>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

75$ bez depozytu do Party Poker

pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
mam pytanie, jak tam przy wypełnieniu formularza do wypłaty jest adres banku, to co mam wpisać. wcześniej na forum wyczytałem że &quot;PLAC BANKOWY xx-xxx warszawa&quot;, mam wpisać to czy może adres banku w którym zakładałem konto?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
mam pytanie, jak tam przy wypełnieniu formularza do wypłaty jest adres banku, to co mam wpisać. wcześniej na forum wyczytałem że &quot;PLAC BANKOWY xx-xxx warszawa&quot;, mam wpisać to czy może adres banku w którym zakładałem konto?
adres banku w którym zakładałes konto
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
mam jeszcze jedno pytanie, wie ktoś może ile PKO pobiera z tego przelewu. Wypłacam 106$, 10$ już mi pobrali, a słyszałem że pko jeszcze pobiera 20$
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
mam jeszcze jedno pytanie, wie ktoś może ile PKO pobiera z tego przelewu. Wypłacam 106$, 10$ już mi pobrali, a słyszałem że pko jeszcze pobiera 20$
wydaje mi się że raczej nie, np. w Inteligo koszty przelewu z zagranicy to 11,90 pln czyli ok 4 USD
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
może mi ktoś pomóc przetłumaczyć to :
&quot;Thank you for contacting us.

This is in response to your cashout query from your PartyAccount ** xxx**.

Please note that you need to key in your bank account details and then in intermediary bank account details you need to key in the main bank account details.

Please note that we have processed the cashout of $106.78 on 03/05/07 which was requested on 03/03/07. Please note that the bank details which were included will return the wire cashout as they will not be able to find any account with your name. We will credit funds to your account as soon as we receive those funds.

The process of receiving funds back might take up to 2 weeks. You need to wait till we receive funds back.

If you have any questions please contact us, we are available 24 hours a day, 7 days a week to assist you. &quot;
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
a ten e-mail co może znaczyć:
Kod:
Thank you for contacting us. This is with regard to your Cashout with the following details:

Account Name : pasiak2005
Amount : $106.78
Requested date : 03/03/07
Cashout option : Bank Wire transfer

Please note that this cashout has been approved and processed on 03/05/07 as per the banking details provided by you. The wire amount issued is for US$96.78 after deducting $10.00 fee. It takes anywhere between 2-3 business days for the funds to reach your bank account from the day it is processed.



sorry że tak pytam, ale z moim angielskim jest kiepsko
 
S 0

szwedu

Użytkownik
a ten e-mail co może znaczyć:
Kod:
Thank you for contacting us. This is with regard to your Cashout with the following details:

Account Name : pasiak2005
Amount : $106.78
Requested date : 03/03/07
Cashout option : Bank Wire transfer

Please note that this cashout has been approved and processed on 03/05/07 as per the banking details provided by you. The wire amount issued is for US$96.78 after deducting $10.00 fee. It takes anywhere between 2-3 business days for the funds to reach your bank account from the day it is processed.



sorry że tak pytam, ale z moim angielskim jest kiepsko[/QUOTE]


Też Dostałem takiego maila i z tego co powiedział mi IRON to że mam czekać od 2 do 3 dni roboczych  ????
 
Do góry Bottom