>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

9 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 23.09 - 26.09.2013

seba75 32

seba75

Użytkownik
Lechia X2 @ 1.75 ⛔⛔⛔
Wisła dzisiaj bez Jovanovicia,Stepjanovicia i Bunozy czyli spore zmiany w defensywie która do tej pory spisywała się bardzo dobrze.Lechia bez Matsuiego ale do składu za to wraca Dawidowicz i dzisiaj Lechia powinna zawalczyć o punkty a może nawet wygrać to spotkanie.Lechia dobrze spisuje się na wyjeździe.Remis w Szczecinie a wcześniej zwycięstwo na Łazienkowskiej.Dzisiaj liczę na kolejne punkty w meczu z osłabioną Wisłą.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: Jagiellonia @ 4,30 betclic ⛔ (2:3)
Ciekawy kurs i myślę, że pomimo meczu trudnego do wytypowania warto zagrać. Mecz z Legią na Podlasiu (jak i w wielu innych regionach) to mecz z gatunku &quot;utrzeć nosa Stolicy&quot; i zadecyduje &quot;adrenalinka&quot; oraz dyspozycja dnia.
Gospodarze wygrywając w Bielsku-Białej potwierdzili, iż utrzymują formę na wysokim poziomie. Rywal co prawda nie był wymagający, ale gra zawodników trenera Stokowca długimi okresami cieszyła oko i przy odrobinie lepszej skuteczności wynik mógł być bardziej okazały. Na plus również defensywa, która nie dopuściła do jakichś klarownych sytuacji pod bramką Słowika. Generalnie nie ma się do czego przyczepić i Jaga wystąpi niemal w optymalnym składzie.
Legia zawita na Podlasie jako lider. Z jednej strony - co przyznał trener Urban - brak im jeszcze stylu, ale gdy się wygrywa trzeci kolejny mecz styl pozostaje na dalszym planie. Z drugiej strony Legia powoli odczuwa trudy trzydniowych spotkań - przetrzebiona kontuzjami - i trener musi szukać nowych rozwiązań w zestawieniu składu. Właśnie tutaj dopatruję się &quot;pięty achillesowej&quot;, która może zadecydować o losach jutrzejszej konfrontacji. Jeżeli Radović i spółka opadną z sił do głosu z pewnością dojdzie &quot;białostocki Hiszpan&quot; - a wówczas osłabiona kadrowo defensywa Legii ma małe szanse na czyste konto i korzystny wynik.
Będzie to trzeci mecz białostoczan na nowo oddanej &quot;1/3 Stadionu Miejskiego&quot;. W odróżnieniu od meczu z Pogonią (2:3), gdzie Jaga przegrała poniekąd bo za bardzo im się atmosfera udzieliła (w pierwszej połowie zwyczajnie zapłacili frycowe i resztę meczu gonili wynik) oraz &quot;la manity&quot; z Ruchem, którego grę lepiej jest przemilczeć, mecz z Legią da odpowiedź czy Białystok znowu zyska miano twierdzy.
W przeciwieństwie do przedmówcy nie spodziewam się gradu bramek, no chyba że &quot;Musiał będzie coś musiał..&quot;
EDIT:
Wczorajszego dnia Legia była zdecydowanie poza zasięgiem gospodarzy. Praktycznie &quot;drugi garnitur&quot; podopiecznych trenera Urbana bez kłopotów zgarnął komplet punktów. ????
Jagiellonia zawód na całej linii. Widać, że to co z powodzeniem wystarcza na Ruch czy Podbeskidzie, to mocno za mało na Stołecznych. Za wysokie progi Panowie.. no a Musiał wczoraj się motał w obie strony jak w okręgówce ????
 
funias 691

funias

Użytkownik
vs

Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Wczorajszy typ w meczu Zawiszy z Zagłębiem udany zatem próbujemy dalej. Kolejny mecz przyjaźni na trybunach. Na stadionie Widzewa spotkają się słabo spisujące się ekipy Widzewa Łódź i Ruchu Chorzów. Zacznę od gości. Chyba każdy widział to nieszczęsne 6-0 w Białymstoku i dosłowny nokaut. Potem przyszedł trudny mecz u siebie ze Śląskiem i cenny remis 1-1 jak podkreślają zawodnicy to jakieś światełko w tunelu.
Widzew z kolei tylko zremisował u siebie z Podbeskidziem, by następnie doznać klęski 3-0 w meczu z Piastem Gliwice. Dodatkowo czerwona kartka dla Mielcarza i dzisiaj musi grać zdolny, aczkolwiek mało doświadczony Krakowiak.
Widzew to ekipa, która traci najwięcej goli w lidze. Jak na razie rywale zdołali 18 razy trafić do ich siatki. To daje nam 2,25 straconych goli na mecz. Tracili bramkę/i we wszystkich możliwych spotkaniach ligowych. Czyste konto udało im się tylko zachować w meczu z Ursusem Warszawa w Pucharze Polski.
Ruch wcale nie jest lepszy jeśli spojrzymy na stracone gole. Jest ich 16, czyli 2 gole na spotkanie. Również w każdym spotkaniu ligowym tracili oni bramkę/i.
Wniosek jest jeden, defensywy obu zespołów nie grzeszą dobrą skutecznością w obronie. Nie potrafią grać na 0 z tyłu. W pamięci mam niedawne spotkanie Widzewa z Jagiellonią, kiedy to prowadząc 1-0 i grając z przewagą jednego zawodnika w 92 minucie pozwolili po dośrodkawaniu strzelić gola Piątkowskiemu i był remis. U siebie Widzewiacy mają stosunkowo dobry bilans bo 2-2-1 i bramki 6-7. To daje im 5 lokatę w lidze. Ruch na wyjeździe bardzo źle. Bilans 0-1-2 i w bramkach 3-10. Liczę, że jednak dzisiaj postarają się trafić do siatki. Z kim jak nie z tak słabo grającym w defensywie przeciwnikiem?
Obie ekipy potrzebują punktów jak tlenu. Ruch jest 15 i ma 7 punktów, Widzew 13, 8 punktów. Strefa spadkowa krąży nad tymi klubami i czas uciekać do przodu, bo może być za późno. Trener Radosław Mroczkowski ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy oprócz wspomnianego Macieja Mielcarza. Z kolei w ekipie Ruchu pod znakiem zapytania stoi występ Marka Szyndrowskiego oraz Macieja Jankowskiego. Obaj piłkarze dzisiaj przechodzili badania, które wykazały, że mogą wystąpić w dzisiejszym meczu. Jaką jedenastkę wystawi jednak nowy trener chorzowian nie wiadomo.
Piłkarze i trenerzy z Chorzowa zapowiadają walkę o 3 punkty. Nowy trener to również pewna mobilizacja dla piłkarzy. Głodny zwycięstw na pewno jest także Widzew, który chce zmazać plamę z Gliwic. Tutaj nie ma co kalkulować trzeba grać o najwyższą pulę, a to wiąże się z otwartą grą. Liczę, że zobaczymy bramki z obu stron i taki typ też gram dzisiaj na ten mecz. Widzew zmierzy się z Ruchem w środę o godz. 18 przy al. Piłsudskiego. Ostatnie dwa mecze tych zespołów nie kończyły się BTSami, liczę, że dziś będzie inaczej.
Typ: Obie drużyny strzelą? Tak @ 1.73 ⛔ 0-1
WilliamHill
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Typ: Śląsk wygra do zera @ 2,4 MarathonBet
⛔
Dzisiaj kontynuujemy 9 kolejkę naszej ekstraklasy i do Wrocławia przyjeżdża Cracovia. Obie drużyny w odmiennych nastrojach, ale plasujące się w środku stawki.
Śląsk, który nie przegrał od 6 spotkań może żałować straconych punktów w spotkaniu z Widzewem. Na pewno gracze trenera Stanislava Levy&#39;ego będą chcieli dzisiaj odbic sobie tamto niepowodzenie. Śląsk na swoim stadionie w tym sezonie w lidze nie przegrywa. Zanotowali 1 remis w spotkaniu z Wisłą. W ostatnich tygodniach dobrze prezentuje się Pawele, który razem z Kokoszką stanowią podstawowy środek obrony. Na bokach powinni zagrać Dudu i Ostrowski. Cała obrona wrocławian prezentuje się całkiem nieźle i na pewno postarają się dzisiaj zagrać na zero z tyłu. Pomoc i atak prezentują się solidnie. O bramki będą walczyć dzisiaj zapewne przede wszystkim Plaku, Paixao i Mila. Dobrze ostatnio wygląda Hołota, a po kontuzji powinien wrócić Patejuk.
Cracovia z drugiej strony po remisowym spotkaniu z Wisłą może odczuwać pewien niedosyt, gdyż przeważali w drugiej połowie, ale wygrać się nie udało. Dzisiaj na pewno będzie o to trudniej, gdyż gra na wyjeździe nie jest mocną stroną Cracovii. Wygrali co prawda 2 mecze na terenie rywali, ale były to spotkania z Korona i Zagłębiem, czyli drużynami w tym sezonie bardzo słabymi. Ostatni wyjazdowy mecz w Bydgoszczy pokazał, że zespół z Krakowa ma problemy z drużynami grającymi z kontrataku i oddającymi rozgrywanie piłki. Poza tym bez Bernhardta gra Cracovia wygląda nieco gorzej.
W meczach między tymi zespołami zdecydowanie częściej wygrywali gracze wrocławscy. Przegrywali oni z Cracovią tylko grając na wyjeździe. Jeśli weźmiemy pod uwagę mecze rozegrane we Wrocławiu to w ostatnich 5 udało się Cracovii 2 razy zremisować, z 3 przegrać. W tych spotkaniach Śląsk stracił tylko 1 bramkę. W ostatnich 4 meczach u siebie udało im się zachować czyste konto.
Widać wyraźnie, że Śląsk nie jest dla Cracovii wygodnym przeciwnikiem. Forma obu zespołów w ostatnich tygodniach każe upatrywać faworyta w zespole z Dolnego Śląska. Patrząc na wyniki Cracovii we Wrocławiu można się pokusić o stwierdzenie, że o strzelenie gola będzie im ciężko. To wszystko skłania mnie do postawienia na zwycięstwo Śląska do zera. Widzę w tym meczu także under bramkowy oraz brak BTS-a.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
vs.

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków


Dzisiaj o 18.00 we Wrocławiu spotkanie mistrza kraju sprzed dwóch sezonów z beniaminkiem Ekstraklasy. Wg mnie spotkanie będzie jednostronne. Na ławkę gospodarzy wraca szkoleniowiec Levy, który udzielając wywiadu portalowi WKS&#39;u podkreślił chęć poprawy statystyk ofensywnych, przede wszystkim skuteczności ( z Ruchem 22 strzały na bramkę, jak wiadomo 1 zakończony golem ). Nadal pauzować będą Spahić i Menzel, za kartki wykluczony Pawelec. W wątpliwość poddał również występ Tomka Hołoty na prawej stronie, myślę jednak, że o ile nic mu nie jest to występ zanotuje. Przed ostatni mecz z Lechem zagrał dobrze, koronując występ bramką głową, po kapitalnym dośrodkowaniu Dudu. Poza tym nie ma kim go zastąpić, Więzik czy, o zgrozo, Patejuk prezentują poziom wg mnie dość żenujący.



Duży potencjał i siłę Śląsk pokazuje w ataku, Mila dzieli piłkami pewnie, Pajszoł pewnie wykańcza. Do tego mający przebłyski geniuszu Plaku + podłączający się Dudu, czy Kaźmierczak który potrafi uderzyć.



Cracovia w tym sezonie nic szczególnego nie pokazała, 2 zwycięstwa z Ruchem i Zagłębiem. Kontuzji prawdopodobnie nabawił się jeden z ich najlepszych i doświadczonych defensywnych piłkarzy - Marcin Kuś. Zastąpić go ma 19-letni Paweł Jaroszyński (?).



Bilans ostatnich spotkań między tymi zespołami to 12-6-4 w stronę WKS&#39;u. Ostatnia porażka wrocławian miała miejsce w 2009 roku, w Krakowie, we Wrocławiu Śląsk nie przegrał nigdy! Ostatni mecz we Wrocławiu, runda wiosenna sezonu 2011/2012 , wynik : 3-0.



Śląsk Wrocław @ 1,50 b365 ⛔


Śląsk Wrocław -1 @ 1,9 b365 ⛔


E. Gikiewicz położył cały mecz, jakby wpadło na 0-1 bez czerwieni - jeszcze by było do nadrobienia wg mnie, a tak - gratulacje koniu (Rafale) ????
 
G 0

givememoney

Użytkownik
Widzew Łódź -0,25 vs Ruch Chorzów 2,05
Miałem przyjemność bądź nie oglądać tylko jeden mecz Widzewa przeciwko Podbeskidziu. Nie było to porywające widowisko. Jednak jak już ktoś zauważył, Widzew w trudach ale jest budowany przez jednego trenera i porównując Widzew do Ruchu to można znaleźć jakiś styl. Przede wszystkim chyba solidniej wygląda to z przodu. Visnakovs dochodzi do sytuacji strzeleckich a przy problemach Ruchu w obronie może mieć to spore znaczenie. Widać też jakiś pomysł przy stałych fragmentach gry a Ruch w każdym elemencie defensywy wygląda bardzo źle.
Dalej nie wiadomo co z Szyndrowskim i Jankowskim. Podobno badania Jankowskiego wyszły nieźle, ale mimo to trenował indywidualnie i nie podjęto decyzji czy zagra. Jeżeli miałoby go nie być to siłą rażenia Ruchu spada jeszcze bardziej bo ciężko przypuszczać by młody Kwiatkowski był w stanie rozruszać przody. Śląsk wyglądał z Ruchem jakby grał na stojąco a mimo to wyklarował sobie kilka sytuacji i powinien ten mecz wygrać.
Co prawda to mecz przyjaźni ale w Łodzi wg. mnie faworytem są gospodarze i to ich stawiam w roli faworyta.
Śląsk Wrocław -1 - Cracovia Kraków 1,90
Najważniejszy wg. mnie aspekt tego meczu to powrót na ławkę trenera Levego. Sam Mila powiedział w jednym z wywiadów, że brakowało im trenera na ławce, który by krzyknął, opierdzielił i faktycznie w meczu z Ruchem praktycznie grali na stojąco. Cracovia powinna odpowiadać stylem Śląskowi. Widziałem kilka meczów Craxy w tym w zeszłym sezonie na żywo z GieKSą w I lidze i ten styl jaki prezentuje Cracovia jest wg. mnie zły bo zwyczajnie nie mają zawodników by grać w ten sposób. Bezsensowne klepanie 40-50 metrów od bramki, bo w momencie próby przedostania się pod pole karne wygląda to już bardzo słabo. Fakt, że II połowa z Wisłą wyglądała inaczej, ale kilka ale. Po pierwsze to były derby Krakowa, po drugie grali u siebie przy pełnym stadionie. Dodatkowo Wisła wypstrykała się w I połowie i w II zostawiali za dużo miejsca. Tak poza tym siłą rażenia Cracovii jest bardzo słaba, dodatkowo nie zwykli grywać wysokim pressingiem więc Śląsk powinien mieć trochę więcej miejsca na rozegranie akcji.
Śląsk powinien zagrać swoje z przodu. Trochę martwi brak Pawelca, ale z drugiej strony Craxa też ma swoje problemy bo kontuzje w meczu z Wisłą odnieśli Zejdler i Kuś.
Jakość na pewno po stronie gospodarzy, przy takiej sile ataku z przodu powinni spokojnie mieć kilka sytuacji i liczę, że celowniki będą lepiej ustawione niż w Chorzowie. Craxa wg. mnie na wyjazdach ze swoim stylem i brakiem jakiegoś większego pomysłu na rozgrywanie kontr jest raczej skazana na porażkę we Wrocławiu.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie wiem skąd wziąłeś 1.9 na Śląsk Wrocław, w większości jest 1.5+.
Wracając do tego meczu ciekawi mnie postawa Cracovii, niby zagrali na poziomie 2 połowę derbów i właśnie to były derby, w tradycyjnych meczach o punkty w dalszym ciągu jest to drużyna mało stabilna popełniająca masę błędów, tracąca morale po stracie gola, można powiedzieć że gdzieś tam mogą zawsze 3 pkt zdobyć, jednak wiadomo jak to wszystko wygląda, jest to gra na przypadkową piłkę, no cóż taką mają kadrę więc często cudów nie będzie.W szeregach Cracovii może panować w dalszym ciągu euforia, może to na nich podziałać mobilizująco i zagrają nieco odważniej ze Śląskiem.We Wrocławiu mimo zawirowań do jakich dochodzi w klubie jest to dalej solidna ekipa która ze sobą już chwilkę gra, myślę że Śląsk zwycięży bez większych problemów no ale fajniejszy jak dla mnie typem bez względu na wynik:
Śląsk Wrocław over 1,5 gola @1.7
sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Jagiellonia - Legia
Legia powyżej 1,5 gola @ 1,84 Betsson

Tu zielono, szkoda, że gdzie indziej nie siadło, ale do góry głowa. ;d
Wojskowi jadą do Białegostoku. Jaga ostatnio w gazie, 6:0 z Ruchem i 1:0 z Góralami. Nie sądzę, że w trzecim meczu Jagiellonia zdoła zachować czyste konto. Co więcej nie wydaje mi się, że gospodarze będą w stanie powstrzymać Wojskowych. Legia zagrała bardzo dobrą drugą połówkę z Górnikiem i w mojej opinii podobnie zaprezentuje się w Białymstoku. Mimo urazów w Legii, Wojskowi na pewno z Jagą są w stanie spokojnie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Korona - Górnik 2:2
typ: Bet365 (oba)
X @ 3,30
1X @ 1,57

To ja połaszę się na niespodziankę. Korona ostatnia w lidze, gra bardzo słaba. Czas na pobudkę, bo rywale odjeżdżają. Przeciwnik na przełamanie trudny. Górnik dobrze wszedł w sezon i dopiero w ostatniej kolejce przegrał pierwszy mecz (2:1 z Legią). Patrząc na tabelę i dotychczasową grę, to goście są faworytem meczu. Ja uważam jednak, że Korona pokusi się u siebie choćby o punkt. Kielczanie punktują tylko w domu, gdzie co warto zauważyć potrafili pokonać Piasta 2:0 czy zremisować ze Śląskiem 0:0. Korona wyraźnie przegrała z Legią 5:3, a z Wisłą 3:2, jak pamiętamy gola frajersko dała sobie wbić w doliczonym czasie meczu. Ostatni remis tych drużyn w meczu o punkty? Sześć lat i cztery miesiące. Czuję, że jutro zegar zostanie wyzerowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
W Koronie prawdopodobnie nie zagrają Sobolewski (uraz) i Kiełb (nie załapał się do 18stki). http://cksport.pl/korona-kielce/wiadomosci,bez_sobolewskiego_i_kielba_korona_mocno_oslabiona_na_gornik,7797.html
Bardzo ciężko będzie Koronie zdobyć chociażby 1 punkt. Pozytywnie pokazał się w meczu z Zagłębiem Pylypczuk, na dobrym poziomie grał Janota. W Koronie jak zwykle problem z obroną - Malarczyk bardzo niepewny, Stano przerzucany od obrony po atak. Trio Golański, Lisowski, Kuzera - szału nie ma. Ze środka wypadł Jovanovic, ktory robil czarną robotę i jest dziura. Kandydatów z sensownych ludzi na skrzydło jest tylko Pylypczuk, bo Sierpina i Stąporski to jezdzcy bez głowy, a Trojanowski sciatniety z Warty Poznan moze pograc najwyzej w 3 lidze w rezerwach bo tam jest jego poziom piłkarski. Na koniec bieda w ataku: Korzym jeszcze nie na 100% zdrowy - i tak tempo powrotu do zdrowia jest niesamowite, Trytko - to samo co Trojanowski - 3 liga, Angielski - może coś z niego będzie, ale jak mu nie spadnie piłka pod nogi w polu karnym to większego zagrożenia nie stanowi.
Do tego dochodzi brak przygotowania fizycznego. Zmieniony trener http://cksport.pl/korona-kielce/wiadomosci,na_poczatek_tygodnia_zwolnienie_wylecial_adamczewski,7778.html
Podobno przed meczem z Zagłębiem po drodze zrobił piłkarzom trening na postoju. Kondycyjnie siły jest na 60 minut. Korona ma teraz bardzo intensywne treningi, żeby zbudować jakąkolwiek formę chociaż na koniec rundy, więc cięzko mowic o swiezosci.
Jest jeszcze watek spisku pilkarzy przeciwko trenerowi, ale nie traktowalbym powaznie takich plotek. Nie widze Korony w tym meczu. Pradopodobnie posypia sie glowy po meczu.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Wrzucam, moim zdaniem, ciekawy wywiad z Kiełbem, a on o Koronie sporo wie, gdyż to jego trzeci pobyt w Kielcach.
Z cyklu:
&quot;Pacheta może nawet stanąć na uchu, a i tak wszystko zależy od piłkarzy&quot;
-Często dziennikarze pytają, który trener gorszy czy lepszy... Kurczę, żaden piłkarz tego publicznie nie powie, chyba że po zakończeniu kariery. Staramy się zrobić wszystko, żeby załapać, czego oczekuje od nas Pacheta. Na pewno nie chce źle, widać, że jest zaangażowany, stara się, jest ambitny. Teraz kwestia tego, żebyśmy go zrozumieli. Oby już z Górnikiem.
chyba chłopaki z Kielc nie mają większego przekonania do obecnego trenera, chyba że mi się wydaje...
- No właśnie, na dłuższą metę chyba nie da się przeskoczyć bariery komunikacyjnej. Zwłaszcza z takim tłumaczem. Konferencje prasowe z nim wyglądają dość... pociesznie. W szatni pewnie jest tak samo.
- Znam ledwie parę słów po hiszpańsku. Może tłumaczowi czasem brakuje zwrotów z terminologii piłkarskiej i przekłada to bardziej po swojemu. Może jak trener mówi &quot;wybijcie z piątki&quot;, to tłumacz powie &quot;wybijcie z piątego metra&quot;, bo nie zna tego skrótu myślowego. Czy problem jest głębszy, nie mam pojęcia. Natomiast nie będę się kłócił co do tego, że przy takim sposobie komunikacji znacznie trudniej wytworzyć jakąś więź między trenerem a zespołem. Bakero wchodząc do szatni Lecha mówił zawsze &quot;nie ma bariery między nami&quot;. A jednak ta bariera w jakiś sposób była. Rozmawianie przez tłumacza nigdy nie będzie tym samym co rozmowa bez &quot;pośrednika&quot;. Co nie zmienia faktu, że obecnie to dla nas żadne wytłumaczenie. Trzeba też oddać Pachecie, że w przeciwieństwie do Bakero uczy się polskich słówek, stara się je wypowiadać. Nieraz robi to dość śmiesznie, ale brawa za samą próbę. Bakero powtarzał na konferencjach, żeby nauczyć się hiszpańskiego, bo to piękny język... Każdy ma różne podejście.


-Mówiliśmy o kwestiach mentalnych, ale też wyraźnie widać, że nie dajecie rady kondycyjnie. Nie przez przypadek trener od przygotowania fizycznego Michał Adamczewski został zwolniony po miesiącu pracy.
- Ciężko stwierdzić, czy trenowaliśmy za mocno, czy za lekko. Nie chciałbym się za bardzo wypowiadać w tym względzie, bo zaraz będzie, że za dużo gadam.
- Koronie ostatnio brakuje charakteru, co wcześniej było nie do pomyślenia. Michał Janota po Zagłębiu stwierdził, że gracie jak dziewczyny, odstawiacie nogi.
- I chyba miał rację. Z Zagłębiem praktycznie nie zrobiłem wślizgu, a to do mnie niepodobne. Coś takiego nie ma prawa się powtórzyć, zagrałem wtedy bardzo słabo. Byliśmy za mało wkurzeni, zdeterminowani. Wyglądało to trochę jak &quot;pojechaliśmy, dostaliśmy, trudno, jedziemy dalej, następny mecz&quot;. Pora zapomnieć o złych rzeczach, wyrzucić to wszystko i skupić się na swoich atutach. Inaczej nawet najlepsze filmiki motywujące nam nie pomogą.
Jak na tacy wszystkie grzechy Korony
-Problemy z komunikacja i akceptacją trenera
- Problem z przygotowaniem kondycyjnym
- Piłkarze przybici, gdzieś ich wiara w siebie się ulotniła
użycie kielecki sabotaż byłoby chyba zbyt ostre i mogło zostać za nieuzasadnione, a traktowane w kategoriach moich prywatnych fanaberii. Tyle, że coś jednak jest na rzeczy czy aż tak poważnie? Czas to zweryfikuje, a chyba niewiele go pozostało Hiszpanowi...
Co prawda h2h przemawia zdecydowanie za Koroną, ale podobnie wczoraj było we Wrocławiu gdzie Cracovia nigdy nie wygrała, a wczoraj demolka Śląska. Choć wiadomo okoliczności sprzyjały. Ale czy w Kielcach też nie sprzyjają? Czołówka, tj. Legia, Wisła, Pogoń wygrały swoje mecze, wypadałoby, żeby Górnik nie był gorszy i też zgarnął kompet punktów przeciwko tak słabej Koronie.
Górnik 2.35 Totomix
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Wszystko już chyba zostało napisane, więc w skrócie. Brak Sobolewskiego i Kiełba ( do tego Korzym, Dejmek i Jovanovic ) to bardzo mocne osłabienie dla Korony, do tego dochodzi ten niefortunny trener, który przyszedł po Ojrzyńskim i ogólna zła atmosfera w drużynie. Własny stadion tutaj nie pomoże, Górnik wysoko mierzy, pod opiekną głodnego sukcesu Nawałki, bez ubytków w składzie powinni to wygrać. Zapewne już niedługo zagrzeje miejsce &#39;Maczeta&#39; i tutaj Zabrzanie powinni mu w tym pomóc.

Bilans mocno na korzyść Korony 9-1-3, ale warto zauważyć, że ostatnie trzy mecze kończyły się odpowienio 0:2, 0:2 i 1:0. Dwa zwycięstwa Górnika i jedno Korony. Nakoluma o ile zagra, mam nadzieje, że pokusi się też o bramkę. Jak na razie strzelał sporo, dziś z outsiderem powinien też coś ukłuć. Jeśli jest gdzieś taki zakład ( bwin, b365, expekt nie ma ) to polecam Nakoluma strzeli ✅✅ .



Górnik Zabrze @ 2,37 b365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Korona - Górnik X @ 3,30 (bet365) ✅ relację napisałem przed meczem ;)
Ogólnie ciężko się uzasadnia remisy, ale ten mecz wyraźnie z dość skromnego futbolowego wyboru na dzisiejszy wieczór pasuje na stawianie jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Może to zabrzmi trywialnie, ale Górnik jest za słaby żeby dowieźć zwycięstwo do końca, a Korona zbyt osłabiona by zdobyć 3 punkty na zabrzanach ;) Spodziewam się, że spotkanie będzie bliźniaczo podobne do starcia Górnika w Gdańsku parę kolejek temu.
Dla odważnych:
HT/FT 1/X @ 17,0 (BetVictor)
HT/FT 2/X @ 16,0 (BetVictor)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
funias 691

funias

Użytkownik
Dzisiaj za drobne, mała zabawa. Meczyk Korony Kielce z Górnikiem Zabrze. Oba kluby na przeciwległych biegunach w tabeli. Korona gra najgorszy sezon w ekstraklasie odkąd pamiętam. Górnik walczy o miejsca w czołowej trójce. Zabrzanie to 4 miejsce w tabeli i 15 punktów, Korona jest ostatnia i ma zaledwie 4 punkty. Nie ulega wątpliwości kto jest faworytem w tym meczu, chociaż przez pryzmat własnego boiska nie skreślałbym do końca ekipy z Kielc. Nowy trener Jose Rojo Martin do którego nie mam przekonania. Hiszpański chciałby wprowadzić hiszpańskie realia do polskiej piłki, a tak się nie da. Atmosfera w drużynie bardzo napięta, z Kielc wyleciał trener od przygotowania fizycznego, mówi się o bardzo ciężkich treningach prowadzonych przez nowego szkoleniowca. Piłkarze głośno mówią także o barierach językowych. Jednym słowem wydaje mi się, że przygoda tego pana w Kielcach może nie trwać długo.
Ze składu na mecz z Górnikiem nowemu trenerowi wypadło kilku kluczowych zawodników. Wciąż kontuzjowani są Radek Dejmek i Vlastimir Jovanović, na domiar złego na uraz uskarża się także Paweł Sobolewski, a Maciej Korzym nadal nie jest gotowy do gry na 100%. Wobec tych kłopotów kadrowych, hiszpański szkoleniowiec będzie musiał znowu namieszać w składzie. Czas i miejsce do takich eksperymentów jest wybitnie nie najlepszy.
Górnik ostatnio przegrał z wojskowymi dlatego za wszelką cenę dzisiaj będą chcieli powalczyć o 3 punkty, aby nie stracić kontaktu z czołówką. Nie ulega wątpliwości, że piłkarsko to Zabrzanie są drużyną lepszą, dużo lepszą. Ich gra na wyjazdach jest jednak w kratkę. Remisy z Wisłą i Lechią, wygrane z Widzewem i Podbeskidziem oraz porażka z mistrzem Polski w Warszawie – to bilans meczów na obcych stadionach. W czwartkowym spotkaniu z Koroną Kielce z powodu czterech żółtych kartek pauzować musi Mariusz Przybylski.
Koniec końców uważam, że Górnik będzie musiał się trochę napocić by wygrać w Kielcach. Mają jednak dużą siłę rażenia z przodu jak na nasze krajowe warunki i nie ulega wątpliwości, że są drużyną lepszą. W obliczu ciężkich treningów zawodników z Kielc może stać tylko na skuteczną walkę z rywalami przez pewną część meczu. Remis do przerwy, a następnie przechylenie szali w stronę Górnika? Bardzo prawdopodobne!

Korona Kielce - Górnik Zabrze
Połowa/Cały mecz - Remis/Górnik Zabrze ⛔
6.00 WilliamHill
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Ja napiszę tak : Odnośnie Górnika - Chyba wszyscy, którzy ślędza spotkania trójkolorowych wiedzą, czego najbardziej brakuje Górnikowi : Klasowego napastnika. Zachara nie jest nawet dobrym ekstraklasowym napadziorem. Gdyby ten jeden czynnik został spełniony, byłbym spokojny o rezultat w dzisiejszym spotkaniu. Sporym minusem górnika jest też łatwość do dekoncentracji. Przez 90% spotkania grają dobrze, natomiast następuje w meczu taki moment, kiedy górnik totalnie się gubi i jest w stanie wtedy zmarnować cały swój dotychczasowy trud.
Co do Korony - Pozycja w tabeli oddaje to co grają Kielczanie. W tym zespole piłkarze mają spore problemy z motywacją, gra jest niepoukładana i ewidentnie czegoś w Koronie brakuje.
Ja dziś gram troszeczkę ryzykownie na górnik za 2.57@ Pinnacle, jednak dopuszczam też ewentualny remis, jeżeli górnik nie da rady niczego strzelić. Powodzenia ;)
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Korona - Górnik
Typ: Obie drużyny strzelą - nie @2,00 Expekt ⛔
No i zostało nam ostatnie spotkanie kończące 9 kolejkę. Zmierzy się w nim outsaider z czołówką ligi . Faworytem są goście, którzy do ostatniego spotkania na szczycie z Legią nie przegrali żadnego meczu. Inne nastroje panują u popularnych &quot;Scyzoryków &quot;, gdyż wygrali zaledwie jeden mecz !!! Poskutkowało, to zmianą trenera. Pacheta jak się okazuje chce wdrążyć styl do swojej nowej drużyny, który był za Ojrzyńskiego przeciwieństwem Kielczan. Mianowice chodzi o ładną grę z dużą ilością podań, taka Kielecka tiki-taka, ale zawodnicy wytrawnie potwierdzili, że w ich składzie Xaviego, Iniesty, czy Messiego nie ma.
Korona ponad, to zagra bez najlepszego jej strzelca w ubiegłym sezonie Korzyma, a także najskuteczniejszego zawodnika pod bramką rywala w ... tym sezonie Pawła Sobolewskiego(4 bramki), na szpicy w tej sytuacji wystąpi nominalny stoper Stano, który szans na gola będzie głównie szukał po główkach.
Korona jak narazie strzeliła 8 bramek, Górnik taką samą il. stracił. Piłkarze w żółto - krwistych strojach stracili 15 bramek, a Zabrzanie strzelili 13 goli.
Liczę szczególnie na nieskuteczność gospodarzy, ale swoją drogą defensywa Górnika jest dobrze dysponowana i nie powinna pozwolić sobie na jakiś blamaż .

Jak kurde można strzelić gola i po dwóch min. stracić go ?:zy3ou: Taki zespół jak Górnik nie ma prawa do tego dopuścić....⛔
Kolejna edycja : no to jest masakra, ja sobie w życiu nie przypominam takiego meczu. Gol jednej drużyny... 2 min.... gol drugiej. Masakra
 
marcinkajtek92 6

marcinkajtek92

Użytkownik
Korona - Górnik x2
Kielczanie zajmują ostatnie - 16 miejsce w tabeli ze skromnym dorobkiem 4 punktów. Dotychczas podopieczni José&#39;Martin&#39;a zgromadzili 1 wygraną (2:0 z Piastem Gliwice), 1 remis (0:0 ze Śląskiem Wrocław) oraz 6 przegranych (2:0 z Zagłębiem Lubin, 3:5 z Legią Warszawa, 1:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, 2:0 z Lechem Poznań, 2:1 z Widzewem Łódź, 2:3 z Wisłą Kraków). Scyzory są w głębokiem zapaści. &quot;Pacheta&quot; (przyp.red. tak zwykło się mawiać na trenera Korony) miał tchnąć ducha w drużynę i wygrywać. Co z tego wychodzi - widzimy wszyscy. Czy mecz z Górnikiem będzie przełomowy? Ciężko w to uwierzyć.

Zabrzanie prezentują się z goła odmiennie. 4 miejsce w tabeli i 15 punktów na swoim koncie budzi respekt. Górnicy zgromadzili dotychczas 4 wygrane (2:1 z Zagłębiem Lubin, 0:3 z Widzewem Łódź, 2:1 z Piastem Gliwice, 1:2 z Podbeskidziem Bielsko Biała), 3 remisy (1:1 z Lechią Gdańsk, 2:2 z Górnikiem Zabrze, 0:0 z Wisłą Kraków) oraz 1 przegraną (2:1 z Legią Warszawa). Górnik prezentuje stabilny poziom. W moim odczuciu Korona jest w ich zasięgu. Każdy inny wynik, niż wygrana Zabrzan będzie sporą niespodzianką.
Bukmacherzy faworyzują ekipę gości - wystawiając na ich zwycięstwo kurs 2.4. Podział punktów wart jest 3.3, natomiast wygrana Korony to kurs rzędu 2.88. W moim przekonaniu bezpiecznie będzie zagrać x2. Kurs na ten rynek wynosi 1.42. Poniżej załączam ostatnie cztery - bezpośrednie meczu obu drużyn.

19.04.2013 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1:0
19.10.2012 Górnik Zabrze - Korona Kielce 2:0
03.08.2012 Górnik Zabrze - Korona Kielce 2:0
01.04.2012 Górnik Zabrze - Korona Kielce 2:0

Mój typ : x2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Korona-Gó[email protected] B365⛔
Scyzory to ekipa,która na wyjazdach prezentuje się fatalnie.Jeżeli jednak spojrzeć na mecze przed własną publicznością to jest już dużo lepiej.W tym sezonie w 4 meczach u siebie zdobyli 4 punkty.Ulegli Legii i Wiśle,ale po dobrych meczach i po walce,z której piłkarze z Kielc są znani.
Dziś jak sami zapowiadają zagrają mecz o wszystko,bo sytuacja w tabeli zbyt ciekawa nie jest,nikt się nie spodziewał,że po 8 kolejkach Korona będzie zamykać tabelę z dorobkiem 4 punktów.
Niestety w wyjściowym składzie zabraknie Kiełba oraz prawdopodobnie nie zagra Sobolewski.
Co do Górnika to ci spisują się w tym sezonie bardzo dobrze.Dotychczas tylko raz doznali porażki,w meczu z Legią wcale jednak nie byli zespołem gorszym.
Dlaczego więc gram przeciwko nim?Bo w polskiej lidze jest mało zespołów,które potrafią utrzymać przez większość czasu dobrą formę.Zawsze prędzej czy później przychodzi słabsza dyspozycja.
Dodatkowym argumentem jest to,że Górnicy w Kielcach nie zdobyli nawet punktu od momentu awansu Korony do ekstraklasy czyli od 2006 roku.
Tak jak wyżej wspomniałem dla kielczan będzie to mecz o wszystko i możemy być przekonani,że zagrają na maksimum swoich możliwości.
Myślę,że po dobrym meczu i walce Koroniarze zainkasują dziś 3 punkty.Stać ich na to!
edit.W Górniku tak jak i u gospodarzy również zabraknie ważnego gracza,za kartki pauzuje pomocnik Mariusz Przybylski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 0

zloty88

Użytkownik
Legia-Śląsk over rożnych ;)
Mam ciekawego typa z meczu Legia - Śląsk a mianowicie chodzi o over powyżej 10 rzutów rożnych.Moim zdaniem kurs 1.83 to bardzo dobry kurs i warto to pograć ???? Wiadomo, że będzie to szybki mecz, bo Śląsk będzie chciał zmazać plamę po ostatnim meczu i nie będzie się ograniczał tylko do obrony, a Legia u siebie co tu dużo mówić będzie chciała zgarnąć komplet punktów a co za tym idzie będzie atakować ???? Podsumowując myślę, że jutro obie drużyny pokażą ofensywną piłeczkę i będziemy mieli dużo rzutów rożnych ;)) yo!
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Mam ciekawego typa z meczu Legia - Śląsk a mianowicie chodzi o over powyżej 10 rzutów rożnych.Moim zdaniem kurs 1.83 to bardzo dobry kurs i warto to pograć:smile: Wiadomo, że będzie to szybki mecz, bo Śląsk będzie chciał zmazać plamę po ostatnim meczu i nie będzie się ograniczał tylko do obrony, a Legia u siebie co tu dużo mówić będzie chciała zgarnąć komplet punktów a co za tym idzie będzie atakować:smile: Podsumowując myślę, że jutro obie drużyny pokażą ofensywną piłeczkę i będziemy mieli dużo rzutów rożnych :wink ???? yo!
Typu nie neguje ale kurs nieadekwatny do ryzyka, najwięcej rożnych jest w meczach
a). gdy 1 z drużyn się muruje a druga próbuje się przebić
b). gdy drużyny mają dobrych skrzydłowych bo oni są w stanie nabić cornerów (Sobota w Club Bruge i wolny styl rozgrywania akcji w Śląsku W.)
Piszesz że Śląsk będzie chciał zmazać plamę hehe chyba nie znasz sytuacji we Wrocławiu i zawodnicy pewnie myślą o tym czy będą mieli gdzie grać w przyszłym sezonie
Poza tym typ może wejść nie mówię nie bo rożne to tak na prawde to jest loteria ale ja odradzam taką grę ????
Ja może spróbuję za drobne handi na Legie, i nie boję się tego grać bo kursy moim zdaniem zaniżone. Myślę że jestem obiektywny bo chciałbym żeby Wrocławianie ugrali choćby remis (jestem kibicem Wisły) ale patrząc obiektywnie to powinni przegrać z 2-0 lub 3-1.
Legia (-1 ) - 2,60
BET365
teraz się skapnąłem że nie ten temat ale koleś wyżej mnie zmylił haha
 
Do góry Bottom