>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7000$ i zablokowane konto w Betclic

A 0

anton1955

Użytkownik
Od ponad miesiąca mam zablokowane konto w Betclic.
Gram u nich prawie rok czasu i nigdy nie miałem żadnych problemów, konto zweryfikowane.
Zazwyczaj obstawiam stawki za 100-200$ ale od czasu do czasu po starannej analizie danego wydarzenia gram grubo za 3-4 tys $.
Ostatnio obstawiłem u nich mecz na Lige Mistrzów Chelsea-Napoli, po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw postawiłem na Chelsea , byłem pewny , że Chelsea po porażce w rewanżu zrobi wszystko by wygrać. U innych bukmacherów kurs był w okolicach 1.65 w Betclic natomiast był 1.70. Bez namysłów obstawiłem 4tys dolarów. Wynik 3-1 dla Chelsea.
Po tym zdarzeniu próbowałem zalogować się ale konto zablokowane i informacja proszę o kontakt z działem pomocy. I tu zaczyna się problem bo dział pomocy nie wie dlaczego moje konto jest zablokowane. Co jakiś czas wysyłam zapytanie jak długo jeszcze moje konto będzie zamknięte ale otrzymuje non stop tą samą regułkę z odpowiedzią:
&lt;O:p&lt;/O:p
„Uprzejmie informujemy, że wciąż nie otrzymaliśmy odpowiedzi z Działu Bezpieczeństwa w sprawie Pańskiego konta. Jak tylko do nas dotrze, natychmiast się z Panem skontaktujemy. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.”
&lt;O:p&lt;/O:p
I taką odpowiedz otrzymuję od 23 marca.
W końcu postanowiłem cos z tym zrobić i ruszyć tą sprawę bo okaże się że jak to zostawię to za 2 lub 3 miesiące otrzymam tą sama odpowiedź, a na koncie mam zamrożone 7000$.
&lt;O:p&lt;/O:p
I tutaj mam prośbę o pomoc , jak ten problem rozwiązać, do jakiej instytucji można zgłosić skargę ?
&lt;O:p&lt;/O:p
Może ktoś miał podobny problem z Betclic i udało mu się to rozwiązać.
 
A 0

anton1955

Użytkownik
Dokładnie tak jest założyłem tu konto by prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu.
A czy czasem oni nie maja licencji z Gibraltar Gambling Commissioner ?
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Dali Ci tyle ugrać? Mi zlimitowali stawke do 2e po 4 zakładach na 240e każdy w tym 2 przegranych, wszystko po kursie 1,85.
 
M 5

monray03

Użytkownik
Nie wiem czy już próbowałeś ale ja na Twoim miejscu celowałbym w ich siedzibę, bo z tego co rozumiem polegasz na polskim supporcie, a lepiej byłoby spróbować atakować ich angielski odpowiednik, powinni szybciej reagować, poza tym coś tu nie pasuje, na miesiąc taką kasę Ci zamrozili? Radziłbym po wszystkim zamknąć tam konto, ale skoro Ty już masz zamknięte... ????
 
A 0

anton1955

Użytkownik
Zglosilem sprawe do egba i ecogra.
Ecogra poprosiła mnie bym w trakcie sporu nie komentował sprawy na żadnym forum.
Opisze wszystko jak sprawa sie zakonczy.
 
A 0

acmarian

Użytkownik
Problem
Witam. Mam problem i chciałbym dowiedzieć się coś więcej, na temat zamknięcia konta. Pierwszy raz zacząłem grać w waszym buku na wiosne 2012 i nie było żadnego problemu z aktywacją kąta i pierwszymi wpłatami/wypłatami, z początku grałem na nie wysokie kwoty rzędu 100-200 zł. ale po 2 miesiącach przyszła gorsza passa, popłynąłem conieco już na wyższe kwoty cztero cyfrowe - ale udało się wyjść na prostą odrobić deficyt i wygrać conieco. Jednak po 3 miesiąch doszłem do wniosku, że niedość że buk pochłania ogromne zasoby wolnego czasu i nie daje spać po nocach zakończyłem granie na ponad pół roku. Końcem listopada dałem się skusić na powrót do gry, bodajże na 2 mecze ale doszłem do wniosku że nie mam już do tego nerwów i spasowałem na dobre. Wczoraj okazało się ku mojemu zaskoczeniu że mam zablokowane konto. Niestety graniem zaraziłem swoją dziewczynę która była zawsze wkurzona że nie zajmuje się nią, tylko patrze w cyferki, non stop oglądam mecze i siedze jak na szpilkach przed laptopem. Ale widziała że udało mi się coś wygrać, wiec kibicowała mi i trzymała kciuki. Pomogłem jej założyć konto i wzięła się za gre, a że jest na bezrobociu i szuka pracy to ma dużo wolnego czasu jak w robocie przesiaduje. Niewiem dokładnie na jakie sumy grała, a z tego co mówiła to pieniadze którymi obracała starała się cały czas jakoś pomnażać. Grała miesiąc, po czym poprosiła żebym jej wpłacił (pożyczył) 2500zł. a potem 1500zł. Ostrzegałem żeby nie wchodziła na zbyt duże sumy bo to zawsze jest zgubne, ale się uparła. Z tego co mówi to ponoć następnego dnia zamknęli jej konto i uniemożliwili wypłatę pieniędzy, których ponoć nie przegrała - mam taką nadzieję! Czy zamknięcie konta mogło być spowodowane tym że grała na tym samym IP co ja wcześniej, czy przez to że wpłaciliśmy jej pieniądze z mojego banku ??? I co najważniejsze czy jest szansa żebym się dowiedział czy tych pieniędzy nie przegrała?
Jakieś propozycje?
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Tutaj nie musisz wysilać się na takie bajeczki raczej nikt w nie nie wierzy ;) No cóż, buki są wyczulone na osoby które zakładają multikonta więc jesteś sam sobie winny.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Pomogłem jej założyć konto i wzięła się za gre, a że jest na bezrobociu i szuka pracy to ma dużo wolnego czasu jak w robocie przesiaduje.
Jak wyżej.
Co do twojego problemu - jedno ip, jedno konto bankowe, z którego wpłaty dokonywany na dwa konta... zapomnij o nich i o ewentualnej kasie, które na nich miałeś.
 
A 0

acmarian

Użytkownik
Trochę dziwne. Jakoś na swoim koncie grałem chyba na 5-6 różnych IP i bodajże z 2 lub 3 kont bankowych pieniądze przelewałem i nie było problemów. Tylko pieniądze w granicach 500-1000 zł. max
A widać że przy większej wpłacie - 4000zł. już zaczyna się kombinowanie.
Puki co najwardziej wiarygodny bukmacher wg mnie to bet365.com, choć bwin też nie stwarza większych problemów. Ale w bet365 wg mnie widać większy profesjonalizm i co najważniejsze możliwy jest tel. kontakt z klientem i nie ma problemu z mailowymi odpowiedziami. Pozdrawiam!
 
Do góry Bottom