>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

6 rzutów rożnych w meczu = SUKCES!

angelon 56

angelon

Użytkownik
Przepraszam że po czasie, ale.. nie zdążyłem po prostu napisać ???? Wybaczcie.
Kupon #24
Anglia: Premier League
Godz. 21:00
Arsenal Londyn - Newcastle United
Kurs: 1,06
Stawka: 67,37e
EW: 71,21e

✅14 rzutów rożnych (6 w 39&#39;)✅
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Kupon #30
Anglia: Premier League
Godz. 16:00
Manchester United - Sunderland
Kurs: 1,05
Stawka: 90,62e
EW: 94,93e
✅8 rzutów rożnych (6 w 55&#39;)✅

I jesteśmy dalej niż w próbie Iszej ???? Lecimyyyyyy!
 
endremix 38

endremix

Użytkownik
witam przepraszam ze tutaj pisze ale nie mam możliwości wysłania wiadomości na priv czy betfair robi jakieś problemy z wypłacaniem gotówki tzn trzeba wysyłać skan dowodu itp ??
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
witam przepraszam ze tutaj pisze ale nie mam możliwości wysłania wiadomości na priv czy betfair robi jakieś problemy z wypłacaniem gotówki tzn trzeba wysyłać skan dowodu itp ??
Tylko skan dowodu. Bez problemowo wypłata idzie, max 5 dni roboczych.
 
endremix 38

endremix

Użytkownik
ok dzięki wielkie bo np jak grałem na marathonebt i troche ugrałem i przyszedł dzień wypłaty to straszne problemy robili na ich odpowiedz czekał nawet do 10 dni prawie 3 miesiace wypłacałem pieniądze . Zamierzam grac takie zakłady jak ty tylko duble lub ako w ciągu dnia sa takie mecze ze tam spokojnie wchodzą overki , gdybyś grał duble szybciej bys dobił do 100 euro ale rób swoje i powodzenia ????
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
ok dzięki wielkie bo np jak grałem na marathonebt i troche ugrałem i przyszedł dzień wypłaty to straszne problemy robili na ich odpowiedz czekał nawet do 10 dni prawie 3 miesiace wypłacałem pieniądze . Zamierzam grac takie zakłady jak ty tylko duble lub ako w ciągu dnia sa takie mecze ze tam spokojnie wchodzą overki , gdybyś grał duble szybciej bys dobił do 100 euro ale rób swoje i powodzenia ????
Nie można grać zakładów AKO na tych rynkach dlatego gram single... ???? Więc nie pograsz.
Kupon #32
Hiszpania: Primera Division
Godz. 21:00
Real Madryt - Valencia CF
Kurs: 1,04
Stawka: 99,44e
EW: 103,22e

✅11 rzutów rożnych (6 w 44&#39;)✅

100e przekroczone ???? Ponad połowa drogi wyznaczonego celu.
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Kupon #39
Anglia: League One
Godz. 18:15
Preston - Rotherham
Kurs: 1,04
Stawka: 135,13e
EW: 140,27e

✅12 rzutów rożnych (6 w 59&#39;)✅
 
Do góry Bottom