>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka PKO Ekstraklasy (9.09 - 12.09.2022)

Status
Zamknięty.
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Miedź - Korona
1X & Miedź 1-3 goli
@1.56
betfan BB
Może nie jest to najciekawsza para tej kolejki pod względem pozycji w tabeli, ale najciekawsza pod względem H2H. Te drużyny zagrały w ostatnich latach 7 spotkań bezpośrednich i zawsze był remis (0:0 lub 1:1). I tak w sumie jak spojrzeć na obecną grę obu drużyn to remis znów jest prawdopodobny. Miedź jak wspominałem we wcześniejszej analizie tworzy sobie sytuacje bramkowe i w większości spotkań przynajmniej jedną z nich wykorzystuje. Nie inaczej było w spotkaniu w Gliwicach, gdzie bramka padła dość szybko. Niestety Miedź to też drużyna popełniająca bardzo błędy w obronie i często mimo prowadzenia w spotkaniu nie zdobywają potem nawet punktu. Sądzę jednak, że przed tym spotkaniem mobilizacja będzie bardzo duża, bo mimo, że pozycja Korony w tabeli nie jest zła to jednak z kim jak nie z beniaminkiem zdobywać punkty. Miedź nie może pozwolić sobie na głupie błędy w obronie i liczę w ich przypadku na większą koncentrację. Myślę, że są w stanie zagrać nieco lepiej w defensywie i przed własną publicznością stracić co najwyżej bramkę, a przy strzeleniu od 1 do 3 bramek co jest bardzo prawdopodobne typ wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Radomiak Radom – Wisła Płock Typ: Wisła Płock lub remis @ 1,58

Nadal jestem nieprzekonany do gry Radomiaka. Gdy zobaczyłem, że są faworytem w starciu z Wisłą Płock byłem w szoku. W takim razie spróbuję pograć w stronę gości. Radomiak jest na razie w górnej części tabeli, ale jesteśmy na starcie sezonu. Przypuszczam, że niedługo zmieni się to. Obecnie są na siódmym miejscu, ale różnice w tabeli są bardzo małe. Dwa punkty dzielą Radomiak od strefy spadkowej. Nie zdziwię się jak w dalszej części sezonu będą bić się o utrzymanie. Radomiak wchodzi w okres znacznie trudniejszych meczów. Ostatnio grali z Legią i przegrali. Teraz zagrają z liderem. Następne trzy mecze to spotkania z Rakowem, Cracovia i Lechem. O punkty może być bardzo ciężko. Nafciarze utrzymują podobny, wysoki poziom od początku sezonu. Zdarzyła się jedna porażka, ale pomimo tego są nadal liderem. W mojej ocenie warto spróbować typ w stronę Wisły. Wiadomo Wolski nie zagra. Jest on ważnym ogniwem w składzie. Moim zdaniem pomimo tej absencji, goście zdobędą minimum jeden punkt w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Pogoń vs Lech

1/X i under 4.5
kurs 1.53

Spotkanie, które w końcówce poprzedniego sezonu byłoby walka o tytuł mistrzowski. Ten rok jednak rozpoczęty z gola inaczej w wykonaniu Poznaniaków. Są jedynym reprezentantem na europejskiej arenie i co musi być zaskoczeniem nie przegrali sromotnie z Villarealem. Ishak rozegrał bardzo dobre spotkanie i do spółki z Skórasiem nie pozwolili Lechitom na kompromitację.
Jednak na świecie musi być równowaga i jeśli Polacy grają w tygodniu w Europie to w lidze grają gorzej. Do tego należy dodać, że będzie to 6 mecz w 17 dni. Już w meczu z Widzewem na lawce zasiedli Ishak, Rebocho i Amaral.Kolejorz przeszedł przez 4 fazy kwalifikacji, czyli musial rozegrać 8 meczy. Po każdym z nich (2 mecze ligowe zostały przełożone, a jedno to Superpuchar Polski) Lech przegrywał lub zremisował, za wyjątkiem meczu z słabym Piastem. Po tak wyczerpującym meczy walki o wynik do końca, musi nastąpić rotacja składu, tym bardziej, że w kolejny czwartek następne spotkanie. Wyjazdy poza Poznań w tym sezonie jedynie raz zakończyły się zwycięstwem z czerwoną latarnią ligi - Lechia. Jeśli chodzi o braki kadrowe to sztab medyczny ma dużo mniej pracy niż na początku sezonu, aktualnie nieobecni to Czerwiński, Sobiech, Salamon Ba Loua I świeżo kontuzjowany Marchwiński.
Pogoń plasuje się na 3 pozycji, z strata punktu do Legii i Wisły. Mają druga najskuteczniejsza ofensywę ligi i jedna z najlepszych defensyw. Zaliczyli tylko jedna wpadkę z Śląskiem Wrocław, co więcej było to pomiędzy dwumeczem z Brondby i jeśli dobrze pamiętam Portowcy byli jedyna ekipa którą nie przełożyła spotkania. Przegrali z Rakowem 1:0, nie odstawali od podopiecznych Papszuna i zremisowali z Wisła, gdzie w samej końcówce uciekło im prowadzenie. Na własnym stadionie nie dali się pokonać w tym sezonie.
Jeśli chodzi o bramki to linia 4.5 jest rzadko przekraczana przez obie drużyny, w meczu Lecha ostatni raz wynik z min 5 bramkami padł w lutym, a Pogoni w marcu. W H2H obu zespołów taki wynik padł tylko krotnie w ostatnich 10 latach.
Mysle ze Lech kolejny raz straci punkty, zrotuja skladem by być gotowym na czwartkowe spotkanie w LKE, a Pogoń mająca dużo więcej sił wypunktuje rywala.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 2:2
Zagłębie lub remis
1,56

Przed nami już 9 kolejka i dość niespodziewanie na ten moment to Warta Poznań jest wyżej w ligowej tabeli o 1 oczko.
W poprzednim sezonie obie drużyny wygrały na wyjeździe, Warta aż 4:0 natomiast Zagłębie 2:0 ja dziś idę właśnie tym tokiem czyli stawiam, że goście tego meczu nie przegrają.
Ogólnie skład mają według mnie mocniejszy i potrafią zagrać na wysokim poziomie jednak często mają właśnie gorsze dni przez to właśnie tak mało punktów zdobytych. Dlaczego idę w stronę gości?
Po 1 właśnie przez kurs, jest dość wysoki jak na "podwójną szansę" gdzie grają dość wyrównane drużyny.
Po 2 Warta Poznań nie jest drużyną, która będzie prowadzić grę, goście mają piłkarzy, którzy potrafią właśnie stwarzać okazje i rozgrywać w środku pola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1251
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Widzew Łódź - MKS Cracovia
Rzuty rożne Widzew Lódz Powyżej 3.5 & Suma goli - Powyżej 1.5

W ramach 9 kolejki Ekstraklasy Widzew zagra u siebie z Cracovią. Stawiam tutaj na powyżej 1.5 bramki w meczu oraz powyżej 3.5 rzutu rożnego dla gospodarzy. Widzew przed własną publicznością grał póki co same ciekawe mecze, overowe z minimum 3 golami. Gospodarze zarówno strzelali jak i tracili do tej pory bramki. Cracovia również w zdecydowanej większości spotkań ligowych grała mecze z przynajmniej 2 bramkami. Na pewno kibice na wypełnionym stadionie w Łodzi znów nudzić się nie będą. Jeśli chodzi o kornery, to Widzew pod tym względem jest w czołówce ligi - średnia 6 na mecz, u siebie nawet równe 7. Liczę tutaj na spokojne pokrycie obu linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1113
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice
obie strzelą gola @ 1.71
Wynik: 3:3

Fortuna

Nie minęły dwa tygodnie, a ekipę z Zabrza czekają kolejny derby, tym razem z zespołem Piasta Gliwice. Na to spotkanie proponuje, że obie drużyny strzelą gola. Goście zaliczyli falstart przegrywając mecz za meczem, ale gdy spojrzycie na poprzednie sezony Piasta to kolejny rok z rzędu tak słabo zaczynaja start nowego sezonu. Fornalik i jego zespół mimo to przebudzili się i zaczęli powoli punktować notując zwycięstwa z Cracovią, Stalą oraz ostatnio z Miedzią. Piast w ostatnich dwóch spotkaniach strzelił dwa gole z stałych fragmentów gry, czyli podobnej broni po której to i Górnik Zabrze strzela gole. Atak gości wygląda bardzo ciekawie, bowiem od pierwszych minut zapewne zagra Wilczek, który ma na koncie już trzy trafienia, a wspierać go maja Kądzior, Chrapek czy Dziczek, który dołączył ostatnio do ekipy z Gliwic i w meczu z Miedzią zebrał kilka minut.
Obrona Górnika nie jest aż tak solidna jak w pierwszych spotkaniach, a błędy zaczynali popełniać min. Paluszek czy Jensen. Piast moim zdaniem jedną z takich okazji wykorzysta i umieści piłkę w siatce.
Górnik w lidze nie potrafi wygrać od czterech spotkań notując trzy bramkowe remisy i porażkę. W ataku niema kim straszyć, bowiem Podolski ma uraz (choć widziałem zdjęcia i wczoraj trenował), ale czy zagra?, zobaczymy. Krawczyk z Włodarczykiem odstawieni na ławkę, a ostatnio za gole odpowiedzialny miał być Cholewiak…dziwna sytuacja, mając napastników w składzie plus trzeci nabytek Marosę. Gaul tu trochę kombinuje i chyba nie potrzebnie. Mimo to myślę, że jutro to właśnie Marosa zagra od pierwszych minut.
Gdy spojrzycie na gole Zabrzan, to moja teza się potwierdza, bowiem w tym sezonie Górnik trafiał do siatki dziewięciokrotnie, ale aż pięć goli strzelali obrońcy, plus gol Janickiego w spotkaniu z Ruchem w PP. To pokazuje, że Górnik ma problem z wykańczaniem akcji jak i konkretnym napastnikiem.
Wracając do składu, to po kontuzji do składu powinien wrócić pomocnik Kotzke, który nie jest demonem szybkości, ale w środku pola nieźle sobie radzi. Może obok niego zobaczymy Blaz Vrhovec, który dołączył nie dawno do klubu i ma dość ciekawe CV. Choć tu myśle, że zagra Mvondo i jeden z tych panów na pewno zostanie zmieniony w drugiej połowie.
Górnik będzie chciał przełamać złą passę bez zwycięstwa i w końcu wygrać, a rywal ku temu jest idealny. Górnik musi być skuteczny, a doświadczonych graczy jak Plach, Czerwiński czy Holubek będzie trudno zaskoczyć. Mimo wszystko myśle, że obie ekipy przynajmniej raz strzelą do siatki, a my będziemy mogli rozliczać Typ na plus.

20:30 Widzew - Cracovia
Typ: Widzew
Kurs: 2.83
Wynik: 2:0

Bukmacher: Fortuna

Cracovia w poprzednim spotkaniu sprawiła mega sensacje rozbijając u siebie Raków aż 3:0. Czyżby znowu coś drgnęło w ekipie Jacka Zielińskiego?. Cracovia miała świetny start, ale potem zapanowała zadyszka i zaczęli tracić regularnie punkty. Teraz wygrali w PP oraz ostatnio w lidze. Jednak jestem zdania, że Widzew dzisiaj wygra i umocni się w górze tabeli. Cracovia ma ciekawy zespół i na dodatek młody, aby to jeszcze wszystko fajnie trybiło.
Widzew punktów mógł mieć zdecydowanie więcej, ale w kilku spotkaniach zabrakło postawienia tej przysłowiowej kropki nad ''i''. Liderem drużyny stał się Pawłowski, który dobrze zna ekstraklasę, a więc nic w tym dziwnego. Widzew co prawda u siebie nie jest wcale taki mocny bo wygrał zaledwie raz, ale tak jak pisałem, gdyby zespół ten nie tracił głupio goli i punktów to dzisiaj w łodzi byśmy mieli lidera ekstraklasy. Jestem zdania, że beniaminkiem dzisiaj pokaże po raz kolejny charakter i walkę o ligowe punkty, a ciężką praca i skutecznością wygrają to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2706
R 624,2K

rjastrzab

Użytkownik
Pogoń - Lech
Typ 1/X i under 4.5
Betfan Betbuilder
kurs 1.55

Kolega Emdojot już sporo napisał o tym meczu i wybrał identyczny typ łączony. Ja tradycyjnie gram przeciwko drużynom, które w tygodniu grały w pucharach. Pogoń u siebie notuje albo zwycięstwa, albo remisy. a Lech po szalonym meczu, niestety przegranym z Villareal nie będzie w stanie w mojej opinii dotrzymać kroku Szczecinanom.
W polskich warunkach gra na dwa fronty w lidze i w pucharach żadenj z naszych drużyn się nie udawała. Dlatego Lechici słabo rozpoczęli rozgrywki ligowe, alle ich kosztem grają w fazie pucharowej Ligi Konferencji.
Na razie jednak będą powiekszali strate do rywali w tabeli naszej Ekstraklasy i remis w Sczczecienie należy będzie uznać za ich sukses.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Widzew Łódź-Cracovia


Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie 9. kolejki Ekstraklasy. Do Łodzi przyjeżdża Cracovia. Zespół gości w poprzedniej kolejce rozbił u siebie Raków Częstochowa aż 3:0. Zagrali bardzo fajne spotkanie, nie dając rywalowi zbyt wielu szans na strzelenie gola. Widzew w zeszły weekend grał w Poznaniu z Lechem. Nie było to zbyt ofensywne spotkanie, drużyny nie miały zbyt wielu okazji na gola. Nie spodziewam się też tutaj wielu goli, ale skorzystam z zakładu specjalnego, który oferuje nam forbet. Wydaje mi się, że będzie to dość ostre spotkanie, obie drużyny stwarzają sobie też dużo sytuacji do rzutów rożnych.

Powyżej 6.5 rzutu rożnego i 39.5 punktów kartkowych Kurs: 1.68 Forbet
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: liczba kartek - powyżej 4,5 @ 1.90 betfan

Analiza:
Derby rządzą się własnymi zasadami. Miejsce w tabeli obu drużyn dobrze odzwierciedla formę obu ekip, które są zbliżone. Obie ekipy zgromadziły po 9 punktów. Przeplatają dobre mecze ze słabymi. Górnik charakteryzują się pressingiem od samego początku spotkania. Spodziewam się, że u siebie od razu ruszą do ataku. Będę wracał do meczu Górnika z Legią bo tam Zabrzanie bardzo dobrze zagrali i zdominowali Legionistów na boisku. Górnik gra wysoko, często też agresywnie, często też popełnia błędy. Górnik po 7 meczach najczęściej dostaje kartki w lidze, bo średnio 3,14 żółtej kartki na mecz. Piast natomiast 2,43 żk/mecz. Bo zsumowaniu daje nam to ponad 5 karteczek. Do tego aspekt derbów jeszcze bardziej zmobilizuje drużyny do walki i agresji. Linia kusząca do grania bo historia pokazuje, że nie padało wiele kartek w meczach po między tymi ekipami. Dlatego warto z tego skorzystać i tym razem liczę, że padnie minimum 5 karteczek w meczu. W tym sezonie w meczach Górnika 4/7 razy pojawił się over 4,5 żk. A w meczach Piasta 6/7 pojawił się over 4,5 żk kartki. Statystyka z tego sezonu jak najbardziej podpiera mój typ, a najważniejszy aspekt to po prostu derby. Sędzią jest Bartosz Frankowski, który w tamtym sezonie wyciągał średnio 4,5 żk w lidze, a w tym sezonie 3,5 żk. Liczę, że po derbach statystyki troszkę się zmienią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1185
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Miedź - Korona
Typ: X2
Kurs: 1,75 @ BetFan


Mecz dwóch zespołów z dolnej połówki tabeli ale to goście zajmują zdecydowanie wyższe miejsce. Typ na gości z podpórką wydaje się bardzo dobrą opcją po wysokim kusie jak na podwójną szansę. Dwóch beniaminków z których zdecydowanie lepiej na razie prezentują się Koroniarze. A konkrety Korona zajmuje 11 miejsce w tabeli z bilansem 3-1-4 natomiast Miedź 17 miejsce z bilansem 1-1-5 ale to nie wszystko spójrzmy na rywali obu zespołów w ostatnich kolejkach i tak Korona: Pogoń (3 - miejsce w tabeli) 1-2, Radomiak (8) 2-0, Wisłą (1) 1-2, Warta (9) 0-1 (od 12 min w dziesiątkę gol po rzucie karnym dla Warty, Lechia (18) 1-0. Miedz: Piast (14) 1-2, Lechia (18) 2-1, Jagiellonia (15) 1-2, Zagłębie (12) 1-2, Wisłą (1) 1-4. Ostatnie 5 meczów między tymi zespołami czy to w I lidze czy Ekstraklasie to 2 remisy 1-1 i 3 remisy 0-0. Idealny mecz dla Kielczan na budowanie bezpiecznej pozycji bo z kim jak nie z innym beniaminkiem który prezentuje się najsłabiej z zespołów które awansowały do Ekstraklasy. Biorąc pod uwagę jak obydwa zespoły w ostatnim czasie prezentują się na tle swoich rywali uwzględniając klasę tych rywali czy ich obecną formę widać zdecydowaną przewagę gości. Ale typ zabezpieczony remisem bo to jedyny wynik jaki pada między tymi zespołami w meczach o punkty do tego Miedź mimo porażek strzela po golu w prawie każdym meczu gospodarze mają tego napastnika z ciekawym CV więc trochę obawiam się remisu ale mimo wszystko moim zdaniem kursy na Koronę to spore value i warto pograć w tej kolejce właśnie zespół Leszka Ojrzyńskiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Pogoń - Lech
Typ: 1x i poniżej 4,5 gola
Kurs: 1,55
Buk: Betfan

W Szczecinie zapowiada się w niedzielne popołudnie arcyciekawe widowisko - oto kilka powodów, które na szybko przychodzą mi do głowy:

- Po długich oczekiwaniach dopuszczono do użytkowania jedną z nowych trybun stadionu i choć nadal sympatycy czekają, aż cały obiekt zapełni się kibicami, to liczba dostępnych miejsc zostanie prawie podwojona i wyniesie około 16 000 - bilety na dodatkową trybunę rozeszły się w 30 minut

- Takiej frekwencji nie widziano w Szczecinie od prawie 20 lat, natomiast od jakiegoś czasu jest tak duże zapotrzebowanie na spotkania Portowców, że nawet jeśli otwarty zostanie cały stadion, dopuszczający 20 500 osób, to i tak powinien się regularnie wypełniać

- Do Szczecina wybiera się grupa około 1000 kibiców Lecha i zajmą także nowo otwartą i specjalnie przygotowaną dla gości trybunę

- Lech po mizernym początku i falstarcie złapał ostatnio wiatr w żagle i po wygraniu trzech kolejnych spotkań ligowych rozegrał bardzo dobre spotkanie z Żółtą Łodzią Podwodną, zakończone niestety porażką 3:4

- Pogoń przez cały sezon punktuje na dość równym poziomie, jednak wciąż na pewno w pamięci zespołu pozostaje sromotne lanie, jakie poznaniacy spuścili im na tym stadionie rok temu (porażka 0:3) i drużyna pała chęcią rewanżu

Jak to się zakończy? Pogoń od czterech ostatnich meczów nie potrafiła pokonać Lecha na swoim stadionie i na pewno będzie chciała to zmienić. W bieżącym sezonie Portowcy notują na Twardowskiego bilans 3/1/0, więc są bardzo mocni, i może im to niewątpliwie dodać skrzydeł, wraz z szesnastotysięczną widownią, która będzie niewątpliwie dwunastym zawodnikiem

Lech z kolei wygrał trzy ostatnie spotkania w Ekstraklasie, więc również jest w gazie. Na pewno jednak zawodnicy aktualnego mistrza Polski będą jeszcze czuli w nogach pucharowy bój, i w tym właśnie upatruję szans Pogoni.

Z reguły jednak, jeśli jedni i drudzy marzą o wygranej, mecz kończy się remisem, i takie rozstrzygnięcie też jest bardzo prawdopodobne i tak naprawdę zadowoli pewnie obydwa zespoły.

A co do typu na poniżej 4,5 gola, to od 2004 roku obie drużyny rozegrały ze sobą 38 spotkań, z czego w dwóch padło 5 goli lub więcej, także ograniczenie bramkowe nie powinno tutaj mieć żadnego znaczenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
powyżej 24,5 fauli @ 1,55 (EE) 25
powyżej 26,5 fauli @ 2,0
Betfan

Pierwsze co nasuwa się na myśl przy spotkaniu derbowym to typ na kartki i faule. Na kartki już się pojawił także ja zaproponuje na przewinienia. Jak widać jak na spotkanie derbowe linia nie jest zbyt wysoko ustawiona.
Obie ekipy jak na razie nie najlepiej spisują się od początku sezonu i na koncie mają po 9pkt. ale jeszcze do rozegrania po 1 meczu zaległym. Po wywalczeniu punktów w poprzedniej kolejce obie drużyny opuściły strefę spadkową ale różnice w tabeli są tak niewielkie, że w przypadku porażki dzisiaj mogą wylądować w niej ponownie.
Górnik u siebie ostatnio niezbyt dobrze radzi sobie z drużyną Piasta i od 4 spotkań nie potrafi sięgnąć po komplet punktów, przegrywając w tym czasie 3 razy i zaledwie raz remisując.
Jak wiadomo każda passa czy to dobra czy zła się kiedyś kończy i zapewne gospodarze zrobią wszystko aby wygrać w końcu z Piastem mecz ligowy.
Zapewne jak w spotkaniu z Legią czy Wisłą Płock od początku zagrają wysokim pressingiem czym będą zmuszać defensywę rywali do popełniania błędów a co za tym idzie fauli ratunkowych. Szczególnie strona, na której występuje Pyrka i Reiner będzie narażona na dużą ilość ataków bowiem ta dwójka nie spisuje się najlepiej i zapewne zawodnicy Górnika zechcą to wykorzystać. Sami muszą uważnie zagrać w defensywę z czym bywa różnie bowiem Kądzior czy Wilczek w każdej chwili mogą poważnie zagrozić bramce przeciwnika.
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, które może być prowadzone w dosyć nerwowej atmosferze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Górnik Zabrze - Piast Gliwice Powyżej 24.5 fauli 1,55 etoto

Kurde niska linia kurs do czegoś tam w sam raz. Kolega z Górnika ładnie opisał sprawę- ja mam przyjemność pracować z kibicami obu drużyn i wiem ile to dla nich znaczy...dzielnice (sośnica Łabędy) mobilizacja akcje no walka na całego. Walka musi być typ na kartki fajny ale bywa to rożnie może karny a nawet czerwo powinno sie dziać sporo w tym meczu. faule powinny być. Górnik gra dość wysoko agresywnie dobry press prowokator Janza .... ogólnie Piastowi ostatnio dobrze idzie gra z Górnikiem wynik wydaje mi sie sprawa otwarta spiec nie powinno zabraknąć. Górnik ma dobry stały fragment sporo sie dzieje po różnych- Paluszek Kubicki chłopaki wysokie w obronie Piastunek także ułomków nie ma Czerwiński Mosór ciut drewniany toporny Rainer który ma inklinacje do gry faul właśnie zobaczymy trafnych wyborów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Mecz: Pogoń - Lech
Typ: x2
Kurs: 1,56
Buk: Betfan

Pogoń gra skutecznie na osiem ostatnich męczy wygrała pięć i traci tylko jeden punkt do lidera,jednak w tej kolejce czeka ich ciężki sprawdzian, ponieważ Lech który w Szczecinie ostatnio nie przegrywa 2 zwycięstwa i 2 remisy gra z meczu na mecz coraz lepiej po bardzo słabym początku sezonu.Lech grając co 3,4 dni radzi sobie coraz lepiej i kryzys ma już za sobą.Lech wygrał 3 mecze ligowe nie tracąc żadnej bramki i pechowo przegrał z Villareal 3:4 .Lech mając 6 pkt. straty do Pogoni nie może sobie pozwolić na porażkę.W tym meczu moim zdaniem duże prawdopodobieństwo remisu,dla pewności dodaję x2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Górnik Zabrze : Piast Gliwice
Sobota 20:00
Typ: Piast Gliwice powyżej 2.5 kartek
Kurs: 2.4
Betfan
Sobotnie potyczki tej kolejki ekstraklasy zakończymy w Zabrzu. Górnik na Roosevelta podejmie Piast Gliwice. A więc jakby nie było mecz derbowy. Obie ekipy sąsiaduja ze sobą w tabeli zabrzanie 14 Piast 15 miejsce obie ekipy po 9 pkt. Długo myślałem jak ugryźć ten mecz i idę w kierunku kartek. Typuje tutaj min. trzy kartki gliwiczan. Myślę że każda z drużyn zechce tutaj zgarnąć komplet pkt. Przez co mecz będzie twardy w końcu jak na derby przystało.. pogoda w godzinach meczu ma być deszczowa więc sprzyja niebezpiecznym sytuacjom i faulom. Sędzia pan Frankowski który nie raz pokazał że potrafi temperować zagrania karami indywidualnymi. W ostatnich dwóch kolejkach pokazał po 5 kartek w meczach. Sądzę że grę będzie jednak prowadził Górnik.. strzeli bramkę przez co w drużynie gości wkradnie się nerwowość. Powodzenia. Kurs bardzo fajny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1326
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Miedź Legnica - Korona Kielce
Typ: over 4.5 kartek @1,82 (unibet) (2:5)

W Legnicy zostanie dzisiaj rozegrany mecz o tzw. "6 punktów". Miedź jest na miejsce 17. za plecami tylko Lechia Gdańsk, natomiast Korona na miejscu 14. z raptem jednym punktem przewagi nad strefa spadkową. To nie będzie piękne widowisko, to będzie typowy mecz walki o każdy centymetr boiska, każdy z tych drużyn musi punktować bo jedna jak i druga może pożegnać się z ekstraklasa po tym sezonie.
Sędziuje Tomasz Wajda który lubi wyciągać karteczki, w tym sezonie dwa mecze, 10 żółtek i jedna czerwona kartka dla zawonika... Miedzi w starciu z Jagiellonią. W zeszlym sezonie na zapleczu EX, w Kielcach 8 żółtych a w rewanżu w Legnicy aż 11. Nie ma co się zastanawiać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2022
TKO_Bets 19,3K

TKO_Bets

Użytkownik
Piłka to zło ale jeden mecz zwrócił moją uwagę

Pogoń - Lech

Lech po meczu w pucharach i przed meczem w pucharach. Polskie zespoły i nie tylko polskie nie potrafią zagrać w lidze po pucharach.
W czwartek zagrają u siebie z Austrią Wiedeń i tam są realne 3 punkty do zgarnięcia i hajs za wygraną. Lech odpuści ligę. Nawet bez odpuszczania Pogoń ich zleje.

Pogoń wygra 2,37
Pogoń i over 1,5 3,10
 
przez pryzmat 3K

przez pryzmat

Użytkownik
Typ powyżej kolegi tenis_de_mesa godny rozważenia. Spotkanie sędziować będzie Tomasz Wajda z Żywca. Pokazał 4 kartki w wygranym przez Koronę meczu ze Śląskiem, 6 kartek w meczu Jaga- Miedź, gdzie Miedź przegrała to spotkanie. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że tak jak kolega wyżej napisał jest to mecz o 6 punktów, obie ekipy potrafią zagotować się jak nie idzie i fakt, że jest to dość młody 41 letni sędzia to uważam, że mogą kopać się po kostkach. Jak wskazują statystyki sędzia ten reaguje kartkami w pierwszej połowie co też nie jest bez znaczenia.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Podzielam zdanie poprzednika. Niestety takiego kursu w już nie złapałem.

Miedź jest na przedostatnim 17 miejscu z 4pkt
Ostatnio w meczach Miedzi:
Piast(W) 1 ,
Lechia(D) 5(+1cz)
Jagiellonia(W) 5(1cz)
Zagłębie(D) 6
Wisła(W) 4
Warta(D) 6
Radomiak(W) 6(1cz)

Korona natomiast jest 14 z 10pkt
Ostatnio w meczach Korony:
Pogoń(D) 4
Radomiak(W) 5
Wisła(W) 2
Warta(D) 5 (+1cz)
Lechia(W) 6
Śląsk(D) 4
Cracovia(W) 4
Legia(D) 6 (1cz)

W meczach bezpośrednich
11!!!, 8!!!, 4, 7, 2, 4, 1

Over 4,5żk - 1,60✅️
Over 5,5żk - 2,10✅️
Miedź over 2,5żk - 2,10⛔2 kartki
Czerwona kartka - 3,80⛔

Do tego mecz Pogoń- Lech

Lech poniżej 3,5gola + poniżej 7,5 różnych + powyżej 1,5 kartek✅️
Kurs 1,7
(Kursy Superbet)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom