL!
edit
W 92 na 1-4 ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Do rzeczy Gospodarze w sobotę zagrają bez Endriu Hoole&#39;a, Ajdena O&#39;Neila no i przede wszystkim Mattttta Simona. I tutaj w zasadzie można by zakończyć analizę.
On the paper nic dodać, nic ująć ????
Nie widzę najmniejszych szans na to, żeby ktoś spróbował pokonać Kurto.
Pamietaj, że karny, samobój może się zdarzyć ????
Moim zdaniem mecz idealny na przełamanie dla Gości. Ale ponownie jak wyżej to tylko Aleague
Święte słowa ????
Właściwie wszystko zostało opisane, ja jednak czuję lekką nutkę niepokoju, patrząc kursy
. Nie rozumiem takiego kursu, spodziewałem się czegoś w granicach 1,6-1,7 ale nie 2 :O .
Finał ???? bez fajerwerków, wypada rozejrzyć się live, patrząc pod kątem gości... Pzdr Panowie (choć to dzień innej &quot;rasy&quot; ???? ), to raczej żadna z Pań mnie nie skontruje ???? , doświadczenie mi to podpowiada...
Edit
Fajnie poczytać, jak Kurto wypowiada się jak bohater z Nixx, a przecież jest tam od niedawna... Jasne, że mówi o zwycięstwie, bo co ma powiedzieć? ???? Niech wygrają lepsi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
CCM - Nixi
kursy już poleciały... no cóż, pobieram:
2 - @1,8 - 1j
xHT - @2,4 - 0,4j
i łamaki:
2/1 - @29 - 0,3j
1/2 - @21 - 0,3j
no i kreator - gole un4 + gole HT un3 + gol Krishny - @5 - 1j
no i under 3,5 - @1,53 - 2j
Nixi mają ostatnio słabsze spotkania, gorsze wyniki, ale i cięższych przeciwników. Niby osłabieni marynarze to idealny przeciwnik na przełamanie, no ale czy ono nastąpi w zespole gości? Z drugiej strony CCM o nic nie walczy i nawet ewentualna wygrana nic w ich sytuacji nie zmieni. Nixi muszą zawalczyć, CCM mogą... taka jest wg mnie główna różnica. Najpewniejsze dla mnie są undery. Ważne są składy - a może będą jakieś dziwne rotacja? (oby nie)
Jak będzie? pokaże boisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Ważne są składy - a może będą jakieś dziwne rotacja? (oby nie)
Tutaj odrazu w glowie siedzi mecz Jets z City tuz przed QACHL i co z tego potem wyszlo wszyscy wiedza. To ze nie ma 2-3 podstawowych w CCM moze im tylko na dobre wyjsc, albo wrecz przeciwnie. Phoenix wie ze musi wygrac. Ja Tu widze na forum tylko jeden kierunek w strone ekipy z NZ ale jakze ciekawie by bylo w Wellington 30/03 jakby dzis padl remis lub CCM wygralo a Jets pokonalo za tydzien u siebie CCM. Mysle ze wtedy mecz w NZ dalby zarobic.
Ja na chwile obecna odpuszczam ale w glowie siedzi duzy over nawet @4.5 Bo jesli ma Nixi maja wygrac to mysle ze napewno gladko tego nie zrobia. Buki juz zapewnie widza duzego reda jak Wellington wyjdzie na prowadzenie od poczatku do konca. Cos w tym meczu musi byc... Tylko gdzie?
Odrzucaja od tego Overa ostatnie 4 underowe mecze z rzedu tych druzyn gdy Mariners byli gospodarzami. Wiec dlatego jak juz zagram to pobiore kierunek over. Nic nie moze wiecznie trwac. ;)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Do Drif ????
A propos dzisiejszego meczu, kierunek na Nix jest logiczny, choć to żaden argument na Antypodach. Po prostu goście mieli trudny terminarz, teraz Jets depcze im po piętach, wypada im chociaż nie przegrać w Gosford. Paczę ???? sobie ma skład Marynarzy i zastanawiam się kto tam coś strzelił? Ile znaczy dla nich Simon nie muszę chyba pisać? Z drugiej strony atak z Wellington wygląda ok, pytanie co Kopczyński robi na prawej obronie? Do tego dochodzi temat, co dalej z trenerem? Kurto w wywiadzie twierdzi, że to nie ma znaczenia i jadą po 3 punkty, ale co ma powiedzieć? Dla mnie to jest mecz na live, pre wydawało mi się (i dalej tak myślę), że Nixi mają dużą szansę na wygraną (a przynajmniej nie przegrają) lecz nic nie rzuciłem na szale losu ???? Zostaje tradycyjne GL&amp;KTF!
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
A propos dzisiejszego meczu, kierunek na Nix jest logiczny, choć to żaden argument na Antypodach.
i jest 5 groszy do powiedzenie przez Pana Li.... chyba, że już się skupia na lokalnych rozgrywkach
 
drif 31,6K

drif

Użytkownik

Do qowalsky6 Wszytko sie zgadza i popieram.:highhive:

Stan A-League -12.296j

W zaciszu domowym na dzis wymyslilem takie cos
Roy Krishna To score 2+ @8 2/10 ✅
To score 3+ @34 1/10 ⛔
Total Goals Over 3.5 @2.5 2/10 ✅ Total +16j

Stan A-League +3.704j

Nie wiem czy napyka im az tyle bramek. Ale Roy dalej w walce o GB. Dodatkowo wyszperalem tak:
W tym sezonie padly tylko 2 Hat-tricks. Z ostatnich czterech jakie padly 3 Hat-Tricks ekipy ustrzelily przeciwko CCM. 2 z nich w odstepie miesiaca w zeszlym sezonie juz w koncowce jak nie bylo o co grac.
Jak by ktos chcial poszukac dalej na ostatnie 8 az 5 bylo przeciwko CCM.
Cos ta druzyna ostatni czasy rzadzi w A-League jesli chodzi o bicie niechlubnych rekordzikow.

Typ tez gram taki poniewaz mam Adama Le Fondre ze zdobedzie GB. Wiec w razie gdyby dzis cos Roy poszalal to takie zabespieczenie.
Druga sprawa jak juz kiedys pisalem we wczesniejszym poscie on walil bramki seriami. Zdobyl tylko 1 gola w ostatnich 6 meczach. Dzis ekipa jest wrecz do wypunktowania az milo. No i fakt, ze w ich ostatnim spotkaniu chlopak zaplikowal 2x wapno.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Panowie, ten skład CCM to kpina, sami defensywnie nastawieni, Nisbet w środku pola (19-latek) no i na szpicy Murray, który wchodzi z ławki najczęściej - coś tam kiedyś wpakował na 1-4 ???? ja pobieram dodatkowo bramki Nixów jakiś over 2,5 ale oczywiście muszę gdzieś poszukać takich cudów ...
EDIT: Fortuna live - Wellington zdobędzie bramek? 3+ @3,10
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Witam , przez chwilę obserwowałem niższe ligi na antypodach , pan Li trzęsie rynkiem aż miło więc może ten mecz nie będzie brany przez niego pod lupe .
Ja gram live może rogi , gole sam nie wiem popatrze pare minut , i coś zagram .
Coś czuje , że tu się dwucyfrówką skończy .
W sumie była dwucyfrówka :cwl: .
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Krishna!!! 0-1 !!!
aczkolwiek poczatek meczu dla CCM
Nastrzelił Grahama więc samobój ???? 9 min. 0-1, na razie zgodnie z scenariuszem, chyba, że stary lis z Chin coś zamiesza ????
Zapowiada się rzeź niewiniątek ???? 0-2 Krishna ???? Już 0-3, zaraz to chyba nawet Kurto strzeli ????
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
live CCM - Nixi - 10&#39; 0:1 - un3,5 - @2 - 2j
Czy CCM będzie chciało i miało moc aby odrobić stratę?.... kim?.. A Nixi już na luzie mogą kontrolować grę, cofnąć się do obrony i liczyć na kontry.

live CCM - Nixi - 15&#39; 0:2 - un4,5 - @4 - 1,9j - nie pozostaje mi nic innego jak podpić stawkę i iść w zaparte :|
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Panowie ja bym szczerze unikał underów w tym meczu, CCM nie zrozumie w tym sezonie co oznacza pojęcie twarda defensywa
 
Do góry Bottom