>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

7. kolejka Premier League [30 wrzesień-2 październik 2016]

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik


Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200 PLN


W ostatni dzień września, 7. kolejkę rozpocznie przyjazd Crystal Palace na Goodison Park. Gospodarze przystąpią do tego spotkania po rozczarowującym meczu na boisku Bournemouth, natomiast piłkarze Alana Pardew mają za sobą trzy kolejne wygrane. Sobotę zaczniemy od rywalizacji na Liberty Stadium, gdzie Łabędzie podejmą Liverpool. Przed tygodniem Swansea mogła się podobać w spotkaniu z Man City, gdzie głównie brakowało jej skuteczności. Dodając do tego ofensywne usposobienie piłkarzy Kloppa, możemy oczekiwać sporej liczby goli. O 16:00, West Ham będzie mieć kolejną szansę na przełamanie. I tym razem ogromną z racji tego, że na Stadionie Olimpijskim pojawi się równie słabe Middlesbrough. Absolutnym hitem tej serii gier będzie niedzielny pojedynek lidera z wiceliderem tabeli. Pojedynek najlepszej defensywy angielskiej ekstraklasy z jej najlepszą ofensywą. Opisywaną rywalizacje Tottenhamu z ekipą Pepa Guardioli dodatkowo poprzedzi mecz na Old Trafford, gdzie Manchester United zmierzy się ze Stoke.

Zapraszam do dyskusji. To ostatnia kolejka przed przerwą reprezentacyjną.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Everton - Crystal Palace
wynik: 1-1
Dzisiaj szykuje nam się ciekawe spotkanie w Premier League. The Toffies podejmą na własnym obiekcie zespół z Londynu. To że Crystal Palace potrafi strzelać bramki pokazały ostatnie 4 spotkania w których to zawodnicy z Londynu strzelili aż 10 bramek! Co ciekawe oba zespoły w ostatnich 4 kolejkach mierzyli się z tymi samymi zespołami i o dziwo lepiej wypadł Crystal Palace, 3 zwycięstwa i remis, Everton ostatnio niespodziewanie przegrał w Bournemouth.
Everton w tym meczu jest faworytem, ale według mnie ten mecz może się róznie skończyć bo Crystal Palace po słabym początku wrzucił większy bieg. Liczę na dobre widowisko i sporo bramek.

Typy:

BTS @ 1.76 Unibet ✅✅✅
Over 2.5 @ 1.81 Unibet ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
21:00
EVERTON - CRYSTAL PALACE FC
Goodison Park, Liverpool , England
Everton bez ;
D. Gibson
J. McCarthy
M. Bešić
M. Pennington
T. Browning
L. Baines
Goscie bez
P. Souaré
W. Zaha
S. Dann
L. Rémy
J. Benteke
Everton ostatnie 2 mecze porazki przegrana w PL 0 - 2 z Norwich City FC i w PrShip AFC Bournemouth 0-1 wyjazd.
Po tych niepowodzeniach pilkarze Evertonu beda chcieli zagrac o pule 3 pkt chociaz to nie bedzie łatwe i moze byc wynik remisowy wiec wole tu typowac bramki w spotkaniu.
Goscie ostatnie dwa mecze wygrana 3-2 z Sunderlandem na wyjezdzie oraz porazka w PL z Southampton 0-2 tez wyjazd
Dwa ostatnie spotkania miedzy tymi zespolami zakonczyly sie wynikami remisowymi 0-0 oraz 1-1

Gospodarze w składzie z R. Lukaku i G. Barry , goście z J. McArthurem i C. Benteke
typuje ; obie strzelą gola ;TAK //1.75 ✅
i delikatnie na X //3.80 [1-1] ✅
kursy Sportingbet ;)
R. Lukaku 1
C. Benteke 1
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Everton - Crystal Palace -&gt; powyżej 1.5 gola w drugiej połowie @1.83 1 bramka w drugiej połowie
Typuję podobnie, jak Madman01 - spodziewam się żywego, szybkiego meczu, bo obie drużyny prezentują taki styl gry, ale jako, że nie lubię powielać typów, celuję w bramki w drugiej połowie. Pierwsze kolejki w tym sezonie pokazały, że pierwsze części gry - fakt, nie są nudne, ale jakoś mniej jest w nich bramek, niż w drugich 45 minutach. Everton z 10 strzelonych bramek, 5 strzelił w 1. połowie, 5 w drugiej, zatem o ich bramkę w drugiej połowie jestem spokojny. Jeżeli chodzi o Crystal Palace, z 10 strzelonych bramek, aż 7 udało im się zdobyć po przerwie. Wiem, że mecz meczowi nierówny, ale pokrywa się to z moimi spostrzeżeniami nt. bramek w pierwszych i drugich połowach. Dziś mecz pewnie będzie szybki, żywy i o ile w pierwszej połowie może być o te bramki trudno, w drugiej - powinno być spokojnie, zatem over 1.5 gola w 2 połowie wygląda obiecująco.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Leicester - Southampton
Lisy zrobiły swoje w Lidze Mistrzów wygrywając 2 swoje mecze i dzięki temu mają 6 punktów na koncie. Claudio ranieri zapowiadał że lisy skupiają się w tym sezonie na Lidze Mistrzów, a w Barclays Premier League celem dla jego drużyny będzie top 10. Goście ostatnio wygrali z koszmarnie prezentującym się od początku sezonu West hamem i zremisowali w Lidze Europy na wyjazdach. Leicester z Southamptonem ma dobry bilans meczów u ciebie. Cele Claudio ranieriego nie są wygórowane co do Barclays Premier League ale ostatnio stracił punkty z Manchesterem United i myślę że w tym meczu trzy punkty będą priorytetem. Typuje bezpiecznie gdzie remis zwraca stawkę Lecz myślę że można zaryzykować gospodarzy na czysto. Myślę że w końcu trener ranieri wypuścił w bój kompletną kadrę z Jamie vardym na czele. W obu drużynach raczej brak znacznych oslabien spowodowanych kontuzjami bądź kartkami. Goście grają otwartą piłkę co będzie ułatwiało szybkie kontry gospodarzom dzięki czemu będą mogli strzelić coś a później bronić wyniku.
Typ: Leicester DNB @1.55
Unibet
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Leicester - Southampton
typ - Leicester
Kurs: 2.25
Unibet

Czekam i czekam na ten mecz. Wcześniej już myślałem nad typem na Leicester. Później zobaczyłem dobry kurs i zacząłem zastanawiac się nad postawieniem jednego spotkania za dobrą sumę.
Gospodarze grają bardzo ładną piłkę, mają świetne kontry i miło mi się ogląda ten zespół. Grają u siebie dlatego właśnie chciałem postawic więcej kasy, ponieważ w &quot;domu&quot; dużo wygrywają. Jeśli oglądac statystyki tych oby zespołów to od 2005/2006 nie widzę ani jednego remisu między tymi zespołami, a wszystkie mecze Leicester u siebie wygrali.
Nie widzę nic co mogłoby mnie zniechęcic do gry na Leicester. Boję się jedynie głupich remisów w piłce nożnej. Mam jednak wielką nadzieję, że w tym spotkaniu zobaczymy dobry mecz z wygraną gospodarzy.

PS. Był jednak jeden remis 2015/2016 zakończony 2:2. Leicester grali na wyjeździe i do przerwy przegrywali 2:0.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Z &quot;Lisami&quot; bym uważał. Od początku jestem zdania, że to zespół, który będzie rewelacją LM a w lidze zagrzeje miejsce w środku tabeli. Southampton co rok gra bardzo dobrze mimo, że zabierają im najlepszych zawodników a w tym roku także trenera. Kursy poprawnie wystawione, więc 1x2 bym nie ruszał choć jestem zdania, że &quot;święci&quot; mogą coś ugrać na King Power Stadium.
Everton - Crystal Palace
Obie drużyny w najmocniejszych garniturach a na pewno ich linia ofensywna. Spodziewam się tutaj bardzo ofensywnego meczu i wielu sytuacji bramkowych. Jak będzie ze skutecznością to głównie zależy od Lukaku oraz Townsenda/Zahy, którzy mają dostarczać piłki Lukaku. Moim zdaniem najlepszym betem na to spotkanie byłyby rzuty rożne ale linia bardzo wysoka, bo wystawiona aż na 11. Buki pomyślały, więc wystawiły poprawną linię. Gdyby to spotkanie odbyło się w poprzedniej kolejce to grałbym na Everton jednak poprzednia kolejka zmieniła dość sporo. Zespół z Liverpoolu złapał zadyszkę i przegrał w Bournemouth a CP wreszcie się przebudziło i wróciło z 0-2 i wygrało 3-2 na stadionie Sunderlandu. Osobiście nie mam pomysłu na to spotkanie poza właśnie korkami ale tej linii się boję. Za drobne spróbuję sobie DW: 1-1✅, bo mecz będę oglądał a ten wynik moim zdaniem jest bardzo prawdopodobny. Kursik 7 w całorocznym.

Sunderland vs. West Brom
Typ: over 3.5 kartki - 1.83/bet365
✅
Widzieliście te memy we wakacje &quot;ale by teraz pykło takie Sunderland z West Bromem&quot;? No może było tam Stoke zamiast &quot;Czarnych Kotów&quot; ale właśnie taki typ meczu jutro zobaczymy. O jaki chodzi? O typowy angielski futbol, który jednych może zniechęcać a drugich jarać. Dużo wślizgów, chaosu oraz walki na każdym metrze kwadratowym boiska. Obok spotkań na szczycie takich jak City z Tottenhamem mamy właśnie takie spotkanie. Jak zobaczyłem to spotkanie w ofercie to mówię &quot;linia na kartki na pewno 5.5&quot; a tutaj taki prezencik. Tak jak pisałem, to będzie ostre spotkanie pełne walki. Gradu bramek się tutaj raczej nie spodziewam ale kartki będą. Genialna linia do gry, polecam!
Liverpool x Chelsea
AKO: 2.18/bet365
✅
&quot;The Blues&quot; mają problem i mówi o tym Conte. Powiedział coś w ten deseń &quot;jeżeli Chelsea myśli o powrocie na szczyt to potrzebne są transfery&quot;. Oglądałem większość spotkań tego zespołu w tym sezonie i szczerze mam z nimi problem. Początek sezonu fajny, Hazard wrócił do dość dobrej dyspozycji ale wszystko zaczęło się komplikować po remisie ze Swansea. Tam sędzia nie pomógł stołecznej drużynie ale Ci powinni to spotkanie wygrać już w 1 połowie. Jeśli ekipa Conte ma się liczyć w tym sezonie to muszą się przełamać właśnie jutro. Przeciwnik bardzo dobry, bo Hull po niespodziewanie dobrym początku teraz gra tak jak miało grać. Wymęczony remis z Burnely, porażka z Arsenalem i pogrom wykonany przez Liverpool. W każdym tym spotkań grali piach i jutro nie spodziewam się po nich fenomenalnego występu. Do tego bardzo wiele braków kadrowych w tym Bruce czy Dawson, którzy zazwyczaj grają w 1 składzie.
Pojawiły się składy i &quot;The Reds&quot; wychodzą najmocniejszym garniturem jaki aktualnie ma Klopp. Jedyna zmiana z poprzednim meczem to Lovren za Klavana (zmiana na plus). Spodziewałem się powrotu Cana do pierwszego składu ale póki co przegrywa rywalizacje. W Swansea jeżeli się nie mylę to debiutuje Baston, który w poprzednim sezonie dysponował świetną formą w hiszpańskiej La Liga. Osobiście jednak uważam, że to strzał w stopę, bo Matipa i Lovrena będzie bardzo ciężko obiec. Liverpool to maszynka do zdobywania goli, więc w przodzie powinni coś ukuć, ja jednak widzę sporą poprawę w grze obronnej a bramka z Hull to dzieło przypadku po rzucie rożnym. &quot;The Reds&quot; dzisiaj wygrają choć Liberty Stadium to nie jest prosty stadion. Poza tym spodziewam się wygranej do 0 i zachowania w końcu czystego konta.

Liverpool wygra do 0 - 2.75/bet365
⛔

West Ham vs. Middlesbrough
Typ: BTTS - 1.8/bet365
✅

Tutaj wielkiego opisu nie będzie. Obrona WH jest dziurawa jak szwajcarski ser. W ataku jest lepiej a Payet to geniusz, który w końcu odpali. Goście póki 5/6 BTTS w tym sezonie a jedyny mecz w, którym tego nie było to spotkanie z West Bromem, więc wszystko tłumaczy. Myślę, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
K 8

kuba1995

Użytkownik
West Ham - Middlesborough
Spotkanie drużyn znajdujących się na pewno pod granicą swoich możliwości. Wszystko może się jutro wydarzyć w Londynie i żaden wynik mnie nie zaskoczy. Dlatego też nie zamierzam typować zwyciężcy. Poszedłem w typ, iż gospodarze uzbierają więcej rzutów rożnych. Pod tym względem podopieczni Bilic&#39;a prezentują się całkiem przyzwoicie.
6 kornerów w ostatniej porażce ze Świętymi, 8 w pucharze z Accrington, 6 na West Bromie, 10 w pucharowym spotkaniu z Astrą. 4 rożne na stadionie Man.City to także nie jest zły wynik.Podopieczni Karanki pod tym względem nie mogą się równać z Młotami.
2 z Tottenhamem, 3 z Evertonem,1 z Sunderlandem. Liczę, że wreszcie Młoty zaczną grać zgodnie z życzeniami swoich kibiców, z Ci na pewno chcą na London Stadion oglądać szybką, ofensywną grę(a co za tym idzie sporo kornerów).

West Ham - Middlesborough
gospodarze więcej rzutów rożnych
@1.53, Bet365
⛔
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Leicester - Southampton
typ - Leicester
Kurs: 2.25
Unibet

Czekam i czekam na ten mecz. Wcześniej już myślałem nad typem na Leicester. Później zobaczyłem dobry kurs i zacząłem zastanawiac się nad postawieniem jednego spotkania za dobrą sumę.
Gospodarze grają bardzo ładną piłkę, mają świetne kontry i miło mi się ogląda ten zespół. Grają u siebie dlatego właśnie chciałem postawic więcej kasy, ponieważ w &quot;domu&quot; dużo wygrywają. Jeśli oglądac statystyki tych oby zespołów to od 2005/2006 nie widzę ani jednego remisu między tymi zespołami, a wszystkie mecze Leicester u siebie wygrali.
Nie widzę nic co mogłoby mnie zniechęcic do gry na Leicester. Boję się jedynie głupich remisów w piłce nożnej. Mam jednak wielką nadzieję, że w tym spotkaniu zobaczymy dobry mecz z wygraną gospodarzy.

PS. Był jednak jeden remis 2015/2016 zakończony 2:2. Leicester grali na wyjeździe i do przerwy przegrywali 2:0.


W tym spotkaniu na H2H niema co patrzeć moim zdaniem, tzn może na ostatnie dwa sezony w PL, bo reszta to odległa przeszłość. Odkąd Lisy wróciły do PL odbyły się cztery spotkania tych drużyn, spójrzmy na mecze na King Power Stadium, pierwszy był pod koniec sezonu 14/15, wtedy Leicester było rozpędzone, z strefy spadkowej udało im się awansować na 14 miejsce, pamiętam ten sezon doskonale, Święci natomiast w tamtym okresie prezentowali się średnio bym powiedział. Rok temu pamiętamy na którym miejscu znalazła się drużyna Lisów w lidze, byli rozpędzeni, teraz widać, że mocno skupiają się na LM, bo nie wiadomo kiedy znów zajmą miejsce w TOP4, ligę wygrali, teraz ich celem będzie zbudowanie drużyny która na lata zagości w PL. Jak dla mnie lepiej odpuścić ten mecz, mecz na remis.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Swansea - Liverpool 1x 2,75 bet365 1:2 ⛔⛔

O ile Liverpool i Klopp świetnie wypadają na tle najlepszych zespołów w lidze, mają problem z grą ze słabszymi rywalami, szczególnie na ich terenie - przez co w ubiegłym sezonie tracili całą masę punktów, w tym także już zdażyli przegrać 2-0 na Turf Moor z Burnley, gdzie mieli zainkasować 3 oczka szybko łatwo i przyjemnie. Łabędzie w starciu z City pokazali że potrafią grać w piłkę, mieli swoje okazje i żeby nie bezsensowne zachowanie w polu karnym Mike&#39;a van der Hoorn&#39;a, to kto wie jakby się potoczyło to spotkanie. W gazie jest Leroy Fer, który to ma na swoim koncie już 3 bramki. We wspomianym przeze mnie meczu z The Citizens przełamał się Llorente, myślę że ta bramka pozwoli mu uwierzyć w swoje umiejetności i dziś być może po raz kolejny trafi do siatki, okazje na pewno będą bo defensywa Liverpoolu nie jest bez skazy. Dodatkowym aspektem przemawiacjącym za gospodarzami jest fakt iż The Reds wygrali zaledwie raz na ostatnie 5 wizyt na Liberty Stadium.

edit: bylo blisko , zabraklo troche szczescia ????
 
pikobans 12,1K

pikobans

Użytkownik
Swansea - Liverpool BTTS 1,7 @Bet365
Ta opcja wydaje sie ciekawa patrząc zarówno na gre obu drużyn w ostanim czasie jak i czysto stastystycznie na wyniki w tym sezonie.Liverpool jak wiadomo coraz wiekszy gaz , dużo strzelają ale też w każdym meczy w lidze jak dotąd stracili minimum jedną bramkę (nawet w meczu u siebie mimo czerwonej kartki dla Hull), nie strzelili tylko z Burnley ale można uznać to za wypadek przy pracy... Swansea ostanie dwa mecze u siebie wkleili Chelsea i City. Myśle ze przy tak grającej obronie drużny z Anfield stać ich spokojnie na strzelenie gola bo o bramke Liverpoolu sie raczej nie martwie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomsson9 105

tomsson9

Użytkownik
Witam, czy mogę prosić o delikatne podpowiedzi co do meczów:
Hull - Chelsea
Burnley - Arsenal
Patrząc na przedmeczowe informacje to w Hull 7 zawodników wyłączonych z gry, aczkolwiek po przeanalizowaniu głębszym to w większości nie zagrali oni jeszcze w tym sezonie nawet minuty.
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Witam, czy mogę prosić o delikatne podpowiedzi co do meczów:

Hull - Chelsea
Burnley - Arsenal

Patrząc na przedmeczowe informacje to w Hull 7 zawodników wyłączonych z gry, aczkolwiek po przeanalizowaniu głębszym to w większości nie zagrali oni jeszcze w tym sezonie nawet minuty.
Chelsea win po 1.50 wygląda bardzo spoko, na dodatek widać że Hull im leży, zawsze lubili tam powbijać im po pare goli na mecz. Rywal idealny do przełamania dla Chelsea szczególnie po takiej żenadzie z Arsenalem. Na dodatek kolejka przed zgrupowaniem także powinien wyjść optymalny skład.
 
beerus 24

beerus

Użytkownik
vs.

Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,65
iforBET

Obie drużyny podchodzą do spotkania bez większych problemów kadrowych. Trener Łabędzi Francesco Guidolin powiedział:
“The most important thing is that we get a good result to improve our position. It’s clear for me, it’s clear for the chairman, it’s clear for everyone — it’s important to win games.
Najważniejszą rzeczą jest zdobycie dobrego rezultatu, by poprawić naszą pozycję. Jest proste dla mnie, dla prezesa, jest proste dla każdego, że ważne jest zwyciężyć w spotkaniu&quot;
Liverpool jak to Liverpool to maszynka do strzelania bramek. O ile w ofensywie grając bardzo dobrze, tak w defensywie zdarzają się im kiksy. Oczekuje w tym spotkaniu otwartej gry z obu stron.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Swansea - Liverpool -&gt; powyżej 3.5 kartek @1.83 4 kartki
Tak jak koledzy powyżej, spotkanie powinno być otwarte, sporo walki. Swansea u siebie potrafi zagrać dobrą piłkę, co udowodnili np. remisując 2:2 z Chelsea, poza tym są w mega dołku, 17. miejsce w tabeli, walka o utrzymanie, zatem trzeba jak najszybciej zacząć punktować, żeby rywale nie odjechali, co za tym idzie - może być dzisiaj ostro. O ile zdecydowanym faworytem tego meczu jest Liverpool, o tyle, jak wyżej reszta zauważyła, Liverpoolowi niezbyt idzie na wyjazdach z Łabędziami, tylko dwa z pięciu ostatnich meczów, były wygrane przez The Reds. Szykuje się zatem ciężki mecz dla obu ekip. Sędzią dzisiejszego spotkania jest natomiast Pan Michael Oliver, który w 6 dotychczasowych spotkaniach tego sezonu, pokazał 27 żółtych kartek, co daje średnią 4,5 kartki na mecz. Typ jak najbardziej do pogrania.
Sunderland - West Brom -&gt; poniżej 2.5 gola @1.6 1:1
Tak jak zauważył Brodaty Żółw - typowy angielski mecz, dużo kopania, chaosu, niewiele pożytku, tak to mniej więcej powinno wyglądać. Spotkają się dwa typowe angielskie średniaki. O Sunderlandzie sporo już tutaj pisałem, że są słabi i wychodzą na mecz, aby nie przegrać za dużo - tego się trzymajmy, nic się nie zmieniło. West Brom natomiast jest w środku tabeli, bilans 2-2-2, bramkowy 7:6 (mało strzelają i mało tracą). Nie spodziewałbym się tutaj jakiegoś super widowiska, jedna bramką w którąś stronę i zacznie się murowanie. W dodatku, w h2h, na 5 spotkań, aż 4 zakończyły się under 2.5, tylko raz - w 2014 roku było 2:2.
Hull - Chelsea -&gt; Chelsea czyste konto: NIE @1.66 0:2
Chelsea musi w końcu zacząć wygrywać. Ostatnie dwa mecze ligowe, to dwie porażki, z Arsenalem i Liverpoolem, teraz na rozkładzie beniaminek, który solidnie poczyna sobie w lidze. Ale nie o tym - dwójka Cahill - Luiz na środku obrony Chelsea, to jest tragedia, to, co oni wyprawiali w ostatnich meczach, w których razem występowali, to jest dramat, dlaczego więc Hull nie miałoby tego wykorzystać? Zdecydowanym faworytem jest Chelsea, ale bramka dla Hull, przy słabej defensywie The Blues, jest bardzo prawdopodobna. Tym bardziej, że Hull w 6 kolejkach tego sezonu, aż w 5 pokonywała bramkarza rywali, tylko raz się nie udało - z Manchesterem United. Dziś są u siebie, obrona Chelsea niepewna, zatem powinni to wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxlp 16

maxlp

Użytkownik
Sunderland vs. West Brom
Typ: over 3.5 kartki - 1.83/bet365

Widzieliście te memy we wakacje &quot;ale by teraz pykło takie Sunderland z West Bromem&quot;? No może było tam Stoke zamiast &quot;Czarnych Kotów&quot; ale właśnie taki typ meczu jutro zobaczymy. O jaki chodzi? O typowy angielski futbol, który jednych może zniechęcać a drugich jarać. Dużo wślizgów, chaosu oraz walki na każdym metrze kwadratowym boiska. Obok spotkań na szczycie takich jak City z Tottenhamem mamy właśnie takie spotkanie. Jak zobaczyłem to spotkanie w ofercie to mówię &quot;linia na kartki na pewno 5.5&quot; a tutaj taki prezencik. Tak jak pisałem, to będzie ostre spotkanie pełne walki. Gradu bramek się tutaj raczej nie spodziewam ale kartki będą. Genialna linia do gry, polecam!
Pobieram zwłaszcza że ta sama linia ale azjan stoi po 1.95 ✅. Myślę że serio warto to zagrać :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Watford - Bournemouth
Typ: Watford @ 2,50 b365
⛔2:2​

Watford do tej pory może i słaby bilans na ich koncie, ale warto rzucić okiem na kalendarz ich domowych gier. Najpierw porażka z Chelsea 1:2, następnie 1:3 z Arsenalem i w końcu przyszła wygrana 3:1 z Manchesterem United. Maszyna losująca i układająca terminarz jak widać nie miała litości dla Watford.
Klub jednak dysponuje bardzo ciekawym składem, Widać w nim sporo włoskich smaczków, a że sympatyzuje z calcio to akurat mi się to podoba. Przede wszystkim trener Mazzari na ławce, który dowodzi zespołem. Ale na murawie kierownice przejmuje powoli Roberto Pereyra, Argentyńczyk sprowadzony z Juventusu. W zespole z Turynu radził sobie dobrze, ale przegrał po prostu z nadmierną konkurencją, bo jak się ma do dyspozycji Pogbę, Vidala, Marchisio, Cuadrado itp itd, to trudno wygrać rywalizację. Ale potencjał Pereyry jest ogromny, powoli odpala w Premier League. Obok siebie ma Capoue i Behramiego, pomoc zrobi tutaj robota. A w ataku pzreiceż nie jest najgorzej też, Ighalo &amp; Deeney to bramkostrzelny duet.

Bournemouth do tej pory ledwo 4 strzelone gole w 6 meczach. Ja nie widzę jakiegoś wielkiego potencjału w tym zespole. Początek sezonu mieli kiepski, tydzień temu sprawili niespodziankę pokonując Everton 1:0, ale to miało miejsce na własnym terenie. Jednak na Vicarage Road będzie ciężej. Tutaj dla mnie faworytem jest Watford, kursy są kosmiczne, ja próbuje!

Watford: Gomes; Zuniga, Kaboul, Prodl, Holebas; Behrami, Amrabat, Capoue Pereyra; Deeney, Ighalo
Bournemouth: Boruc; Smith, Francis, Cook, Daniels; Sjurman, Arter; Ibe, Wilshere, Stanislas; Wilson
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Hull - Chelsea​


Dziś będących ostatnio w bardzo słabej formie piłkarzy Hull City czeka jeszcze trudniejsze zadanie jak w poprzednich kolejkach, bowiem na ich stadion przyjadą podopieczni Antonio Conte - Chelsea. Popularne Tygrysy po bardzo dobrym początku sezonu, gdzie na inaugurację ograli aktualnego Mistrza Anglii Leicester złapali zadyszkę i zaczynają potwierdzać przedsezonowe zapowiedzi jakoby Hull miało być głównym kandydatem do spadku. Zespół Chelsea ostatnio również nie zachwycał. Po niespodziewanym remisie z Łabedziami ze Swansea 2:2 przyszły dwie porażki z potentatami do tytułu: 1:2 z Liverpoolem, 3:0 z Arsenalem. Swoją drogą po cichu uważam że Liverpool będzie Mistrzem Anglii w tym sezonie a drużyną która się będzie biła z zespołem z Anfield Road o tytuł to obok The Citizers będą właśnie Kanonierzy, dlatego uważam że porażki The Blues w dwóch ostatnich meczach nie do końca odzwierciedlają ich aktualną formę. Dziś myślę że piłkarze Conte całkowicie zdominują zespół Hull i pewnie odniosą zwycięstwo.

Typy:
Chelsea win @ 1,50
Chelsea -1,5 @ 2,28

Bukmacher: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Tottenham - Manchester City -&gt; rzut rożny przed 8:00: TAK @1.83 korner w 4. minucie
Co tu dużo pisać. Starcie dwóch bardzo dobrych ekip, nie odważę się typować w żadną stronę, dlatego idę w stronę kornera przed 8:00 minutą. Myślę, że w takim meczu od początku będzie granie na wysokim tempie, akcje do przodu, obie ekipy potrafią grać ofensywnie, zatem korner przed 8:00 bardzo prawdopodobny. Ciężko coś więcej napisać.
Burnley - Arsenal -&gt; Arsenal HT/FT @2.00
Arsenal w tym sezonie bardzo dobrze rozpoczął rozgrywki, aktualnie 5. miejsce z bilansem 4-1-1, bramkowy 15:7. Rozjeżdżają kolejnych rywali w Anglii, ostatnie 4 mecze, to 4 wygrane: z Watfordem, Southamptonem, Hull oraz ostatnio z Chelsea. Co ważne, w 3 na 4 meczach, ht/ft pokrywali, potrafią strzelać bramki w pierwszej połowie, o czym przekonali się The Blues, gdzie po 40 minutach gry było już po meczu. Gospodarze tego spotkania, Burnley, beniaminek, myślę, że nie mają takiej jakości, aby przeciwstawić się podopiecznym Wengera. Spodziewam się, że Arsenal od początku meczu zdominuje rywali i szybko wyjdzie na prowadzenie, którego nie odda do końca.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Leicester vs Southampton
Naprawdę myślicie, że Lisy dzisiaj wygrają? Będą mieli na prawdę ciężkie zdanie. Jakoś nie przekonuje mnie stawianie ich w roli faworyta tylko przez to, że wygrali w Lidze Mistrzów. Liga mistrzów rządzi się swoimi prawami, tam często gęsto jest tak, że drużyna która w lidze radzi sobie średnio potrafi zaskoczyć i zagrać taki mecz, że czapki z głów zdejmujemy. Zresztą sama mobilizacja jest bardzo często 2x jak nie 3x większa. Tak patrząc na to co o tym spotkaniu napisali moi poprzednicy, to nie mogę się z nimi zgodzić, a na pewno nie z Borysem. Borys napisał, że Leicester gra bardzo ładną piłkę. Może i w poprzednim sezonie tak było. Oglądając ich mecz Manu i Liverpoolem (kiedy grali z Burnley byłem akurat w pracy) to mogę powiedzieć, że grali jak dzieci we mgle. Przede wszystkim co rzuca się w oczy to słaba defensywa przy stałych fragmentach gry i taka ospała gra defensywy. Dodatkowo duże dystanse między obrońcami. Lisy to w tym sezonie zupełnie inna drużyna niż w tamtym sezonie. Kadrowo są oni o wiele lepsi od Świętych, ale patrząc na ich spotkania i przebieg sezonu to teraz moim zdaniem Święci są z nimi na równi, jak nawet nie są ciut lepsi. Nie ma co zwracać uwagi na to, że Leicester to ubiegłoroczny mistrz i na to, że grają w lidze mistrzów. Sam fakt, że w lidze jak to przytoczył Comendador chcą zając top 10 powinien świadczyć o tym, że w tym sezonie nie będą oni parli na mistrza za wszelką cenę. Oczywiście tam na pewno jest podtekst w postaci tego, że ponownie chcą zająć miejsce uprawniające do gry w lidze mistrzów, ale patrząc na to w jakiej formie są inne zespoły w lidze, to ekipa Ranieriego będzie miała bardzo ciężko. Przemysław Rudzki powiedział ostatnio, że Southampton to drużyna, która nie ma za dużo szczęścia, bo nie raz należało im się zwycięstwo, a jednak czegoś zabrakło do tego. Zgadzam się z nim w 100%, zresztą jak ktoś oglądał ich mecze to wie o co chodzi. Ostatnio Święci mają również niezłą passę wynoszącą 5 spotkań bez porażki i 5 spotkań bez straty bramki! Mi to imponuję. Od porażki na Emirates Stadium z Arsenalem 2-1, Święci w końcu dostają od losu to co im się należało. Pokonali oni od tamtego momentu: Swansea i West Ham w lidze, Crystal Palce w pucharze i Sparte Prage w Lidze europy. No i ostatni ich mecz to remis na wyjeździe z Izraelskim klubem też w Lidze Europy. Ktoś przytaczał z Was H2H, ono dzisiaj nie będzie miało w sumie większego znaczenia. Jednak jak już ktoś się uprze to pewnie weźmie to pod uwagę i dojrzy dwie wygrane u siebie Leicester z Southamptonem. Jednak trzeba też zauważyć, że pomimo wyniku to Święci byli równorzędnymi przeciwnikami.
Ja dziś zagram sobie właśnie Świętych z podpórką, bo wyjazdy to jednak wyjazdy. Jednak tak jak wspomniałem, Leicester w tym sezonie to nie ta sama drużyna co w tamtym sezonie. Grają oni w lidze bez wigoru, mają kilka problemów i do tego defensywa, która jest na słabym poziomie. Po drugiej stronie Southampton, które jest w gazie. Mają imponujące statystyki ostatnio i niech o tym świadczy passa 5 spotkań bez straconej bramki! Do tego oglądanie ich gry to przyjemność. Ewentualnie można pograć na świętych na czysty win.
Przewidywane składy:
Leicester (4-4-2): Schmeichel, Fuchs, Morgan, Huth, Simpson, Albrighton, Amartey, Drinkwater, Mahrez, Vardy, Slimani
Southampton (4-3-1-2): Forster, Bertrand, van Dijk, Fonte, Soares – Davis, Romeu, Hojbjerg, Tadi怓,Redmond, Austin
Southampton X2 1.67 @bet365

Southampton win 3.50 @bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom