>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8. kolejka Bundesligi (15.10 - 17.10.2021)

Status
Zamknięty.
J 13,5K

janok

Użytkownik
Eintracht - Hertha, 16.10.21 15:30
typ; obie strzelą (tak) kurs 1.77 (sts)

Eintracht czyste konto w tym sezonie Bundesligi zachował tylko raz, Hertha to najgorsza defensywa ligi. Obie drużyny niebezpiecznie zbliżają się do strefy spadkowej, więc liczę tu na mecz w którym obie drużyny strzelą bramkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Witam wszystkich, ktoś się orientuje, dlaczego na zwycięstwo Freiburga jest taki wysoki kurs, 3,8 w sts? Spojrzałem na tabele, ostatnie wyniki obu drużyn. Większość faktów przemawia za tym, że Freiburg jest w tym meczu faworytem. Freiburg prezentuje lepszą formę, bardziej stabilną, u siebie pokonał lepszą Borussię Dortmund z Haalandem w składzie. Lipsk na wyjazdach teraz słabo gra. Wydaje mi się, że trochę stracili sił na ligę mistrzów, Vernera już nie ma w składzie, a teraz Lipsk może bardziej koncentrować się na dwu meczu z PSG w lidze mistrzów. Z góry dzięki za info
 
Ostatnia edycja:
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Witam wszystkich, ktoś się orientuje, dlaczego na zwycięstwo Freiburga jest taki wysoki kurs, 3,8 w sts? Spojrzałem na tabele, ostatnie wyniki obu drużyn. Większość faktów przemawia za tym, że Freiburg jest w tym meczu faworytem. Freiburg prezentuje lepszą formę, bardziej stabilną, u siebie pokonał lepszą Borussię Dortmund z Haalandem w składzie. Lipsk na wyjazdach teraz słabo gra. Wydaje mi się, że trochę stracili sił na ligę mistrzów, Vernera już nie ma w składzie, a teraz Lipsk może bardziej koncentrować się na dwu meczu z PSG w lidze mistrzów. Z góry dzięki za info
Może dlatego, że historia h2h nie jest przychylna dla freiburga. Wydaje się, że Lipsk może mieć sposób na nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Greuther Fürth vs VfL Bochum
Typ: czerwona kartka
Kurs: 6.00 ❌
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Czas na pojedynek w piwnicy (Kellerduell), jak to mówią Niemcy, a więc dwie drużyny, które znajdują się na dnie tabeli. Tak się złożyło, że są to beniaminkowie, którzy kadrowo odstają nieco od swoich ligowych rywali. Jak to w takich pojedynkach idę w stronę kartoników, ponieważ dla jednych i drugich nadarza się okazja, aby sięgnąć po komplet punktów, co jest rzadkością dla nich w tym sezonie. Stawiam tutaj na czerwień. Arbitrem tego meczu jest Bastian Dankert, który w właśnie w takich rywalizacjach chętnie sięga do kieszonki. Pamiętam poprzednie rozgrywki i spotkanie Schalke z Arminią, gdzie sędzia ten karał piłkarzy aż 11-krotnie. Myślę, że pojawią się stres, nerwy i faule taktyczne. W tym sezonie Dankert już trzykrotnie wyciągał czerwień, szczególnie w 2. Bundeslidze. Może teraz czas na niemiecką ekstraklasę?
Post automatycznie złączony:

Witam wszystkich, ktoś się orientuje, dlaczego na zwycięstwo Freiburga jest taki wysoki kurs, 3,8 w sts? Spojrzałem na tabele, ostatnie wyniki obu drużyn. Większość faktów przemawia za tym, że Freiburg jest w tym meczu faworytem. Freiburg prezentuje lepszą formę, bardziej stabilną, u siebie pokonał lepszą Borussię Dortmund z Haalandem w składzie. Lipsk na wyjazdach teraz słabo gra. Wydaje mi się, że trochę stracili sił na ligę mistrzów, Vernera już nie ma w składzie, a teraz Lipsk może bardziej koncentrować się na dwu meczu z PSG w lidze mistrzów. Z góry dzięki za info

Dla mnie jest to mecz no bet, ale warto wspomnieć, że dzisiaj we Freiburgu dojdzie do inauguracji nowiutkiego stadionu, spore święto również poza obiektem w mieście, więc może być to dodatkowy bodziec pozytywny bądź negatywny dla gospodarzy, ciężko stwierdzić, bo na skromniutkim Dreisamstadion czuli się świetnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
J 574

jaworek1988

Użytkownik
dzięki chłopaki za info, właśnie tak czytałem coś na angielskich stronach o tym nowym stadionie. Jestem ciekawy jak na tym nowym stadionie będzie grał Freiburg.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Witam wszystkich, ktoś się orientuje, dlaczego na zwycięstwo Freiburga jest taki wysoki kurs, 3,8 w sts? Spojrzałem na tabele, ostatnie wyniki obu drużyn. Większość faktów przemawia za tym, że Freiburg jest w tym meczu faworytem. Freiburg prezentuje lepszą formę, bardziej stabilną, u siebie pokonał lepszą Borussię Dortmund z Haalandem w składzie. Lipsk na wyjazdach teraz słabo gra. Wydaje mi się, że trochę stracili sił na ligę mistrzów, Vernera już nie ma w składzie, a teraz Lipsk może bardziej koncentrować się na dwu meczu z PSG w lidze mistrzów. Z góry dzięki za info
Będzie przełamanie gości i 1 wygrana na wyjeździe. Formę też mają i wracają na właściwe tory. Dla mnie 2.
Post automatycznie złączony:

Oraz h2h dla gości
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ja wchodze w Freiburg bo są w gazie, walneli u siebie Dortmund, to i tu dadza rade. Nowy stadion to nowy rozdział szkoda rozpoczynać przygode z nowym obiektem od porażki.
Co do h2h na gości... Bilans meczy w Freiburgu 3:1 na gospodarzy.

Gram Sc Freiburg łapane po 3,8 na forbet.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Dla mnie nowy stadion to słaby argument, ale każdy ma swoje spostrzeżenie, więc szanuję opinię każdego. Na razie do HT goście prowadzą, zobaczymy jak się skończy mecz. Nie oglądam więc nie wiem jak wyglądała 1 połowa.
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
oglądam Freiburg na żywo, gol po karnym, faul na linii pola karnego, minimalnie w polu karnym. Freiburg miał dwie okazje na gola, jedna 90% okazja była do wykorzystania z 5 metra, strzał obok słupka, druga w słupek pod koniec połowy. Zacięty mecz, posiadanie pilki minimalnie po stronie Freiburga. Może kibice pomogą coś strzelić
 
Otrzymane punkty reputacji: +280
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina : Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen vs Bayern Monachium
Typ: Patrik Schick i Robert Lewandowski strzelą gola
Kurs: 4.25 ✅
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Za chwilę rozpoczyna się hit tej serii gier 1. Bundesligi więc krótko. Ja spodziewam się tutaj fajerwerków. Hitowe starcia w Niemczech różnią się nieco od tych z Anglii i z reguły oglądamy wiele bramek (Bayer vs Borussia niedawno). Uważam, że tutaj również możemy spodziewać się ich kilka. Skupiłem się na napastnikach obu ekip. Patrik Schick jest w formie, co pokazują mecze ligowe, ale także reprezentacyjne. Jest na trzecim miejscu w klasyfikacji strzelców niemieckiej ekstraklasy i jestem zdania, że z Bayernem może ten wynik poprawić. Trochę krytyki mogło się wylać na Roberta Lewandowskiego, ale on z pewnością sobie z tym nic nie robi. Najlepszą odpowiedzią jest dobry występ na boisku i wydaje się, że taki hit jest dobry na przełamanie. Przy spodziewanym wysokim rezultacie stawiam na trafienia dwóch dziewiątek Bayeru i Bayernu. Taki zakład byłby zielony w poprzednim sezonie, gdzie oba kluby mierzyły się w Leverkusen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1084
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom