>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6 rzutów rożnych w meczu = SUKCES!

angelon 56

angelon

Użytkownik
Kupon #20
Włochy: Serie A
Godz. 20:45
AS Roma - Chievo Verona
Kurs: 1,05
Stawka: 58,92e
EW: 61,68e
✅6 rzutów rożnych✅

6 rzut rożny w 63&#39; więc spokojnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1 6

11pawel1978

Użytkownik
Po przeczytaniu do usunięcia. Kolego jak już obstawiasz te rogale to mógłbyś pod każdym postem pisać ile ich było i ile zdobyła poszczególna drużyna. Mogłoby to posłużyć w przyszłości za niezłą ściągawkę dla obstawiających rzuty rożne. Oczywiście mówię o statystyce na koniec meczu. Pozdrawiam i samych meczy overovych.
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Po przeczytaniu do usunięcia. Kolego jak już obstawiasz te rogale to mógłbyś pod każdym postem pisać ile ich było i ile zdobyła poszczególna drużyna. Mogłoby to posłużyć w przyszłości za niezłą ściągawkę dla obstawiających rzuty rożne. Oczywiście mówię o statystyce na koniec meczu. Pozdrawiam i samych meczy overovych.
Mistrzu. Pod każdym kuponem jest napisane ile było rożnych.. Nie bawię się w to ile dana drużyna zdobyła rogów bo po co..? Każdy potem może sam sobie sprawdzić ile sobie zdobyło np. Hull City. Dla mnie liczy się ilość wszystkich rożnych a nie dla poszczególnych drużyn.
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
angelon 56

angelon

Użytkownik
No to czas na najważniejszy kupon jak do tej pory. Najbardziej ryzykowny mi się wydaje. Kuszący kurs, ale jak nie wejdzie...To się nie zdziwie ???? JAZDA!
Kupon #24
Hiszpania: Primera Division
Godz. 21:00
Real Madryt - FC Barcelona
Kurs: 1,10
Stawka: 71,36e
EW: 78,04e

✅6 rzutów rożnych✅
Edit1: 35&#39; - 0 rzutów rożnych... Nie ma to jak przeczucie.. ????
Edit2: HT&#39; - 1 rzut rożny. Czuję niebezpieczeństwo. Ale nie takie rzeczy się widziało. Niektórym drużynom wystarczyło 12 minut, żeby zdobyć 5 rogów ;) Damy rade!
Edit3: 61&#39; - 5 rzutów rożnych. Dalej maleńki! Jeszcze jeden! ????
Edit4: 71&#39; - 6ty rzut rożny. A więc gramy dalej! ???? Mam nadzieję, że cieszycie sie razem ze mną ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
angelon 56

angelon

Użytkownik
Moi drodzy. Jestem Wam winien trochę wyjaśnień. Otóż dziś był tylko jeden mecz do zagrania w ofercie bet fair na over 5,5 rożnych po kursie 1,06. Był to mecz 2giej ligi angielskiej: Southend - Oxford Utd. Oczywiście od razu chciałem postawić, ale w moje oczy rzucił się inny zakład, którego prawdopodobieństwo wygrania wynosiło 99,99% po znacznie atrakcyjniejszym kursie. Po ostatnich meczach tych drużyn można łatwo się domyślić o czym mowa. Mówię tu o overze 0,5 bramki ???? Po prostu nie mogłem przejść bezczynnie obok takiej lokaty i poszedł all in. Mecz zakończył się wynikiem 3:0, a pierwsza bramka wpadła już w 9 minucie ???? Poniżej screen kuponu:

W zaistniałej sytuacji dorzucam po prostu ten typ do swoich kuponów, gdyż w meczu padło i tak aż 18 rzutów rożnych. Nie chciałem wrzucać tego wcześniej przed meczem bo nie tego dotyczył temat. No ale jak była okazja, żeby podbić trochę budżet.. A im większa stawka, tym większe emocje, nieprawdaż? ????
Tyle ode mnie, następne mecze wieczorkiem, czekajcie! Tym razem już na 100% rożne ????
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Kupon #28
Hiszpania: Primera Division
Godz. 22:00
FC Sevilla - Real Madryt
Kurs: 1,06
Stawka: 97,92e
EW: 103,42e
✅11 rzutów rożnych✅

I dobiliśmy 100e ????

 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Kupon #29
Włochy: Serie A
Godz. 20:45
Inter Mediolan - Udinese Calcio
Kurs: 1,05
Stawka: 103,42e
EW: 108,25e
✅14 rzutów rożnych✅
(11 w drugiej połowie ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
angelon 56

angelon

Użytkownik
Dostalem wiadomosc od mojego znajomego o ilosci rzutow roznych..szczerze..jestem zly tylko i wylacznie na siebie.. ???? mialem grac PSG z Nice..ale na 15 min przed meczem nagle wysoko skoczyl kurs na Schalke z Hertha..chciwy dwa razy traci..choc to tylko 80 zł.. ???? 29 typow z rzedu weszlo..czyli ponad polowa zamierzonego celu.. ???? Pewnie wielu z was moja porazka &quot;ucieszyla&quot; mowie tu o osobach ktore nie wierza w systemy all in ale po wiadomosciach i waszych wypowiedziach czulem ze mam za soba wiele osob ???? dziekuje Wam za wsparcie..no i czekajcie ???? za miesiac..moze szybciej zaczniemy jeszcze raz ???? Pozdrawiam Serdecznie ????
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
What&#39;s up Forumowicze :&gt; Tak jak obiecałem. Podejmujemy próbę numer 2.
W założeniach bez zmian.
1. 20e ---&gt; 500e
2. 56 typów z rzędu
3. Nie dzielę banku
4. Over 5,5 cornerów w każdym meczu
To tak gwoli przypomnienia. I już od razu leci typ na wieczorne spotkanie
PRÓBA II​

Kupon #1
Anglia: Premier League
Godz. 20:45
Arsenal Londyn - West Ham United
Kurs: 1,05
Stawka: 20,00e
EW: 20,93e

✅7 rzutów rożnych (6 w 54&#39;)✅
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Ja to chyba lubię ryzyko.. ???? Ostatnio było sporo emocji podczas oglądania meczu tych drużyn. Ale lecimy, a co!
Kupon #2
Hiszpania: Copa del Rey
Godz. 21:30
FC Barcelona - Real Madryt
Kurs: 1,10
Stawka: 20,93e
EW: 22,88e
✅12 rzutów rożnych (6 w 63&#39;)✅

 
Do góry Bottom