>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

75$ bez depozytu do Party Poker

M 0

mattszah

Użytkownik
minela 7h zlecenia wyplaty na MB i nic ;/ napisalem 2 maile i ez odpowiedzi ale przynajmniej konta nie blokneli ;/ ktos poradzi cos ? najlepiej poczekam do rana
ok dzis babka dzwonila ok 10 w trakcie lekcji :d jakos sie dogadalem choc mowila jak niepelnosprawna ???? wiec wyplata idzie i czekam do 16 :] dzwonila na komorke jak cos ???? pytala o dane i jak wplacalem kase ile kiedy i to wszytsko w sumie

EDIT : kasa na koncie ???? wielkie dzieki za promocje teraz jeszcze 25$ sprobuje obrocic na kasynie
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
minela 7h zlecenia wyplaty na MB i nic ;/ napisalem 2 maile i ez odpowiedzi ale przynajmniej konta nie blokneli ;/ ktos poradzi cos ? najlepiej poczekam do rana
ok dzis babka dzwonila ok 10 w trakcie lekcji :d jakos sie dogadalem choc mowila jak niepelnosprawna ???? wiec wyplata idzie i czekam do 16 :] dzwonila na komorke jak cos ???? pytala o dane i jak wplacalem kase ile kiedy i to wszytsko w sumie

EDIT : kasa na koncie ???? wielkie dzieki za promocje teraz jeszcze 25$ sprobuje obrocic na kasynie
To oni jeszcze dzwonią? A i jak jest z tymi czekami? Odbiore w Polsce czy nie?
 
M 0

mattszah

Użytkownik
tak dzwonila mi na lekcji rozlaczylem sie ale po chwi;li zadzwonila jeszcze raz i sie dogadalismy i kasa na koncie . wyplac lepiej MB albo neteller bo z czekiem roznie bywa
 
befree88 0

befree88

Użytkownik
Zalozylem dzisiaj konto i zrobilem wszystko jak w instrukcji i mi sie pojawia caly czas zebym aktywowal real acount.


Co z tym zrobic?
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
to i tak ci nic nie da bo dopuki nie bedziesz miał kasy na koncie to za każdym razem bedzie ci to wyskakiwało
 
nero9 0

nero9

Użytkownik
Tak realizuja w Polsce!
Ale naprawde nie rozumie Was czemu wzieliscie czek...
Zreszta polatacie troche po bankach to zrozumiecie.
Np czas realizacji czeku to 30 dni, do tego trzeba dac im zaliczke gdyby czek sie okazal bez pokrycia, gdy bedzie z nim wszytko ok zaliczke nam oddadza.
Czek jest napewno imienny wiec nawet zadnego frajera do banku nie wyslemy gdyz musimy byc osobiscie...
Do tego dochodzi czas oczekiwania na czek ktory tez nie jest krotki.
Osobiscie gdybym mial wyplacic 300 zl czekiem to szlak by mnie trafil i szkoda by mi bylo zachodu. Gdyby to byla kwota od 2000 zl to co innego, mozna poczekac pochodzic.
Dlatego sie dziwie dlaczego nie wplacicie tych glupich 30 zl z moneybookers i swobodnie nie wyplacicie ta metoda.
Tyle ode mnie....
Party Poker jest jak najbardziej ok, na emiale odpowiadaja mi do 10 godzin, wiec z mojej strony polecam.
Pozdrawiam
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
Mam problem zleciłem wypłate na moneybookers i dzwonili do mnie ale się nie dogadałem bo bardzo słabo znam angielski później przy pomocy słownika naskrobałem do nich maila w którym napisłem coś takiego :
Witam dzisiaj otrzymałem od was telefon lecz niestety nie znam angielskiego i nic nie zrozumiałem. Potwierdzam wypłate na moneybookers (i swoje dane)
Odpisali coś takiego:
Thank you for contacting us.
We have sent the requested information to the email address registered with us on your account.
In future, please write in from the email on file. This is a security measure we take to safeguard the account-specific information of our players.
You can view the registered email address by selecting the &#39;My Account&#39; tab to the left of the screen. Select &#39;My Account&#39; from the drop down and please click on &#39;Your Profile&#39;.
If you have any questions please contact us. We are available 24 hours a day, 7 days a week to assist you.
i takiego:
Thank you for contacting us.
However, we will not be able to provide assistance in Polish language. We have been trying to contact you in order to validate your account. We understand that you are unable to understand or speak English. We would request you to give us a call along with a friend or an acquaintance that can speak English and assist you.
If you have any questions please contact us. We are available 24 hours a day, 7 days a week to assist you.
Co mam zrobić
 
picia 13

picia

Użytkownik
Chyba oni piszą, abyś zaprosił kumpla, który zna angielski. I abyś do nich zadzwonił w celu potwierdzenia danych itd. (Poprzez tego kumpla) ;)
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
Chyba oni piszą, abyś zaprosił kumpla, który zna angielski. I abyś do nich zadzwonił w celu potwierdzenia danych itd. (Poprzez tego kumpla) ;)
Czy musze dzwonić od siebie z domu (bo podałem domowy) czy moge z innego np. w szkole z komórki z kumplem byśmy zadzwonili
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Panowie. Ja mam inna propozycje. Odpisz na tego maila w zalaczniku zalanczajac skan dowodu, paszportu lub innego dokumentu. W treści wiadomości wpisz np. I enclose my id for validation process.
Mój kolega tak zrobił i po 3 godzinach dostał e-mail, że proces weryfikacyjny został przyjęty i przelew zrealizowali ????

Pozdrawiam
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
Panowie. Ja mam inna propozycje. Odpisz na tego maila w zalaczniku zalanczajac skan dowodu, paszportu lub innego dokumentu. W treści wiadomości wpisz np. I enclose my id for validation process.
Mój kolega tak zrobił i po 3 godzinach dostał e-mail, że proces weryfikacyjny został przyjęty i przelew zrealizowali ????

Pozdrawiam
Zrobiłem tak i po 10 godzinach nic. Może ktoś pomógłby mi w taki sposób że podałby mi swój numer komórki ja wpisałbym go w danych a ja podałbym mu swoje dane i ten ktoś zadzwoniłby do nich i załatwił tą sprawe.(szczegóły powyżej) Za pomoc moge przelać część pieniędzy na moneybookers :grin: . Pisać na GG (zwykle niewidoczny)
 
S 0

szaryk

Użytkownik
czesc jestem nowy jak wplacic pieniadze z MB na party poker??? plissssss o odpowiedz i nie krzyczcie na mnie :-? :-? :-? :-?

edit&gt; juz troche za pozno wycofuje pytanie mialem 80$ ale juz nie mam licze na partybets:p
 
Do góry Bottom