>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7 Kolejka T-Mobile Ekstraklasa 29.08-31.08.2014r.

w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1 @1.83 (kurs spada polecam grać już teraz) ✅
Argumenty przemawiające za zwycięstwem Wisły:
-Wysoka forma gospodarzy, ostatnie zwycięstwo dodało Wiślakom dużo pewności siebie,
-Wiślacy zagrają w swoim optymalnym składzie, całe szczęście nie ma nowych kontuzji, w zespole panuje dobra atmosfera, być może zadebiutuje nowy nabytek Krakowian - Stępiński,
- Powrót kibiców na stadion! Wreszcie będzie fanatyczny doping, który z pewnością jeszcze bardziej zmotywuje Wiślaków do dobrej gry. Wśród kibiców jest duże ciśnienie na to spotkanie, szykuje się wysoka frekwencja.
- Wydaje się, że Bełchatowian minęła już euforia po awansie i w efekcie wygranie kilku spotkań na tej fantazji, chyba przyszedł czas na pierwszą porażkę i powrót do szarej rzeczywistości tego beniaminka.
- Mogę być troszkę nieobiektywny z racji tego, że jestem kibicem Wisły, ale oglądałem wszystkie spotkania mojego zespołu w tym sezonie i uważam, że Wiślacy podtrzymają dobrą passę i wygrają to spotkanie. Dodatkowo Bełchatowianie w ostatnim czasie nie zachwycają, dwa remisy po bezbarwnych spotkaniach z takimi potentatami jak Piast i Podbeskidzie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Brunatni doznają pierwszej porażki i myślę, że można pokusić się o obstawianie tego spotkania z handicapem: AH Wisła -1 @2.68 - ZWROT.
Jazda jazda jazda BIAŁA GWIAZDA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze.

Krótko. Śląsk mnie nie przekonuje. Grają w kratkę i nawet ostatnie zwycięstwo 3:1 z Jagiellonią nie robi na mnie wrażenia bo tak naprawdę czerwona kartka Słowika była kluczem do tak okazałego zwycięstwa. Po 6 kolejkach zdobyli 10 punktów (3 1 2) i zajmują aktualnie 6 miejsce.

Górnik Zabrze aktualny lider. Po 6 kolejkach zdobyli 14 punktów (4 2 0) i zanotowali ostatnio 3 zwycięstwo z rzędu. I liczę na to, że podtrzymają swoją aktualną passę i nie oddadzą zwycięstwa piłkarzom z Wrocławia dlatego też typuję:

X2, kurs: 1,70 (buk: bet365). 2-0 FT. ⛔
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Wisła - GKS
Spodziewałem się takich kursów na Wisłę i warto to zagrać bo podejrzewam,że do meczu będzie sporo mniej.GKS jeszcze bez porażki ale ostatnie spotkania już były bardzo przeciętne.Mecz z Piastem to była kopanina.W spotkaniach wyjazdowych z Łęczną czy Podbeskidziem też nie zachwycili swoją grą.Dobra czwarta pozycja to też spory wpływ łaskawego jak do tej pory terminarza.Oczywiście jest to nadal groźny rywal,który pokazał,że potrafi doszczętnie wykorzystać błędy przeciwnika jeśli tylko się nadarzy ku temu okazja jak z Koroną czy Śląskiem ale ostatnio bardziej można było zobaczyć drugie oblicze tego zespołu.Gra już się tak nie kleiła,nie było takiego polotu i pomysłu na rozgrywanie akcji.Z Podbeskidziem często zagrywali piłki do Maka i liczyli,że coś pokręci a ten wrzucał piłki w pole karne,gdzie nikogo praktycznie nie było.Dopiero wejście Komolova ożywiło grę.Brak drugiego z braci Mateusza też na pewno jest odczuwalny.Niby wrócił Ślusarski do składu ale na Wisłę to może być jednak za mało.Zwłaszcza,że zespół Smudy w ostatnim spotkaniu z Pogonią solidnie zaprezentował się w defensywie,skoro nawet Garguła i Stilić nie raz walczyli o odbiór piłki blisko swojej bramki to tylko pokazuje,że Wisła chce poprawić grę w obronie i angażować w to cały zespół.Większość zawodników białej gwiazdy jest w bardzo dobrej formie.Zadziwia mnie dyspozycja Sadloka,który biega od jednego pola karnego do drugiego i daje spore wsparcie w grze do przodu.W Szczecinie dobry występ zaliczył też Uryga.No i Stilić,który jest w mega gazie.Momentami z Pogonią grali tak aż ręce same składały się do oklasków.Szybkie wymiany piłek,sporo kombinacyjnej,dwójkowej gry.Z dużą łatwością stwarzali sobie klarowne okazje i te trzy bramki to w zasadzie najniższy wymiar kary.Z taką formą powinni sobie poradzić z GKSem.Jak wiemy zwiększy się teraz frekwencja na meczach Wisły i to powinno dać dodatkowego kopa zawodnikom.Z tak grającą Wisłą i to przy Reymonta może być ciężko o punkty.Tutaj powinna się dobra passa GKSu zakończyć.
Wisła @ 1.91 ✅
Pinnacle

Piast - Zawisza
W spotkaniu otwierającym kolejkę spróbuję bts&#39;a.Piast radzi sobie marnie w ofensywie (od trzech spotkań bez strzelonej bramki) ale gdzie się przełamać jak nie u siebie i to z Zawiszą,który w obronie popełnia mnóstwo błędów i traci hurtowo bramki.Co do meczu z Bełchatowem to dziwi mnie dlaczego całe spotkanie na ławce przesiedział Jurado.Mimo,że Piast nie strzela tych bramek to jednak Jurado jest pierwszy w kolejce,który może to uczynić.Wystawianie Kędziory bez sensu moim zdaniem.Niby kupiono teraz napastnika,reprezentanta Estonii ale czy to będzie jakieś wzmocnienie,czy tylko kolejny szrot do kolekcji to się okaże.
Zawisza też w kryzysie ale jednak potencjał w ataku na co najmniej jedną bramkę jest.Paixao jest pod ścianą i jeśli nie zdobędą punktów w tym meczu to wyleci z hukiem,chociaż to i tak pewnie nie wiele zmieni jeśli Rumak ma być jego następcą ???? Myślę,że stać obie drużyny na to aby sobie strzelić po bramce i dlatego gram bts&#39;a
BTS @ 1.87 ⛔ Pechowo.Zawisza marnował takie sety...
Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 22

geograf_pl

Użytkownik
Piast - Zawisza
Póki co mizeria z jednej i drugiej strony. Zawisza traci sporo goli. Piast nie strzela... Na ławkach trenerzy Garcia i Paixao... Jak dla mnie każdy wynik możliwy od 0:0 po ostre strzelanie z obu stron.
Dla mnie bez typu / no bet
Wisła - GKS
* wrzucam to co pisałem w swoim temacie
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
1) Wisła skuteczna w ofensywie. Już 13 goli w tym sezonie. Zdobywali minimum gola w każdej z gier. Przy czym w trzech meczach po trzy gole.
2) Dobra dyspozycja Stilicia. Dwa gole Brożka w meczu z Pogonią to także pozytyw. Od początku sezonu solidnie gra Sadlok.
3) Na trybuny wraca zorganizowany doping. Podobno przy dopingu gra się lepiej
4) W przeszłości Wisła w roli gospodarza z reguły wygrywała z Bełchatowem. Biorąc pod uwagę 9 takich spotkań zwróciłem uwagę, że za każdym razem Wisła zdobywała minimum 2 gole. Przy czym wygrała 8 z 9 gier. Teraz składy są inne itp. Ale czasami lubię popatrzeć na historię.
5) GKS solidny w obronie. Tylko 2 stracone gole! w remisach 1:1 z Podbeskidziem i Górnikiem Łęczna. Potrafili ograć Legię na początku sezonu.
6) GKS w mojej ocenie na dłuższą metę nie będzie należał do ekip czołówki, ale umiejętnie wykorzystuje słabości rywali. Pokonał słabą Koronę. Wykorzystał niemoc Legii z pierwszych tygodni...
Podsumowanie -&gt; Myślę, że warto grać coś w stronę Wisły. Biała Gwiazda jakby nabierała wiatru w żagle. Po dobrym meczu z Lechią, pewna wygrana w Szczecinie. GKS na początku sezonu solidny w obronie, ale tak na dobrą sprawę teraz czeka ich prawdziwy ligowy test.
Typuję wygraną Wisły, ale w asekuracyjnej opcji azjan handicap +0,0, gdzie w razie remisu otrzymam zwrot. Gdybym był bardziej odważny to pewnie grałbym jedynkę, ale za to stawka stosunkowo mocna
Typ: Wisła Kraków (AH +0,0) - 1,40 Bet365 ✅
Odważniej: Wisła Kraków (AH -0,5) - 1,875 Bet365 ✅

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze.
Krótko. Śląsk mnie nie przekonuje. Grają w kratkę i nawet ostatnie zwycięstwo 3:1 z Jagiellonią nie robi na mnie wrażenia bo tak naprawdę czerwona kartka Słowika była kluczem do tak okazałego zwycięstwa. Po 6 kolejkach zdobyli 10 punktów (3 1 2) i zajmują aktualnie 6 miejsce.
Pich zdobył już 4 gole. Ale tak na dobrą sprawę nie ma solidnego napastnika. Powoli wraca do zdrowia Marco Paixao, ale póki co snajpera brak. Mówi się o &quot;Twierdzy Wrocław&quot;, ale też skłaniałbym się ku typowaniu w stronę gości. Wstrzymam się jednak z typem co najmniej do piątku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Ja chciałbym zwrócić uwagę na spotkanie mistrzów Polski. Otóż w niedzielę zmierzą się oni z dobrze rokującą ekipą Górali. Wiem, że to trochę szalone, ale liczę na ich zwycięstwo. W ubiegłym sezonie Legia chyba zlekceważyła trochę Bielszczan i przegrała. W tamtejszym meczu Jagiełło mógł ich w końcówce dobić. W tym sezonie Podbeskidzie to zupełnie inna drużyna, Ojrzyński poukładał zespół, Korzym świetnie złapał rytm meczowy, czując także za plecami świetnego Chmiela. Do pełni szczęścia brakuje, aby jeszcze Robert Demjan się odblokował i wtedy przedsezonowe założenia, czyli pierwsza ósemka będą na wyciągnięcie ręki. Z wojskowymi zawsze się gra ciężko, bez względu gdzie. Mimo ostatniej wygranej u siebie rezerwowym składem z Koroną, nadal patrzę na nich z przymrużeniem oka. Ciekawe jakby się potoczyły losy meczu, gdyby musieli gonić wynik? Na szczęście było minęło. Dziś podopieczni Berga mają mecz z Kazachami i to też pozwala mi myśleć, czy do Bielska- Białej trener zabierze swoje największe armaty. W ubiegłym sezonie kurs na win Podbeskidzia oscylował w granicach 6,50. Dziś jest 4,70, nic dziwnego, bowiem od ubiegłego roku Górale zrobili spore postępy. Wybieram się na ten mecz i liczę na świetne widowisko.
Podbeskidzie BB - Legia Warszawa - 1 - 4,70
buk: bet-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Wisła w takiej formie dawno nie była, szczególnie współpraca Stilicia z Brożkiem układa się dobrze. Oczywiście największa bolączka Białej Gwiazdy to brak wartościowej ławki rezerwowych i brak defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia. Jednak Alan Uryga ostatnio radzi sobie coraz lepiej. Wisła właśnie przez zbyt dużą dziurę w środku pola straciła kilka bramek, ale dyspozycja strzelecka pozwala patrzeć na drużynę Wisły z nadziejami na najbliższy mecz. Mówię specjalnie o piątkowym spotkaniu, bo z tak wąską kadrą Wiślacy nie mają czego szukać w walce o puchary na koniec sezonu. Jednak obecna forma skłania mnie do zaufania wiślackiej ofensywie i duetowi Brożek - Stilić.
typ:
Wisła over 1,5 @2,05
expekt
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Idzie lekka masóweczka na Wisłę, ale w sumie nie ma się co dziwić...Sam mam ją zagraną i kończy mi taśmę, więc mam nadzieję, że ogarną...
Bełchatów jako beniaminek mógłby już wreszcie przegrać ???? Wiadomo argument żaden, ale ileż można ? Do tego dochodzi wyrzucenie Bednarza, więc Reymonta będzie zapełnione. Z tego co piszą już 14 koła biletów sprzedane. No i na koniec bardzo dobra forma Wisły ostatnimi czasy - graja naprawdę fajny pozytywny futbol. Oby i jutro tak było.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała +0,5 - Legia Warszawa 2,24 ✅ 2:1
Myślałem nad DNB, ale jednak ten zakład bardziej mi leży.
Podbeskidzie jak zaczęło sezon każdy widzi. Naprawdę podoba mi się ten zespół. Może nie jest to wielka piłka, ale wygląda to naprawdę przyzwoicie na warunki polskie i widzę tutaj spore value. A dlaczego je widzę ??
Bo na pewno Legia będzie rotować. Oczywiście ten drugi skład też jest solidny i będzie się zgrywać, ale powiedzmy sobie szczerze, że na pewno nie jest to wtedy Legia, który by przewyższała takie Podbeskidzie, tym bardziej grające na własnym terenie. Ciężko powiedzieć jakie zmiany przeprowadzi Berg, ale jakie by nie były to pewnie z 6-7 możemy spokojnie się spodziewać a wtedy sądzę, że kursy pospadają. Zresztą widać było po meczu z Koroną, że równie dobrze mogli przegrać to 2:0 i nie mogliby mieć pretensji, tak więc tym bardziej w takim kursie tutaj jest tona value.
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze +0,25 2,02 ⛔ 2:0 szacun dla tych co przewidzieli taką poprawę gry Śląską i tak średni mecz Górnika.
Wow. Naprawdę ??
Śląsk bez Paixao w ataku naprawdę średnio. Z Craxą to wyglądało nawet tragicznie. Z Jagą lepiej ale skuteczność jest tragiczna. Górnik w tym sezonie w defensywie jak profesorzy. Zaledwie 2 stracone bramki i naprawdę ciężko sobie przeciwko nim stworzyć sporo sytuacji a skoro Śląsk ma taki kłopot ze skutecznością to będzie miał tutaj ogromny kłopot. Górnik za to bez szału ale skutecznie a że gospodarze tracą bramki dosyć regularnie to i im powinno coś wpaść. Generalnie analiza bez szału ale tu chodzi przede wszystkim o to, że Śląsk jest przeceniany przez buki i nie sądzę aby był aż takim faworytem tego spotkania.
Zabezpieczam się remisem bo śmierdzi mi tu 0:0 bądź 1:1, w razie takiego wyniku wygrywa połowa stawki.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Zabezpieczam się remisem bo śmierdzi mi tu 0:0 bądź 1:1, w razie takiego wyniku wygrywa połowa stawki.
No to czemu nie pójść w stronę 2X gdzie w tym momencie kurs w Bet365 wynosi @ 1.70, zwiększyć stawkę i po robocie :p
Ta opcja wydaje się być w tym spotkaniu bardzo bezpieczną. Sytuacja przypomina mi tą przed meczem Wisły z Lechią. Stawiano Lechię za faworyta i tak naprawdę od tego meczu wszyscy zdali sobie sprawę że ta Wisła coś pyka.
Bukmacherzy chyba sugerują się zapowiedziami na temat &quot;Twierdzy Wrocław&quot;, które swoją drogą są bardzo na wyrost. Śląsk jest niesamowicie niestabilną drużyną. Spoglądam na wszystkie ich dotychczasowe rozegrane mecze i próżno jest szukać przeciwnika z którym po meczu możemy wysuwać wnioski że Wrocławianie nie są &quot;jedną, wielką sinusoidą&quot;.
Ruch - oni na samym początku mieli co innego w głowie,
Pogoń - porażka, do czasu czerwonej kartki było już 3:1,
Zawisza - z nimi wygrać jak na razie nie było trudno. Niezorganizowana drużyna w szeregach defensywnych, próbująca ofensywą załatać dziury (czyt. stracone bramki),
GKS Bełchatów - beniaminek, który wygraną i ogólnie swoją postawą jak do tej pory pokazuje że nie przypadkiem znalazł się w Ekstraklasie,
Cracovia - tu zostawię miejsce, bo aż szkoda pisać. Jedne, wielkie jaja oraz próba zwalenia winy na sędziego który nie podyktował rzutu karnego po zagraniu ręką bodajże Rymaniaka (prawidłowa decyzja arbitra),
Jagiellonia - oni też nie wiedzą czego chcą. Rotują składem, szukają jakiś dziwnych rozwiązań, kolejna nieustabilizowana jeszcze drużyna (13 straconych bramek), która, jak to ktoś już powiedział, będzie walczyła raczej o utrzymanie.
Ja tu nie widzę żadnego pojedynku który mógłby być wyznacznikiem formy Śląska a co za tym idzie abym mógł przypuszczać przed meczem że wygrają z Górnikiem, który jest jednym z trzech niepokonanych jak do tej pory zespołów. Zdążyli już zremisować z Legią czy z Lechem. Niepoukładane drużyny łykają bez problemu. Można nawet rzec że wyniki 2:0 i 3:0 to dla nich &quot;chleb powszedni&quot; (ot taka gastronomiczna metafora ???? ). Niepoukładane bo jest to wspomniana już Jaga, Cracovia czy też Korona która odczuwa totalną przebudowę w defensywie i brak wizji kreowania gry w przodzie. Sam Kiełb i Golański meczu nie wygrają. Ustawianie tego drugiego w innych formacjach niż jego nominalna nie przyniosło efektu. Chce się na siłę wykorzystać jego potencjał ofensywny ale jak widać nie tędy droga.
Suma sumarum wychodzi mi albo wygrana Górnika, albo remis. Dlatego też:
Śląsk - Górnik typ: 2X @ 1.70 Bet365 ⛔
Kto jeszcze nie widział a wstał lewą nogą - polecam na poprawę humoru.
https://www.youtube.com/watch?v=lYx1LT9wtX8
 
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Korona – Jagiellonia.

Zacznę od Korony. Do tej pory bardzo źle. Po 6 kolejkach zdobyli zaledwie 1 punkt remisując u siebie z Pogonią 2:2, bilans bramek: 3-13. Ostatnio widziałem mecz z Legia, która grała „rezerwami” tak bym powiedział i jeszcze pierwsza połowa w wykonaniu Korony była nie najgorsza a jak stracili bramkę to ich gra już się posypała.

Jagiellonia natomiast troszkę lepiej zaczęli sezon. Wprawdzie zanotowali ostatnio 3 porażki z rzędu ale mają nieco więcej powodów do radości niż Korona. Zajmują aktualnie 11 miejsce z dorobkiem 7 punktów (bilans bramek: 8-13). Porażki z Górnikiem Zabrze i Legia mnie nie dziwią, ostatnia natomiast porażka ze Śląskiem była konsekwencją czerwonej kartki na Słowiku co Śląsk doskonale potrafił wykorzystać. Jednak uważam, że ta seria porażek może się właśnie zakończyć w meczu z Koroną i teoretycznie powinna się zakończyć. Dlatego też typuję:

X2, kurs: 1,60 (buk: bet365). 0-3 FT. ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kibicleo 7

kibicleo

Użytkownik
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Handicap 0:1
Typ: Wisła Kraków
3.25 bwin
Jak ten czas leci. To już siódma kolejka rodzimej T-Mobile Ekstraklasy.W Krakowie przy Reymonta Wisła podejmie GKS Bełchatów. Moim zdaniem coraz lepiej spisująca się w ostatnim czasie Biała Gwiazda jest faworytem tego (mam nadzieję) widowiska.W Wiśle jakby coś drgnęło. Sprzedano kilkanaście tysiecy biletów, z Norymbergi wypożyczono nowego napastnika. Dodatkowo Wisła stara się o pomocnika reprezentanta Węgier.
To prawda, że bełchatowski beniaminek jest jedną z trzech ekip TME którae nie poniosły jeszcze porażki, ale Wisła też jeszcze nie przegrała. Krakowian uważam za faworytów tego meczu nie tylko dlatego że, ostatnich meczach imponowali formą, ale też z innego powodu. W piątek będą wspierani po raz pierwszy od dłuższego czasu przez kilkanaście (nie kilka jak dotąd) tysięcy swoich kibiców. Kibice przyjdą na stadion ze świadomością i nadzieją, że w piątkowy wieczór drużyna potwierdzi wysoką formę. Zaś piłkarze (już dawno nie grali przy tak dużej publiczności) wzniosą się pewnie na wyżyny swoich możliwości.
Podopieczni Franza po sześciu spotkaniach mają na swoim koncie dwanaście punktów co daje im trzecie miejsce w tabeli (gdyby wygrali zostaną tymczasowym lub jak kto woli wirtualnym liderem). W dwóch poprzednich kolejkach Stilic i spółka nie pozostawili żadnych wątpliwości swoim przeciwnikom (Lechia i Pogoń) kto jest lepszy zdobywając pewnie sześć punktów i sześć goli. Wisła królowała na boisku jak przystało na najlepszy polski klub ostatniej dekady. Grała nie tylko widowiskowo ale też skutecznie.Górnicy z Bełchatowa podobnie jak gospodarze ugrali do tej pory dwanaście punktów. Za to ich forma z meczu na mecz wygląda coraz marniej. Co potwierdzają dobitnie, ich dwie ostatnie konfrontacje (Podbeskidzie oraz Piastem). Dwa punkty i tylko jeden bardzo przypadkowo strzelony gol. Grali apatycznie i nieskutecznie. Nie sądzę aby z taką grą mieli czego szukać w Krakowie.
Jeśli chodzi o statystyki, to one zdecydowanie przemawiają za Białą Gwiazdą.Wiślacy wygrali dziewięć z dziesięciu ostatnich meczów przed własną publicznościa(sześć ostatnich to zwycięstwa).. Najlepszy strzelec Wisły Paweł Brożek w pięciu meczach przeciwko bełchatowianom u siebie zdobył sześć bramek.
Znając podejście Smudy do zestawienia drużyny, w składzie Wisły nie będzie zmian. Nie zagrają tylko Ci, którzy wiszą za kartki lub są kontuzjowani czy chorzy. (Wilde-Donalda Guerrier, Ostoja Stepanovic, Marko Jovanovic) Jest za to szansa, ze na ławce pojawi się wypożyczony z Norymbergi Mariusz Stępiński.
Trener Bełchatowa właściwie dysponuje pełnym składem (po kontuzji wraca Mateusz Mak, Patryk Rachwał, pauzował za nadmiar kartek).
Spotkanie sedziuje Bartosz Frankowski z Torunia.
Transmisja meczu w Canal+Sport. Początek spotkania o godzinie 20.30.

⛔ Niestety dla mnie, stety dla GKS tylko najmniejszy wymiar kary, na jaki mogli liczyć goście. Już po 20 minutach powinno być 4-0, dopiero w ostatnich dwóch kwadransach po wyrzuceniu Urygi przez Frankowskiego mecz się wyrównał. Cóż typ przegrany.Szkoda:-(
 
iwooo 72

iwooo

Użytkownik
Wisła – Bełchatów.

Krótko. Sporo ludzi gra na Wisłę. Faworytem bukmacherów też jest ekipa z Krakowa. I całkiem prawdopodobne jest, że wygrać mogą lecz ja za parę groszy postawie inaczej. Wisła w każdym meczu u siebie w tym sezonie straciła gola (w 3 meczach): z Lechią, Ruchem i Piastem. Bełchatów natomiast w 3 meczach wyjazdowych także w każdym meczu strzelał gola. Z PBB, Górnikiem Łęczna oraz Legią. Obydwie ekipy w tym sezonie jeszcze nie przegrały i dlatego za drobne typuję:

Bełchatów strzeli gola, kurs: 1,68 (buk: expekt). ⛔
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Handicap 0:1
Typ: Wisła Kraków
3.25 bwin

W siódmej kolejce rodzimej T-Mobile Ekstraklasy, Wisła Kraków przed własną publicznością podejmie GKS Bełchatów. Moim zdaniem coraz lepiej spisująca się w ostatnim czasie Biała Gwiazda jest faworytem tego spotkania.

To prawda, że beniaminek z Bełchatowa jest jednym z trzech zespołów, który w tym sezonie nie doznał jeszcze porażki. Ale podopieczni Franciszka Smudy są jednak uznawani za faworyta, nie tylko dlatego że, ostatnich meczach imponowali formę, ale też z innego powodu. W piątek będą wspierani po raz pierwszy od dłuższego czasu przez kilkanaście (nie kilka jak dotąd) tysięcy swoich kibiców. Kibice przyjdą na stadion ze świadomością i nadzieją, że w piątkowy wieczór drużyna potwierdzi wysoką formę. Zaś piłkarze (już dawno nie grali przy tak dużej publiczności) wzniosą się pewnie na wyżyny swoich możliwości.


Krakowianie po sześciu spotkaniach mają na swoim koncie 12 punktów to plasuje ich na trzecim miejscu w tabeli. W dwóch ostatnich meczach wiślacy nie pozostawili żadnych wątpliwości Lechii Gdańsk i Pogoni Szczecin, zdobywając pewnie sześć punktów. Wisła była nie tylko skuteczna, ale także imponowała efektowną i efektywną grą.
Górnicy z Bełchatowa również ugrali do tej pory 12 punktów, ale w przeciwieństwie do Wisły, ich forma z meczu na mecz wygląda coraz marniej. Ostatnie dwa mecze z Podbeskidziem Bielsko-Biała i Piastem Gliwice dobitnie to potwierdza. Bełchatowianie zdobyli w nich tylko dwa punkty, byli apatyczni i nieskutecznii. Prezentując taką grę, trudno się spodziewać, żeby byli w stanie wywieźć z Krakowa choćby jedno oczko.

Bilans dotychczasowych pojedynków z GKS-em przed własną publicznością również przemawia za Białą Gwiazdą. Wiślacy wygrali dziewięć z dziesięciu meczów. Wygrywając ostatnie sześć meczów w Krakowie. Paweł Brożek, też lubi strzelać do siatki GKS. Najlepszy strzelec Wisły w pięciu meczach przeciwko bełchatowianom u siebie zdobył sześć bramek.

Znając podejście Smudy do zestawienia drużyny, w składzie Wisły nie należy spodziewać się żadnych niespodzianek. Franek nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Wilde-Donalda Guerriera i Ostoji Stjepanovicia, być może na ławce rezerwowych pojawi się wypożyczony z Norymbergi Mariusz Stępiński.

W Bełchatowie po kontuzji, do dyspozycji trenera powinien być Mateusz Mak. Wraca też Patryk Rachwał, który pauzował za nadmiar kartek.

Spotkanie poprowadzi pan Bartosz Frankowski z Torunia.

Transmisja meczu w Canal+Sport. Początek spotkania o godzinie 20.30.
Źródło Liga polska.pl . Żenujące oszustwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
themarkos 30

themarkos

Użytkownik
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Typ: 2
Kurs: 4,07
Wielu typuje pewne i wysokie zwycięstwo Wisły, bo wiadomo grają dobrze, ludzie wracają itd. itp. . Wisła po niemrawym początku można powiedzieć że odpaliła i gra fajnie( ale pewnie do momentu aż zaczną się kartki i kontuzje). W Wiśle reżyserem gry jest Stilić, on stanowi o jej sile i przez niego musi przejść każda akcja Wisły. Puki on gra dobrze to Wisła też gra dobrze. Wiadomo że jest mobilizacja na trybunach, ale jak wiadomo trybuny nie grają.
W GKS po dobrym początku nastąpiły 2 remisy i hurraoptymizm trochę opadł, ale według mnie dzisiaj GKS jedzie do Krakowa w takiej roli w jakiej lubi grać najbardziej, zespołu z góry skazanego na porażkę który pewnie da rozgrywać Wiśle a sam będzie czekał na kontry, kontry dzięki który głównie zdobywa punkty. W meczu z Legią bramka z kontry, mecz z Koroną 1:0 z karnego i gra z kontry dzięki której było kilka sytuacji 100%, z Górnikiem też chcieli to zrobić ale bramka i w 2 połowie nie mogli zaskoczyć , Śląsk znowu świetna 2 połowa kiedy można było grać z kontry. Do gry z kontry świetnie nadają się bracia Mak ( drugi powinien dzisiaj wrócić), do tego do środka wraca Rachwał, który razem z Baranem są niewidoczni ale robią mega robotę czyszcząc. Obrona GKS też gra bardzo pewnie i wydaje mi się że możliwe jest wywiezienie przez GKS z Krakowa 3 punktów
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Sędzia: Bartosz Frankowski - nie wiem jak w tym sezonie kartkował w TME, ale lata 2012-2013 obfitowały w kary od arbitra z Torunia.
Wisła przy zapewne prawie 20-tysięcznej widowni podejmuje u siebie niepokonany również do tej pory GKS Bełchatów. Rzuciła mi się w oczy oferta Ónibet, który widocznie wystawia na najlepsze spotkania kolejki (w tej kolejce dostępne również na rynek Lech - Cracovia).
Patryk Rachwał już w tym sezonie otrzymał karę absencji w 1 meczu i miało to miejsce w pojedynku z Piastem Gliwice. - 4 kartki w 5 spotkaniach - to wynik pomocnika GKSu Bełchatów w tym sezonie. Jako, że w dzisiejszym zadaniu będzia miał za przeciwników szybkich i dynamicznych: Boguskiego, Stilica, Brożka, Jankowskiego czy ewentualnie Sarkiego lub młodego Zająca - skłaniam się do następującego betu. - Co tu dużo gadac, jest duża szansa na to, że jednym przewinieniem Rachwał zasłuży sobie na kartonik od arbitra Frankowskiego. Salut!

Patryk Rachwał otrzyma kartkę 2.40 Ónibet
⛔ Pograł sobie tylko 50&#39; - w ogóle niewidoczny po tej karze za kartkę - bezproduktywny ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
No to czemu nie pójść w stronę 2X gdzie w tym momencie kurs w Bet365 wynosi @ 1.70, zwiększyć stawkę i po robocie :p
Ta opcja wydaje się być w tym spotkaniu bardzo bezpieczną. Sytuacja przypomina mi tą przed meczem Wisły z Lechią. Stawiano Lechię za faworyta i tak naprawdę od tego meczu wszyscy zdali sobie sprawę że ta Wisła coś pyka.
Dla mnie stawki są praktycznie płaskie i szukam po prostu value i nie ważne jaki kurs jadę z tą samą stawką bo wg. mnie to najlepszy sposób grania. Ewentualnie czasami podwajam bądź skracam podwójnie stawkę.

Wg. mnie granie X2 ma dużo mniejsze value. Po pierwsze popatrz. Jak gram X2 to jeżeli ustawiam sobie swoje proporcje w stosunku 30/35/35 to powinienem wygrać zakład w ok. 70%. Czyli w 70% wygrywam to 0,7j a w 30% przegrywam 1j.

W moim zakładzie tak jakby 1j jest dzielona na dwa i pół jednostki wygrywa 35% czasu a pół jednostki wygrywa 70% czasu co daje dużo większe value przy tym kursie. Jak dobrze liczę pi razy drzwi dwukrotnie więcej zarabiam. Ale nie jestem orłem z matematyki więc nie chce wprowadzać w błąd ale jak ktoś chce może to sobie policzyć dokładnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Sędzia: Bartosz Frankowski - nie wiem jak w tym sezonie kartkował w TME, ale lata 2012-2013 obfitowały w kary od arbitra z Torunia. [/center]
Sędzia Bartosz Frankowski

Cracovia - Podbeskidzie BB - 3x ŻK
Jagiellonia - Legia - 9xŻK (jedna czerwona w konsekwencji
Pogoń - Piast - 5x ŻK
Legia - Górnik - 5x ŻK
Jagiellonia - Lechia MECZ BEZ KARTEK
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Piast Gliwice (0) - Zawisza Bydgoszcz 1,96 marathonbet ✅ 3:0
Tak myślałem nad tym meczem i widziałem, że kursy poleciały &lt;1,90 i tak średnio mi to już wyglądało.
Piast gra na pewno coraz lepiej. Umówmy się, że nie jest to wielka piłka, ale na pewno porównując ich do Zawiszy wygląda to solidniej. Przede wszystkim w obronie jest nieźle bo tych bramek stracili niewiele. Fakt jest też taki, że troszkę im sędziowie pomagają, ale to też plus dla nich :p
Zawisza jak wiemy fatalnie i ja nie widzę pod wodzą tego trenera możliwości poprawy. Z Lechią starczyło im sił na 15 minut, ale grali u siebie. Ja nie sądzę by Piast przejął inicjatywę więc Zawisza pewnie raczej przejmie inicjatywę a z taką obroną wg. mnie Piast ma szanse coś strzelić tym bardziej, że na tym swoim kameralnym stadionie zazwyczaj grają nieźle, szczególnie z takimi zespołami jak Zawisza.
W takim kursie już widzę lekkie value chociaż marzyło by się coś w okolicach 2,1 ????
Można by myśleć nad -1 przy takiej obronie Zawiszy ale Piast to raczej minimaliści więc wydaje mi się, że DNB jest lepszą opcją.
Wisła Kraków -1 - GKS Bełchatów 2,63 zwrot 1:0 okazje były a potem czerwona i obrona wyniku
Myślałem sobie nad tym meczem i za nim ML nie dawało mi tutaj value. Kursy pospadały. Jednak jak tak przyjrzałem się grze Wisły to wg. mnie jedno jest pewne, jak strzelą bramkę to z dużym prawdopodobieństwem padną kolejne, bo było to widać z Lechią i Pogonią, że lubią dobić przeciwnika a potencjał do szybkiego ataku jest niesamowity. Dlatego wg. mnie dużo value jest właśnie w takim typie bo jak Wisła już wygra to raczej wysoko i nie sądzę by było tutaj coś w stylu 1:0.
Jeżeli ktoś chce poczytać o samym meczu, sytuacji kadrowej masa postów wyżej na ten temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz over 10,5 Rożnego ! @ 1,72 ⛔
Bet365
Zaczynamy 7 kolejkę ekstraklasy w Gliwicach gdzie zmierzą się jedyne z najgorszych drużyn póki co w tym sezonie ich gra w obronie przyprawia o ból głowy, każdy w tym meczu będzie chciał zdobyć trzy oczka bo zwycięstwo dla każdej z tych drużyn jest zwycięstwem za &quot;6pkt&quot; da troche powietrza przed przerwą reprezentacyjną. Stawiam na over rożnych dlatego bo to powinien być bardzo ofensywny mecz akcja za akcje dużo wrzutek a jak wspomniałem powyżej słaba gra obrona będzie sprawiała że dużo z tych wrzutek będzie wybijane bezpiecznie na rzut rożny, przynajmniej ja to tak widze i myśle że nie pomyle się !.
Wisła Kraków - GKS Bełchatów @ 1 1,75 ✅
Bet365
Stawiam w tym meczu oczywiście na Wisłe, gra ostatnio mega dobrze a Stilic Swoją grą przerasta naszą lige o dwie długości gra jak w Lechu za najlepszych czasów, póki Wisła nie będzie miała kontuzji to i ich gra będzie wyglądała dobrze, Brożek się odblokował w obronie ostatnio na czysto w bardzo ciężkim wyjezdzie w Szczecinie. Natomiast Bełchatów bo niesamowitym początku sezonu, świetnej grze całej drużyny w meczach z Legią i Koroną teraz trochę gorzej wygląda oczywiście dalej gra bardzo pozytywnie jak na Swój skład oraz to ze są beniaminkiem lecz ich gra z Podbeskidziem gdzie powinni przegrać i to bez dwóch zdań oraz w ostatnim meczu u Siebie z Piastem który jest jedną z najsłabszych drużyn w Polskiej lidze to nie zbyt dobry prognostyk. Nie zapominajmy o grze Wisły na Swoim stadionie w poprzednim sezonie na jesien wygrali wszystko i zaliczyli jeden remis. Ponadto Wiślacy będą dzisiaj mieli 12 zawodnika którym będą kibice którzy powracają kibicować Swoim pupilom po wyrzuceniu Bednarza. Według mnie peffka dnia i warto grać grubo !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom