>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

8. kolejka Premier League [19.10.2024 - 21.10.2024]

R 1,1M

rr62dga

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Anglia
Godzina:15:00
Spotkanie: Wolves - Machester City
Typ: mecz/liczba goli: MC i powyżej 1,5
Kurs: 1,48
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Ósma kolejka angielskiej Premier League i pojedynek outsidera z wiceliderem tabeli. Wolverhampton w siedmiu spotkaniach zdobył tylko jeden punkt za wyjazdowy remis z Nottingham i jeśli porażki z Arsenalem, Chelsea czy Liverpoolem były do przyjęcia to ostatnia 5:3 z Brentfordem daje wiele do myślenia sympatykom tego klubu. Osłabienia składu i kontuzje nie wróżą niczego dobrego także w niedzielnym pojedynku z Manchesterem City chyba, że MC zagra tak niefrasobliwie jak przed rokiem gdy Wolves wygrał u siebie 2:1. MC wprawiając w zachwyt bukmacherów. MC w lidze angielskiej niepokonany podobnie jak w LM, gdzie po remisie z Interem wygrał 4:0 ze Slovanem w Bratysławie. Teraz po meczu w Wolverhampton zagra u siebie ze Spartą Praga a potem u siebie z Southamptonem- zatem tydzień bez dalekich wyjazdów i z rywalami, z którymi powinien odnieść komplet zwycięstw.
 
Emdojot 373,3K

Emdojot

Użytkownik
Ipswich Vs Everton
Typ: BTTS
Kurs: 1.62
Fuksiarz

W sobotę mecz rozegrają dwie drużyny z ostatnich bezpiecznych miejsc tabeli Premier League. Obie drużyny z skromna zdobyczą punktowa, obie z problemami na starcie sezonu. Główny problem to defensywa, strata ponad 2 goli na spotkanie to średnia dla każdej z stron, a skromne 1 gola/mecz to statystyki, które nie mogą dawać nadzieji na dobra postawę drużyn w angielskiej ekstraklasie. Goście już w poprzednim sezonie mieli duże problemy z utrzymaniem się na tym szczeblu rozgrywkowym, dopiero dzięki dobrej końcówce kampanii mogli zadowolić się bezpiecznym miejscem na finiszu. Ipswich z Leicester do końca biło się o zwycięstwo w Championship, jednak słaby kwiecień w ich wykonaniu poskutkował ostatecznie druga lokata z zaledwie jednym punktem straty do mistrzowskich Lisów. Tamta kampanię zakończyli z prawie 100 bramkami na koncie, jednak przeskok jakościowy po awansie widocznie odbił się na ich skuteczności. Dobra postawę w ataku prezentuje Liam Delap, kupiony z City I to właśnie on jest odpowiedzialny za połowę strzelonych goli, a dorzucając do tego 2 asysty ma wpływ na 5 z 6 zdobytych przez gospodarzy bramek.
Ja chcę tutaj zobaczyć gole po obu stronach, co nie powinno być problemem, patrząc na bilanse defensywne zespołów.
Dodatkowo w 5 z 7 meczy Premier League, Ipswich zaliczyli BTTS, dorzucili także jeden z pucharu, ostatecznie przegranego z Wimbledon. Everton na takich spotkań 4, oraz jedno z pucharu, gdzie również polegli z Świętymi.
Mam nadzieję, że nie zabraknie im skuteczności i pokryją zaproponowana linie bez problemu
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 616,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Bournemouth - Arsenal 2 @ 1,68 @ Fortuna

Lubię pierwsze mecze topowych drużyn po przerwie reprezentacyjnej. Przeważnie wtedy nie ma kalkulacji tylko ciśnienie na wygraną by złapać dobrą serię. Nikt nie ogląda się że za 4 dni LM a za 7 jakieś derby, tylko taki mecz trzeba wygrać. No i Arsenal który wygląda na to, że kolejny sezon będzie się liczył. Gra bardzo dobrze, jest w czołówce i ma przed sobą mecz z Bournemoth, które jest dopiero 13 w tabeli. Niedawno grali podobny mecz z Chelsea u siebie i przegrali 0-1. Tutaj uważam będzie im jeszcze trudniej. Ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami kończyły się wygraną Kanonierów i to dość często wyraźną, jak np. rok temu wygrana na tym samym stadionie 0-4. Arteta wydaje się mieć dobry patent na tą drużynę i typuje tutaj spokojne 1-2/1-3 dla gości.
 
Ostatnia edycja:
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Soton-Leicester
Bednarek i spółka to dla mnie murowany faworyt do spadku. O utrzymanie w lidze będą zapewne walczyć te Lisy. Mecz z kategorii o 3 punkty. Faworytem bukmacherów są gospodarze chyba tylko dla tego że grają u siebie. Lisy mają lepszą kadrę i powinni wygrać to spotkanie. Widzę w kursie value i wchodzę w to
 
Otrzymane punkty reputacji: +1344
tarki_16 269,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wolves - Manchester City: powyżej 4.5 kartek @2.21 Betclic

Bardzo przyjemna linia na kartki w dzisiejszym spotkaniu. Buki przewidują pogrom w tym starciu, ja liczę, że Wilki podejmą rękawicę i powalczą o korzystny wynik, co może zapowiadać ostre starcie. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się ze sporą liczbą kartek. Sędzia Kavanagh ze średnią 6 ŻK z tego sezonu +CK , które też są wliczane do zakładu, jeden z lepiej kartkujących arbitrów w lidze angielskiej, więc powinno być dobrze. Po zmian wytycznych w lidze, minimum 5 kartek spokojnie do uzbierania w tym starciu.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 452,1K

lukas88

Forum VIP
Liverpool- Chelsea
Typ: X2
Kurs: 2,23
Fortuna


Moim zdaniem kurs na The Blues mocno przesadzony, owszem na Anfield zawsze Liverpool będzie faworytem ale moim zdaniem buki nie doceniają Chelsea która ma niesamowity potencjał w ofensywie, w świetniej formie są Palmer, Maduke czy Jackson, a trzeba pamiętać że są jeszcze Mudryk, Sancho, Felix czy Nkunku.
Liverpol bez Allisona co jest sporym osłabieniem bo Kelleher to jednak inna para kaloszy. Na 10 ostatnich spotkań na Anfield Liverpol wygrał zaledwie 3 spotkania więc nawet czysto statystycznie w mojej ocenie warto pójść w to spotkanie w kierunku gości. Poza tym proponuję:

Chelsea over 1,5 gola@ 2,54
Chelsea + BTS @ 7,30
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
anzelmo 252,6K

anzelmo

Użytkownik
Liverpool- Chelsea Obie drużyny strzelą gola i liczba goli powyżej 2.5 fuksiarz kurs 1,69

Takie fajne combo myślę ze nie powinno byc problemów z tym kolejka mocno czerwona w Anglii- dość ciekawe wyniku ogólnie po reprezentacjach to zawsze mały znak zapytanie o formę itp takie kluczowe do fantasy gier :p Wracając do tematu to powinno byc ciekawe ofensywne spotkanie z sytuacjami bramkami z obu stron .Świetny Palmer the reeds wiadomo u siebie tak jak kolega wyżej mam podobne zdanie typy zawsze groźni na anfild .W środku tygodnia puchary wiec zawsze gdzieś tam rotowanie składami może byc aczkolwiek te ekipy maja w czym wybierać i tak specjalnie nie najlepiej czują sie broniąc wola atakować dobry bet może byc w stronę kartek i może czerwo karny Dobrej niedzieli .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +968
R 1,2M

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia PL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Liverpool - Chelsea
Typ: poniżej 4,5 gola
Kurs 1,41
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Topowe widowisko dziś zapowiada się w Anglii, ale ja przewiduję, że będzie nudno i padnie mało bramek. Mimo tego, że buki przewidują ich całe mnóstwo, stąd kurs na under 4,5 gola wyceniany na kurs 1,41 przez Superbet co jest istotną zmianą z początkowej propozycji 1,28. W sumie nie wiem skąd takie nastawienie na gruby over, skoro Liverpool po 7 kolejkach z bilansem 13;2, a Chelsea trochę lepiej bo 16:8, ale w ich przypadku różnice zrobiły 2 mecze ligowe czyli 4:2 z Brighton i 6:2 z Wolves. I to są jedyne dwa mecze, gdy Chelsea pokrywa over 4,5 gola. Liverpool w tym sezonie zero spotkań z 5 golami. W ramach H2H na 10 ostatnich spotkań over 4,5 padł tylko raz w styczniu tego roku gdy Liverpool wygrał 4:1. Dziś idę w mało bramek, ale bezpiecznie wybieram linie 4,5 gola, choć sądzę, że under 3,5 tez nie jest złą propozycją, szczególnie, że można wyrwać kurs nawet 1,95
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom