>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 19.09 - 22.09.2013

staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Lech - Pogoń
Typ: Poniżej 2,5 bramki @ 1,62 ⛔
buk: Expekt
Przeciwko &quot;Kolejorzowi &quot; nie stawiam, bo jestem ich kibicem, a i mecz może różnie się potoczyć, jeśli chodzi o wynik.
Tradycyjnie już w tym sezonie Lech przystąpi do tego składu ze sporym osłabieniem. Nie zagrają :Jasmin Burić, Kebba Ceesay, Marcin Kamiński, Rafał Murawski, Dimitrije Injac oraz najprawdopodobniej Barry Douglas. Gotowi do gry powinni być Luis Henriquez, Mateusz Możdżeń, Kasper Hamalainen. Na boisko mógłby wybiec Szymon Pawłowski, ale trener chce go oszczędzić i uniknąć ryzyka pogłębienia kontuzji.
Jak widać bardzo osłabiona jest pozycja obronna, gdzie zabraknie filarów i jednych z najlepszych zawodników na swoich pozycjach w Ekstraklasie Cesseya, Kamińskiego i Buricia. Niby, to powinno skłonić do typów na &quot;powyżej&quot;, ale spójrzmy na ofensywę gospodarzy. Tam zabraknie motoru napędowego Murawskiego, Loverencic jest pod formą, Pawłowski nie zagra, a był w dobrej formie, natomiast na szpicy nie ujrzymy Ubiparipa, który jest najskuteczniejszym zawodnikiem swojego klubu(3 bramki) . Zastąpić Serba spróbują będący w bardzo słabej dyspozycji Teodorczyk bądź Ślusarski.
Gra Lecha nie napawa optymizmem. Zaledwie 9 pkt i 7 strzelonych goli, to nie są statystyki godne wicemistrza Polski. Styl gry pozostawia, także wiele do życzenia.
Podobnych problemów nie mają &quot;Portowcy&quot;. Zespół ten dobrze wszedł w sezon i ma 10 pkt na koncie, a w ich szeregach bryluje Akahoshi z 5 golami i 2 asystami, jeśli zawodnicy &quot;Kolejorza&quot; zatrzymają Japończyk, to mój typ będzie jak najbardziej do wygrania.
Jeśli chodzi o kontuzję, to nie wystąpi jedynie stoper Hernani.
Swój typ opieram na słabej formie strzeleckiej gospodarzy. Uważam, że to będzie mecz do jednego gola.
buk: Expekt
Arboleda od bohatera do 0, jakby był Kamyk, to myślę, że dowieźli by to, ale niestety nie było go .
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Pogoń X2 @ 2.05 Bet365 ✅✅✅
Lech gra bardzo słabo i do tego wiele kontuzji.Za Kamińskiego gra Arboleda który jest strasznie wolny i jest to cień tego piłkarza który był solidnym obrońcą i potrafił strzelać bramki w LE.W ogóle cała obrona Lecha jest bardzo nie pewna i popełnia mnóstwo błędów.Kolejorz traci bramki praktycznie z każdym.Cracovia,Ruch,Żalgiris i do tego wypadł teraz Kamiński.W każdym z trzech ostatnich spotkań tracili po 2 bramki i nie zanosi się na jakąś poprawę.Z przodu jedynym zagrożeniem obecnie jest Claasen który ma jako nieliczny jakąś wizję gry i do tego spore umiejętności.Bardzo dobrze zagrał ze Śląskiem,napędzał te ataki.Często potrafił fajnie przyśpieszyć akcję i zagrać dobrą piłkę do partnerów a ci marnowali jego wysiłek i spowalniali akcję i nic z tego nie wychodziło. Sam nie jest w stanie nic zrobić.Hamalainen czasami coś tam szarpnie ale jakoś nic z tego nie wynika za bardzo.
Pogoń gra bardzo dobrze w tym sezonie.Widać,że dobrze Wdowczyk poukładał tą drużynę.Niech nikogo nie zmyli 7 miejsce w tabeli Pogoni bo portowcy remisowali w tym sezonie ze Śląskiem,Wisłą i w ostatnim meczu z Lechią czyli z mocnymi ekipami.Miałem okazję oglądać trzy mecze Pogoni w tym sezonie.Z Wisłą zagrali bardzo dobrze.Agresywnie i pressingiem.Widać,że są bardzo dobrze przygotowani fizycznie i wygląda to co raz lepiej.Z przodu Akahoshi i Murayama bardzo dobrze się rozumieją i robią sporo wiatru.Dobrze wyszkoleni technicznie,jak mają piłkę przy nodze to widać,że wiedzą co chcą z nią zrobić,mają pomysł na grę.Do tego jeszcze Robak i można powalczyć z każdą drużyną.
Kursy przesadzone.Nic tylko brać i grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: over 1.5 w 1 połowie @ 3.40 ⛔
Typ: kto wygra 1 połowę ? Lech @ 2.60 ✅
Jeden singiel na plus z dwóch więc zysk jest.
Buk: WilliamHill
W Lechu plaga kontuzji niszczy plany postawione przed sezonem tej drużynie, która miała walczyć z Legią samotnie o mistrza, a narazie to jedyne o co walczy to o wyprzedzenie Pogoni, która jest jedno miejsce przed Lechem. O kontuzjach już nie będę pisał bo wszystko już w tym temacie zostało opisane, ale ja chciałbym w tej kolejce zaryzykować wysokim kursem i postawić na coś nie szablonowego, a mianowicie pierwszą połowę. W meczu ze Śląskiem, gdyby nie kiepska indolencja strzelecka to drużyna z Poznania otwierałaby wynik, w pierwszej połowie grali szybko z zacięciem i bardzo ambitnie, ale to drużyna gospodarzy wbiła szybko dwie bramki i z Kolejorza zeszła para. W poprzednich meczach z udziałem Lecha dużo się działo pod bramkami w pierwszych połowach i można powiedzieć, że zawsze, kiedy mam postawić pierwszą połowę z ich udziałem w Typerze Ekstraklasy to nigdy nie jestem pewny. W tym sezonie licząc mecze ligowe to drużyna z Poznania ma statystykę bramek 7-8 (w tym 10 bramek zostało strzelonych w pierwszej połowie, natomiast w drugiej 5). Więc nie jest to drużyna tradycyjnej &quot;ekstraklasowej&quot; pierwszej połowy na 0:0. Jeżeli chodzi o drużynę gości to ich statystyka wygląda 9-9 (w tym 9 bramek zostało strzelonych w pierwszej połowie, natomiast w drugiej 9). Liczę na to, że po nadmuchaniu balonika z Pogonią wygrywającą dzisiaj w Poznaniu gracze ze Szczecina rzucą się na Lecha od pierwszych minut (pamiętajmy też, że w ostatnich dwóch meczach Pogoń nic wielkiego nie zaprezentowała... i nadal jest w środku tabeli). Podobnie jak drużyna gospodarzy, która pomimo braku podstawowych graczy będzie chciała od pierwszych minut pokazać swoim kibicom, że mogą wygrywać. Trener Rumak to osoba pewna siebie, ale też wie, że stąpa po cienkim lodzie i nie jest w Poznaniu świętą krową, także tego meczu nie może przegrać. Stawiam na Lecha i fajerwerki w pierwszej połowie.
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna||Ekstraklasa||Polska||21.09.2013 godz.20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ: Czy Piech strzeli bramkę? Tak
Kurs: 2,75
Bukmacher: Betsafe


W ostatnim rozgrywanym w sobotę meczu Ekstraklasy przedostanie w tabeli Zagłębie Lubin podejmować będzie ostatnią Koronę Kielce. Miedziowi są największym rozczarowaniem ligi z całkiem niezłym składem zgromadzili po siedmiu kolejkach zaledwie pięć punktów po bezbramkowych remisach z Lechem i Podbeskidziem, oraz wyjazdowej wygranej 0-2 z Ruchem. Drugą z bramek zdobył Arkadiusz Piech, po nieudanej wojaży do Turcji wrócił do rodzimej ligi i zabił gwoździa do trumny swojej byłej drużynie. Czy Arkadiusz Piech pomorze wyciągnąć Zagłębie z dolnych stref tabeli? Wydaje mi się, że tak. Ledwo zdążył wrócić a już na koncie ma dwa trafienia, ostatnie to ładna bramka z dystansu ratująca jedynie honor w meczu z Górnikiem. Jak wiadomo Korona to drużyna własnego boiska, po przejęciu drużyny przez hiszpańskiego szkoleniowca grali do tej pory jeden wyjazd pod jego wodzą i zaprezentowali się naprawdę mizernie w przegranym 1-0 meczu z Podbeskidziem. Kielczanie są drużyną, która wyjątkowo leży Lubinianom na osiemnaście spotkań Zagłębie przegrało zaledwie dwukrotnie, siedem razy remisując i dziewięciokrotnie wygrywając. Jeśli chodzi o personalia to trener Miedziowych Adam Buczek ma do dyspozycji całą kadrę, w Koronie może natomiast zabraknąć Radosława Dejmka oraz bardziej kluczowej postaci Vlastimira Jovanovića. Ja w tym meczu nie decyduję się postawić na jakiekolwiek rozstrzygnięcie, zdaję się na instynkt strzelecki Arka Piecha.
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Zagłębie - Korona
Typ: 1
Kurs:2.02
Bukmacher: Betgun
Analiza: Spotkanie na szczycie na dole. Korona Kielce nie wygrała na wyjeździe od 19. spotkań, a warto również zauważyć, że jeszcze ani razu nie wygrała w Lubinie.prawy obrońca, Paweł Golański jest już do dyspozycji trenera. Sztacheta nie będzie mógł skorzystać z Radka Dejmka, Vlastimira Jovanovicia, którzy ciągle leczą kontuzje, brak praktycznie napastnika stawia zespół w przodzie w beznadziejnej sytuacji.Trener zapowiedział, że będą starać się grać szybko i do przodu, aby wyjść z kryzysowej sytuacji, to będzie skutkowało wyśmienitymi okazjami na kontry, a w szczególności miód na serce dla Arka Piecha, który od początku pobytu w Polsce jest w gazie. Nie ma się co oszukiwać że mecz z Koroną bedzie o być albo nie być trenera Buczka którego wyniki są delikatnie dosyć przeciętne. Nie będe juz pisał o mocarstwowych planach Zagłebia, pieniadzach itd. a brak wyników razi. Nie wyobrażam sobie aby stracili punkty z czerwoną latarnią , drużyną która ze Sztachetą nie gra nic, gubi się, non stop są zamieniane pozycje piłkarzy, generalnie totalny chaos, jak nie z nimi to z kim? Nie ma w Kielcach drużyny i pomysłu na grę, dla mnie zwycięstwo gospodarzy jest tak oczywiste, jak słońce. Gospodarze maksymalnie zmobilizowani i poukładani, zgrani będą jechać z Koroną, która w kolejnym meczu będzie jak dziecko we mgle i jak to ostatnio bywa pełno nieporozumień. Boli trochę, ale na chwilę obecną taka prawda, działacze coś co budowane było przez kilka lat rozsypali w tydzień, ale to już temat na inne forum. Pozdro i polecam
Jestem tutaj dla Was :)
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń strzeli ✅ mówiłem, buki ostatnio po**bało
Kurs: 1.57
Bukmacher: WilliamHill
Cudów z kursami ciąg dalszy. 1.60, że Pogoń strzeli bramkę? Ponownie pytam, dlaczego?
Po pierwsze, ze strony statystycznej. Pogoń strzela bramkę nieprzerwanie od 5 spotkań (biorę pod uwagę mecze na wyjeździe). Natomiast Lech w ostatnich 8 spotkaniach zachował czyste konto, tylko raz i to ze słabą Koroną, która zmieniała trenera. W tym sezonie Pogoń w 7 meczach strzeliła 9 bramek, natomiast Lech w 7 meczach stracił 8 bramek.
Po drugie, patrząc na składy. Poznaniacy, to wystawią chyba taki skład, że niektórych zawodników, to ja w życiu na oczy nie widziałem. Kontuzjowani: Jasmin Burić, Luis Henriquez, Barry Douglas, Dimitrije Injac, Marcin Kamiński, Kebba Ceesay, Rafał Murawski, Kasper Hamalainen, Mateusz Możdżeń, Vojo Ubiparip, Szymon Pawłowski, Patryk Wolski i Dawid Kownacki. Toż to jest bardzo dobra jedenastka. Możliwe szanse jednak na występ mają Możdżeń, Henriquez i Hamalainen, choć wątpie, że zagrają, bo nie są w pełni sił.
Trzecia sprawa, sama gra. Pogoń gra naprawdę fajną piłkę. Osobiście bardzo mile zaskakują mnie Portowcy pod wodzą nowego trenera. W dobrej formie jest Aka i w końcu w kładzie jest prawdziwy napastnik, Robak. Lech ostatnio gra słabo i jedna bramka dla Pogoni, to mega sensacją nie będzie, a kurs bardzo fajny.
Do pogrania jeszcze bym widział:
Robak strzeli ~ 3.80
Aka strzeli ~ 4.20
Aka lub Robak ~ 2.80
Składy:
Lech: Krzysztof Kotorowski - Tomasz Kędziora, Hubert Wołąkiewicz, Manuel Arboleda, Luis Henriquez - Gergo Lovrencsics, Łukasz Trałka, Karol Linetty, Daylon Claasen - Łukasz Teodorczyk, Bartosz Ślusarski
Pogoń: Radosław Janukiewicz - Adam Frączczak, Wojciech Golla, Maciej Dąbrowski, Mateusz Lewandowski - Maksymilian Rogalski, Bartosz Ława - Herve Tchami, Takafumi Akahoshi, Takuya Murayama - Marcin Robak
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
jest w którymś buku zakład na strzelca bramki w meczu Cracovia - Wisła ?
Obstawiłbym na Gargułe bo Pilarz jest najniższym bramkarzem w Ekstraklasie a Guła potrafi uderzyć z dystansu czy rzuty wolne wykonuje, no i jest w formie ????

Co do meczu Lecha to wesoło mają w Poznaniu....
&quot;Przychodzi Rumak do lekarza, a tam…Burić - Douglas, Ceesay, Kamiński, Henriquez - Możdżeń, Murawski, Pawłowski, Hamalainen, Ubiparip - Kownacki&quot;
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: BTS @ 2,00 WilliamHill ✅
Dziwi mnie, że nikt tutaj nie stawia na to, że obie drużyny strzelą. Jak dla mnie to najlepszy typ na ten mecz po bardzo fajnym kursie. Większość skłania się ku Pogoni i również myślałem nad X2 na gości, ale nie wydaje mi się aby wygrali do zera. Lech oczywiście mocno osłabiony, ale podobnie osłabiony był już przed tygodniem. Tymczasem stworzyli oni sobie kilka sytuacji we Wrocławiu i gdyby nie fatalna skuteczność to mecz mógłby się skończyć innym wynikiem. Myślę, że dzisiaj w końcu Lech strzeli. Grają u siebie, publiczność na pewno pomoże, a Pogoń to nie jest jakaś obrona nie do przejścia. Statystyka tez pokazuje, że Lech strzela gola w każdym meczu u siebie. Z drugiej strony ta statystyka mówi, że Pogoń strzela co najmniej 1 bramkę w każdym meczu wyjazdowym. Nie ukrywam, że liczę na to też dzisiaj. Pogoń wygląda całkiem nieźle w ataku, a Lech w obronie ma sporo kłopotów. Liczę na ofensywny i ciekawy mecz oraz bramki z obu stron, jednak bałbym się stawiać na over, ponieważ Lech mnie nie przekonuje, a Pogoń po strzeleniu 1 bramki na pewno będzie chciała przede wszystkim nie stracić.
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
Polecam granie na Zagłębie Lubin. Korona jest totalnie nieprzygotowana do gry piłką, aktualnie są zamęczani na treningach przez nowego trenera od przygotowania fizycznego. ]
To co przemawia za Zagłebiem:
1) Zagłębie totalnie nie leży Koronie, co widać po statystykach
2) Korona nie wygrywa na wyjazdach
3) brak przygotowania fizycznego
4) brak napastnika
5) obrona w wątpliwej jakości
6) nowy trener narzucił inny styl - 80% grajków Korony się nie nadaje.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Cracovia Kraków - Wisła Kraków; 2 @ 2,25 (Unibet)
Derby Krakowa, przed którymi zdecydowanie lepsze humory mają kibice Wisły. Nie wierzę w częste &quot;prawo masówki&quot;, które jest aż nadto nadużywane na tym forum, jednak - jeśli chodzi o polską Ekstraklasę - ciężko przewidzieć co się wydarzy, a typy jasne i klarowne mają bardzo często zupełnie inne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jednakże ja osobiście nie widzę innej opcji, nie widzę innej możliwości, jak zwycięstwo Wisły w jutrzejszym spotkaniu. Owszem, derby to derby, rządzą się swoimi prawami, ale szanujmy się, to Biała Gwiazda jest tutaj faworytem, powiedziałbym nawet - zdecydowanym, a kursy są znacznie przeszacowane.
Zacznę od mojego faworyta, czyli Wisły. Cóż, są dla mnie wielkim zaskoczeniem, niekoniecznie pozytywnym, gdyż za Białą Gwiazdą osobiście nie przepadam. Ci, co kpili z krakowskiej drużyny przed sezonem muszą ugryźć się w język. Jednakże sami kibice Wisły (oczywiście nie wszyscy) przewidywali dramatyczną walkę o utrzymanie (nie, to nie jest z dupy wzięte, gdyż znam opinię kilku Wiślaków). Ewidentnie widać świetne przygotowanie fizyczne, dzięki któremu spokojnie można być w czołówce ligi - walczyć o europejskie puchary - nawet nie biorę pod uwagę aspektu technicznego, vide Korona z sezonu poprzedniego. Kto za tym wszystkim stoi? Wyszydzany przez wszystkich Franz Smuda, który - bądź co bądź - jest bardzo dobrym trenerem, jeśli chodzi o standardy polskiej Ekstraklasy. Trener dobry, słaby selekcjoner, prosta zależność. Ściągnięcie Pawła Brożka to było świetne posunięcie, widać, że chłopak czuje się świetnie zarówno w Wiśle, jak i w samej Polsce, podobnie jak Franz - jak na standardy polskie to jest to solidny napastnik. Z drugiej strony - jest to dość przykre zjawisko - gdyż europejskich wymogów nie spełnia, co dobitnie pokazał mecz z... San Marino. Świetny Garguła, który po definitywnym końcu problemów z kolanami, wraca do wysokiej formy, którą prezentował w Bełchatowie. Małecki także jest silnym punktem drużyny. No i oczywiście obrona. Obrona, która zapewnia spokój, jakiego dawno nie było na Reymonta. Pomocnicy mają świadomość, iż w defensywa gra pewnie, także mogą się koncentrować na ofensywie. Ostatnie trzy mecze tej drużyny to zwycięstwo 2:0 z Lechem Poznań, remis 0:0 na trudnym terenie w Szczecinie i przekonujące zwycięstwo 3:0 z rewelacją poprzednich rozgrywek - Piastem Gliwice, także wyniki imponujące. Taka Wisła naprawdę mi się podoba (pomimo mojej niechęci do tego zespołu, co napisałem na wstępie) i myślę, iż jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego - np. w zimę - to są jednym z kandydatów do europejskich pucharów - zdecydowanie bardziej można polegać na Białej Gwieździe, niż na Lechu Poznań. Mimo wszystko - myślę, iż na mistrzostwo szans wielkich nie mają, gdyż Legia Warszawa jest poza zasięgiem wszystkich.
Cracovia gra ładnie, widać rękę Stawowego, jednak... czegoś brakuje, czegoś ciągle brakuje. Sam nie wiem czego, może większej pewności w defensywie, którą ma właśnie Wisła? Chyba tak, gdyż to, co czasami wyprawia Kuś, Kosanovic czy Żytko woła o pomstę do nieba. Pomoc nie wygląda tak słabo, gdyż jak napisałem - potrafią poklepać. No ale nie oszukujmy się - kim jest Danielewicz, Bernhardt, Boljevic czy Szeliga wobec Małeckiego, Sarkiego, Garguły czy chociażby Chrapka? Różnica w formach obu zespołów jest znaczna, co pokazują ostatnie mecze. W poprzedniej kolejce Pasy mierzyły się z Zawiszą Bydgoszcz, mecz tzw. o 6 punktów, gdzie zaprezentowali się żenująco. Jedyni zawodnicy warci uwagi to Saidi i Nowak, jednak pierwszy dopiero zaczyna dochodzić do formy po okresie ramadanu a Dawid nie zawsze ma z kim grać, nie zawsze ma co wykończyć, gdyż jest to typowa dziewiątka a nie kreator gry z pozycji napastnika. Cracovia w małym dołku, jednak jutro ambicji na pewno nie zabraknie.
Moim zdaniem waleczność Cracovii jutro niewiele zmieni, gdyż Wisła także nie odpuści. Oprócz tego Wisła lepiej wygląda pod względem fizycznym oraz technicznym. Mecz z pewnością prestiżowy, obie drużyny chcą pokazać, kto rządzi w Krakowie. Moim zdaniem panować będzie Biała Gwiazda, która jest zdecydowanym faworytem, a kurs na zwycięstwo to oczywiście value.
Pozdrawiam i polecam.
 
6 5

6sty.zmysl

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Korona Kielce ✅
typ: 1
Zagłębie to jedyna drużyna oprócz Pogoni, która jeszcze nie wygrała u siebie, ale pomijam fakt, że wypadałoby pokazać kibicom, że drużyna potrafi zawalczyć.. W meczu z Ruchem Piech pokazał jak jest potrzebny drużynie, biorąc pod uwagę fakt, że obie drużyny chcą się odbić od dna tabeli sądzę, że Zagłębie ma więcej szans. Z Legią mieli farta, że wbili bramki -ale i tak przymykam na to oko, bo Legia już myślami była w Rzymie.. jeszcze wcześniej przegrali na wyjeździe ze słabiutkim Podbeskidziem, no proszę.. może hiszpan zbierze panów do kupy, ale jeszcze nie teraz.
W zeszłym sezonie Korona ani razu nie wygrała na wyjeździe, w sobotę będzie podobnie:wink:
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
[...]gdyż to, co czasami wyprawia Kuś, Kosanovic czy Żytko woła o pomstę do nieba. Pomoc nie wygląda tak słabo, gdyż jak napisałem - potrafią poklepać. No ale nie oszukujmy się - kim jest Danielewicz, Bernhardt, Boljevic czy Szeliga wobec Małeckiego, Sarkiego, Garguły czy chociażby Chrapka? Różnica w formach obu zespołów jest znaczna, co pokazują ostatnie mecze. .
Bernhardt na pewno nie zagra przeciwko Wiśle , Kuś, Danielewicz nie uczestniczyli w treningach, a także Straus, więc ich występ stoi pod znakiem zapytania. Ponadto listę kontuzjowanych uzupełniają Szewczyk, Nykiel oraz Jarabica.
Kursy początkowo sugerowały wyrównany poziom, a wiemy, że Wisła prezentuje się lepiej od Cracovii. Stąd obecnie idą korekty na Białą Gwiazdę.
Wisła 2.45 ⛔ Totomix
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Akurat Wisła w ostatnim meczu na Kałuży przegrała 0-1 po golu van der Biezena. Było to jedyne zwycięstwo Pasów na własnym obiekcie od powrotu do ekstraklasy w 2004 roku.

Zwracam honor, nie popatrzyłem dokładnie. Plus dla Ciebie. Niech ktos usunie ten mój off topic, tylko niech Mazek przeczyta wcześniej moje przeprosiny ;p
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
Typ: Obie drużyny strzelą ? Tak ✅
Kurs: 2.00
Buk: WiiliamHill
W dzisiejszym meczu spotkają się drużyny stawiające sobie za cel wyższe miejsca niż mają obecnie i na pewno mają skład i determinację na odniesienie postawionych przed sobą celów. Lechia w tym sezonie jeszcze nie przegrała, a gdyby nie bramki w ostatnich minutach meczu z Podbeskidziem i Pogonią okupowałaby miejsca 1-3. Zawisza tragicznie wchodząc w sezon powoli się &quot;ogarnia&quot; i po pierwszym zwycięstwie w tym sezonie z Cracovią zamierza powalczyć w Gdańsku o pełną pulę, a zawodników ma do tego celu odpowiednich.
Przy dzisiejszym spotkaniu skupie się na tym, że obie drużyny strzelą bramki. W przypadku zespołu z Gdańska to ciekawością jest to, że w każdym z meczy strzelają co najmniej po jednej bramce, tworząc sobie dużo sytuacji. W poprzednim meczu, gdyby była lepsza skuteczność Wiśniewskiego to oglądalibyśmy wysokie zwycięstwo Lechii. Obecnie w meczach Lechii jest zależność, że gdy Buzała strzela to Lechia wygrywa. Czy będzie tak dziś ? Obecna statystyka BTS-owa Lechii Gdańsk (2:2, 1:1, 2:0, 3:1, 0:1, 1:1, 1:1). Obrona Lechii jest dobrze zorganizowana, ale zdażają się też jej głupie błędy na przykład jak w spotkaniu z Górnikiem. Dzisiejszy brak dobrze grającego Dawidowicza też powinien się odbić na formacji defensywnej. Jeżeli chodzi o zespół beniaminka z Bydgoszczy to potrafi on strzelać bramki każdej drużynie i na każdym stadionie. Statystyka BTS-owa Zawiszy Bydgoszcz prezentuje się równie okazale co Lechii, a mianowicie tak (0:1, 2:1, 1:1, 1:1, 2:2, 3:2, 2:0). Odkąd Lechia zaczęła grać na PGE Arenie to nie jest sztuką z niej wywieźć komplet punktów, a tym bardziej strzelić bramkę dlatego ten typ jest dla mnie jednym z pewniejszych w tej kolejce z miarę dobrym kursem.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Lechia Gdańsk vs. Zawisza Bydgoszcz
typ: Lechia
kurs: 1.95
Bukmacher: betclic

Mecz wydawałoby się, który należy omijać szerokim łukiem, bo z jednej strony pachnie remisem - jak przyznał trener Probierz, jego drużynie brakuje momentami cwaniactwa i nie potrafią utrzymać koncentracji do ostatniego gwizdka.. skąd tracą głupie bramki w wydawałoby się wygranych meczach. Z drugiej strony Lechia jest obecnie w dobrej dyspozycji (nadal bez porażki w sezonie) i nie spodziewam się, aby w meczu z beniaminkiem odpuściła sobie walkę o trzy punkty. Grają na własnym, &quot;odczarowanym&quot; stadionie - frekwencja znowu wzrasta - co będzie dodatkowym atrybutem.

Zawisza od początku rundy nie prezentuje formy wystarczającej na odniesienie zwycięstwa na boisku rywala. W zasadzie nie potrafi narzucić własnego stylu, a skupia się raczej na destrukcji poczynań przeciwnika, po czym &quot;długa laga&quot; na aferę (od biedy Vasco coś tam czasem stworzy). Ostatnio co prawda Zawisza nieźle pokazał się w Poznaniu oraz wygrał z Pasami. Obiektywnie jednak patrząc Lech nie jest teraz zespołem, który odprawia z Bułgarskiej wszystkich jak leci (Pogoń wczoraj się postawiła i zgodnie z przewidywaniami wywiozła komplet punktów) a mecz z Cracovią należy rozpatrywać w kategorii starcia beniaminków - zresztą poziom tamtego meczu był właśnie gdzieś w obszarze I ligi.

Reasumując po siedmiu kolejkach w grze zespołu Tarasiewicza nie widać jakichś znaczących postępów i chyba obudzą się dopiero na wiosnę. Przewiduję pewne zwycięstwo gdańszczan.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Lechia - Zawisza BTS @ 2.00 Bet365✅✅✅

Bardzo ciekawe zapowiada się nam dzisiaj to spotkanie.Świetnie spisująca się w tym sezonie Lechia i Zawisza który tydzień temu zdobył pierwsze 3 punkty.
Lechia dzisiaj jedynie bez Dawidowicza więc pewnie tak jak w meczu z Pogonią zagra Kostrzewa.Lechia w tym sezonie gra bardzo dobrze.Zwycięstwa z Jagą,Cracovią,Legią.Dwa ostatnie mecze to remisy z Górnikiem i tydzień temu z Pogonią gdzie stracili bramkę w ostatnich minutach i do tego nie wykorzystany rzut karny.W ostatnich minutach stracili również bramkę w pierwszym spotkaniu z Podbeskidziem więc mogli mieć więcej tych punktów.Gdańszczanie będą chcieli przed własną publicznością podtrzymać dobrą passę i po dwóch remisach znowu zwyciężyć.Lechia jest jedynym zespołem w ekstraklasie, który w każdym z dotychczas rozegranych ligowych meczów strzelał gole i liczę,że dzisiaj potwierdzą swoją dobrą dyspozycję strzelecką zwłaszcza,że przyjdzie im się zmierzyć z drużyną której najgorszym punktem jest właśnie obrona.
Zawiszy w ostatnim spotkaniu z Cracovią jakimś cudem udało się zachować czyste konto ale obrona ponownie pozostawiała wiele do życzenia.Bardzo dobrze w bramce spisywał się Kaczmarek i to głównie jego zasługa,że nic nie wpadło bo wyciągnął sam na sam z Nowakiem a przy jednej sytuacji dopisało szczęście gdzie piłka trafiła w poprzeczkę.Zdecydowanie lepiej wygląda gra z przodu Zawiszy.W środku pomocy gra Goulon który może i jest wolny ale ma dobry przegląd pola,pewnie czuje się z piłką przy nodze i potrafi dograć ładne piłki do partnerów,wykonać dokładny przerzut czy uderzyć z dystansu.Podobać się może również gra Masłowskiego i Wójcickiego a w ataku jest Vasco który potrafi znaleźć się w polu karnym i strzelić bramkę co zdążył już potwierdzić.Z Cracovią pół godziny w drugiej połowie zagrał były zawodnik Gil Vicente Luis Carlos i pozostawił po sobie dobre wrażenie.Szybki i z niezłym dryblingiem.Był bardzo bliski zdobycia bramki ale piłka po jego strzale przeleciała minimalnie obok słupka.Dzisiaj również powinien otrzymać szansę gry i pokazać się z dobrej strony.Po zwycięstwie z Cracovią piłkarzom Zawiszy motywacji nie zabraknie i będą chcieli znowu zawalczyć o punkty więc wydaję się,że powinien to być otwarty mecz.Ja widzę tutaj bramki z obu stron.
Cracovia - Wisła 2 @ 2.20 Bet365⛔⛔⛔
Tutaj nie będę się rozpisywał.Cracovia bez Strausa i Bernhardta.Wisła gra solidnie w obronie.W ostatnich trzech meczach nie straciła bramki.Z przodu Brożek,Małecki,Garguła,Sarki więc bramki powinny paść.Dobrze wprowadził sie do zespołu Guerrier strzelając bramkę.Cracovia ma dziurawą obronę i będą musieli braki nadrabiać ambitną grą ale i to na Wisłę może nie wystarczyć.Z przodu też nie mają zbytnio kim postraszyć.Derby derbami ale Wisła na ten moment jest mocniejsza.
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Lechia - Zawisza 1 @ 1,95
Spotkanie rewelacji sezonu z beniaminkiem . Lechia ma na swoim koncie 13 pkt, a Zawisza ostatnio zdobyła swoje pierwsze 3 pkt w tym sezonie z innym beniaminkiem Cracovią , łącznie ma ich 6. Gospodarze nie wygrali od 2 meczy, remisując je, najpierw u siebie zremisowali z Górnikiem, a potem w Szczecinie stracili bramkę w końcówce.
Gdańszczanie są dobrze dysponowani. Szczególnie obrona jest monolitem, co potwierdza strata 6 goli, a obrona z Matsuim i Buzałą na czele zdobyła 11 bramek .
Kontuzji w tym zespole praktycznie nie ma.
Zawisza natomiast prezentuję się dobrze, ale nie potwierdza, to dorobek punktowy. W trakcie sezonu na lekkie kłopoty ofensywe przyszedł Vascencelos, który zdobył już 3 gole.
Na BTS nie zdecydowałem się stawiać, bo to jest pewna niewiadoma. Z jednej strony dobra obrona z drugiej Gulun .
 
R 28

roki1

Użytkownik
Zawisza ostatnio troche lepiej.Dwie bramki zdobyte w Poznaniu i wygrana z Crakowia.Tylko ze te druzyny jakies wielkij pilki nie pokazuja ostatnio.Te druzyny maja swoje klopoty teraz i moim zdaniem cos tam mozna bylo ugrac.Lechia wedlug mnie takich problemow nie ma i jest duzo lepiej dysponowana od wyzej wymienionych druzyn i osobiscie daje im wieksze szanse na wygrana. wygrana Lechia
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Gdańszczanie są dobrze dysponowani. Szczególnie obrona jest monolitem, co potwierdza strata 6 goli, a obrona z Matsuim i Buzałą na czele zdobyła 11 bramek . Kontuzji w tym zespole praktycznie nie ma. Zawisza natomiast prezentuję się dobrze, ale nie potwierdza, to dorobek punktowy. W trakcie sezonu na lekkie kłopoty ofensywe przyszedł Vascencelos, który zdobył już 3 gole. Na BTS nie zdecydowałem się stawiać, bo to jest pewna niewiadoma. Z jednej strony dobra obrona z drugiej Gulun
Chodziło Ci chyba o atak z Matsuim i Buzałą ;) Obrona Lechii jest dobra bo Madera i Bieniuk grają pewnie ale na bokach jest troszkę gorzej moim zdaniem i jednak te bramki tracili z drużynami które miały niezłych piłkarzy z przodu a Zawisza do takich należy.Napisałeś o Goulonie ale on za strzelanie bramek nie odpowiada (jest na to za wolny :grin: ) choć potrafi strzelić z dystansu (jak z Pogonią) ale oprócz niego jest kilku zawodników o dużym potencjale którzy powinni tutaj zdobyć bramkę.Zawisza przy takiej obronie musi coś pyknąć jak myśli o korzystnym wyniku
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk vs Zawisza Bydgoszcz
Typ: Lechia -1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zastanawiałem się czy warto ruszać ten mecz i wyszło mi, że można spróbować. Za Lechią przemawia przede wszystkim forma. W tym sezonie jeszcze bez porażki. Potrafili pokonać Legie. To czy stracą punkty ze słabym Zawiszą? Nie sądzę. Wygrana przynajmniej jedną bramką tutaj wg mnie pewna. Dodatkowo ja ryzykuję HA -1. Głównie dlatego, że po ostatnich wpadkach w ostatnich minutach zawodnicy Lechii w końcu się skupią i zagrają na 0 z tyłu. Lechia mocna w ataku, a Zawisza ma problemy w obronie, więc szanse na 2 gole są. Matsui i Grzelczak ładnie grają, więc czemu nie?
Nie jest tak, że wszystko przemawia za gospodarzami. Przyjezdni zaczynają grać lepiej, w ostatnim meczu udało się nawet złapać 3 pkt, tyle że ze słabą Cracovią. Lechia zagra bez czołowego zawodnika Dawidowicza, który pauzuje za żółte kartki (w tym sezonie zagrał wszystkie mecze w pełnym wymiarze czasowym).
Dlaczego więc jednak Lechia? Przede wszystkim jednak forma do mnie przemawia. Dodatkowo w 4 meczach Zawisza nie strzelił w Gdański ani jednej bramki i uważam, że ta passa będzie podtrzymana.
Zawisza przystąpi do meczu bez Pawła Abbotta.
Składy:
Lechia: Małkowski – Deleu, Bieniuk, Madera, Pazio – Frankowski, Zyska, Pietrowski, Wiśniewski, Matsui – Buzała
Zawisza: Kaczmarek – Lewczuk, Micael, Skrzyński, Ziajka – Wójcicki, Petasz, Goulon, Dudek, Masłowski – Vasconcelos
P.S.
Coś czerstwa analiza wyszła, ale niektóre fakty ciężko opisać. Jeżeli ktoś oglądał oba zespoły to wie, że typ warty gry.
 
Do góry Bottom