>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

888starz

R 0

raflik64

Użytkownik
Witam
Mam problem z zalogowaniem się na stronę buka . Pisze komunikat „ ta strona jest niedostępna w twoim kraju”
Ma też ktoś też taki problem ? Ma ktoś link z którego można zalogować się z Polski ?
Do tej pory nie było tego problemu .
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź .
 
Baqu 723,3K

Baqu

Forum VIP
Witam
Mam problem z zalogowaniem się na stronę buka . Pisze komunikat „ ta strona jest niedostępna w twoim kraju”
Ma też ktoś też taki problem ? Ma ktoś link z którego można zalogować się z Polski ?
Do tej pory nie było tego problemu .
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź .
jaka masz przeglądarkę ? w Chrome jest np darmowa wtyczka Planet VPN która czasem używam, zmieniasz kraj np na UK i powinno dzialac. daj znac
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Gorszej weryfikacji w życiu nie miałem skrill plus dowód wysłałem klepneli 1 wypłata przyszła potem wypłata nr 2 ugrałem 4800 Selfi z otwarta poczta z działem bezpieczeństwa klepneli porem wyciąg klepneli teraz chcą prawko paszport albo akt urodzenia nie uważacie ze przesadzają nie można tak napisać od razu co chcą??
 
D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Gorszej weryfikacji w życiu nie miałem skrill plus dowód wysłałem klepneli 1 wypłata przyszła potem wypłata nr 2 ugrałem 4800 Selfi z otwarta poczta z działem bezpieczeństwa klepneli porem wyciąg klepneli teraz chcą prawko paszport albo akt urodzenia nie uważacie ze przesadzają nie można tak napisać od razu co chcą??
To są ich niezmienne standardy od kilku lat . Do tego można dodać jeszcze potwierdzenie własności numeru telefonu, pytania kim jest dla Ciebie ten i tamten. Całość może trwać nawet 3 tygodnie. Należy mieć to na uwadze grając u ruska.
 
Do góry Bottom