>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

9. kolejka Premier League [26.10.2024 - 27.10.2024]

successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Arsenal - Liverpool
Typ: Liverpool
@3.25 Superbet

Alternatywnie: Liverpool wygra przynajmniej jedną połowę
@1.87 Fuksiarz (PT)

To będzie ciekawe wydarzenie na szczycie Premier League, bowiem Liverpool, który odskakuje czołówce, przyjeżdża do Londynu by odnieść cenne wyjazdowe zwycięstwo i odskoczyć jej jeszcze bardziej. Arsenal jest obecnie na trzecim miejscu w tabeli i traci trzy punkty do Manchester City oraz cztery do prowadzącego Liverpoolu. W poprzedniej kolejce przerwali świetną passę nieprzegranych spotkań, którą zapoczątkowali tuż po... sierpniowej porażce z Liverpoolem, w ramach spotkania towarzyskiego. The Reds z kolei wygrali już siedem spotkań z rzędu i ich forma jest najbardziej pokaźna w całej lidze. Szczególnie na uwagę zwraca defensywa - wpuścili zaledwie trzy gole w ośmiu kolejkach, w tym tylko jeden w trzech ostatnich meczach. Bezpośrednia rywalizacja wskazuje na wyrównany charakter spotkania, jednak Liverpool wygrał na wyjeździe z Arsenalem w styczniu tego roku w ramach Pucharu FA i myślę, że zrobi to również dziś w ramach spotkania ligowego.
 
Ostatnia edycja:
scorpio82 630,4K

scorpio82

Best of the Best
26.10
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia PL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brighton - Wolverhampton
Typ: Wygrana Brighton
Kurs 1.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:
9 seria spotkań a w omawianym meczu zmierzą się 5 z 20 zespołem w tabeli. Dziś będę trzymał kciuki za zwycięstwo gospodarzy którzy od początku sezonu punktują bardzo regularnie i po 8 meczach mają na koncie tylko 1 porażkę. Dobra forma prezentowana już od dłuższego czasu dzięki czemu licząc mecze przygotowawcze z ostatnich 14 meczy wygrali aż 10. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ na własnym stadionie zagrali w obecnym sezonie 6 meczy notując w nich bilans 4-2-0 a dodatkowo już raz pokonali Wolves wygrywając 3:2 w EFL Cup. Wilki z serią 6 kolejnych porażek i z zaledwie 1 punktem na koncie na ostatnim miejscu w tabeli. Na wyjeździe bez zwycięstwa w 12 ostatnich meczach a 9 z nich przegrali.
 
maarcin14 1,2M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester City - Nottingham Forest
Typ: 1X
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, w piątek o 21 rozpocznie się 9 kolejka angielskiej Premier League, zagrają Leicester City z Nottingham Forest, typuję wygraną gospodarzy bądź remis. Leicester dobrze radzi sobie na swoim obiekcie i myślę, że to będzie kluczowy atut w tym spotkaniu. Nottingham na początku sezonu pokazuje się z bardzo dobrej strony, ale nie wydaje mi się by ta sytuacja miała się utrzymać na dłużej. Goście dotychczas na 8 meczy zanotowali 3 wygrane, 4 remisy i 1 porażka. Leicester ostatnio wygrał z Southampton 3:2 mimo, że do przerwy przegrywali 0:2. Takie zwycięstwo na pewno jest bardzo budujące i motywujące przed kolejnymi meczami. Wcześniej wygrali z Bournemouth 1:0, oraz byli bliscy urwania punktów Arsenalowi, z którym przegrali 2:4 tracąc 2 bramki w doliczonym czasie gry. Myślę, że Leicester u siebie będzie groźne, typuję 1X.
 
bo86bo 9K

bo86bo

Użytkownik
Leicester-Nottingham

To jak Nuno odmienił Forest jest niewyobrażalne :) jednak dziś stawiam na bardziej ofensywny futbol. Forest jest chirurgicznie precyzyjne za sprawą Wooda, który ma fantastyczny start rozgrywek. Patrząc na skład większy potencjał widzę po stronie Leicester, które mimo że jest beniaminkiem jest oklepane w grze w Premier League. Vardy, Bouannate i Mavidi dla mnie wyglądają dużo lepiej jak Wood i wspierający go Anderson czy Hudson-Odoi aczkolwiek były gracz Chelsea potrafi zaskoczyć.
Mój typ na spotkanie to wygrana Lisów i over 2.5 bramki. Na plus dla Lisów forma Justina i fantastyczny come back w meczu z Soton.
 
Otrzymane punkty reputacji: +512
Gołąbek 0

Gołąbek

Użytkownik
Brighton - Wolverhampton , Dokładny wynik: 0:0 @ 18,00 STS

Brighton w dobrej dyspozycji strzelające dużo bramek. Na drugim biegunie Wolves tracące dużo i okupujące doły. Za dużo przemawia za overem i deklasacją ze strony gospodarzy. Wolves miało dobre fragmenty z City i to jest prognostyk przed meczem na Amex. Wolves przyjedzie się bronić i wywieźć jakiekolwiek punkty. Jeśli Brighton szybko nie strzeli to sądzę,że goście zabiją ten mecz. Według mnie śmierdzi remisem i to takim bezbramkowym.
 
bo86bo 9K

bo86bo

Użytkownik
Leciester z tą obrona to tykającą bomba... piękny wylew środkowych obrońców przy bramce na 1-3
 
Do góry Bottom