>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka Premier League (1.10 - 3.10.2022)

Status
Zamknięty.
aderek 0

aderek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 15:00
Spotkanie: Manchester City - Manchester United
Typ: X2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna

Po dłuższej przerwie United wznawia rozgrywki i od razu czeka ich nie lada wyzwanie bo spotkanie wyjazdowe z The Citizens.
Czerwone Diabły po fatalnych dwóch pierwszych kolejkach wzięły się do roboty i wygrały kolejne cztery spotkania w tym z Liverpoolem i Arsenalem.Myślę ,że w tym meczu stać United na urwanie punktów obecnemu Mistrzowi Anglii,jeżeli zagrają na podobnym poziomie jak z Arsenalem czy Liverpoolem mogą się nawet pokusić o 3pkt.Defensywa Czerwonych Diabłów nie jest już tak dziurawa jak miało to miejsce w zeszłym sezonie a w dodatku z przodu też mają kim straszyć.Jeżeli uda się United powstrzymać Haalanda i De Bruyne to jest duża szansa na korzystny rezultat.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Wszystkie kursy iforbet.

Arsenal - Tottenham
BTS @1.60
X2 @1.78
X2 + over 3.5 RR Arsenalu @2.20


Co tu dużo mówić, obie drużyny są w dobrej formie, tyle, że Arsenal bardziej przetrzebiony kontuzjami. W dzisiejszych derbach oczekiwany jest występ Zinchenki i Parteya, ponadto Odegaard i Tierney również znajdują się w kadrze meczowej.
Kanonierzy przegrali dotychczas tylko jedno spotkanie - na Old Trafford, ale można rzecz, że przegrali je z samym sobą, bo United nie zagrało wielkiego spotkania, nie mniej komplet został w Manchesterze. Tottenham w tym sezonie jeszcze nie przegrał i szczerze mam nadzieję, że dziś będzie ich pierwsza porażka. Conte mówił, że ma nadzieję, że Lloris zagra w sobotnim meczu, więc zapewne Francuz wróci między słupki.
Ostatnimi czasy to Arsenal zwykł wygrywać na swoim boisku, na ostatnie 5 spotkań w ramach PL - wygrali 4, zremisowali 1 spotkanie. Tylko w jednym Spurs nie strzelili bramki. Kanonierzy od dłuższego czasu mają też problem z zachowaniem czystych kont, dlatego spodziewam się, że ofensywa Tottenhamu przynajmniej raz pokona blok obronny Arsenalu, zwłaszcza, że sędzia będzie Anthony Taylor więc nie zdziwi jakiś karny z kapelusza. Ponadto obie ekipy mają bardzo podobny stosunek bramkowy 17:7 Arsenalu do 18:7 Spurs, dodając, że gospodarze ostatni raz nie strzelili gola w maju (u siebie w marcu), a rywale w kwietniu - istnieje prawdopodobieństwo, że dziś zobaczymy bramki na Emirates.
Ja osobiście gram jeszcze X2, ale to inna para kaloszy bo to "gra dyplomatyczna" jak to mowię - albo komplet albo zakład na osłodę porażki ;)

Liverpool - Brighton
1 + każda min. 2 RR @1.72 🙃


Wydaje mi się, ciekawy zakład na mecz Liverpoolu biorąc pod uwagę, że Brighton zawsze lubiło rożne. Teraz drużynę przejął Roberto de Zerbi i jestem bardzo ciekawy jak będą wyglądali pod jego wodzą, ale 2 rogi to jak na taką ekipę to chyba nie jest wygórowana stawka nawet wobec Liverpoolu. Mewy przyjeżdżają na Anfield z wyższej pozycji niż Liverpool, co może oznaczać falstart Liverpoolu, bądź świętną grę tych pierwszych - a tak naprawdę i jedno i drugie. Brighton grało świetnie ale jeszcze raz trzeba nadmienić, że to było za kadencji Grahama Pottera, nie wiadomo z jakim nastawieniem wyjdą na Liverpool. The Reds chcąc walczyć o mistrzostwo albo chociaż o TOP4 muszą punktować i po słabszym początku wrócili chyba na właściwe tory zdobywając 7 pkt w ostatnich spotkaniach. Podopieczni Kloppa mają problem z drużyną Brighton na Anfield bo ostatnie ich zwycięstwo miało miejsce w 2019 roku. Mimo wszystko wydaje mi się, że dziś Salah i reszta się obudzą i zgarną komplet. Co do rożnych - w każdym meczu Brighton (poza ostatnim z Leicester) obie ekipy miały przynajmniej po 2 rogi. Jedynie Lisy wbiły zaledwie 1 ale bardziej prawdopodobne, że to Mewy nie wbiją dwóch aniżeli The Reds. Przy czystej 1 po 1.45 wydaje mi się, ciekawa podbitka.

Crystal Palace - Chelsea
Każda min. 3 RR + Chelsea over 0.5 gola @1.72
Chelsea wygra dowolną połowę @1.50



Kolejny zakład z BetBuildera, który według mnie ma niemałe szanse powodzenia. Od dawna wiadomo, że Orły lubią robić rożeny. W tym sezonie nie pokryli linii zaledwie na Anfield i Etihad, ale oba spotkania to były wyjazdy. Chelsea jest w delikatnym dołku, sądzac po słabych występach w Lidze Mistrzów czy wyszarpanym meczu z Młotami (gdzie powinien być remis). Do drużyny przyszedł Potter mający poprawić wyniki po Tuchelu. Blues jak grają tak grają, ale tę linię rogów pokrywali w każdym spotkaniu w tym sezonie - nawet grając w 10 przeciwko Leicester. Ponadto mając w składzie Mounta, Jamesa, Sterlinga czy nawet tego Havertza pod formą spokojnie stać ich na bramkę. Chelsea wygrywa regularnie z Orłami od 5 lat, niezależnie czy u siebie czy na wyjeździe, także mam nadzieję, że zdobędą choć jedną bramkę, bo z pewnością Crystal Palace nie odda kompletu punktów bez walki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +722
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Manchester City - Manchester United
Haaland strzeli gola + Sancho odda minimum 1 celny strzał @ 4.00 Betfan

Typ dla lepszego oglądania, jestem ciekawy czy derby Manchesteru nie zawiodą, bo w ostatnich latach mecze te stały pod dominacją City, czasami United potrafiło zaskoczyć, jednak nie byli w tym regularni. W tym sezonie United nie miało zbyt dobrego startu, ale ostatnie 4 mecze w lidze wygrali mając na rozkładzie chociażby Liverpool, którzy co prawda nie imponują formą, oraz Arsenal, którzy w przeciwieństwie do Liverpoolu formą imponują i to była ich jedyna porażka w tym sezonie. W każdym razie mój typ na to spotkanie będzie dotyczył czego innego, a dokładnie typ na zawodników. Pierwsza część typu to bramka Haalanda, Norweg imponuje formą odkąd dołączył do Manchesteru City, w lidze trafił już 11 bramek, a i w Lidze Mistrzów dołożył już 3 bramki. Od samego przyjścia do City Haaland mówił jasno, że nie może doczekać się starcia z Manchesterem United, więc jeśli tylko mówił prawdę i będzie mu zależało na pokazaniu się w tym meczu, to można spodziewać się bramki w jego wykonaniu, choć United nie traci zbyt dużo bramek i bardziej nastawieni są na obronę, to Haaland swoje okazje mieć będzie. Druga część typu to już nie bramka, a celny strzał Sancho. Jadon obok Rashorda to drugi najskuteczniejszy zawodnik, bo zdobył 2 z 7 bramek trafionych przez United, jednak za często nie próbuje szczęścia, bo do tej pory oddał tylko 4 strzały, jednak 3 z nich okazały się być celne, no a 2 z nich okazały się być golami, także jest szansa nawet na bramkę Sancho, a tym bardziej na celny strzał. Ciekawy zakład, więc myślę, że warto spróbować, w końcu kurs na bramkę Haalanda to 1.57, a na celny strzał Sancho 2.50.
 
Ostatnia edycja:
W 1,3K

warjatuncio

Użytkownik
Manchester City - Manchester United

Manchester Utd wygra mecz + Manchester Utd wykona powyżej 4.5 rz.rożnych + Manchester City otrzyma powyżej 1.5 kartek
50.00 superbet

W końcu derby Manchesteru zapowiadające się na wyrównane starcie. Odmienione United Ten Haga, z Maguire i Ronaldo na ławce, i nowym, agresywnym charakterem obronnym ograło już w tym sezonie chociażby aktualnego lidera tabeli (jedyna porażka Arsenalu). Oczywiście, City jest niemalże bezbłędne i posiada kosmiczną wręcz jakość piłkarską, ale dalej widzę lekkie value w stronę Czerwonych Diabłów, co potwierdzają spadki kursów. Rożne lekka loteria, ale United z Antonym, który uwielbia dryblować ze skrzydła i resztą pomocy/ataku jest w stanie osiągnąć 5 rzutów w tym spotkaniu. 2 kartki dla City, gdyż są oni dość często kartkującą drużyną.
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Manchester City - Manchester United Scott McTominay otrzyma kartkę @3.20 Superbet

Przed nami derby Manchesteru, czyli mecz, który powinien dostarczyć nam wielu emocji. "Czerwone Diabły" w 6 ligowych spotkaniach uzbierały 20 żółtych kartek, a pod tym względem ustępuje im jedynie Fulham. Pod względem średniej ilości fauli na mecz zajmują pierwszą lokatę, ze średnią 12,5 fauli na mecz. Moim typem jest żółta kartka McTominay'a, który w sześciu spotkaniach tego sezonu został ukarany aż cztery razy żółtym kartonikiem. Na środkowego pomocnika czeka dziś nie lada wyzwanie, bo powstrzymać pomoc Man City i nadążać za ich kontratakami nie jest łatwo. Sędzią spotkania Michael Oliver.
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Leicester - Nottingham
Over 3.5 kartek @ 1.72
Over 4.5 kartek @ 2.65
STS

Na wstępie zaznaczę, że sam gram linię niższą, czyli over 3.5 kartek po kursie 1.72, bo jest to dla mnie wystarczający typ, tu jednak linia trochę wyższa. Osobiście trochę dziwią mnie kursy na kartki w tym spotkaniu, przecież to w tej chwili przysłowiowy mecz o 6 punktów. Leicester po 7 kolejkach zajmuje 20 miejsce w lidze, a więc ostatnie, do tej pory nie potrafili wygrać żadnego spotkania, chociaż mieli na swoim rozkładzie chociażby Arsenal, Chelsea, Manchester United czy Tottenham, ale tracili punkty też z o wiele słabszymi drużynami, w każdym razie meczu nie wygrali, jeden zremisowali i sześć spotkań przegrali, rzuca się też w oczy ich bardzo słaba defensywa, bo do tej pory stracili 22 bramki, a więc najwięcej w całej lidze. Można być zaskoczonym poczynaniami Leicester, a i wśród nich na pewno narasta presja na wynik, teraz trafia im się chyba największa szansa na zwycięstwo do tej pory, jednak jeśli nie będzie iść, może być naprawdę ostro. Nottingham to ich sąsiedzi w tabeli, jednak tu zaskoczenia nie ma, beniaminek zawsze ma ciężko, chociaż oni wygranej w tym sezonie już zasmakowali, poza tym raz zremisowali i pięć razy przegrali. Wygrana w tym spotkaniu może dać im uwolnienie się się od strefy spadku przynajmniej do następnej kolejki i na pewno powalczą w tym meczu patrząc na formę Leicester. Mecz więc powinien mieć trochę podwyższoną temperaturę. Jeśli chodzi o kartki w obu drużynach do tej pory, to Leicester zgromadziło ich 9, wszystkie żółtego koloru, bo na tym etapie wspomnę, że ani jedni, ani drudzy, nie mają czerwonej kartki na koncie. W każdym razie 9 żółtych kartek to mała liczba, pod względem fair play zajmują 4 miejsce, co jak na ich pozycje w lidze może trochę dziwić. Inaczej jest z Nottingham, którzy tych żółtych kartek nazbierali już 20, będąc pod tym względem jedną z najczęściej karanych drużyn, bo 20 żółtych kartek ma na swoim koncie jeszcze Manchester United, a od nich więcej ma tylko Fulham, bo 23 żółtka. Sędzią meczu będzie Robert Jones, który aż tak dobry pod względem typowania kartek nie jest, bo w poprzednim sezonie w Premier League pokazywał raptem 2.75 żółtych kartek na spotkaniu, nie pokazując żadnej czerwonej kartki, zresztą jak we wszystkich innych rozgrywkach, ten sezon zaczął już jednak lepiej, bo pokazał 16 żółtych kartek w 4 spotkaniach. Na potrzeby konkursu podaje tu trochę wyższą linię z wyższym kursem, jednak over 3.5 kartek z kursem 1.72 czy w STS czy forBecie, bo tam mamy identyczne kursy, wygląda w mojej opinii ciekawie.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Nottingham
Typ: Leicester (Matchday Boost)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Na temat tego spotkania zostało już napisane bardzo wiele i ja dodam coś od siebie. Lisy dość niespodziewanie okupują ostatnie miejsce w ligowej tabeli Premier League z dorobkiem zaledwie jednego punktu. W klubie na pewno nikt takiego scenariusza nie przewidział, a tym bardziej nie przewidział, że gospodarze mieli by spaść z PL. Ich dzisiejszy rywal na pewno nie jest w lepszej sytuacji bowiem nad Leicester ma zaledwie trzy punkty przewagi. Nottingham na razie gra równie słabo jak ich dzisiejszy rywal, ale na pewno tutaj nogi nikt nie odstawi.
Przerwa na reprezentacje zapewne wpłynęła pozytywnie na obie ekipy, ale to moim zdaniem Leicester dzisiaj sięgnie po wygraną. Taki reset dobrze robi, a mając w składzie Vardy, Maddison czy Tielemans to Lisy są tu wstanie sięgnąć po trzy punkty. Na pewno pod lupa dzisiaj będzie trener gospodarzy Brendan Rodgers, który w przypadku porażki może wylecieć z klubu.
Tak jak pisałem to spotkanie nie będzie łatwe dla obu ekip, ale to Lisy muszą wykorzystać atut własnego boiska jak i lepsza jakość swoich doświadocznych graczy.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester City - Nottingham Forest
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Mecze obu drużyn w ostatnim czasie są ciekawe i pada w nich sporo goli. Dwa ostatnie spotkania Nottingham Forest to przegrane 2:3, wcześniej przegrali 0:6. Jeśli chodzi o dwa ostatnie występy Leicester, to podobnie jak ich dzisiejsi rywale przegrali je, a wyniki były jeszcze wyższe, bo 2:6 i 2:5. Jak widać sporo się w tych meczach działo, były też rzuty karne. Leicester miało jedenastkę w spotkaniu z Tottenhamem, a wcześniej z Brington był rzut karny dla ich rywali. Nottingham Forest mieli karnego w swoim przedostatnim meczu przeciwko Bournemouth. Obie drużyny są na dnie tabeli, więc remis nikogo tutaj nie zadowoli, a co za tym idzie powinno być bardzo ciekawie. Możliwe, że również w tym spotkaniu będzie podyktowany rzut karny.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom