>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

8 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 23.09 - 26.09.2011

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP



by unibet


Najciekawiej w tej kolejce zapowiada się pojedynek Śląska Wrocław z Lechem Poznań. Ale oprócz tego meczu czeka nas jeszcze kilka wyrównanych gdzie ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Typowy mecz walki powinien odbyć się w Bielsku-Białej. W obu drużynach jest bardzo napięta atmosfera i strata punktów w tym spotkaniu może oznaczać zmiany w zespole. Kolejkę zakończy spotkanie liderującej Korony z Polonią. Czy drużyna z Kielc dalej pozostanie niepokonana? Zapraszam do dyskusji.
 
T 2

tuptak

Użytkownik
Ja bym się zastanowił, a może nawet zagram za małą stawkę :
Gornik - Cracovia
Podbeskidzie - Lechia
Zaglebie - Lks
GKS - Legia
Wisla - Ruch
All under 3.5
Ako w STS 2.08
Więc nawet nieźle. Zastanawiam się czy postawić na to, bo w ekstraklasie pada ostatnio bardzo mało bramek. Jedynym over 3.5 w tamtej kolejce był mecz Lech - Jaga. Wcześniej były też chyba tylko 2 overy. A najbardziej &quot;nieprzewidywalne&quot; spotkania typu slask - lech , polonia - korona nie stawiam.
Jeszcze 2 małe propozycje ode mnie :
Lech strzeli 1.35
Zaglebie nie strzeli 3.0
 
T 3

tamarind17

Użytkownik
hmm ja bym się spodziewał sporo bramek w meczu podbeskidzia z lechia a reszta to nigdy nie wiadomo jak u nas się sprawy potoczą
ja proponuję zagrać na Cracovię - kiedyś się musi przełamać, teraz prowadzi z piastem 1:0 choć gospodarze grają w 10.
I według mnie Polonia wygra z Koroną. Nie wierzę w to, że będą się trzymać na pozycji lidera tak długo :d doświadczenie ostatnich lat pokazuje, że z czasem dochodzą na swoje miejsca nasi potentaci
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu w pucharze Polski nie wroze Jadze nawet 1pkt w Lodzi.. Niby mecz meczowi nie rowny, w skladzie nie grali wszyscy podstawowi pilkarze, ale z taka gra jak z Ruchem Zdzieszowice bedzie powtorka z zeszlego sezonu, ktora mialem &quot;przyjemnosc&quot; ogladac na zywo. Obym sie mylil..
Typ: Widzew 2.20
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Slask Wroclaw - Lech Poznan
Typ: 2
Kurs: 2.50
Buk: bet-at-home

Dla mnie faworytem tego spotkania jest Lech Poznan ostatnie dwa mecze tego zespolu to siedem bramek strzelonych i tylko jedna stracona

20/09-11 Puchar Polski C. Glogow vs. Lech 0:3
16/09-11 Ekstraklasa Lech vs. Jagiellonia 4:1

W Lechu od dłuższego czasu brakuje kontuzjowanych Marcina Kikuta i Manuela Arboledy. W spotkaniu z Jagiellonią nie zagrał również narzekający na drobny uraz Ivan Djurdjević, ale niewykluczone, że w piątek Serb będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Slask ostatni wygral z Cracovia, ktora zamyka tebele ekstra klasy i nie odniosla jeszcze zwyciestwa w tym sezonie ( no oprucz wygranej w pucharze z drugoligowym Piastem 1:0) jednak wczesniej poniesli dwie porazki:

Korona vs. Śląsk 2:1
Śląsk vs. Widzew 1:2

W zespole gospodarzy zabraknie także od dawna zmagających się z kontuzjami Przemysława Kaźmierczaka, Jarosława Fojuta i Łukasza Gikiewicza, choć ten trzeci wrócił już do gry w ostatnim meczu Młodej Ekstraklasy i strzelił nawet gola. Do dyspozycji Oresta Lenczyka powinien za to być Cristian Diaz, który niedawno również zmagał się z drobnym urazem i nie zagrał w meczu z Cracovią.
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
W Jagiellonii niestety nie ma komu strzelać bramek. Frankowski kontuzja - skręcona kostka, czyli ofensywa Jagi jest słabiutka. Ja osobiście bym postawił, że w meczu z Widzewem goście nie strzelą gola.
Obstawiam mecz nudny, bez żadnych rewelacji, zakończony wynikiem 1:0 dla Widzewa.
Widzew - JAGIELLONIA
typ: strzeli druż. gości 2 - NIE

P.S. No niestety, Kupisz stara się zastąpić Franka.
 
S 0

sobek1

Użytkownik
Oglądam wszystkie mecze Lecha od początku sezonu i ich gra wygląda dobrze tylko wtedy kiedy pierwsi strzelają bramkę. Wtedy przeciwnik nic nie ma do powiedzenia. Zauważcie że wszystkie wygrane Lecha w tym sezonie były co najmniej trzema bramkami różnicy. Lech jeśli pierwszy strzela to narzuca swój styl gry ala barca, nieosiągalny dla pozostałych drużyn ekstraklasy. Moim zdaniem nie warto grać na Lecha po kursie ~2,6, ponieważ jeżeli Lech dzisiaj odniesie zwycięstwo, to jest wielce prawdopodobne że będzie to zwycięstwo kilku bramkowe.
Moim zdaniem spory value:
Lech -1 (4,8)
Lech -2 (11)
 
adi80 2

adi80

Użytkownik
Podbeskidzie - Lechia under 2,5 (1,55)✅
Wydaje mi się, że jednak w Bielsku Białej nie będziemy oglądać zbyt dużo bramek. Wspieram się statystykami (choć wiadomo, że one nie grają ???? ) w meczach pomiędzy tymi drużynami nie padało więcej jak 2 bramki, Lechia w 5 ostatnich meczach zaliczyła tylko raz over 2,5 u siebie z Górnikiem. Podbeskidzie w 5 ostatnich meczach dwa overy z Legia i Koroną.
Śląsk - Lech over 2,5 (1,85)✅
Tutaj też statystyki za takim typem: w dwóch ostatnich meczach we Wrocławiu pomiędzy wspomnianymi drużynami overy (choć we wczesninejszych latach różnie bywało). Śląsk na 5 ostatnich meczy trzy overy a Lech w 5 ostatnich cztery overy.
Pozdrawiam i trafień życzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sieku 31

sieku

Użytkownik
Z dzisiejszych meczy skleiłem taki kuponik:
Śląsk - Lech @ 2[DNB] @ 1.78
Podbeskidzie - Lechia @ under 3,5 @ 1.22
AKO: 2.17 w Bwin
Lech jest mocnym zespołem. Rudvens strzela gola za golem. Lider strzelców zanotował już chyba 2 czy 3 hattricki. Reszta zespołu też gra niczego sobie. Nie są obciążeni rozgrywkami europejskimi i muszą być skupieni na lidze by znowu w nich zagrać. Na ostatnie 6 konfrontacji tych zespołów 4 razy triumfował Lech i padły 2 remisy... W ostatnich meczach Lech prezentował się całkiem nieźle co potwierdzają wyniki. Śląsk natomiast, choć składu fatalnego nie ma to zalicza dotkliwe porażki... Jedyne co może przemawiać za Śląskiem to zmęczenie Lecha po meczu PP [choć nie wszyscy z pierwszego składu grali] oraz własny stadion. Z uwagi na to postanowiłem zagrać bezpieczniej - z opcją zwrotu zakładu przy remisie.
Podbeskidzie, podobnie jak i Lechia słabo radzą sobie w Ekstraklasie. Lechia ostatnio zaliczyła jeszcze klęskę w PP. Podbeskidzie jako beniaminek jest typowym chłopcem do bicia w lidze [choć Wojskowym dowalili ;/ ]. Lechia Jest zespołem mega underowym i to w każdej kategorii - tak obrony jak i ataku. Podbeskidzie zaś nie jest dane zdobywanie goli w najwyższej klasie rozgrywkowaj. Tu trafia na dobrą defensywę i raczej wiele nie wskóra... Myślę że under o podwyższonym progu powinien wejść jak w masło.
Szanse dubletu oceniam na około 85%.
Dodatkowo za drobne można zagrać jeszcze na zwycięstwo Lecha, tak 65 - 70%
Powodzenia!
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Dzisiaj zmierzą się sąsiedzi z tabeli. Jest to ciężki mecz do wytypowania, więc myślę, że remis spokojnie może w nim paść.
W Podbeskidziu nie dzieje sie najlepiej. Prezesi powoli rozglądają sie za nowym szkoleniowcem oraz przesuneli do rezerw jednego z ważnych zawodników. U siebie 2 razy zremisowali na własnym boisku, dlatego widze szansę na wejście tego typu. Drużyna ma bardzo dobrego bramkarza a ofensywa Lechii narazie nie &quot;odpaliła&quot;. W pomocy gospodarzy nie widać zbytnio wartościowych zawodników.
Goście narazie grają zdecydowanie poniżej sowich oczekiwań. Ostatnio wygrali z Wisłą Kraków. Ale czy to mógł być &quot;wypadek&quot; przy pracy? Wkoncu przegrali na wyjeżdzie ze słabą Jagą, a zaledwie zremisowali z ŁKSem i Cracovią.
@ remis 3,1 stawka: 3/10 ⛔
 
Z 0

ziomator

Użytkownik
Śląsk - Lech 2
kurs: 2,5 (bah)

Mecz niezwykle wyrównanych drużyn. Śląsk po dobrym początku zalicza wpadki z Widzewem oraz Korona. Ostatni mecz z Cracovią mimo ogromnej przewagi w posiadaniu piłki, nie zachwycił. Można zauważyć w Śląsk ewidentny spadek formy. Tym bardziej, że porażki z wcześniej wspomnianymi drużynami były zasłużone.
Lech Poznań mimo porażki z Wisłą wydaję się aktualnie najmocniejszą drużyną w ekstraklasie. Pierwsze 20 min z tego meczu pokazały jak Lech potrafi grać w piłkę. Zwycięstwo z bardzo dobrze grającą drużyną Jagielloni to nie jest również dzieło przypadku.
Jedyną szanse Śląska upatruje w konsekwentnej grze w obronie i szybko strzelonej bramce. W innym przypadku, nawet gra przy ul. Oporowskiej nie pomoże gospodarzą.

Moje typy na pozostałe mecze:

Podbeskidzie Bielsko Biala - Lechia Gdansk X
Slask Wroclaw - Lech Poznan 2
Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 1
Zaglebie Lubin - LKS Lodz 1
GKS Belchatow - Legia Warszawa 2
Widzew Lodz - Jagiellonia Bialystok X
Wisla Krakow - Ruch Chorzow 1
Polonia Warszawa - Korona Kielce 1
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Typ: Połowa/koniec meczu 1/2
Kurs: 35.0
Bukmacher: Betsson

Dzisiaj o godzinie 20:30 będziemy świadkami spotkania drugiej i trzeciej drużyny z tabeli Ekstraklasy. Chcąc - nie chcąc zapowiada się zacięta walka. Co do wyniku końcowego nie mam wątpliwości, Lech ma dobrą passę. Jednak Wrocławianie na pewno nie sprzedadzą tanio skóry i będą próbowali czymś zaskoczyć rywala. Mam nadzieję, że tej niespodzianki możemy spodziewać się już w pierwszej połowie i zrobią wszystko, żeby nie zawieść kibiców na własnym boisku. W pięciu kolejkach na siedem możliwych obydwa zespoły wbiły/straciły bramkę w pierwszej połowie. Taki scenariusz zakładam również w tym starciu. To dla zespołów ważne spotkanie - jeden i drugi mają taki sam bilans remisów, przegranych i wygranych meczy. Od meczu zależy kto zajmie drugą lokatę, a kto trzecią z kolei. Kurs jest przyzwoity, warto postawić mniejszą sumę niż na inne spotkania, żeby ograniczyć ewentualne straty. Emocje gwarantowane
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
vs.
Typ: Lechia ~ 2.65

Mecz zagadka, jedna wielka niewiadoma, brak faworyta. Oba zespoly maja noz na gardle. Bielsko Biala jest juz co prawda po pierwszej karze finansowej wynaszacej 1000zl na pilkarza i napewno zawodnicy Podbeskidzia nie beda chciely kolejnego tysia oddac dla zarzadu. Natomiast smak takiego nieszczescia posmakuja pilkarze Lechi jesli dzis przegraja z Podbeskidziem. Karne przesunięcia do drużyny rezerw, a nawet... zwolnienie szkoleniowca Tomasza Kafarskiego. Sytuacja w Lechii jest na tyle alarmowa, że do Bielska-Białej ściągnięty został nawet leczący ostatnio kontuzję Abdou Razack Traore, który ma pomóc gdańszczanom w odniesieniu zwycięstwa. Lukasz Surma (Lechia) mowi wyrazie ze jest to dla nich mecz nie tylko o zycie ale tak ze o posade trenera z ktorym wspolpracuje sie druzynie znakamicie i nie chcieli by go zmieniac. W Podbeskidzia składzie zabraknie na pewno kontuzjowanego Dariusza Kołodzieja oraz Macieja Rogalskiego, który został odsunięty do drugiej drużyny Podbeskidzia z powodów dyscyplinarnych. Strefa zagrożona spadkiem jest już blisko, dlatego piątkowe spotkanie będzie dla obu zespołów okazją, by odbić się nieco w górę tabeli i nie być zmuszonym nerwowo spoglądać w jej dolne rejony.

Moj typ to wygrana Lechi ktora ma wieksze doswiadczenie w ekstraklasie, silna motywacje i cos do udowodnienia sobie, kibicom i zarzadowi po ostatniej kompromitacji w Pucharze Polski

Ps. dobry zagraniem bylo by zagranie over na zolte kartki, bo w taki meczach o zycie ich nie zabraknie ;) ale niestety moj buk czegos taiego nie oferuje...
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Ciekawie prezentują się kursy na mecz Zagłębie - ŁKS. Zagłębie - wiadomo, prezentuje się fatalnie. U siebie nie wygrywa, mało tego, nie wygrało jeszcze w ogóle w tym sezonie. Ostatnia porażka w pucharze z Kluczborkiem i trzy stracone gole dopełniają obraz nędzy i rozpaczy. Zachodzi wysokie prawdopodobieństwo, że zawodnicy grają przeciwko trenerowi. Jeśli zaś chodzi o ŁKS to od przyjścia Probierza dużo się zmieniło. Wygrana z Cracovią na wyjeździe i remis &quot;u siebie&quot; w Bełchatowie z Górnikiem. Chociaż w tym meczu gra była średnia. Porażki z Ruchem w Pucharze nie ma co brać pod uwagę, zagrał jeden zawodnik z podstawowego składu. Atmosfera w drużynie jest bojowa, na treningach pełne zaangażowanie. Do tego czas działa na korzyść, pozwala lepiej zgrać się zawodnikom, którzy dołączyli niedawno, a także wprowadzać Probierzowi swoje koncepcje. Ja jestem pełen optymizmu przed tym meczem. O zwycięstwo nie będzie łatwo, bo skuteczność kuleje, ale porażkę raczej wykluczam. Kascelan z Łukasiewiczem odwalają świetną robotę w środku pola i myślę, że nie pozwolą Lubinianom na zbyt wiele. Wobec tego, warto wziąć pod uwagę:
Betsafe:
ŁKS (+1) - kurs 2.0
ŁKS (+2) - kurs 1.3 - to jest wręcz pewniak, który sam wybrałem, dorzucając zwycięstwo MU ze Stoke, co daje ako 2.0
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
Śląsk - Lech
1 DNB @ 1.95

Mecz aktualnego wicemistrza z byłym mistrzem. Mecz dla obu drużyn bardzo ważny w kontekście tabeli.
Oba zespoły jak do tej pory zgromadziły po 13 punktów, dla obu jest to jednak dorobek mały. Śląsk pełną pulę zgarnął w Warszawie i Krakowie, tracąc jednocześnie punkty z Widzewem i Koroną oraz Górnikiem. Lech rozniósł Bełchatów, ŁKS i Jagę. Tak naprawdę tylko jeden mecz Lecha w tym sezonie był w ich wykonaniu dobry, choć przyznać trzeba, że rywal był beznadziejny. Mecz z Ruchem wygrany przez Lechitów 3:0 mógł się podobać.
Jeśli chodzi o Śląsk to na pewno kłopotem w tym sezonie jest skuteczność. W zremisowanym meczu z Górnikiem czy w wygranym po bólach meczu z Cracovią było to widoczne.
Śląsk to bardzo poukładana, dobrze z reguły grająca w defensywie. Nie da się ukryć, że większość strzelonych przez Lecha bramek to były koszmarne błędy formacji obronnych ich przeciwników. Błędów nie popełnił Górnik, i dzięki temu Lecha pokonał. Spodziewam się dość podobnego spotkania i zwycięstwa WKS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Śląsk przed własną publicznością ostatnimi laty przegrywa z Lechem. Z roku na rok drużyna wygląda jednak solidniej i wydaje mi się, że dzisiejszego wieczoru nie dadzą się pokonać. Ogólnie wrocławianie nie radzą sobie u siebie z tymi najgroźniejszymi rywalami, ale szkoła Lenczyka pozwala mi twierdzić, że dzisiaj jego podopieczni będą w stanie grać jak równy z równym. Zwłaszcza, że Lech gra w kratkę. Ostatnio wysokie wygrane, ale wcześniej kiepska postawa, zarówno w meczu z Górnikiem jak i Wisłą. Śląsk również nie potrafi utrzymać równej, dobrej formy i stąd upatruję w tym meczu remis. Walka o fotel lidera według mnie zakończy się podziałem punktów i żadna z drużyn nie będzie specjalnie zadowolona po dziewięćdziesięciu minutach. Konsekwentna gra Śląska może przynieść oczekiwane efekty, ale żeby wygrać z Lechem trzeba jednak pokazać coś więcej. Po tym co Śląsk pokazał przed tygodniem w Krakowie, może być trudno. Ciekawy mecz, z sytuacjami dla jednych i drugich, ale ostatecznie X. Tak wygląda mój scenariusz na to spotkanie.
Moja propozycja: Remis - 3,10 Betclic ⛔
 
adi80 2

adi80

Użytkownik
Górnik - Cracovia under 2.5✅
Zagłębie - ŁKS under 2.5⛔
GKS - Legia over 2.5⛔
ako 4,83⛔

Statystyki. Górnik właściwie zaliczył w 5 ostatnich meczach więcej overów niż underów, jednak wydaję mi się, że z drużynami teoretycznie słabszymi zalicza undery ???? Cracovia, oni w 5 ostatnich meczach tylko jeden over. Ostanie sezony w Zabrzu pomiędzy tymi drużynami też undery ???? (nie cofam się zbyt daleko, bo przestanie się zgadzać ???? ) Zagłębie i ŁKS obie w 5 ostatnich po 1 overze. W ostatnim meczu pomiędzy nimi wynik 2-1 a że było to bardzo dawno... bo w 2007/2008... GKS - Legia... to, że GKS strzeli nie pozostawia wątpliwości, pytanie tylko ile. Legia co mecz zalicza over. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami to undery. Jednak w tym sezonie każdy leje na boisku Legie jak chce, nawet na Łazienkowskiej.
Może i troszkę naciągana ta moja analiza ???? więc wrzuciłem wszystkie mecze na jeden kupon, ako wyszło fajne, zmniejszyłem stawkę, więc ewentualna strata nie będzie dotkliwa.
Pozdrawiam i jak zawsze trafień życzę ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 73627

Gość
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź ⛔⛔⛔
poniżej 2,5 - 1,57 Tobet

Zacznę od tego, że ŁKS po przyjściu nowego trenera Michała Probierza to całkiem inna drużyna niż ta która przegrywała na początku sezonu 5-0, 4-0, czy 3-1 z Legią. Jak na razie bilans tego klubu za tej kadencji to zwycięstwo 1-0 z Cracovią w Krakowie i remis 1-1 u siebie z Górnikiem, oba te mecze są under 2,5. &quot;Nowy&quot; ŁKS jest lepiej zorganizowany w defensywie, nie traci głupich bramek, ale dalej nie popisuje się pod bramką przeciwników. Max na co ich stać to 1 bramka.
To samo tyczy się jednak Zagłębia, które pomimo, że ma potencjał gra w ataku bardzo słabo i strzeliło dopiero 2 bramki. Oprócz jednego meczu z Ruchem wszystkie jej mecze kończyły się under 2,5. A kto widział spotkanie z chorzowianami, wie w jakich okolicznościach under zmienił się w over. Dla tych którzy nie widzieli. W 94 minucie Ruch prowadzący 2-0 całkowicie się rozluźnił, a najbardziej bramkarz Perdijić, który puścił tak zwaną &quot;szmatę&quot;.
W tym meczu spodziewam się walki, ale przede wszystkim oba zespoły nie będą chciały przegrać, myślę, że będzie to w miarę solidna obrona i dużo walki w środku pola, także polecam!
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Widać, że zmiana trenera dobrze wpłynęła na sytuację w Cracovii. Pan Dariusz zrobił dobrą zmianę w ataku - za Van Der Bizena wpuścił Niedzielana, który po 9 minutach zdobył bramkę dla Pasów, a potem to już tylko murowanie bramki i dociągnięcie wyniku do końca. Czyżby Cracovia stawała powoli na nogi?
Czuję, że w ŁKSie Michał Probierz też zrobi nie małą rewolucję swoimi decyzjami, które zapoczątkują dobry początek klubu w rozgrywkach. Pamiętacie jak Probierz pociągnął swego czasu Jagiellonię do pucharów?
Zagłębie L. - ŁKS
TYP: X2
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
3:2​

Dzisiaj o 17.00 przy Reymonta w Krakowie Wisła podejmować będzie chorzowski Ruch. Na razie w tabeli to Niebiescy są wyżej niż Mistrz Polski, ale fani Białej Gwiazdy liczą, że to się zmieni po dzisiejszym pojedynku. W ostatnich dwóch spotkaniach ligowych gospodarze odnosili zwycięstwa w tym bardzo ważne z Lechem. W tygodniu grali w Pucharze Polski z Flotą. Wprawdzie to spotkanie wygrali, ale trener Maaskant nie krył rozczarowania z postawy drużyny szczególnie w pierwszej połowie. Na szczęście nastraszył w przerwie zawodników, że jeśli nie wygrają to będą wracać pociągiem ... więc jak widać teraz fani Białej Gwiazdy powinni przychylnym okiem spojrzeć na PKP. Niestety taki argument dziś odpada. Jednak nie sądzę, by kolejny raz powtórzyła się historia. Trener uczula drużynę, na to że goście postawią na grę destrukcyjną więc muszą zagrać szybko i zrobić wszysktko by strzelić przeciwnikowi gole. Tutaj bardzo liczą na Bitona, któremu głównie Wiślacy zawdzięczają zdobywane bramki. Jeśli chodzi o kontuzje to na szczęście holenderski trener nie musi się tym martwić ponieważ ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Narzekać na braki nie powinien także trener Fornalik, który nie ma do dyspozycji tylko Djokicia. Ruch ostatnie trzy mecze wygrał. Jednak rywala raczej nie powalali na kolana. Może za wyjątkiem Jagielloni, jednak wiemy że piłkarze z Białegostoku słabo grają spotkana wyjazdowe. W minionym sezonie w Krakowie lepsza była Wisła wygrywając 3:1. Warto w tym miejscu również wspomnieć, że Ruch nie wygrał przy Reymonta już od 14 lat. Moim zdaniem nie zrobi tego także dzisiaj.
Moja propozycja:
Wisła (około 1.50)✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom