>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka Premier League [3.10.2023 - 8.10.2023]

Status
Zamknięty.
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Luton - Burnley, Luton over 4,5 RR @ 1.85 Superbet

Analiza:
Na innych bukach w okolicach 1.50 - 1.60. Więc korzystam z małej okazji i biorę przyjemny kurs z Superbet. Luton jest w trakcie podwójnej kolejki i fajnie mogą zapunktować. W sobotę wygrana z Evertonem na wyjeździe a we wtorek u siebie z Burnley. Myślę, że zobaczymy dziś drużyny ze zbliżonym potencjałem. Obie są beniaminkami i może Burnley z Kompanym ceni się może trochę bardziej to mimo to, Luton sprawi jeszcze nieraz niespodzianki w lidze. Obie ekipy wiedzą, że w takich starciach muszą punktować. Dlatego liczę na zacięte i otwarte widowisko. Luton póki co u siebie grał 2x razy i zrobił odpowiednio 10 i 9 rożnych grając z West Hamem i Wolves. Dlatego 5 rożnych dla gospodarzy wygląda naprawdę obiecująco. W tamtym sezonie obie ekipy grały ze sobą i Luton u siebie zrobiło z Burnley 7 rożnych. Oprócz typu na rogi Luton, gram jeszcze BTTS, over 0,5 celne strzały Morrisa (ma karne) oraz over 22,5 fauli w meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +966
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Man Utd - Brentford X2 @ 2,22 @ Fortuna

Beznadziejny początek sezonu w wykonaniu Manchesteru United. Słabe wyniki w lidze, tragiczne w LM. Nie widzę tego projektu z dnia na dzień coraz bardziej. Ani wyniki ani gra i ruchy transferowe mnie nie przekonywały. Końcówkę sezonu mieli dobrą, dającą nadzieje na progres. A patrząc na ostatnie rezultaty to prosi się o jeszcze jedną, dwie wpadki i być może zmianę trenera. Spektakularnie by to było jakby się to stało po słabej grze na Old Trafford - co ostatnio nie jest niczym nadzwyczajnym. Brentford pokazał w zeszłym sezonie, że potrafi zaskoczyć, zwłaszcza z takim rywalem. I o ile Chelsea czekałem aż transfery "zaskoczą" i zdobędą 3 punkty przeciwko Fulham, o tyle tutaj nie jest kwestia zgrania co ogólnego słabego podejścia. Mam wrażenie że wokół tego klubu panuje podobna atmosfera jak wokół kadry. Wydaje mi się, że mogą się dalej pogrążać zamiast odbudować, dlatego ryzykuje i gram na kolejną stratę punktów z teoretycznie słabszym rywalem.
Typuje wynik 2-2/1-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +708
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
Burnley- Chelsea
Typ: Burnley over 4,5 RR
Kurs: 1,91

Nadal nie przekonuje gra zespołu The Blues, niby dwa zwycięstwa w ostatnim czasie, pucharowe z Brighton i ligowe z Fulham. Jak do tej pory pieniądze wydane latem na transfery nie przyniosły zamierzonego rezultatu. Teoretycznie goście zmierzą się dziś z jedną najsłabszych drużyn w lidze i w teorii są faworytem to odpuszczam typowanie wyniku, a jeśli już to pewnie bardziej próbowałbym coś w kierunku gospodarzy niż niepewnej Chelsea. Mój pomysł na to spotkanie to rzuty rożne gospodarzy, mimo że Burnley to słaby zespół ale maja trochę fantazji w ofensywie i potrafią nabijać sporto cornerów, szczególnie na własnym stadionie:
- 6 rogów nabite Manchestrowi City (robi wrażenie biorąc pod uwagę posiadanie piłki na poziome 65% po stronie City)
- 4 rogi z AV
- 7 rogów z Tottenhamem
- 9 rogów z United
Nieco delikatniej Burnley over 5,5 RR @ 2,87
Kursy Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1080
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
Manchester United- Brentford
Typ: 1
Kurs: 1,73

Fortuna

Ja dziś uderzam w przebudzenie United, do składu wraca Anthony, który potrafi namieszać w ofensywie. Dostępni są Rashford czy Fernandes, także potencjał ofensywny jest. United po dwóch domowych porażkach no i nie chce mi się wierzyć że polegną po raz trzeci. Brentford jakąś potęgą nie jest, w dodatku też mają swoje problemy o których cytat poniżej.

"Lista kontuzjowanych zawodników w Manchesterze United od początku sezonu wydaje się nie mieć końca. Erik ten Hag w piątek potwierdził, że do jego dyspozycji w sobotnim meczu nie będzie Sergio Reguilon. Na lewej obronie znów zobaczymy Sofyana Amrabata, chyba że holenderski menadżer zdecyduje się na wariant z Victorem Lindelofem.
Poza kadrą pozostają Lisandro Martinez, Aaron Wan-Bissaka, Tyrell Malacia, Luke Shaw, Amad Diallo i Kobbie Mainoo. Od pierwszego zespołu nadal odsunięty jest Jadon Sancho.
Problemy zdrowotne ma również Brentford. Z długoterminowymi urazami walczą Rico Henry, Josh Dasilva i Kevin Schade. Bliżsi powrotu do gry są Ben Mee, Mikkel Damsgaard i Shandon Baptiste, ale zabraknie ich w starciu na Old Trafford.
Przewidywane składy:
Manchester United:
Onana – Amrabat, Lindelof, Varane, Dalot – Casemiro, Mount – Rashford, Fernandes, Antony – Hojlund
Brentford: Flekken – Hickey, Pinnock, Collins, Roerslev – Jensen, Norgaard, Janelt – Lewis-Potter, Wissa, Mbuemo"

Delikatniej:
United (-1,5) @ 2,90 Fortuna
United + BTS @ 3,25 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +959
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Luton - Tottenham, Son over 1,5 celne strzały @ 2.17 Unibet

Analiza:
Plusy:
- Mamy składy na mecz. Son na ataku, Richarlison na skrzydle. Takie było też ustawienie w ostatnim meczu z Liverpoolem
- na pozycji "9" Son tworzy więcej sytuacji podbramkowych
- kto ma karne w Tottenhamie? Nie wiemy, ale przypuszczam że Son albo Maddison (bardziej Son)
- Son w formie, w 4 meczach 6 goli
- Tottenham w formie
- W meczu z Liverpoolem Son 3 celne strzały
- W meczu z Arsenalem Son 2 celne strzały
- W trudnych meczach dochodzi do sytuacji, więc z Luton tym bardziej powinien strzelać celnie na bramkę
- Luton jest jedną z najsłabszych ekip w lidze. W każdym meczu tracili bramkę. Przeciwnicy Luton dochodzą do wielu sytuacji

Minusy:
- Nie gra w ostatnim czasie pełnych 90 minut, jest ściągany w okolicach 70/80 minuty
- Możliwa gra z kontuzja, gdzieś czytałem o problemach z pachwiną

Wczoraj udało mi się złapać po kursie 2.45, dziś spadło do 1.82, teraz 2.17. Szybko się kursy zmieniają. Powyżej 2.0 warto grać :)
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 16
Spotkanie: Fulham - Sheffield Utd
Typ: Sheffield Utd WIN
Kurs: 6.20
Bukmacher: Fortuna


Hej, dzis wybieramy sie do Londynu na mecz, który juz przed gwizdkiem powinien być roztrzygniety. Nie dla mnie, bo uwazam ze Sheffield dziś powalczy o pełna pule. Musi punkty zdobywac, bo sytuacja w tabeli jest tragiczna. Ogolnie powiem tak, Sheffield fajnie gra do przodu, ale obrona jest fatalna. Oczywiscie, nie ze jest druzyna, ktora w tym elemencie jest super, ale zachowajmy proporcje. Moim zdaniem sa w stanie dziś cos strzelic. Ostatnie ich porazka z West Hamem, byla na ich wlasne zyczenie, bledy, brak zrozumienia w obronie przyczynily sie do porazki. Ja im dam szanse, bo kurs szanse daje nam, 6.50 w PL? Fulham w srodku tabeli, zakladam bezpieczny byt, a do europejskich pucharów to im daleko. Zwraca uwage bilans bramkowy Fulham 5-12, duzo traca, ich obrona rowniez nie jest monolitem. Dzis bedzie otwarta gra, spodziewac sie mozna wszystkiego, no kibice z Fulham chca zwyciestwa, wiec zapewne gospodarze narzuca tempo, a kibice przyjezdni punktow. Ostatni miecz miedzy tymi druzynami w stolicy Anglii mial miejsce w 2021r, i zakonczyl sie wygrana Sheffield 0-1. Powodzenia
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Manchester Utd-Brentford <wszystkie elementy sie zgodzily>
powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych + powyżej 3.5 kartek @2.25

Tu troche dla lepszego ogladania taka prozpozycja zlozonego zakladu. Gdy w meczu United z Galatasaray zobaczylem parodystow Onane i Amrabata to strach cokolwiek stawiac w kierunku United, chociaz kiedys tez musza wygrac. Wydaje mi sie, ze bedzie sporo rzutow roznych, a United znowu moze miec klopoty ze zdobyciem bramki w pierwszje fazie meczu. Brentford to poukladana druzyna, ktora nic nie musi, a moze. Reszta skladowych tego zakladu to po prostu liczenie na element szczescia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1516
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Bukmacher: Superbet
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.70


Hit angielskiej Premier League - Arsenal, który kolejny sezon daje do zrozumienia, że pragnie tytułu mistrzowskiego - podejmie u siebie najlepszą drużynę na świecie, czyli Manchester City. Bukmacherzy mają problem ze wskazaniem faworyta w tym meczu i tylko nieznacznie wskazują na Manchester City, chociaż w ostatnich godzinach kurs na Arsenal wciąż spada. W zasadzie każda z ekip ma swoje argumenty do zwycięstwa i w teorii Manchester City ma nieco więcej argumentów w postaci m. in. świetnie dysponowanego Alvareza, skutecznego Haalanda czy innych zawodników mogacych odmienić losy meczu. W tej rywalizacji nie skupiam się bezpośrednio na kandydacie na koncowego triumfu, a liczę po prostu na to, że każda z ekip zrealizuje absiolutne minimum w postaci przynajmniej jednego zdobytego gola. Arsenal w tym sezonie strzelał gole we wszystkich meczach na wszystkich frontach. Sam tez zdołal zachować kilka czystych kont, ale raczej z rywalami niżej notowanymi jak Bournemouth czy Crystal Palace. W przypadku Manchesteru City jest bardzo podobnie, tyle że ekipa Guardioli nie zdołała zdobyć gola w pucharowym meczu z Newcastle, który ostatecznie przegrała. Guardiola jednak otwarcie mówił o tym, że nie podchodzą do tych rozgrywek priorytetowo.
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Man Utd - Brentford X2 @ 2,22 @ Fortuna

Beznadziejny początek sezonu w wykonaniu Manchesteru United. Słabe wyniki w lidze, tragiczne w LM. Nie widzę tego projektu z dnia na dzień coraz bardziej. Ani wyniki ani gra i ruchy transferowe mnie nie przekonywały. Końcówkę sezonu mieli dobrą, dającą nadzieje na progres. A patrząc na ostatnie rezultaty to prosi się o jeszcze jedną, dwie wpadki i być może zmianę trenera. Spektakularnie by to było jakby się to stało po słabej grze na Old Trafford - co ostatnio nie jest niczym nadzwyczajnym. Brentford pokazał w zeszłym sezonie, że potrafi zaskoczyć, zwłaszcza z takim rywalem. I o ile Chelsea czekałem aż transfery "zaskoczą" i zdobędą 3 punkty przeciwko Fulham, o tyle tutaj nie jest kwestia zgrania co ogólnego słabego podejścia. Mam wrażenie że wokół tego klubu panuje podobna atmosfera jak wokół kadry. Wydaje mi się, że mogą się dalej pogrążać zamiast odbudować, dlatego ryzykuje i gram na kolejną stratę punktów z teoretycznie słabszym rywalem.
Typuje wynik 2-2/1-2.
Co ten McTominay? 😀 Wejscie w 87,2 bramki na wagę zwycięstwa i jeszcze jedna jakby uznali to hattrick xD
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal - Man City / X2 + over 1.5 @1.73 Unibet
można też próbować BTS @1.73 Unibet

No i nadszedł dzień dzisiejszy. Arsenal zmierzy się z Manchesterem City. Jednocześnie czekam na ten mecz i boję się go jako kibic. Już kilkukrotnie pisałem, że Arsenal póki co nie wygląda tak dobrze jak w zeszłym sezonie i dopiero się rozkręca. Martwi to, że w każdym z trzech ostatnich spotkań Bukayo grał za długo, za dużo i schodził z urazami, a dziś i tak ma wyjść w pierwszym składzie. Arteta chce chyba zajechać tego chłopaka. Ale co istotne, wyjdzie w pierwszym składzie - niewykluczone, że znowu coś go zakłuje czy pociągnie i znów będzie musiał opuścić murawę a z Havertzem czy Vieirą przeciwko City dużo się nie zdziała. Wiadomo, że jest Odegard, Trossard czy Jesus a dostępny ma być już Martinelli i w sumie Partey też powinien być już dostępny na to spotkanie od pierwszych minut, ale gra bez Bukayo była w Lens i wyglądało to naprawdę tragicznie. Bramki tutaj paść powinny, ostatni raz w lidze kiedy nie było dwóch bramek to luty 2021 i 0-1 dla City. Dziś Arsenal jest w zupełnie innym położeniu niż wtedy i na pewno wygląda lepiej, dojrzalej i pewniej. Nie mniej teraz w City jest Haaland, który pakuje na zawołanie - choć z Arsenalem nie jest to takie częste jak w przypadku choćby Vardy'ego czy Kane'a - 2 bramki w 4 spotkaniach przeciwko Arsenalowi. Warto nadmienić, że w drużynie City zabraknie dziś Rodriego, który odbywa trzymeczową karę zawieszenia za czerwoną kartkę z meczu z Nottingham.
Mimo wszystko Arsenal niestety nie potrafi grać z City a Arteta cały czas zbiera kolejne lekcje od Guardioli. Oczywiście mówię tu o spotkaniach ligowych bo przed sezonem Arsenalowi udało się pokonać City, ale po szczęśliwym golu w setnej minucie i potem po wygranej serii rzutów karnych w meczu o Tarczę Wspólnoty. Najlepszym wyznacznikiem niech będzie fakt, że ostatni raz kiedy Arsenal wygrał w lidze z City - Haaland miał 15 lat a Rico Lewis chodził do 3 klasy szkoły podstawowej, a było to w 2015 roku. Swoją drogą, wygrali wtedy oba ligowe spotkania z Mamchesterm, a od tamtego czasu rozegrano 22 spotkania i tylko w trzech nie było przynajmniej dwóch goli. City grali tacy zawodnicy jak Hart, Mangala, Kolarov czy Delph - jednym słowem prehistoria.
Gorąco trzymam kciuki, aby Kanonierzy odwrócili w końcu ten niechlubny trend, ale przy obecnej formie nie wydaje mi się, aby dziś tego dokonali.
 
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
Brighton- Liverpool
Typ: 1X
Kurs: 1,78
Fortuna


Tutaj krótko, nie przekonuje mnie gra Liverpoolu w tym sezonie. Brighton też jakoś gra w kratkę natomiast Mewy lubią grać z ofensywnie grającymi rywalami, a taki styl gry preferuję The Reds.
Brighton na ostanie 7 pojedynków z Liverpoolem przegrał jedynie jedno spotkanie, dlatego liczę tutaj na podtrzymanie tego trendu.
 
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Brighton - Liverpool, Salah over 1,5 celne strzały @ 2.45 Superbet

Analiza:

Salah najpewniejszy i na ten moment najważniejszy punkt ataku w drużynie Liverpoolu. To na nim się opiera gra. Zazwyczaj gra najbardziej wysuniętego zawodnika z prawej strony boiska. Wykonuje stałe fragmenty gry w tym i karne. Jego zejścia z prawej strony boiska są bardzo niebezpieczne. W meczu ligi Europy zagrał 45 min, więc w czwartek już było skupienie, że mecz w niedziele będzie bardzo ważny i trzeba odpowiednio rotować siłami Salaha. Brighton jest to drużyna, która gra radosny futbol tzn. sporo bramek traci jak i sporo strzela. We wszystkich meczach jakie grali w tym sezonie w lidze padał BTTS. W dodatku Brighton ma problem z lewą stroną obrony. Estupinan nabawił się kontuzji, Lamptey podobno też ma jakieś problemy więc pewnie zobaczymy na lewej obronie Veltmana przeciwko Salahowi. Mecz będzie otwarty i liczę na wiele strzałów na bramkę i hokejowy wynik. Jak będą bramki to duża szansa, że po stronie gości strzeli je najlepszy zawodnik czyli Salah
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1320
gats 13,8K

gats

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal - Manchester City
Bukmacher: Superbet
Typ: Liczba Przyznanych Rzutów Karnych (Powyżej 0.5)
Kurs: 3.20


Krótka piłka >>> ARS + MCI + Michael Oliver = Rzut Karny

Rywalizacja dwóch drużyn, które mają największe szanse na
wywalczenie mistrzostwa Anglii zapowiada się conajmniej gorąco.
Będą faule i będą błędy a
Michael Oliver to mój idealny faworyt
na rzut karny do takiego meczu, bardzo rzadko zawodzi.

Słaby mecz, z dużej chmury mały deszcz :(
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Arsenal-Manchester City TYP BTS/over 2,5 kurs 2,18 4/10 g.17.30 1:0 BOX

PS: Typ nasuwa się sam. Obie ekipy bramkostrzelne, City ostatnio traci gole na wyjazdach, mogę tylko napisać że łącznie z Ligą Mistrzów w ostatnich 5 spotkaniach w delegacji zawsze tracił minimum gola. Gospodarze u siebie prawie zawsze strzelają, gdybym miał stawiać wynik 1X2 to grałbym 1X.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Brighton-Liverpool

Analiza bardzo późno, bo wyczekiwałem składów i tego co w bój puści Jurgen Klopp. Wydaje mi się, że galowy skład wychodzi na to spotkanie, ponieważ Elliott jest nadal bardziej ogranym zawodnikiem w Premier League niż Gravenberch, który póki co pokazuję się z bardzo dobrej strony w Lidze Europy. "The Reds" notują bardzo dobre wejście w sezon i jeżeli naprawdę pominiemy ostatnią kradzież w Londynie to są na ten moment bezbłędni, a niemiecki menager pokazuję, że potrafi reagować na wydarzenia boisko dokonując dobrych zmian, które bardzo często zmieniają obraz całego spotkania. Ja na to spotkanie gram dwa betbuildery, które opieram głównie na grze w stronę "The Reds". Na początek minimum 1 gol i minimum 4 RR drużyny z Liverpoolu. 5/5 jeżeli chodzi o spotkania wyjazdowe w tym sezonie, w tym mecze z Newcastle oraz Tottenhamem, gdzie podopieczni Kloppa otrzymywali czerwoną kartkę już w pierwszej połowie spotkania. Drugi zakład bardzo podobny, ale tam dorzucam minimum 3 RR gospodarzy, którzy u siebie korkują niemiłosiernie, a także 2 kartki Brighton, które tylko w jednym spotkaniu u siebie nie zrobiło linii, ale w przeliczeniu na jedno spotkanie to robią ich dużo więcej oraz brak przegranej "The Reds" i minimum 2 gole w meczu. Dla mnie faworytem są goście i mimo delikatnego braku obiektywizmu uważam, że dzisiejszego spotkania nie przegrają.

Liverpool strzeli gola i wykona minimum 4RR - 1.58/forbet
Liverpool nie przegra, powyżej 1.5 gola w spotkaniu, Brighton powyżej 19.5 punktu kartkowego, a każda drużyna po minimum 3RR - 3.03/forbet




Bonusowo kartka dla Veltmana, bo kursik przyjemny, ostatnio zarobił dwie w trzech spotkaniach, a z Diazem łatwo mieć nie będzie.

Veltman otrzyma kartką - TAK - 5.0/STS
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Arsenal-City

Liverpool bramkę już strzelił, a nawet dwie. Mam nadzieję, że dobiją jeszcze minimum 3RR żebyśmy mogli chociaż główny zakład zaksięgować. Podobne wariacje poszukuje w hitowym spotkaniu pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami poprzedniego sezonu. Zadziwia mnie aż tak wysoki kurs na Manchester City, ponieważ na ligowych boiskach Arsenal ostatni raz pokonał swoich dzisiejszych rywali w 2015. Spodziewam się tutaj otwartego spotkania i sporej ilości bramek oraz przełamania Erlinga Hallanda. Poniżej taki zestaw betbuilderów. Minimum 3RR Arsenalu to moim odczuciu obowiązek, ponieważ robią ich oni bardzo dużo, tym bardziej na własnym boisku. Do tego przebieg spotkania w moim odczuciu to gonienie wyniku przez zespół Kanonierów, który pomaga w nabijaniu RR. Do tego minimum 3 kartki, bo w takim spotkaniu jak dziś, musi iskrzyć. Poza poniższymi betami uważam, że warto zagrać gola Hallanda.

City lub remis, powyżej 0.5 gola oraz Arsenal powyżej 2.5 RR - 1.79/forbet
City strzeli powyżej 1.5 gola i powyżej 29.5 punktów kartkowych - 2.5/forbet
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Manchester United - Manchester City, obie strzelą, @1.80 Superbet

Derby Manchesteru, w którym niezmiennie jak w ostatnich latach faworytem jest Manchester City. Podopieczni Guardioli podchodzą do tego meczu jako mistrz Anglii, ale także aktualne 3. miejsce w lidze ze stratą 5 punktów do pierwszego Tottenhamu, który wygrał swój mecz. The Citizens potrzebują punktów, by zniwelować strate punktową, natomiast Czerwone Diabły z pewnością chciałyby przedłużyć swoją serię dwóch meczów w lidze ze zwycięstwami. Sytuacja kadrowa po stronie Manchesteru City jest w zasadzie jasna i klarowna - w dalszym ciągu Pep nie moze liczyć na kontuzjowanego De Bruyne, dodatkowo wypada z gry także Akanji. W przypadku Manchesteru United lista absencji jest dłuższa, bo nie zagrają m. in. Malaca, Shaw, Sancho, Martinez czy Diallo, a wątpliwe są także wystepy Bissaki i Casemiro. W bezpośrednich pojedynkach w ostatnich najczęściej górą był Manchester City, nalezy jednak oddać Manchesterowi United to, że w wielu meczach potrafił się postawić faworyzwanym rywalom. Tak było m. in. w ostatnim finale F.A Cup ale też wcześniej w lidze na stadionie The Citizens. Spodziewam się tutaj dość wyrównanego meczu, w którym każda z ekip strzeli przynajmniej jednego gola. Ostatecznie to jednak Manchester City powinien sięgnać po komplet punktów
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Liverpool-Nottingham
Szaboszlai strzeli @3.90

Trudno o jakies pomysly, wiec sprobuje dac szanse Wegrowi, ktory dobrze sie zaaklimatyzowal i sprawdza w druzynei Liverpoolu, a ma z czego uderzyc. The Reds na razie w tym sezonie radza sobie bardzo dobrze i sa zdecydowanym faworytem tego starcia. W czwartkowej LE Liverpool rozbil Toulouse, grajac zaowdnikami, ktorzy z reguly zaczynaja mecze na lawce. Z zelaznych zawodnikow pierwszego skladu gral praktycznie tylko Alexander-Arnold. W skladze byli jeszcze Jota i Nunez, ale oni raczej czesciej tez nie sa pierwszym wyborem kiedy Klopp ma zdrowa kadre.

Liverpoolowi mysle bardzo zalezy na mocnym punktowaniu od poczatku. Wiadomo ze druzyna z miasta Beatlesow w tym roku stracila duzo finansowo, poniewaz nie gra w Lidze Mistrzow. Klopp cos tam przebudowuje, na razie jest w miare niezle. W ostatnim sezonie na Anfield Liverpool wymeczyl 3-2 z Nottingham, ale dzis licze na w miare przekonywujaca wygrana. Szaboszlai mial dobra szanse w poprzednim meczu na Anfield z Evertonem. Wegier zrobil bardzo dobra akcje, ale chcial zakonczyc ja sam zamiast podawac. Widac ze jest juz nagrzany na ta bramke, wiec moze uda sie trafic dzis.
 
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 16:30
Spotkanie: Manchester United - Manchester City
Typ: Man City wygra + Man City over 2.5 goli + Alvarez over 0.5 celnych strzałów + Rodri over 0.5 strzałów
Kurs: 5.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Jako sympatyk klubu z Old Trafford, nie widzę dzisiaj szans na urwanie punktów Manchesterowi City. Obrona gospodarzy dzisiaj będzie składać się z Dalota, Maguire'a, 35-letniego Evansa oraz Lindelofa. Z powodu kontuzji wykluczeni z gry są Casemiro, Malacia, Martinez, Wan-Bissaka i Shaw, czyli czwórka defensorów oraz defensywny pomocnik. W zeszłym roku Man City rozgromiło "Czerwone Diabły" 6:3 oraz 4:1. Warto dodać, iż w pierwszym spotkaniu na środku obrony zagrali Varane i Martinez, czyli podstawowi gracze pierwszego składu. Manchester United w tym sezonie traci dużo bramek; zdołali już przegrać 1:3 z Arsenalem i Brightonem, 3:4 z Bayernem i 2:3 z Galatasaray. Ponadto dokładam minimum 1 celny strzał Alvareza, który w lidze zdobył 4 gole w 9 meczach ze średnią 1.3 celnych strzałów na mecz, a w Lidze Mistrzów 3 gole w 3 spotkaniach ze średnią 2.3 celnych strzałów/mecz. Obstawiam również, że Rodri odda minimum 1 strzał, nie musi być celny. Hiszpan często próbuje swoich sił z dystansu, w lidze oddaje średnio 2 strzały na mecz.


 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom