>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9.-10. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [14.11-19.11.2019]

Status
Zamknięty.
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: San Marino - Rosja
Typ: Ostatniego gola strzeli: Artiom Dziuba  
Kurs: 2.99
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Rosjanie kończą rozgrywki grupowe na drugim miejscu i są już pewni awansu na Euro. Przed nimi mecz najłatwiejszy z możliwych - z San Marino, który w dziewięciu meczach strzelił jedną bramkę tracąc aż 46.

Dzisiejszy mecz należy rozpatrywać w kategoriach: jak dużym pogromem Rosjanie zechcą zakończyć rywalizację w meczu o nic, bo tak naprawdę nie ma wyniku, który w jakikolwiek sposób zmieniłby klasyfikację.

Przeczytałem dziś ciekawy artykuł:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/854995/eliminacje-euro-2020-harry-kane-liderem-klasyfikacji-strzelcow-goni-go-juz-tylko

W skrócie rzecz ujmując, notka ta stanowi o tym, że Harry Kane jest obecnym liderem klasyfikacji strzelców Euro, i że jedynym piłkarzem, który jest w stanie zagrozić mu w wygraniu tejże klasyfikacji jest reprezentant Izraela, Zahavi.

I tutaj pozwolę sobie podkreślić błąd merytoryczny autora rzeczonego artykułu, który pominął jedną bardzo istotną kwestię. Otóż równie silnym kandydatem do wywalczenia tego tytułu jest rosyjski piłkarz Artiom Dziuba. Spójrzmy na obecny stan przedmiotowej klasyfikacji:

Gole:
12 - Harry Kane (Anglia)
11 - Cristiano Ronaldo (Portugalia)
11 - Eran Zahavi (Izrael)
10 - Aleksander Mitrović (Serbia)
9 - Artiom Dziuba (Rosja)
9 - Teemu Pukki (Finlandia)

Wspomniany Rosjanin ma tylko trzy trafienia mniej od obecnego lidera, i tylko o dwa gole mniej od rzekomo jako jedynego zagrażającego mu Zahaviego.

Otóż, Dziuba, moi drodzy, który ma przed sobą arcyłatwe spotkanie z europejskim outsiderem, z pewnością będzie chciał dogonić lidera rzeczonej tabeli. Aby tego dokonać, będzie musiał strzelić minimum trzy bramki. Wtedy ma szansę zostać zwycięzcą ex aequo. Myślę jednak, że na tym nie poprzestanie, biorąc pod uwagę niezaprzeczalny fakt, że przecież Zahavi, który również ma jeszcze jedno grupowe spotkanie przed sobą, może swój dorobek powiększyć do trzynastu bądź więcej trafień.

Zatem wszystkie siły Rosji będą dzisiaj skupiać się wokół Dziuby. Daję spore szanse, że w tym meczu zostanie odgwizdany rzut karny. Wszak większość czasu spotkania futbolówka będzie kręcić się na połowie gospodarzy. W przypadku wskazania przez głównego arbitra na jedenastkę przed bramką San Marino, egzekutorem będzie najpewniej Dziuba.

Oczywiście wszelkie inne nietypowe rozstrzygnięcia typu że królem strzelców zostanie Robert Lewandowski, także są możliwe, ale szanse na to są na tyle iluzoryczne, że tylko szaleniec mógłby postawić pieniądze na tego typu rozstrzygnięcie. Trudno oczekiwać, żeby w meczu ze Słowenią strzelił siedem goli.

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione aspekty, stawiam że Artiom Dziuba wpisze się na listę strzelców nawet trzy razy. Na chwilę obecną żaden bukmacher nie przyjmuje tego typu zakładu, w związku z czym typuję, że strzeli on ostatniego gola w meczu.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Węgry
Typ: Spotkanie/BTS - Walia/Tak
Kurs: 4.15
Bukmacher: Totolotek


Zdecydowanie najciekawsze i najważniejsze z dzisiejszych spotkań. Na boisku w Cardiff rozstrzygnie się sprawa awansu na Euro 2020. Remis nie urządza tu nikogo. Co prawda Węgrzy mają szansę awansować po remisie ale będą musieli liczyć na to, że Azerbejdżan urwie punkty Słowacji na wyjeździe - jest to mało prawdopodobne. Sprawa zatem jest prosta, kto chce zagrać na Euro - musi dzisiaj wygrać. O ile obie ekipy grają dość zachowawczo, o tyle tutaj przesadna kalkulacja może przynieść korzyść tylko Słowacji. W drugiej połowie powinniśmy obserwować akcję za akcją, od jednej do drugiej bramki - a co za tym idzie, szansa na BTS jest bardzo wysoka. Faworyta w dzisiejszym starciu widzę w Walijczykach, grają u siebie, mają silniejszy skład i wszystko wskazuje na to, że sięgną po trzy punkty. U siebie pokonali Słowaków, zremisowali z Chorwatami, Węgrzy to jak najbardziej zespół w ich zasięgu - szczególnie kiedy muszą wygrać by awansować. Walijczycy co prawda mają zagwarantowany turniej barażowy, w przypadku braku awansu zagraliby z Bośnią i Hercegowiną, Irlandią i Słowacją. Nie trudno się domyślić, że łatwiejsza droga biegnie poprzez pokonanie dzisiaj Węgrów i z pewnością zrobią wszystko by ten scenariusz ziścić. Czysta jedynka jest wyceniana przez bukmacherów na 1.72, jedynka z BTS'em na 4.15 - różnica kolosalna. A Węgrzy choć ewentualnie też zagrają w turnieju barażowym - na pewno zrobią wszystko by wywalczyć dziś kwalifikację. Do stracenia nie mają już absolutnie nic. Mogą jedynie wygrać więc liczę, że zagrają odważnie i do przodu.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Szybuja kursy w górę na Duńczyków, mimo iż mało kto stawia w strone Irlandii. Ciekawe czym to jest spowodowane. Z 2.10 na 2.55 już. Spore wzrosty 
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ja dzisiaj jako jedyne spotkanie z dzisiejszej stawki ruszam Irlandia vs Dania i mam już swój typ jednak wrzucę do 2h bo jeszcze postawić nie mogę a nie chciałbym żeby mi ktoś kurs za bardzo zbijał więc proszę o wyrozumienie:D
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 18 listopada 2019 18:02 przez ziomeczek9393ja dzisiaj jako jedyne spotkanie z dzisiejszej stawki ruszam Irlandia vs Dania i mam już swój typ jednak wrzucę do 2h bo jeszcze postawić nie mogę a nie chciałbym żeby mi ktoś kurs za bardzo zbijał więc proszę o wyrozumienie:D
Tak już ci zabiją kurs jak na mecze ME limity są po 100tys euro :) 
 
chwalczi 143

chwalczi

Siema!
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Grecja - Finlandia
Typ: Grecja strzeli +1,5 gola 

Kurs: 2.28       
Bukmacher: STS

Według mnie najciekawsze spotkanie w dniu dzisiejszym zaraz po Irlandii z Danią, Grecja w każdym swoim meczu prezentowała się dobrze ale nie wystarczająco...jednak teraz mimo szans na awans po marnym ale jednak zwycięstwie z Armenią, pokażą że są w stanie postrzelać a może nawet wygrać z pewną awansu i rozluźnioną już Finlandią.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 18 listopada 2019 17:19 przez successfulSpotkanie: San Marino - Rosja
Typ: Ostatniego gola strzeli: Artiom Dziuba
Kurs: 2.99
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Rosjanie kończą rozgrywki grupowe na drugim miejscu i są już pewni awansu na Euro. Przed nimi mecz najłatwiejszy z możliwych - z San Marino, który w dziewięciu meczach strzelił jedną bramkę tracąc aż 46.

Dzisiejszy mecz należy rozpatrywać w kategoriach: jak dużym pogromem Rosjanie zechcą zakończyć rywalizację w meczu o nic, bo tak naprawdę nie ma wyniku, który w jakikolwiek sposób zmieniłby klasyfikację.

Przeczytałem dziś ciekawy artykuł:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/854995/eliminacje-euro-2020-harry-kane-liderem-klasyfikacji-strzelcow-goni-go-juz-tylko

W skrócie rzecz ujmując, notka ta stanowi o tym, że Harry Kane jest obecnym liderem klasyfikacji strzelców Euro, i że jedynym piłkarzem, który jest w stanie zagrozić mu w wygraniu tejże klasyfikacji jest reprezentant Izraela, Zahavi.

I tutaj pozwolę sobie podkreślić błąd merytoryczny autora rzeczonego artykułu, który pominął jedną bardzo istotną kwestię. Otóż równie silnym kandydatem do wywalczenia tego tytułu jest rosyjski piłkarz Artiom Dziuba. Spójrzmy na obecny stan przedmiotowej klasyfikacji:

Gole:
12 - Harry Kane (Anglia)
11 - Cristiano Ronaldo (Portugalia)
11 - Eran Zahavi (Izrael)
10 - Aleksander Mitrović (Serbia)
9 - Artiom Dziuba (Rosja)
9 - Teemu Pukki (Finlandia)

Wspomniany Rosjanin ma tylko trzy trafienia mniej od obecnego lidera, i tylko o dwa gole mniej od rzekomo jako jedynego zagrażającego mu Zahaviego.

Otóż, Dziuba, moi drodzy, który ma przed sobą arcyłatwe spotkanie z europejskim outsiderem, z pewnością będzie chciał dogonić lidera rzeczonej tabeli. Aby tego dokonać, będzie musiał strzelić minimum trzy bramki. Wtedy ma szansę zostać zwycięzcą ex aequo. Myślę jednak, że na tym nie poprzestanie, biorąc pod uwagę niezaprzeczalny fakt, że przecież Zahavi, który również ma jeszcze jedno grupowe spotkanie przed sobą, może swój dorobek powiększyć do trzynastu bądź więcej trafień.

Zatem wszystkie siły Rosji będą dzisiaj skupiać się wokół Dziuby. Daję spore szanse, że w tym meczu zostanie odgwizdany rzut karny. Wszak większość czasu spotkania futbolówka będzie kręcić się na połowie gospodarzy. W przypadku wskazania przez głównego arbitra na jedenastkę przed bramką San Marino, egzekutorem będzie najpewniej Dziuba.

Oczywiście wszelkie inne nietypowe rozstrzygnięcia typu że królem strzelców zostanie Robert Lewandowski, także są możliwe, ale szanse na to są na tyle iluzoryczne, że tylko szaleniec mógłby postawić pieniądze na tego typu rozstrzygnięcie. Trudno oczekiwać, żeby w meczu ze Słowenią strzelił siedem goli.

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione aspekty, stawiam że Artiom Dziuba wpisze się na listę strzelców nawet trzy razy. Na chwilę obecną żaden bukmacher nie przyjmuje tego typu zakładu, w związku z czym typuję, że strzeli on ostatniego gola w meczu.
Też o tym samym dzisiaj pomyślałem jak tylko spojrzałem na listę strzelców, kto tam może jeszcze powalczyć o najlepszego.
Warto zagrać na przynajmniej 3 bramki Dziuby ale na razie nikt takowych zdarzeń nie wystawił, może zmieni się to jutro.
Warto wspomnieć, że w spotkaniu rozegranym w Rosji wygranym aż 9-0 Dziuba strzelił 4 bramki (1 z karnego, 2 karnego nie wykorzystał ale dobił swój strzał).
Także jak piszesz cała ekipa będzie grała na niego i do karnego jeżeli się przytrafi na bank podejdzie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ogarnia ktoś te nowe poj....e przepisy dotyczące miejsc barażowych? Nie mam czasu się w to zagłębić w tej chwili a potrzebuje jednej informacji a w zasadzie potwierdzenia tezy, że mecz Szkocja - Kazachstan jest jak gdyby meczem o "awans" w postaci miejsca barażowego? W przypadku wygranej Kazachstanu to oni przejmują 3 miejsce i co wtedy, dostaną szansę grania o ME ?
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 09:51 przez grac45Ogarnia ktoś te nowe poj....e przepisy dotyczące miejsc barażowych? Nie mam czasu się w to zagłębić w tej chwili a potrzebuje jednej informacji a w zasadzie potwierdzenia tezy, że mecz Szkocja - Kazachstan jest jak gdyby meczem o "awans" w postaci miejsca barażowego? W przypadku wygranej Kazachstanu to oni przejmują 3 miejsce i co wtedy, dostaną szansę grania o ME ?
mecz o pietruche, Szkoci juz maja baraze a Kazachstan odpada. 3 miejsce nie ma nic do rzeczy,liczy sie liga narodow.
A z ligi D w ktorej Kazachstan gral juz wszystkie miejsca zaklepane ,natomiast Szkoci lige C wygrali wiec baraze maja pewne
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
cytat z dnia 18 listopada 2019 17:19 przez successfulSpotkanie: San Marino - Rosja
Typ: Ostatniego gola strzeli: Artiom Dziuba
Kurs: 2.99
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Rosjanie kończą rozgrywki grupowe na drugim miejscu i są już pewni awansu na Euro. Przed nimi mecz najłatwiejszy z możliwych - z San Marino, który w dziewięciu meczach strzelił jedną bramkę tracąc aż 46.

Dzisiejszy mecz należy rozpatrywać w kategoriach: jak dużym pogromem Rosjanie zechcą zakończyć rywalizację w meczu o nic, bo tak naprawdę nie ma wyniku, który w jakikolwiek sposób zmieniłby klasyfikację.

Przeczytałem dziś ciekawy artykuł:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/854995/eliminacje-euro-2020-harry-kane-liderem-klasyfikacji-strzelcow-goni-go-juz-tylko

W skrócie rzecz ujmując, notka ta stanowi o tym, że Harry Kane jest obecnym liderem klasyfikacji strzelców Euro, i że jedynym piłkarzem, który jest w stanie zagrozić mu w wygraniu tejże klasyfikacji jest reprezentant Izraela, Zahavi.

I tutaj pozwolę sobie podkreślić błąd merytoryczny autora rzeczonego artykułu, który pominął jedną bardzo istotną kwestię. Otóż równie silnym kandydatem do wywalczenia tego tytułu jest rosyjski piłkarz Artiom Dziuba. Spójrzmy na obecny stan przedmiotowej klasyfikacji:

Gole:
12 - Harry Kane (Anglia)
11 - Cristiano Ronaldo (Portugalia)
11 - Eran Zahavi (Izrael)
10 - Aleksander Mitrović (Serbia)
9 - Artiom Dziuba (Rosja)
9 - Teemu Pukki (Finlandia)

Wspomniany Rosjanin ma tylko trzy trafienia mniej od obecnego lidera, i tylko o dwa gole mniej od rzekomo jako jedynego zagrażającego mu Zahaviego.

Otóż, Dziuba, moi drodzy, który ma przed sobą arcyłatwe spotkanie z europejskim outsiderem, z pewnością będzie chciał dogonić lidera rzeczonej tabeli. Aby tego dokonać, będzie musiał strzelić minimum trzy bramki. Wtedy ma szansę zostać zwycięzcą ex aequo. Myślę jednak, że na tym nie poprzestanie, biorąc pod uwagę niezaprzeczalny fakt, że przecież Zahavi, który również ma jeszcze jedno grupowe spotkanie przed sobą, może swój dorobek powiększyć do trzynastu bądź więcej trafień.

Zatem wszystkie siły Rosji będą dzisiaj skupiać się wokół Dziuby. Daję spore szanse, że w tym meczu zostanie odgwizdany rzut karny. Wszak większość czasu spotkania futbolówka będzie kręcić się na połowie gospodarzy. W przypadku wskazania przez głównego arbitra na jedenastkę przed bramką San Marino, egzekutorem będzie najpewniej Dziuba.

Oczywiście wszelkie inne nietypowe rozstrzygnięcia typu że królem strzelców zostanie Robert Lewandowski, także są możliwe, ale szanse na to są na tyle iluzoryczne, że tylko szaleniec mógłby postawić pieniądze na tego typu rozstrzygnięcie. Trudno oczekiwać, żeby w meczu ze Słowenią strzelił siedem goli.

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione aspekty, stawiam że Artiom Dziuba wpisze się na listę strzelców nawet trzy razy. Na chwilę obecną żaden bukmacher nie przyjmuje tego typu zakładu, w związku z czym typuję, że strzeli on ostatniego gola w meczu.
STS ma zakłady na gole Dziuby.

1.7 na przynajmniej 2 gole i 3.25 na 3+
 
N 56

nchdpzs11

Użytkownik
U ruska macie zakład na zmianę w 1 połowie w meczu Polska-Slowenia po @1.5. Jak wiadomo Piszczek ma zejść w około 30minucie czyli pewka. Limit słaby bo tylko 70euro, ale zawsze ponad stowka w kieszeni :)
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 listopada 2019 15:25 przez nchdpzs11U ruska macie zakład na zmianę w 1 połowie w meczu Polska-Slowenia po @1.5. Jak wiadomo Piszczek ma zejść w około 30minucie czyli pewka. Limit słaby bo tylko 70euro, ale zawsze ponad stowka w kieszeni :)
To juz lepiej zagrac takie cos:
Bukmacher: Marathonbet / Inne zaklady

 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 15:45 przez ranczo0123

To juz lepiej zagrac takie cos:
Bukmacher: Marathonbet / Inne zaklady

Lepiej? Tutaj nie ma pewnego zysku a over 0.5zmiany to 99.9% szans. W dodatku te zaklady co podales również sa w 1xbet i osobiscie wczoraj pogralem ze gola nie bedzie przed zmiana @3.50
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dzyuba A. (RUS) strzeli przynajmniej dwa gole @1.70
sts
Kurs nie zachwyca, ale prawdopodobieństwo powodzenia tego zakładu jest bardzo dużo. Nie będzie obszernej analizy, bo to nic nie wniesie. 
San Marino zdobyło TYLKO jedną bramkę, a 46 straciło. 
Rosja zajęła drugie miejsce dwa razy przegrywając z Belgią. Pierwsze spotkanie pomiędzy Rosją a San Marino zakończyło się bardzo wysokim zwycięstwem gospodarzy, którzy to wygrali 9:0, a Dzyuba  cztery razy pokonał bramkarza rywali. 
Ostatni mecz, rywal z najniższej półki, to będą mogli poprawić swój bilans bramkowy. 
Dzyuba na obecną chwilę ma 9 goli. Strzelając hat-tricka zrówna się Kane. Jest to bardzo prawdopodobne, bo skoro gra się z San Marino, to może wydarzyć się wszystko. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 listopada 2019 16:01 przez ar0nek

Lepiej? Tutaj nie ma pewnego zysku a over 0.5zmiany to 99.9% szans. W dodatku te zaklady co podales również sa w 1xbet i osobiscie wczoraj pogralem ze gola nie bedzie przed zmiana @3.50
Wystarczy, ze Brzeczek spyta sie 5 min przed meczem "Piszczek chcesz dluzej pograc?" i jak dostanie odp twierdzaca to wszystkie bety do smietnika na over zmian w 1 polowie. Ja mam zlimitowane konto w 1xbet i kurs na to nie wynosi 1.50 tylko 1.30 wiec postanowilem podzielic sie swoja refleksja, ze juz lepiej pograc cos po kursie 3.00.
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
Podobno większość podstawowego składu  Austrii opuściła już zgrupowanie. Może się okazać, że nie będzie easy win z Łotwą?
 
N 56

nchdpzs11

Użytkownik
Nie podobno tylko na pewno. Sabitzer,Arnautovic,Alaba czy Laimer. Ale nawet rezerwowi co mniej grali są o klasę lepsi od Lotyszy. 
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 17:42 przez nchdpzs11Nie podobno tylko na pewno. Sabitzer,Arnautovic,Alaba czy Laimer. Ale nawet rezerwowi co mniej grali są o klasę lepsi od Lotyszy. 
to na pewno. Pytanie czy nie skonczy się jakimś 1;2 itd, i wszystkie handi pojda sie gonić
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Panowie, jak myślicie jakim składem wyjdzie Belgia ? Ma ktoś jakiejś info bardzo mnie ciekawi czy Waszym zdaniem kurs Belgia -4 (3,6) ma szansę na wejście. Cypr raczej nie jest reprezentacją która często obskakuje duży łomot. Teraz patrze że bardzo słaby kurs jak na takie ryzyko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom