>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka Premier League (21.11 - 22.11.2020)

Status
Zamknięty.
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Liverpool - Leicester
Typ: 2
Kurs: 3,60
Buk: forbet



Kurs 3,6 i leci, w piątek jeszcze 4,75. Typ głównie przeciwko gospodarzom. Kontuzjowani w ostatnich dniach Trent AA, Gomez, Robertson, wczoraj Henderson, Salah z pozytywnym wynikiem na koronawirusa. Do tego dochodzą wcześniejsze nieobecności jak np. van Dijka i szczerze mówiąc nie wiem jak sytuacja z Fabinho czy Thiago Alcantara. No nie wygląda to kolorowo i Klopp będzie mieć spory ból głowy by coś z tego ulepić, zwłaszcza w obronie. Leicester natomiast aktualnie lider ligi, 3 kolejne wygrane nad Arsenalem, Leeds i Wolves. Jedna z lepszych ofensyw w lidze, 9 straconych bramek w 8 meczach. Do niedzieli wiele może się zmienić, ale lepszego kursu na to wydarzenie już chyba nie będzie. Co do nieobecności w Leicester - nie mam info, raczej bez większych zmian względem ostatnich ligowych męczy.

T typ na minus, rozczarowująca postawa lisów
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Liverpool - Leicester
Typ: 2
Kurs: 3,60
Buk: forbet

Kurs 3,6 i leci, w piątek jeszcze 4,75. Typ głównie przeciwko gospodarzom. Kontuzjowani w ostatnich dniach Trent AA, Gomez, Robertson, wczoraj Henderson, Salah z pozytywnym wynikiem na koronawirusa. Do tego dochodzą wcześniejsze nieobecności jak np. van Dijka i szczerze mówiąc nie wiem jak sytuacja z Fabinho czy Thiago Alcantara. No nie wygląda to kolorowo i Klopp będzie mieć spory ból głowy by coś z tego ulepić, zwłaszcza w obronie. Leicester natomiast aktualnie lider ligi, 3 kolejne wygrane nad Arsenalem, Leeds i Wolves. Jedna z lepszych ofensyw w lidze, 9 straconych bramek w 8 meczach. Do niedzieli wiele może się zmienić, ale lepszego kursu na to wydarzenie już chyba nie będzie. Co do nieobecności w Leicester - nie mam info, raczej bez większych zmian względem ostatnich ligowych męczy.
Po co się podpalać? Robo i Henderson najprawdopodobniej zagrają przeciwko Lisom, Salah niedługo będzie miał powtórzony test i jeżeli będzie negatywny to również zagra. Potencjalny skład na ten moment to: Alisson - Milner, Fabinho, Matip, Robo - Gini, Henderson, Jones - Jota-Firmino-Mane. Nadal to skład, który może spokojnie pokonać Lisy na Anfield ;)
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Po co się podpalać? Robo i Henderson najprawdopodobniej zagrają przeciwko Lisom, Salah niedługo będzie miał powtórzony test i jeżeli będzie negatywny to również zagra. Potencjalny skład na ten moment to: Alisson - Milner, Fabinho, Matip, Robo - Gini, Henderson, Jones - Jota-Firmino-Mane. Nadal to skład, który może spokojnie pokonać Lisy na Anfield ;)
Prawda, ale typu już nie zmienię, a żałuję tylko tego, że nie zagrałem go wcześniej. Liverpool nie jest już tak przekonujący jak w zeszłym roku i dalej wierzę w Vardego i spółkę.
 
B 1

bos1991

Użytkownik
Manchester United- West Bromiwich Handicap -1 kurs 1,95. Taka drużyna jak Manchester jest zmuszona wygrywać takie mecze i w dodatku na własnym stadionie żeby grać w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Liczę na spokojną wygraną i to w dodatku przewagą 2-3 golami, według mnie kurs zachęcający do grania. :)
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Tottenham - Manchester City
Typ: Tottenham over 1.5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

Analiza:
W meczu na szczycie zmierza sie dwie potegi a wiec Totki z City. Stawiam w tym meczu na minimum dwie kartki po stronie gospodarzy. Mou powinien odpowiednio zmotywowac pilkarzy i odpuszczania nie bedzie. Z kim jak z kim ale z taka potega jak Manchester to Spurs powinni wylapac kilka kartek tym bardziej, ze sedzia meczu bedzie najbardziej overowy w Premier League Mike Dean. Minus jest taki, ze to zadeklarowany kibic Tottenhamu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United - WBA
1/-2.5 bramki
3.60
FORTUNA

Wracamy na boiska i Czerwony Diably beda podejmować ekipę ktora muszą ograc. Widzac minimalizm klubu z Old Traffold sklaniam sie ku temu typowi. W moim odczciu WBA nie strzeli, chyba ze czeka nas zas festwial nieudolnosci lini obrony. Najwyzsza pora zbierac punkty. Stawiam na 2-0 po nudnym meczu. Grafik napiety i nalezy rozkladac sily

Aston Vill - Brighton
2.20
STS

Jak dla mnie druzyny na podobnym poziomie ale na dwóch biegunach. Aston Villa chcac podtrzymać serie musza takie mecze wygrywac. Martwi mnie jedynie ze Jack Grealish moze miec mecz reprezentacyjny w nogach.
Aston Villa przeplata mecze ale 7-2 z The Reds skalania do zaryzykowania.

Myslalem nad Chelsea ale coś mi nie pasuje w tym spotkaniu :)

Ps. Witam po przerwie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Newcastle - CFC
Gospodarze poniżej 0.5 gola @2.28
Sroki bez Shelveya, Frasera i przede wszystkim Wilsona. Chelsea ostatnio świetnie w obronie, Mendy top forma w meczach Senegalu.
Co najmniej ciekawy kurs.

Aston Villa - Brighton
under 2.5 gola @2.121-2
Tutaj mimo kursu niższego niż w typie do spotkania o 13:30 jestem trochę mniej pewny. Dlaczego? Sam kurs wskazuje, że over jest bardziej prawdopodobny - Grealish i spółka grają co prawda porządnie i lepiej niż oczekiwano, ale jednak w kratkę. W samym meczu z Leeds gdzie obie strony stwarzały multum groźnych akcji dostali 0-3, po prostu liczę na to że Aston nie sprosta w kolejnym meczu jako faworyt - oni lubią sobie ograć LFC albo Arsenal, a potem przegrać mecz 50/50 - nie mówię że przegrają, bo Brighton może ukłuje z kontry, lecz jeśli nawet Aston zagra większość meczu w pozycyjnym to nie będzie miała wielu okazji na gola + tak jak w meczu z Leeds są oni bardzo nieskuteczni.

Tottenham - M. City
1X @2.06
Ten kurs to jakiś żart, nawet jak nie wejdzie i wiele osób się na nim złapie to jest to przeogromne value. Jest niewielka różnica w kursie co under w AVL - BRI, a jakbyście się zastanowili to powiedzielibyście, że 1X Tottki to tak samo prawdopodobny typ jak wspomniany under? Ja tego nie kupuję, Mou wygrał ostatnio przy słabszej formie, a teraz Tottki to pewne top4 w tym sezonie. Guardiola przedłużył kontrakt, nie będzie pod presją - ale czy to starczy? Wg mnie nie i warto rozważyć 1X.

Man Utd - WBA
Skip,
mimo iż jest value w 1/-3.5, ale jak się akurat odpalą na farcie jak z Lipskiem albo WBA im coś wciśnie to nagle się obudzimy z overem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nad kuponem na darta nadal myślę jednak w tym czasie mam dla was małą analizę na dzisiejsze spotkania angielskiej Premier League. Mój kuponik będzie się składał z trzech zdarzeń, z czego dwa są na hitowe spotkanie pomiędzy Tottenhamem, a City.

Wydaję mi się, że tak spore faworyzowanie drużyny Manchesteru City jest w tym spotkaniu przesadą. W tym sezonie nie notują oni najwyższej formy co potwierdza 10 miejsce w tabeli i zaledwie 12pkt po 7 kolejkach. Drużyna Pepa przede wszystkim nie zachwyca w ataku, bo zaledwie 10 bramek daje im wynik pokroju Brighton czy Newcastle (City jeden mecz rozegrany mniej). Warto wspomnieć, że Tottenham ma najlepszą defensywę w całej angielskiej lidze (łącznie z 4 innymi drużynami) i wydaję się, że z tygodnia na tydzień gra co raz lepiej pod wodzą Jose. Ostatnią porażkę ligową zanotowali oni przeciwko Evertonowi w 1 kolejce, gdzie system jeszcze nie działał jak powinien. Od tego czasu Kane i Son są najlepszym duetem w lidze, a Hobjerg stał się liderem środka pola. Uważam, że zobaczymy dziś klasyczny mecz drużyny Jose z Pepem, czyli klepanie piłki przez „The Citizens” i piekielne kontry w wykonaniu drużyny Jose. Moim zdaniem obie drużyny są aktualnie na podobnym poziomie, więc 1X na gospodarzy z kursem ponad 2 traktuje jako value. Do tego idę tutaj w minimum 4 kartki w spotkaniu. Linia moim zdaniem bardzo niska. Obie te drużyny rozegrały łącznie 3 mecze z bezpośrednimi rywalami z BIG6 i w każdym z tych spotkań zobaczyliśmy minimum 4 kartki. City w tym aspekcie jest dość „mocne”, ponieważ 3xŻK przeciwko LFC oraz 4xŻK przeciwko Arsenalowi. Piłkarze Jose nigdy nie uważali na kości rywali, więc możemy tutaj otrzymać naprawdę ostre spotkanie.

Do tego dokładam wygraną Manchesteru United i otrzymuję naprawdę ciekawe AKO, które można zagrać bez podatku w fortunie. Nie lubię grać na United, bo jest to bardzo nierówna drużyna jednak kurs na wygraną z WBA jest bardzo przyjemny. Ekipa Bilica zajmuję w tym momencie 18 miejsce w tabeli i wydaję się, że zbliża się nieubłaganie do spadku. Najsłabsza obrona w lidze powinna mieć spory problem z silną linią ofensywną United. Być może wróci Rashford, a Bruno jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Mimo, że gra na własnym stadionie Czerwonych Diabłów nie powala to wydaję mi się, że nie ma tutaj co szukać niespodzianki i trzeba grać.

United x Tottenham lub remis x Powyżej 3.5 kartki (Tottenham-City)
AKO: 4.94/fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +174
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Fulham-Everton
1.92
Fortuna

Typowy mecz na przełamanie dla ekipy The Toffies. Po udanym starcie zacieli sie na dobre. Fulham nie jest w stanie niczym zaskoczyć przeciwnika i jedynym atutem jest gra na własnym obiekcie. Widać znaczna rozncie pomiędzy dwoma zespolami

Sheffield-West Ham
2.20
FORTUNA

Szable sa cieniem ekipy z tamtego sezonu. Widać jak wiele dawal im Dean Henderson. Mecz z serii no bet. Jednak kurs zacheca aby zagrac w kierunku Młotów. Jedyne co moze wycisnac Sheffield to remis. Warto tez przejrzec oferte na kartki.

Sorry ze tak malo rzeczowo ale nie mam na ta chwile czasu. Młoty jak to Mloty ulokowały sie w srodku tabeli i aby miec spokojny musza wygrywać takie spotkania
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Leeds - Arsenal 1X
Leeds 2 porażki, Arsenal bez Thomasa zostanie zdominowany przez Bielsaball.
Leicester - Liverpool btts Leicester chciało pobić Leeds w niesktuteczności
Ofensywny mecz, braki kadrowe w LFC, niski kurs, ale bardzo pewny typ.
AKO @2.56
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Jamie Vardy - minimum 2 celne strzały zawodnika @2.25 Betfan

Liverpool z brakami w defensywie. Mecz opuszczą van Dijk, Joe Gomez i Trent Alexander-Arnold, czyli trójka podstawowych defensorów The Reds. Jedynie jedno czyste konto w ostatnich trzynastu spotkaniach Premier League, oraz strata bramki w każdym z ostatnich sześciu meczów u siebie to nie statystyki, z których mistrzowie Anglii mogą być dumni. Wykorzystać to będą chcieli piłkarze Leicester City z Vardym na czele. Anglik w tym sezonie strzelił już osiem goli, z czego siedem na wyjeździe.

Statystyka strzałów celnych Jamiego Vardy'ego w tym sezonie Premier League:
2 vs WBA, 0 vs Burnley, 3 vs Manchester City, 0 vs West Ham United, 2 vs Arsenal, 2 vs Leeds United, 3 vs Wolves.
Warto tu dodać, że oba mecze z "zerem na koncie" odbyły się na własnym stadionie, a nie na wyjeździe.

Dodatkowo, Jamie Vardy może liczyć na rzut karny, których Leicester w tym sezonie wykonało już osiem. Dwa razy więcej niż jakakolwiek inna drużyna.

Uważam, że dzięki brakom w Liverpoolu i formie Vardy'ego zobaczymy dziś dwa celne strzały Anglika na bramkę.
 
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Southampton powyżej 0.5 gola w 1 polowie @2.51 fortuna

Typ nieco ryzykowny, ale gdy spojrzymy na obecna dyspozycje ofensywy Southampton to bramka w 1 połowie nie bylaby żadna niespodzianka. Święci nie przegrali od co najmniej czterech spotkań, dodajmy do tego minimum dwie strzelone bramki w ostatnich trzech meczach. To powoduje, że Wolves wcale nie moga być pewni wygranej, tym bardziej że nie potrafią ustabilizować formy. W tej chwili Southampton jest w gazie i mam nadzieję że znajdą okazję na strzelanie bramki w 1 połowie. Po takim kursie próbuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom