>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8. kolejka Serie A [16.10 - 18.10.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Z długoterminowych:

Fiorentina - Sassuolo 2
Milan- Napoli 2
Salenitara spadek
Ako: 7.08 E efortuna


No przesadzony kurs na Sassuolo zdecydowanie. Sassuolo ma mega pecha w tych meczach, z Sampdoria powinni wygrac, z Interem sedzia ich przycial na karnego, z Roma byli lepsi, z Atalanta mogli spokojnie remis ugrac. Zostało 31 kolejek do konca i taka roznica 5 pkt to jest nic, a kurs wystawili jakby to juz wszystko bylo wiadome.
Do tego Vlahovic nie przedluzyl kontraktu i mozliwe, ze juz zimą odejdzie, spekuluje sie o Juve. Wiadomo bedzie ciezko go zastapic, do tego Castrovili jest podatny na kontuzje, Pulgar mega talent, ale chimeryczny. Italiano ma mega fajny styl, ale pamietajmy, ze go fajnie sie oglada, ale defensywa jak trenowal Spezie wiele pozostawiala do zyczenia. Tutaj jest podobnie, jego zespoly graja ofensywna pilke, ale nie koniecznie punktują.
W Sassuolo zostal Berardi, do tego Boga i Djuricic sa w top8 dryblujących z powodzeniem zawodnikow w Serie a. To moze robic wrazenie. Jezeli w koncu odpali ze skutecznoscia Raspadori, a ma na to papiery to napewno bedzie wiecej punktow. Ja tylko napisze takie cos:
Jakby spojrzec na tabele „expected points” czyli w skrocie punkty, ktore dana druzyna powinna zdobyc, majac setki, slupki, okazje, to Sassuolo zdecydowanie byloby wyżej niż Fiorentina. A jakby to powiedzial trener Lazio Sarri, a prywatnie profesor matematyki- prawdopodobienstwo na dłuższą mete nigdy nie kłamie. To dopiero 7 kolejek wiec dla mnie 50/50.

No jak mozna wystawic 50/50 Milan z Napoli. Napoli gra mega fajnie, a do tego na prawie 2 miesiace wypada podstawowy bramkarz Milanu, ktory wyciagal co chwile cos. Przy optymistycznym wariancie to jest okolo chyba 8 meczow, a jak ja widze Tataranasu albo zakontraktowanego teraz Mirante w bramce to jestem w stanie sie zalozyc, ze zawala pare pkt w tym okresie. Do tego ten konflikt z Kessim na temat jego kontraktu, niby Pioli uspokaja, ale dla mnie to nie sa ciekawe sytuacje w klubie. No i zobaczcie ile co chwile kontuzji w Milanie, czy to Ibra, Giroud, teraz Florenzi. Do tego z covidem Hernandez. Ja to biore.

No i oczywista sprawa czyli spadek Salenitary. Oni ugrali pkt z Genoa bo tam nie bylo Destro i kontuzje obroncow, a i tak mieli mega farta pod koniec. Nic nie graja, Simy jest wolny i to chyba byl zawodnik jednego sezonu. Do tego wiekowy Ribery, ktory zreszta jest kontuzjowany. No dla mnie nie ma raczej opcji innej. Do tego przeciez nie na reke utrzymanie w serie a ich wlasciciela, wiec to juz tym bardziej. Gdyby spadaly 2 zespoly to moze bym sie zastanawial, ale przy 3 to biore.

Torino- Genoa 1 1.50 forbet forbet

Lokata i nic wiecej. Juric robi genialna robote, a pamietajmy, ze nie ma jeszcze wszystkich podstawowych graczy. Teraz juz wraca Belotti i bedzie mega. Torino top12, Genoa o utrzymanie, wystarczy, ze Destro nie zagra i jest problem. Pandev wiekowy i nie pociagnie juz tak jak w poprzednich sezonach, zreszta po czasie gry to widac.


Co na ten weekend?
Dla mnie nie ma tutaj pewniakow i gram za drobne takie ako dla lepszego weekendu:

Cagliari- Samodoria pow 2.5✅
Genoa- Sassuolo pow 2.5✅
Ako: 2.88 E efortuna✅✅✅


Zastanawiam sie nad overem albo Sampdoria z remisem juz pisze dlaczego. Dzisiaj skonczyl sie mecz Urugawaju, a niedziele w poludnie Cagliari gra z Sampdoria. W Urugwaju gra 3 waznych graczy gospodarzy- Godin, Nandez i Cacesres, a do tego mniej wazny Perreiro. Nie musze pisac chyba co ostatnio bylo w takiej sytuacji. 2:3 z Genoa, gdzie to byl istny kabaret, jak moze Fares komus strzelic bramke.. Samodoria jest w fajnej formie, wiecznie mlody Fabio, kapitalny Candreva czy Caputo. No wezme chyba over bo strasznie szanuje Joao Pedro i on potrafi ze wszystkiego strzelic, do tego Sardynia to ciezki teren. Jakby tego bylo malo to wlasnie Godin i Caceres bedzie po podrozy, Walukiewicz jaki uraz,
Capitteli i Carboni jeszcze do wczoraj nie byli pewnie wystepu, a to wszyscy sa obroncy !!!! Fajny plus pod bramki.

No ma byc Destro wiec pograc bramki, chociaz dla mnie to Sassuolo wezmie. Maksimovic odpada z gry a to obronca, z kolei dla mnie to raczej wzmocnienie niz strata :) Sassuolo gra swoje, nic sie nie zmienia, mega akcji co mecz, do tego jest druga druzyna zaraz po Salenitarze, ktora dopuszcza zespoly do swojej bramki. Mieli sporo niefarta, z gry powinni wiecej ugrac, maja na ten moment najwiecej znarnowych okazji !!!! Wszyscy z przodu zdrowi, no wezme bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
AC Milan - Hellas Verona 3:2

W tym spotkaniu idę w kierunku bramek. Milan bez kontuzjowanego Maignana, zastąpić ma go nowo zakupiony Tatarusanu, który pełny sezon rozegrał 3 lata temu. Do tego dochodzi absencja Hernandeza. Goście z kolei w ostatnich meczach wykręcają wysoką średnią goli, a mając w ofensywie takich piłkarzy jak Caprari, Faraoni, czy Simeone jestem pewny, że coś dziś ustrzelą.

Obie gol @1.80 etoto
Over 2.5 gola @1.71 etoto
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
AC Milan - Hellas Verona

W tym spotkaniu idę w kierunku bramek. Milan bez kontuzjowanego Maignana, zastąpić ma go nowo zakupiony Tatarusanu, który pełny sezon rozegrał 3 lata temu. Do tego dochodzi absencja Hernandeza. Goście z kolei w ostatnich meczach wykręcają wysoką średnią goli, a mając w ofensywie takich piłkarzy jak Caprari, Faraoni, czy Simeone jestem pewny, że coś dziś ustrzelą.

Obie gol @1.80 etoto
Over 2.5 gola @1.71 etoto
Wczoraj szybciej trening zakończył Rebic i niewiadomo czy wystąpi dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja nie powiedzialem, ze on nie zagra, ale skonczyl szybciej trening bo jakis problem miał. Zobaczymy na ile sił dzisiaj bedzie miał, niby Giroud i Ibra w kadrze, a Diaz z kolei z covidem. Na ten moment lagazzeta podaje z przodu Rebic, Maldini, Giroud, Salemakers.
Sam myslalem o overze jak Tataranasu jest, ale roznie to bywa, tym bardziej, ze Milan ma troche braki kadrowe, a w Veronie cos z Ilicem bylo.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Milan bez kontuzjowanego Maignana, zastąpić ma go nowo zakupiony Tatarusanu, który pełny sezon rozegrał 3 lata temu
Tatarusanu nie jest świeżo zakupionym bramkarzem Milanu. Rumun gra tu drugi sezon ;) Świeżo zakupiony jest były bramkarz Romy Mirante, który stał się trzecim bramkarzem, a obecnie będzie zastępcą Tatarusanu.
Ja nie powiedzialem, ze on nie zagra, ale skonczyl szybciej trening bo jakis problem miał. Zobaczymy na ile sił dzisiaj bedzie miał, niby Giroud i Ibra w kadrze, a Diaz z kolei z covidem. Na ten moment lagazzeta podaje z przodu Rebic, Maldini, Giroud, Salemakers.
Sam myslalem o overze jak Tataranasu jest, ale roznie to bywa, tym bardziej, ze Milan ma troche braki kadrowe, a w Veronie cos z Ilicem bylo.
Tataranasu* akurat bilans meczy na bramce Milamnu ma dość fajny, w 5 meczach 3 czyste konta. Nie jest bogiem na bramce, ale nie można powiedzieć, że jak gra to zawala mecze/bramki. Jeśli Rebic nie będzie dostępny w meczu, to na lewej pozostanie Leao a na środku za niego pewnie Giroud. Gorzej, że Maldini też w pełnym zdrowiu nie jest, a jest przymierzany na pozycje Diaza i nieoceniony jest brak Theo, który robi szum na lewej. Milan jeśli zagra z pomysłem i taktyką jak na Lazio czy Atalantę, gdzie wyciszali ofensywnie atuty rywali, będzie miał swoje szanse na 3 punkty. Ale ten over to tak 50/50.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Na miękko te typy co podałem, do tego pisalem o Joao Pedro i Destro i obaj gola trafilo, ten pierwszy nawet 2x, ale zawsze brakuje zeby zagrac takie zakłady. Polecam polowac na gola Crisisto, jest to obronca i buki nie ogarniaja, a to on wykonuje karne, dodam, ze na na jego kolegow z obrony kursy ponad 20 sa.
Bologna zostala przycieta przez sedziego, ale lepiej grali, Udinese jest drewno.
Od nastepnej kolejki jak bedzie czas to opisze kazdy mecz i co gram dokladnie, ale czasami musze czekac na sklady, tak jak dzisiaj Bogi nie bylo i troche sie balem, ale za to przy Atalancie na lawce Zapata i Malinovsky wiec over spokojnie w drugiej polowie.

778EC359-968F-414B-9EED-90344E0CBDD8.jpeg BA28F4FA-30FB-49F2-AEB4-40885C7EB441.jpeg 4873C429-7388-44A7-9035-F80964C96360.jpeg 2F671BB9-AF8E-4082-AF0B-BCACA8655E4C.jpeg 14C9A636-E00D-437C-8F1D-497D34384F0A.jpeg 26112EEB-B97A-4FD1-A27B-ECE4C4D14963.jpeg CD7AC341-76FC-4FA9-A642-D53BADC3F905.jpeg 85734559-CC73-4A2F-839A-CAD8E3CEEDC2.jpeg B49CC46D-43DE-472B-8E68-01FF18FB2603.jpeg 0F9A19E5-30F4-4DA4-9F19-49D49551BEF9.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +395
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Roma obie strzelą @1,70 sts 1-0 Roma nietrafiony karny

W dzisiejszym ostatnim, wieczornym spotkaniu, Juventus podejmie u siebie drużynę Romy. Ciężko wskazać wyraźnego faworyta w meczu, buki większe szanse na wygraną dają ekipie gospodarzy.
Juventus po słabym początku sezonu w ostatnich meczach trochę się odkuł. Gra może nie wygląda porywająca ale przynajmniej są efekty gdyż zaczęli regularnie punktować zarówno w lidze jak i w LM. Można powiedzieć że to taki trochę stary styl Juventusu za Allegriego gdy ten ich wcześniej prowadził. W ostatnim spotkaniu z Torino nie mieli na tle rywala jakiejś większej przewagi, często w grze decyduje jakaś indywidualna akcja czy zagranie. Trzeba jednak oddać że sprowadzony latem Locatelli dał nieco świeżości drewnianej drugiej lini, w ataku zaś w świetnej dyspozycji jest ostatnio Chiesa.
Roma pod skrzydłami Mourinho jak narazie bezkompromisowa. Dwie przegrane, wyjazdowe z Hellasem i Lazio, poza tym ogrywali rywali choć kalendarz mieli dosyć łatwy. Mourinho ma swój pomysł na zespół, zobaczymy jak mu tu wyjdzie z tymi zawodnikami których ma. Tak naprawdę silniejsi rywale zweryfikują za ile będzie stać Romę w tym sezonie.
Goście prawie że w optymalnym składzie, po euro nie wrócił jeszcze Spinazzola, oraz kontuzjowany jest Smalling. Gorzej sytuacja wygralą w ekipie Starej Damy, w obronie zabraknie De Ligta, zaś w ataku Dybali.
Ogólnie spodziewam się ciekawego, otwartego meczu. Roma jak narazie gra ofensywnie, na ten moment mają średnią ponad 2 gole strzelane na mecz. Mimo że Juve w ostatnich meczach zachowało czyste konto to jednak defensywa pozostawia spory znak zapytania, również i Wojtkowi w bramce lubią ostatnio błędy się przytrafiać.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom