>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
[center:a90a427296] Oto spotkanie 9 kolejki OE [/center:a90a427296]



Zachęcam do komentowania, analizowania, dyskusji na temat meczów 8 koleki Orange Ekstrakalsy.Jest kilka ciekawych typów więć zapewne analizy także sie pojawią... ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław
1
1,80
Expekt

Górnik w ósmej kolejce spotkań Orange Ekstraklasy podejmował bedzie druzyne Odry Wodzisław Ślaski.Jest to pojedynek derbowy a dokładnie Derby Ślaska.Górnik w tym sezonie już dwukronie grał z zespołami ze Ślaska,najpierw z Ruchem Chorzów i wygrał ten mecz 1:0 i w porzedniej kolejce rywalizował z Polonią Bytom zwycięzając aż 4:0 hatrickiem w tym spotakni popisał się Dawid Jarka,który także w meczu z &#39;&#39;Niebieskimi&#39;&#39; miał wkłąd przy bramkce kiedy teatralnie przewrocił się w polu karnym a sedzia odgwizał rzut karny którego pwnym egzekutorem okazał się Hajto w dodatku czerwoną kartką ukarał bramkarza Ruchu Mioduszewskiego.Warto zauważyć ze oba te mecze rozgrywane były przy Rooscelta.Odra po odejsciu trenera Jacka Zielińskeigo do Groclinu gra znacznie słabiej niż w rundzie rewanżowej poprzedneigo sezonu.Jakoś nie &#39;&#39;trawie&#39;&#39; trenera Kurasa i nie uważam go za dobrego fachowca,gdzie pojdzie to szybko zostaje zwalniany.W poprzedniej kolejce Odra zremsiowała u siebie z Wisła Kraków 2:2 gole:Grzegorzewskeigo i Malinowskiego.W Pucharze Ekstraklasy Górnik pokonał sensacyjnie Wisłę Kraków 1:0 po samobójczym trafieniu Ćwielonga i to w Krakowie a to duża sztuka zaś Odra poległa w Poznaniu z Lechem 0:2.Moim zdaniem Odra przyjeżdza na bardzo trudny teren do Zabrza i wydaje mi się że goście po tym wystepie beda mieli identyczną ilość punktów co w chwili obecnej zaś Górnik wzbogaci się o trzy &#39;&#39;oczka&#39;&#39;
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Typ: 1
Kurs: 1.45

Formą nie zachwycają, ale wreszcie Zagłębie musi się przełamać i mam nadzieje, że będzie to właśnie w ten weekend. ŁKS też jest całkowicie bez formy. Nie wiem sam co mam pisać bo nie ma statystyk takich by przekonac kogoś na wygraną Lubina, ale wiem jaka jest atmosfera i jak zawodnicy podejdą do meczu.
 
50cent 0

50cent

Użytkownik
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Typ: x2
Kurs: 2.30

Moim zdaniem ŁKS jest w stanie powalczyć choćby o remis, ostatnia wysoka wygrana ŁKSu na pewno podniosła morale zawodników, do drużyny dołączyli rekonwalescenci i dwaj Brazylijczycy który w ostatnim meczu ligowym jak i w &quot;wewnętrznych grach kontrolnych&quot; spisują sie bardzo dobrze. Ostania porażka Lubina w PE ze słabym Bytomiem i ligowy remis w Chorzowie świadczą o słabej formie Mistrzów Polski.
Podsumując:
Zagłębie che się przełamać a w ŁKS każdy punkt jest na wagę złota.
Moim zdaniem będzie to wyrównany mecz z lekką przewagą Zagłębia ale ŁKS będzie w stanie wywalczyć minimum remis.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bełchatów - Jagiellonia Białystok
1 do przerwy

2,00
Expekt

W sobotę 22 września w Bełchatowie przy ulicy Sportowej Bełchatowski GKS podejmował bedzie zespoł beniaminka Orange Ekstraklasy Jagiellonie Białystok.Faworytem tego meczu jest oczywiscie zespoł aktualnych wicemistrzów Polski.Bełchatów w poprzedniej kolejce zremisował na cięzkim terenie w Poznaniu z Lechem 1:1 a bramkę strzelił Janusz Dziedzic.Napewno bełchatowianie większe szanse na zwyicęstwo mili by gdyby Mariusz Ujek nie ujrzał w 52 min czerwonej kartki.Jaga niezły dorobek punktowy zawdzięcza tylko grze na swoim boisku ponieważ 8 zdobytych punktów Jaga zdobyła grą na własnym boisku,zaś grając dwukrotnie na wyjazdach dwa razy doznała porażki(przegrane z Cracovią 1:2 i Zagłebiem Sosnowiec 1:3 gol Evertona) jak widać białostoczanie to typwoy zespoł wlasnego boiska w dwóch emczach wyajzdowych strzelili tylko jedną bramkę a stracili aż 5.Trener Lenczyk ma kłopoty bogactwa,ma bardzo szeroką ławkę rezerwowych i każdy walczy o miejsce w pierwszej &quot;11&quot; co napewno jest sporym plusem.Bełchatów po odpadnięciu z Pucharu UEFA może w maksymalnym stopniu skupic się na grze w Polskiej lidze,w której jak narazie grają przeciętnie ponieważ zdobyli jak dotąd 10 &quot;oczek&quot; jak na wicemistrzów to zdecydowanie za mało.Moim zdaniem jutro GKS Bełchatów pokona Jagiellonie Białystok i tym samym udowodni ze jeszcze liczy się w wlace o góną połówkę tabeli,mysle także ze po 45 min kłopoty bedą mili gracze Jagi którzy mooim zdaniem bedą schodzić z murawy po 45 minutach ze spuszczonym głowami.Jak bedzie pozyjemy zobaczymy ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Korona Kielce - Legia Warszawa
W piątkowym hitowo zapowiadającym się spotkaniu uważam iż większe szanse na odniesienie zwycięstwa będą mieli piłkarze gospodarzy - Korona Kielce. Legia zagra oslabiona brakiem kilku podstawowych obronców (Szala, Bronowicki, Choto) i choć co prawda już udowodniła m.in w meczu z Widzewem, że luki w składzie mozna odpowiednio zastąpić (Rzeźniczak, Augustyn) to wydaje mi się, że dzisiejszy rywal powinien te osłabienia mimo wszystko wykorzystać. Korona na własnym stadionie jest świetną drużyną i w mojej opinii to dziś udowodni i przynajmniej nie przegra tego spotkania. Ale aby wieczór był ciekawy zaryzykuję jedynkę po kursie 2,70.
Mój typ: Korona Kielce - 2,70 w Bwin
Stawka: 5/10
 
mich1910 0

mich1910

Użytkownik
Korona Kielce- Legia Warszawa

Moje typy:

Kielce Korona - Legia Warszawa Typ: X 3,10
Kielce Korona - Legia Warszawa (under/over 2.5) Typ: 1 1,70


Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Koroną Kielce, a Legią Warszawa zapowiada się emocjonująco. Korona na własnym stadionie spisuje się doskonale ale w tym spotkaniu trudno wytypować zwycięzce. Gospodarze grają w kratkę, a do pierwszej w tabeli Legii tracą aż 8 punktów. Jednak i tak zajmują dobrą 3 lokatę. Legia natomiast nie przegrała jeszcze w tym sezonie żadnego meczu. W obecnym sezonie Korona wygrała wszystkie trzy spotkania na własnym stadionie. Ostatnio grali w Pucharze Ekstraklasy i przegrali 3-1 z Widzewem, natomiast Legia zremisowała z Ruchem. W lidze nie tracą punktów dzięki swoim napastnikom, a mowa o Edim i Robaku, którzy grają bardzo dobrze nie mówię też że reszta drużyny gra słabo. Zawodnicy spod Łazienkowskiej jak na razie mają komplet punktów i są niepokonani. Nawet jeżeli zremisują to bedą mieli przewagę nad goniącą ich Wisłą. Ostatnie mecze tych drużyn zakończyły się wygraną Kielczan 3-1 i remisem 2-2. Szkoleniowiec Legii będzie miał sporo do zmiany w linii defensywnej, bo nie zagrają Wojciech Szala oraz Piotr Bronowicki, a teraz dołączył do nich Dickson Choto. Zmian można się również spodziewać w podstawowym składzie Korony. Na pewno zagra Piotr Świerczewski, który wraca po kontuzji. Myślę, że Korona będzie chciała powalczyć w tym meczu o chociażby jeden punkt.

Składy:

Korona: Mielcarz - Kuś, Hernani, Drzymont, Bednarek - Bonin, Hermes, Świerczewski, Kaczmarek - Edi, Robak

Legia: Mucha - Rzeźniczak, Astiz, Augustyn, Kiełbowicz - Grosicki, Vuković, Giza, Roger, Edson - Grzelak
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Lech Poznań - Ruch Chorzów
Typ: 2 (handicap 0:1) ⛔
Kurs: 2,20
Analiza:

W sobotę 22 września w ramach 8 kolejki Orange Ekstraklasy Lech Poznań podejmować będzie Chorzowski Ruch. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy po siedmiu kolejkach zajmują 4 miejsce z dorobkiem 11 punktów, ich przeciwnicy natomiast zajmują miejsce 10 z 8 punktami. Mimo wysokiej pozycji ekipa Lecha nie może poradzić sobie z mocniejszymi drużynami, przypomnę porażka z Wisłą 4:2 i remis z ostatniej kolejki z GKS&#39;em Bełchatów. Jutro w drużynie Lecha najprawdopodobniej nie zagrają Marcin Dymkowski, Zlatko Tanevsk, Bartosz Bosacki i Maciej Scherfchen.
W ostatniej kolejce Ruch zremisował z Mistrzem Polski Zagłębiem Lubin 2:2, a w środę w ramach Pucharu Ekstraklasy zremisowali bezbramkowo z Legią Warszawa. Ruch Chorzów udowodnił już, że przeciw niemu gra się ciężko. Jutro takie niełatwe zadanie będzię miał Lech, czy da radę strzelić kilka bramek? Jeśli Ruch zagra otwartą piłkę tak jak Zagłębiem będzie to możliwe, ale trzeba także pamiętać, że Ruch strzelił też dwie, a Lech zagra jutro z przemeblowaną linią defensywy. Trener Duszan Radolski poukładał grę Ruchu i naprawdę dobrze się prezentują, więc nie dziwi mnie fakt że trudno się z nimi gra. Lech może mieć problemy z Ruchem, ja osobiście widzę szansę dla Chorzowian na remis. Dla zwiększenia swojej szansy na to że typ wejdzie polecam zagrać handicap 0:1 na Ruch, ponieważ nie wydaje mi się by nawet jeśli Lech by wygrał, był to wynik wysoki.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Na dobry poczatek weekendu z Orange Ekstraklasą nie zawiodła mnie Korona Kielce, której mecz nieco szerzej opisałem w swoim temacie z typami. Mam nadzieję, że cały weekend będzie równie udany jak dzień dzisiejszy ;)

Mój typ: Korona Kielce - 2,70 w Bwin ✅
Stawka: 5/10

----------------------------------

Lech Poznań - Ruch Chorzów
Na piłkarzach Lecha w każdym meczu przed własną publicznością ciąży bardzo duża presja zwycięstwa. Z takową Lechici nie poradzili sobie w meczu z GKS-em Bełchatów, który zremisowali 1:1. Po tej bądź co bądź wpadce kibice Kolejorza nie wyobrażają sobie innego wyniku jak pewna wygrana Lecha z beniaminkiem z Chorzowa. Jednakże Lech w tym spotkaniu zagra osłabiony brakiem kilku podstawowych graczy. Już od dłuższego czasu kontuzjowani sa Bosacki i Wojtkowiak, a niedawno dołaczyli do nich Dymkowski, Scherfen i Tanevski. Wszyscy ci zawodnicy to graczep podstawowej jedenastki tak więc trener Smuda będzie miał problemy z zestawieniem wyjściowej jedenastki zwłaszcza jesli chodzi o formacje obronne. Uważam, że piłkarze Ruchu grajacy ofensywny futbol będą wstanie wykorzystać osłabienia w obronie Lecha i będą mogli zdobyć jakąś bramkę przy Bułgarskiej, ale pilkarze gospodarzy oczywiscie nie będą dłuzni i niesieni dopingiem swoich kibiców zagrają ofensywny futbol i zdobędą co najmniej dwie bramki. Podsumowując, mimo osłabien Lech jest faworytem tego spotkania, a jesli są problemy z defensywą to trzeba nastawic się na atak. Mam nadzieję, że tak tez wlasnie będzie i w tym meczu padnie duzo bramek ;)
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek - 1,80 w Bwin
Stawka: 7/10
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Mówi się, że GKS jest aktualnie najsłabszym spośród przedsezonowych kandydatów do zdobycia mistrzostwa i poniekąd trzeba się z tym zgodzić, ale ja mam nadzieję, że w dzisiejszym spotkaniu piłkarze z Bełchatowa zagrają dobry mecz i pewnie pokonają beniaminka z Białegostoku. Wydaje się, że do dobrej pozycji powraca rozgrywający Łukasz Garguła, który będzie dziś głównym kreatorem gdy Gieksy. W składzie gospodarzy nie zobaczymy dziś Janusza Dziedzica, ale zastąpi go zapewne albo Carlo Costly, albo Dawid Nowak tak więc następców ma godnych, ba.. moim zdaniem następcy są lepsi od Dziedzica :p Stawiam dziś na zwycięstwo GKS-u
Mój typ: GKS Bełchatów - 1,48 w Unibet
Stawka: 7/10


Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
W tegorocznych rozgrywkach piłkarze Zagłębia już dwukrotnie zanotowali wpadki na własnym stadionie przegrywając z Wisłą i Legią, ale co jak co lecz ze słabszymi rywalami powinni u siebie pewnie wygrywać i mam nadzieję, że tak też będzie dziś. Ciekawostką jest fakt iz od kilku dni na stadionie Zagłębia trwają prace rozbiórki tzw. &quot;małych trybun&quot; co związane jest z budową nowego stadionu tak więc na tym spotkaniu kibice będą siedzieli tylko po jednej stronie boiska, ale wydaje mi się, że nie będzie to miało większego wpływu na wydarzenia na boisku, z którego moim zdaniem zwycięsko zejdą gospodarze.
Mój typ: Zagłębie Lubin - 1,40 w Unibet
Stawka: 7/10


Widzew Łódź - Cracovia Kraków
Widzew pozostaje w tym sezonie jedyną drużyną bez zwycięstwa na koncie, lecz to wszystko ma się zmienić już dziś. Piłkarze Widzewa wydają się być dobrze przygotowani do tego spotkania i przynajmniej w mojej opinii mają spore szanse na odniesienie zwyciestwa. W środku tygodnia pewnie pokonali Koronę Kielce w rozgrywkach Pucharu Ekstraklasy, a dziś niesieni dopingiem swoich kibiców mają chrapkę na odniesienie pierwszego ligowego zwycięstwa. Według mnie jeśli nie uda się wygrać to Łodzianie przynajmniej ten mecz zremisują.
Mój typ: Widzew Łódź lub remis - 1,36 w Unibet
Stawka: 7/10
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Widzew Łódź - Cracovia Kraków
Widzew pozostaje w tym sezonie jedyną drużyną bez zwycięstwa na koncie, lecz to wszystko ma się zmienić już dziś. Piłkarze Widzewa wydają się być dobrze przygotowani do tego spotkania i przynajmniej w mojej opinii mają spore szanse na odniesienie zwyciestwa. W środku tygodnia pewnie pokonali Koronę Kielce w rozgrywkach Pucharu Ekstraklasy, a dziś niesieni dopingiem swoich kibiców mają chrapkę na odniesienie pierwszego ligowego zwycięstwa. Według mnie jeśli nie uda się wygrać to Łodzianie przynajmniej ten mecz zremisują.
Mój typ: Widzew Łódź lub remis - 1,36 w Unibet
Stawka: 7/10
Nie porównywałbym Pucharu Ekstraklasy z Orange Ekstraklasą, to są dwie różne bajki. Co do twojego typu, to podszedłbym do niego ostrożnie. Wydaje mi się, że Cracovia również przygotowała się do tego spotkania i łatwo skóry nie sprzedadzą.
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Czy goście strzelą bramkę? Nie
KURS: 1,56
Bukmacher: Expekt

Analiza:

W tym sezonie Wisła Kraków już pokazała, że potrafi strzelać bramki, ale także bronić swojej. W 3 rozegranych meczach u siebie strzeliła już 10 bramek, tracąc przy tym zaledwie 2. Wisła jest kandydatem do zdobycia mistrzostwa Polski, jak na razie traci 4 pkt do lidera tabeli, Legii Warszawa. Po wczorajszej porażce Legii w Kielcach, Wiślacy mogą zmniejszyć stratę do Legii tylko do jednego punktu, wystarczy pokonać beniaminka z Bytomia.
Zespół z Bytomia natomiast prezentuje się niebyt dobrze, a zwłaszcza w spotkaniach wyjazdowych. Polonia w 5 spotkaniach wyjazdowych zdobyła jak na razie 1 bramkę, tracąc jednocześnie 11 goli. Wielu uważa, że zespół Polonii jest głównym kandydatem do spadku z OE- jest to spowodowane głównie małym budżetem klubu (w porównaniu z innymi zespołami OE),a także tym, że Polonia mecze &quot;u siebie&quot; rozgrywa w Chorzowie przy ulicy Cichej (stadion Ruchu).
Myślę, że w tym meczu Wisła wygra pewnie &quot;do zera&quot;- kurs jest warty grania ;)

Inne typy na ten mecz:
Wisła Kraków - Polonia Bytom 1 (1p) 1,45
Wisła Kraków - Polonia Bytom 1 /1 1,40
Wisła Kraków - Polonia Bytom over 2,5 1,55
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie porównywałbym Pucharu Ekstraklasy z Orange Ekstraklasą, to są dwie różne bajki. Co do twojego typu, to podszedłbym do niego ostrożnie. Wydaje mi się, że Cracovia również przygotowała się do tego spotkania i łatwo skóry nie sprzedadzą.
Owszem Cracovia na pewno również dobrze przygotowała się do tego spotkania, jednakże Pasy u siebie a Pasy na wyjeździe to zupełnie dwa różne zespoły i przynajmniej ja w dzisiejszym spotkaniu większe szanse na zwycięstwo daje Widzewowi. Oglądałem ubiegłotygodniowy mecz Widzewa z Legią i w mojej opinii były momenty kiedy piłkarze Widzewa udowadniali, że w piłkę grac potrafią. A poza tym wierzę niejako w to prawo przerwania tym razem złej serii (podobnie jak wczoraj w meczu Korony z Legią opisywanym tutaj i w moim temacie). Jeśli Widzewowi nie uda się wygrać to przynajmniej ten mecz zremisuje. ale jak będzie.. .pokaze boisko ;)
 
K 0

kminu

Użytkownik
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GROCLIN

Analiza :
Według mnie beniaminek ekstaklasy Zagłębie Sosonowiec nie ma wiekszych szans mimo przewagi własnego boiska. Do tej pory piłkarzą Zagłebia udało sie zgarnąć komplet punktów u siebie ale zespoły pokonane to Polonia Bytom i Jagielonia Białystok wiec nie był to wieliki wyczyn gdyż obydwa zespoły to równiez beniaminki ekstrklasy. Na dodatkek w kadrze Zagłębia nie ma podstawowych bramkarzy. Jedynym zagrożeniem może być Folc który ma już 3 bramki na swoim koncie. Kadra Groclinu prezentuje sie znacznie lepiej od rywala . A po tym co Groclin pokazał w meczu z crvena zvezda to mysle ze grodziszcznie mogą sprawić cięzkie lanie piłkarza sosnowca
Mój typ :
Sosnowiec - Groclin 2 2.20
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Wisła Kraków – Polonia Bytom
Typ: 1 (handicap 0:1) ✅
Kurs: 1,44
Analiza:

W niedzielę drużyna z Reymonta podejmować będzie beniaminka Polonię Bytom. Wisła po 7 spotkaniach zgromadziła 17 punktów i zajmuje drugą lokatę, natomiast Polonia także zajmuje drugą lokatę tyle że od konca z dorobkiem 4 punktów. W ostatniej kolejce Biała Gwiazda zremisowała z Odrą Wodzisław 2:2 i to na pewno nie był wynik satysfakcjonujący kibiców czy trenera. Jutro Wisła będzie miała okazję do rehabilitacji. Nikt sobie nie wyobraża by Wisła była w stanie stracić jutro punkty. Polonia w ostatniej kolejce przegrała z Górnikiem Zabrze 4:0. To nie pierwsza tak wysoka porażka w tym sezonie, potwierdza więc raczej fakt słabej gry linii defensywnej. We wtorek w ramach pucharu Ekstraklasy Polonia niespodziewanie pokonala Zagłębie Lubin 2:0, ale trzeba jednak pamiętać, że mecze pucharowe rządzą się własnymi prawami i często jesteśmy świadkami porażek faworytów. Jutro w drużynie Wisły zabraknie kontuzjowanych Mariusza Pawełka i Piotrka Ćwielonga. Nie sądzę jednak by bez nich Biała Gwiazda zagrała słabiej. Spodziewam się wysokiego zwycięstwa piłkarzy spod Wawelu dlatego stawiam handicap 0:1 na Wisłę Kraków.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dziś wreszcie przełamał się Widzew który pokonał Cracovię zasłuzenie 2:0 po golach Bogunovicia i Budki ,Widzewiacy zanotowali także dziewięc żółtych kartek i jedną czerwoną dla Ukaha ale liczą się 3 punkty ???? Hokejowy wynik w Poznaniu gdzie Lech wygrywa aż 6:2 z Ruchem azzz ci kibice na Bułgarskiej mają powody do zadowolenia po tylu bramkach ????

BRAWO WIDZEW
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Podobnie jak wczoraj tak i dziś skuteczność w typowaniu rodzimej Orange Ekstraklasy dopisała ;) Oby tak było zawsze ???? Ale trzeba przyznać, że przede wszystkim w meczu Zagłębia Lubin szczęście dopisało ;) Tak jak przewidywałem Widzew odniósł pierwsze w tym sezonie zwyciestwo. W meczu Lecha z Ruchem nasypało się bramek no i GKS zbliżył się do czołówki tabeli.. Warto odnotować takze dzisiejsze zwycięstwo Górnika Zabrze ;)

Lech Poznań - Ruch Chorzów
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek - 1,80 w Bwin ✅
Stawka: 7/10

GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Mój typ: GKS Bełchatów - 1,48 w Unibet ✅
Stawka: 7/10

Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Mój typ: Zagłębie Lubin - 1,40 w Unibet ✅
Stawka: 7/10

Widzew Łódź - Cracovia Kraków
Mój typ: Widzew Łódź lub remis - 1,36 w Unibet ✅
Stawka: 7/10
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Na zakończenie tej serii spotkań jeszcze jeden typ i mam nadzieje, że tak jak poprzednie okaże się skuteczny ;)

Zagłębie Sosnowiec - Dyskobolia Grodzisk
Piłkarze Dyskobolii w srodku tygodnia rozegrali całkiem niezłe spotkanie w Pucharze UEFA przeciwko Crvenej Zvedzie no ale właśnie... przez nieskuteczność, brak wykończenia akcji przegrali 0-1 i teraz znajdują się w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem. Uważam, ze w dzisiejszym meczu z Sosnowcem, który nomen omen rozgrywany będzie w Wodzisławiu są faworytem i jeśli będą mieli dobrze nastawione celowniki to powinni ograć Zagłębie. Jeśli nie to przynajmniej zremisują, dlatego też skłaniałbym się ku postawieniu x2 w tym meczu ;)
Moj typ: Dyskobolia lub remis - 1,38 w Unibet
Stawka: 6/10
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Czy goście strzelą bramkę? Nie
KURS: 1,56 ✅
Wisła Kraków - Polonia Bytom 1 (1p) 1,45 ✅
Wisła Kraków - Polonia Bytom 1 /1 1,40 ✅
Wisła Kraków - Polonia Bytom over 2,5 1,55 ✅
Wisła pewnie poradziła sobie z Polonią 5:0 (2:0)

bramki:
Zieńczuk - 31&#39;
Kosowski - 35&#39;
Boguski - 51&#39;
Brożek - 61&#39;
Dudu - 73&#39;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom