>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

8. Grand Prix Europy [17.06 - 19.06.2016]

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Grand Prix Europy - Azerbejdżan

17 czerwca - Piątek
Trening 1 - 11:00
Trening 2 - 15:00
18 czerwca - Sobota
Trening 3 - 12:00
Kwalifikacje - 15:00
19 czerwca - Niedziela
Wyścig - 15:00



Dobór opon przez zawodników:

Witamy w Baku!!
Najnowszy uliczny tor, zaprojektowany prze Hermana Tilke. Jest to najszybszy tor uliczny Formuły 1, gdzie bolidy będą pędzić 340km/h.
Trochę szkoda, że Pirelli nie postawiło na utramiekką mieszankę na ten weekend. Czysta karta, tor dla każdego z zespołów jest nowym doświadczeniem, świetna pętla, mieszanka szybkości, wolnych sekcji oraz ocierania się o bandy. Redbull wraca do formy, Vettel głodny zwycięstwa, Mercedes może już nie brylować w ten weekend... jedno jest pewne będzie się działo !
Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów!

https://www.youtube.com/watch?v=jee1nUVQ_Zc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Vettel owszem glodny zwycięstwa, ale oby Scuderia mu znowu taktycznie wyścigu nie zepsula... Do teraz nie wiem po co w Kanadzie jechali na dwa pit stopy. Po tak fantastycznym stsrcie Seba, ktory robil przewagę na torze, a oni go do alei eh.
O faworytach nie ma co mowic, raczej Ci sami ale widac ze nadgryza ich juz corsz bardziej Red Bull i Ferrari. Wyscigi w Kanadzie i Monaco to pokazaly ewidentnie. Bo wczystej wwlce na torze Ricciardo i Vettel dorownywali srebrnym strzalom. Blad mechanikow w przypadku Ricciardo i blad strstegiczny w przypadku Seba spowodowaly ze wygrywal Hamilton. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Redbull wraca do formy, Vettel głodny zwycięstwa, Mercedes może już nie brylować w ten weekend... jedno jest pewne będzie się działo !
Ja mam trochę inne zdanie;). Bardzo szybki tor. Tutaj kluczową rolę będzie spełniał silnik, a właściwie jego moc. Jak wiadomo, w tym względzie Mercedes nie ma sobie równych i ma zdecydowanie najlepszy silnik w całej stawce. Ja tu nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Mercedesa. Wiadomo, w wyścigu może być różnie, ale jeśli chodzi o kwalifikacje to wg mnie będzie tak: 1. Lewis 2. Nico. Ja już nie mogę się doczekać.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Mercedes nie ma sobie równych i ma zdecydowanie najlepszy silnik w całej stawce
Też się nie zgodzę. Do wyścigu w Kanadzie myślałem podobnie jak Ty, jednak po tym weekendzie zmieniłem zdanie. Renault i Ferrari już nie ostają w kwestii silników i dogoniły Mercedesa. Redbulle były nawet najszybsze na prostej w Kanadzie.
Utwierdził mnie w tym przekonaniu Rob Smedley:

Silniki w F1 zbliżone do siebie.

Więc myślę że na ulicznym torze w Baku, mamy 3 zespoły jako faworytów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Europy - kwalifikacje, sobota 15:00
(125) Jenson Button - Romain Grosjean
Typ: Button @ 1,35
⛔18-11
(79) Sergio Perez - Nico Hulkenberg
Typ: Perez @ 1,70
✅✅2-12
AKO @ 2,02 milenium


Button może nie jest hegemonem kwalifikacji, nie awansował jeszcze do Q3, ale daje radę w porównaniu do Grosjeana, którego Haas z weekendu na weekend zniża poziom. Button wczoraj w obu treningach przewaga blisko 0,5 sek nad Romanem. Przewaga bardzo duża, a biorąc pod uwagę, że Alonso potrafił notować lepsze czasy jeszcze to widać, że McLaren dysponuje coraz lepszym bolidem.


W parze Force India to Sergio Perez jest liderem, przynajmniej w tym sezonie. Jego styl jazdy musi się podobać. Przynajmniej mi.
Wyniki też są dobre. Może ostatnio w Kanadzie Perezowi kwalifikacje wyszły słabiej, ale w Baku już znowu osiąga świetne rezultaty. On lub takie uliczne ciasne tory. Przykład w Monaco chociażby, chociaż tor w Baku cieżko przyrównywać do tego z Księstwa...
Róznica miedzy Checo, a Hulkiem na poziomie 0,4 -0,5 sek z piątku.

Tor w Baku jest podobny pod jakimś względem do tego w Soczi, tak przynajmniej mówi wielu ekspertów.
Dlatego patrzę też na wyniki z Rosji z tego sezonu.

Perez 6 w kalifikacjach, Hulkenberg 13.
Button 12, a Grosjean 15.

---------------

Do tego mogę polecic

GP Europy - kwalifikacje, sobota 15:00
Nico Rosberg miejsce 1-2? TAK @ 1,40 milenium✅P1

Z tym, że z F1 nie da się z niczym połaczyc niestety. Ale przewaga Mercedesów jest tak duża, że nie ma o czym dyskutować...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Panowie zdarza odbudowac bolid Pereza bo tak mysle czy by jakieś kontry nie dac w strone Hulka?
Ja mam nadzieje że zdążą... Ale jak zobaczyłem Pereza rozbijajacego się w ostatniej minucie 3 treningu to mi się ciśnienie podniosło eh.

W Kanadzie w sumie jak się Magnussen rozbił to potem nie zdążyli go odbudować. Wszystko zależy od tego jak wielkie to są uszkodzenia. mam nadzieje, że niezbyt duże.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Q
Felipe Massa - Nico Hulkenberg @1,8⛔⛔ Expekt
W SP1 1s przewagi, FI nadzwyczajnie dobrze sobie radzi w Baku od samego początku. Dzisiaj Nico świetny 3ci rezultat za Mercedesami, którzy tego weekendu są po za jakimkolwiek zasięgiem rywali.
Kimi Raikkonen - Valtteri Bottas @1,75⛔⛔
Valtteri Bottas - Daniel Ricciardo @4,0⛔⛔ Expekt Porażka po całości. Typy świetne niestety, Hulkenberg i Bottas nie potrafili pokonać czystego okrążenia.
Bottas powinien osiągnąć na tym torze bardzo dobry wynik. Nie pojeździł w 3 treningu i za to mamy takie kursy ale czasy z wczoraj są zbliżone a nawet lepsze w porównaniu z Kimim. Prace naprawcze idą ku końcowi w bolidzie Williamsa i myślę że spokojnie stać dzisiaj Bottasa na P3.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@abraxas, sam właśnie czegoś takiego szukałem! Super kursy, Valteri nie pojeździł wcale, ale nie sądzę by uszkodzenia w jego bolidzie były jakies poważne, wszak to tylko kawałek kratki która osłaniała przewody w nawierzchni.
Wczoraj Bottas udowodnił, że jest bardzo szybki. Williams ma jednostkę Mercedesa, może Massa słabe wyniki, ale Valteri powalczy o drugi rząd jak mówisz. To nie jest raczej tor pod Red Bulle.
Gram to też ;)
 
ranczo0123 495,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
UWAGA GRAC JUZ TERAZ !!!
Hamilton nie zostanie sklasyfikowany
Kurs: 7/6.5
Buk: Bet365/Expekt
Grajcie juz teraz bo beda na pewno spadki. Lewis bedzie sie przebijal z 10 miejsca i jest spora szansa ze sie rozbije. Tor bardzo waski, uliczny a Lewis goraca glowa. Polecam na prawde kto zna Lewisa ten wie co on moze nawywijac. Kurs wyborny! Na starce bedzie close race a Mercedes najszybszy zdecydowanie bolid w stawce wiec moc w porownaniu do innych bolidow powinna byc duzo wieksza. Podejrzewam ze juz na 1 okrazeniu moze byc zaklad zaliczony na plus. Polecam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dramat kwalifikacje... Z perspektywy moich typów rzecz jasna ???? najpierw sie wkopalem z papą Buttonem ehhh co za dziad nawet do Q2 nie wszedl. No jaja. A taki mega typ to byk na Pereza. Perez kapitalnie. Szkkds ze ma tę kare i spada na P7.
Hamilton jak mowisz @ranczo0123, od początku jakis niezbyt skoncentrowany albo nerwowy. Co chwila błąd. No j przez jego blad nie weszly nam typy z Valteru Bottasem.
W Q3 Bottas to dwa starcia z Verstappenem i o dobrej pozycji mozna pomarzyc...
FATALNIE TO WYSZLO AŻ SIE CHCE ZALAMAC ????
Jutro odrabiać pozycje beda Hamilton, Hulkenberg, Perez. Szczególnie czegos w strone Force India bym szukal. No i na Bottasa ktory tez sie powinien przesunac w przód.
Ogólnie to ten tor mi do gustu wcale nie przypadł. Tez macue takie wrażenie? Jakos brakuje tam duszy. Czegos ekstra. Dluga prosta jest zbyt dluga. Nuda. Oby GP w Baku sshbko wypadlo z kalendarza.
 
ranczo0123 495,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Robson, Hamilton sie nie przebije bo moim skromnym zdaniem zakonczy wyscig na bandzie lub skasuje bolid o innego zawodnika. Obok niego startuje Max wiec mieszanka wybuchowa a tor bardzo, bardzo waski. Zachecam do zagrania tego. Oczywiscie nie szalec ze stawka, chociaz ja szczerze mowiac na prawde grubo w to wszedlem ;) kurs juz polecial w dol...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom